Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Квартира чи власний будинок? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 20 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Квартира чи власний будинок? Де ліпше жити? Оцінка: ----- 1 Голосів

Користувач поза мережею   dorofa17 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 24 May 2010 - 14:30

Ось вже два роки товчемось всі в одній квартирі,і напевно настав той момент і можливість придбати своє житло.Так як я прожила все життя в квартирі,хочеться почути порад і думок де ліпше жити.Адже варіантів море, і сучасні новобудови і затишні будиночки.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   angelina 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 May 2010 - 14:36

Привіт! Я тільки ЗА власний будинок!!! Своє подвір'я, садочок, ніяких сусідів, кому мішає шум))) Я насправді ніколи не жила в квартирі і не хочу. Живу з батьками в будинку і будуємо свій :unknw:

• Back To Top

Користувач поза мережею   Мамуся0703 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 24 May 2010 - 14:42

Як на мене то приватний будинок - це найкраще! Я все життя в квартирі прожила і на даний час ми з чоловіком хочемо продавати свою квартиру на 9 поверсі 9-ти етажки і купувати домик за містом!

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ангел мрій 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 24 May 2010 - 14:45

краще звісно мати свій будиночок. Переваги є клаптик землі, де можна посадити квіточки і милуватися ними(то якщо не мало місця), а якщо великий клаптик то фантазія аж розгуляється... А ще ніхто не затопить і не буде стукати і говорити що мішає спати.
Хатинка на морі, то теж гарний варіант, і дивлячись де саме, але коли не сезон то там глуш повна. А якщо вона велика то можна у сезон і кімнату здавати і мати додатковий заробіток.
А на рахунок новобудов у них нема нічого ні доброго ні поганого. Зараз багато фірм, які економлять на усьому заливають поганий цемент, труби дешеві і т.д. тобто коли він побудований то гарний, якщо звернути увагу на будинки якім 5-10 років, то там є тріщини ну і т.д. Якби у мене стояв вибір я б обрала власний будинок.
Висловила власну точку зору, а вибір вже за вами.

My Signature
Всіх, хто зрадив - прощаю! Усім, хто пішов - бажаю щасливої ​​дороги! А тих, хто залишився поруч зі мною - ціную, люблю та поважаю!!!
У землі тільки небо, у ночі лише сни, у кохання є крила, а у мене є ти...Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   dorofa17 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 May 2010 - 14:50

Anya-anya, Ось і мене бентежить те питання,що багато фірм хочуть зекономити на матеріалах.І залишається думати з чого воно построєно!А для дитинки хочеться найкращого,а то в"їдеш і починається то алергія,то сип на строй матеріали.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ангел мрій 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 May 2010 - 14:57

dorofa17, ну на рахунок алергії і всього решта то можливо, бо в наш час на тому будівництві все крадуть і підміняють, а от щодо практичності щось мене беруть сумніви, що новобудови зможуть стояти дуже довго, колись були гарантії по 30 років на будинок, а зараз якщо я не помиляюсь то тільки 5. А метри квадраті не з дешевих, а що буде через 10-20 років з тою новобудовою нікого не цікавить, тому і не дуже позитивно я до них відношусь.

Повідомлення відредаговано Anya-anya: 24 May 2010 - 14:58

My Signature
Всіх, хто зрадив - прощаю! Усім, хто пішов - бажаю щасливої ​​дороги! А тих, хто залишився поруч зі мною - ціную, люблю та поважаю!!!
У землі тільки небо, у ночі лише сни, у кохання є крила, а у мене є ти...Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 May 2010 - 15:01

Я думаю, що найкраще будувати будинок самому для себе, ніяких недоліків не буде :unknw:

• Back To Top

Користувач поза мережею   Люлюка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 May 2010 - 15:03

Раніше я жила в квартирі, після одруження живем в власній хаті і це найкращий варіант як для мене. Я за ВЛАСНЕ ЖИТЛО! однозначно, тим більше якщо діти є!!!

My Signature
Зображення

нехай весь світ зачекає поки Я його перевертаю!

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 May 2010 - 15:06

Перегляд повідомленняЛюлюка (24.5.2010, 15:03) писав:

однозначно, тим більше якщо діти є!!!

Погоджуюсь на всі 100% малеча може проводити більше часу на свіжому повітрі, моя краля навіть спала в обід на дворі!!!

• Back To Top

Користувач поза мережею   попелюшка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 May 2010 - 15:34

Я також за власний будинок!! Ми живемо у квартирі але в перспективі хочемо неодмінно побудувати власний дім! Ніяка квартира не замінить свого дворика, де можна і шашлички посмажити, і квіточки посадити - кому що довподоби! Зазвичай і райони приватного сектору набагато спокійніші і затишніші)

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Soveniatko 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 May 2010 - 15:49

Ну це якщо бути зовсім необмеженим коштами, то звичайно будинок. Але в межах міста вони набагато дорожче коштують, як квартири, а в передмісті вже є свої мінуси з добиранням.
Будувати самому? - А у вас є достатньо знань в цій сфері?
Наймати прораба? - Ви будете впевнені, що він якісно будує, а матеріали не йдуть наліво?
Хто буде контролювати процес? - Чоловік звільниться з роботи? Ви? (див. пункт перший і другий)
Незавершене будівництво? - ше небезпечніше
І ше раз повторюсь, шо то в рази дорожче ніж квартира.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   wombatua 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 May 2010 - 15:52

Однозначно свій будинок це Класно! :smile: Я виросла на 9 поверсі, а чоловік в мене виріс у своїму будинку. спочатку мені було трохи незвично жити у власному будинку, а зараз не уявляю собі життя в квартирі, тим більше з дітьми!!!

В нас синочок приходить з садочка і до самої темноти грається надворі в піску чи на траві, зараз чекаємо ще на :angel: і я теж знаю, що їй буде де поспатки вдень :kiss:

до нас постійно приходять друзі на шашлики- це так суперово!!! :ireful: Звичайно в своєму будинку є постійна робота надворі, то підмести, то прибрати, то квіточки треба впорядкувати, а внас ще й клаптик городика є з овочами і ягодами, то я постійно мушу там щось гребти :blush: Але коли в тебе є своя редисочка і огірочки з помідорками - малий приходить собі вириває і їсть - і ти не переживаєш, де воно було вирощене і скільки там бяки...

Звичайно, добре, якщо ви збудуєте будинок одразу - в нас трохи так не вийшло... :blush: ми мусили робити все по-трошки, кімнату за кімнатою, вже живучи в цьому ж будинку. Але воно таке своє , рідне, що не помічала тих ремонтів і допомагала чим тільки могла! (маю на увазі фізичну допомогу) :wub:

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 May 2010 - 16:05

Треба насамперед підрахувати фінанси ,якщо будинок біля міста або навіть у самому містечку то чому б ні,якщо є можливість.Щодо роботи,з будинком мороки теж набагато більше.Але великий плюс ,нема сусідів зверху чи знизу, всі матер'яли (опалення,вікна) вибираєте на свій смак і кошельок.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 May 2010 - 07:28

Ну, коли тему почали про гроші не було мови...... А нарахунок будувати самому, то і надто зайняті люди будують, ми теж вдома не сидимо!!!!

Повідомлення відредаговано angelina: 25 May 2010 - 07:29

• Back To Top

Користувач поза мережею   murashka_mv 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 May 2010 - 08:01

Однозначно свій власний будинок :). Але при виборі треба ще й інші фактори зважувати. Я прожила 22 роки в квартирі на 10 поверсі, потім батьки плюнюли, продали квартиру і за ті гроші добудували стару недоставбу, що на татові була. Відразу скажу, першу зиму прожили в коробці з вікнами і буржуйкою, але вижили:) Потім самі кожну кімнату викінчали, ну але то таке, в кожного свого фінансова сила. Я про інше хтіла написати.
Як вже згадувалося вище, чи будувати будинок чи купувати - треба добре дивится які майстри його робили. Хоча те саме й з квартирами, але от нещодавно батьки робили вітальну і вже запросили майстрів, щоб хоч 1 кімната була гарна - ну от, за тиждень штукатурка зі сталі відпала, слава Богу, що ще нікого не прибила, якраз внук бігав по хаті. Чи наприклад стіни криво поставили, так перевіряєш ніби й рівно, а коли після 5-6 років дійшло діло двері ставити - ні, дверні пройоми косі, ну й багато чого. Я веду до того, що треба бути просто приготованим, що можуть бути свої нюанси, не все можна проконтролювати чи самому зробити, а з часом може щось повилазити.
Так само коло власного будинку набагато більше роботи, ніж коло квартири. Площа ж більша буде напевне, то й поприбирати, помити вікна займає час. А ще подвіря, а якщо ще й я кийсь садочок, кущі, город - ну але це таке. Є такі яким це подобається і вони завжди на це знайдуть час.
І ще одне, якщо вибирати будинок за містом, в передмісті, то варто зважити на інфраструктуру. Чи є в тому районі магазин продуктовий, аптека, а що лікар, дитячий садок, чи школа початкова. Можна дитину звісно і возити, але якщо 2 батьки вирішили працювати, а дитину ж до садка зранку відвезти ще можна, а в обід хто забере? Це ж не прибігти в місті додому і скоренько дитину привезти, це треба їхати аж за місто, більше часу треба і керівниутво може бути проти і т.д

Нюанси є, але якщо все добре обдумати, то потім принаймні не буде несподіванок. МИ зараз живем винаймаємо квартиру, а я мрію про маленький будиночок :child_ 06: Я б вибирала однозначно будинок.

Успіху з вибором!

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   romaschka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 May 2010 - 08:33

Я б теж радила власний будинок. Квартира, напевно, краще, для дуже зайнятих і неодружених... А для сім'ї - однозначно будинок. Ми теж поки живемо в квартирі, але будуємо власний дім...

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olyalya83 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 May 2010 - 08:37

я б хотіла лише власний будинок на околиці міста, бо ми живемо в квартирі в самому центрі міста... і мені це не дуже подобається... а так: власний двір, квітнички, чистіше повітря!! ляпота!!!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Yul 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 May 2010 - 10:48

Живемо на 9 поверсі дев"ятиповерхівки. Мріємо про будинок. Особливо тепер, коли є мацьопка. Я усвідомлюю, що будувати - це велике капіталовкладення, процес може розтягнутися на роки, але, вважаю, що воно того варте. Ми дивилися готові будинки (ще коли давали кредити), потім радилися із знайомими, які мають певне відношення до будівництва. Прийшли до висновку, що купувати гоовий будинок - дорожче і небезпечніше. Якщо він будувався для продажу, то й матеріали, і якість робіт там не найкраща (я так думаю). Щодо квартири у новобудові, то моя кума ось вже півроку чекає, поки будівельники усунуть недоліки у її "коробці" (там навіть вікно криво вставлено), а гроші ой які немаленькі!
Чомусь мені здається, що як порівняти ціну новозбудованої квартири (а це переважно "коробки", отже, треба додати вартість внутрішніх робіт) і будинку, то ще питання що дорожче.
Бажаю всім втілення гарних мрій!

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Soveniatko 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 May 2010 - 11:04

Перегляд повідомленняYul (25.5.2010, 11:48) писав:

Живемо на 9 поверсі дев"ятиповерхівки. Мріємо про будинок. Особливо тепер, коли є мацьопка. Я усвідомлюю, що будувати - це велике капіталовкладення, процес може розтягнутися на роки, але, вважаю, що воно того варте. Ми дивилися готові будинки (ще коли давали кредити), потім радилися із знайомими, які мають певне відношення до будівництва. Прийшли до висновку, що купувати гоовий будинок - дорожче і небезпечніше. Якщо він будувався для продажу, то й матеріали, і якість робіт там не найкраща (я так думаю). Щодо квартири у новобудові, то моя кума ось вже півроку чекає, поки будівельники усунуть недоліки у її "коробці" (там навіть вікно криво вставлено), а гроші ой які немаленькі!
Чомусь мені здається, що як порівняти ціну новозбудованої квартири (а це переважно "коробки", отже, треба додати вартість внутрішніх робіт) і будинку, то ще питання що дорожче.
Бажаю всім втілення гарних мрій!

Порівнювали. Будинок набагато дорожче. Принаймні в нас тут. І будинок не у Львіові, а поблизу. Не забувайте про земельну ділянкуТеж дуже хочемо будинок, але коли почали цікавитись цим питанням впритул, то виявилось дуже багато різних нюансів, тому поки цю ідею відклали.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Myrra 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 May 2010 - 11:14

Мені в принципі і в нашій квартирищі новенькій добре, хоча чоловік хоче будуватись,вже багато для цього придбав,але ми вже більше пів року шукаєм "гарну землю"........не так це просто!!!!!!!!ми хочим в околицях міста.Будувати буде виключно сам,довго вибирали план і вигляд будинку,самі продумуєм кожну кімнату. Так це марудно,за робочими потрібний контроль і то який-але це того варте.

• Back To Top

Поділитися темою:

• 20 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Lala4ka світлина

Lala4ka  Привіт, дівчата! Я тут новенька. може, хтось може підказати гілки про ЕКЗ у Львові, Івано-Франківську? Дякую!

29 May 2020 16:04

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 03 June 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн