Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Знижки - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Знижки Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Barbarris Vulgais 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 22 August 2009 - 23:43

Моє ставлення до знижок двояке, я швидше їх не люблю, аніж люблю. Ні, я зовсім не проти, коли продавець скаже: "У нас сьогодні акція... " або "Для вас і тільки для вас - знижка 5%..." тощо...Але ніколи не проситиму її, ба, навіть не згадуватиму...а от моя мама і чоловік полюбляють такі речі. Я ж завжди чесно попереджаю продавця: "Якщо не сподобається у вас обслуговуватись чи товар буде неякісним - наступного разу ви мене у себе не побачите, ще й рекламу відповідну по сарафанному радіо зроблю; якщо все буде ОК - я ваш постійний покупець".

А ваше ставлення? Чи полюбляєте продавцю товару/послуги "нагадати" про знижку?

P.S. Магазини, де на вітринах написано про знижки, я звичайно ж не оминаю, але...

• Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 August 2009 - 00:10

Згодна, темки можна поєднати. Тобто, якщот знаєте, де є зараз приємні знижки, можна писати.

• Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор
  • Подякували: 4

Відправлено 23 August 2009 - 04:03

ми нагадаємо :) а чого тут соромитися чи боятися.
позавчора купили піц і вершкового сиру на 50 доларів з 50 доларами рібейт.
і нагадали продавцю, коли він забув купончик пробити. якщо є акція, вона рекламована, нею можна користатися.
техніку часто купуємо, складаючи до купи різні купончики і наполягаючи на своєму. нам часто роблять прайс_матч (порівняння цін), якщо магазин вказує, що бере купони конкурентів і в нас є такий купон на 100 доларів оф. то чого не скористатися7 було що й лаптоп з оригінальною ціною більше 700, після складення і відстояння всіх знижок за 300 купували. я думаю воно того варте.
люблю такі покупки :)
щоправда для їх здійснення доводиться витратити десь хвилин 15 в день на моніторниг знижок і хвилин 15 в магазині для того, щоб наполягти на свому і показати, де написано про таку акцію, інколи почекати менеджера. але скільки потім втіхи :)

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mum of 4 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 August 2009 - 05:07

То так як наша сусідка дзвонить до своєї мами на Україну і каже:"Мамо, Ромцьо (син) на мене так си обідив що пішов жити до бейсменту!" А мама: "Бідна дитина, а від вас то далеко?"
*50 доларами рібейт --- 50 доларами повернення
*прайс_матч (порівняння цін) --- ще коли ви купили каляску в одному магазині за 100, а за місяць у іншому побачили таку ж за 80, то попередній вам віддасть тих 20 різниці
*лаптоп --- ноутбук
гра з вогнем, тільки прошу не ображайтесь, просто ми вже і не помічаємо як у нашу мову вливаються англ слова, які, часто, навіть перекласти неможливо.

По темі, теж не бачу ніц злого в тому, що я полажу по нету і знайду купони-знижки чи на тіж Памперси, чи каші чи просто запитаю про знижку --- приємно дивитись на чек з Волмарту у якому пише ви зекономили 12$ з купонами! А на укр гроші то перепрошую 70 грн.... (Я купила на 60$)
На днях забігла в Зелерс, а там розпродаж літнього на діток, дивлюсь класна футболка за 3$ (ула 9.97$), я пішла платити, а вони кажуть 1.5$ ! В Україні би так.... А то навпаки спочатку піднімуть ціну в 2 рази, щоб на 15 % скидку сезонну зробити.

Хоча і в Україні я в одному магазинчику з тіпа італійськими босоніжками (там тільки від 600 грн), на знижці уподобала 2 пари класних (були десь по 280-320 грн після переоцінки, то спитала за знижку, вони сказали як візьму 2 пари, то скинуть ще 70 грн. Ясно що вони непрограли, але і мені приємно!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Sonya 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 August 2009 - 07:12

Перегляд повідомленняKokhanovska (23.8.2009, 6:07) писав:

То так як наша сусідка дзвонить до своєї мами на Україну і каже:"Мамо, Ромцьо (син) на мене так си обідив що пішов жити до бейсменту!" А мама: "Бідна дитина, а від вас то далеко?"

:bye: :bye: :bye:

Згідна з попередніми дописувачами, що акційні ціни в Україні то повна фігня з об'єктивної точки зору. А з суб'єктивної, то, звичайно, приємно, що дешевше купив.
Врешті, магазини в Україні (особливо з одягом) якраз і відзначаються тим, що націнка може складати 200-300 відсотків і так звані підприємці налаштовані не на великий оборот з малою націнкою, а на те, щоб продати якусь футболочку і навіть не відомої марки за 1000 гривень, але одну в тиждень. Особливо це впадає у вічі у Львові ;)

У Києві трохи видно позитивний рух, бо з'являється щораз більше конкурентів, ну і теперішня ситуація суттєво зменшила кількість потенційних покупців, відтоді і магазини тепер лояльніші до своїх клієнтів.

Біда в іншому - коли опиняєшся мимоволі у магазині улюблених марок, котрий привабив тебе тотальним розпродажем, і в кінцевому результаті купуєш купу,наприклад, одягу, який так і висить в шафі з етикетками, бо був куплений імпульсивно :D

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іннуся 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 23 August 2009 - 08:17

Перегляд повідомленняKokhanovska (23.8.2009, 5:07) писав:

я незрозуміла вислову :bye: .

До речі,може хтось їде по тим краям-моя сестра живе в Ужгороді,тоїй близенько,їздить часто машиною в Угорщину,Румунію,Словакію по суботам на закупи,чи коли як.Наприклад у Кошіце чи то так криза дається взнаки,чи що?-купляє одну пару взуття,фірмового(!) майже за безцінь-іншу пару дають у подарунок.Також їхні "bata" дуже дешеві. Наприклад у нас я ніде небачила,щоб у Marks & Spencer 70% знижка на весь товар...

Доречі,я часто по цих сайтиках заглядаю,

Прихований текст

• Back To Top

Користувач поза мережею   jane 

• Молода мама
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 August 2009 - 08:41

Іннуся, бейсмент - то підвал

я дуже навіть нормально ставлюся до того, щоб нагадати. імхо це відстаювання своїх прав. а логічний ланцюжок типу "от хай, раз цей продавець такий казьол, я заплачу більше, хай вдавиться" - то, імхо, схоже на "а ось я візьму і всім на зло вкушу себе за палець" :)

My Signature
Виникло питання? Відповідь може бути в ЧаПах!

Дитинство закінчується вагітністю. Чоловіки не дорослішають ніколи.

мій блог

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ptaszka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 August 2009 - 11:32

Коли десь бачу "Акція" - знаю, що дурять, мене аж тіпає - туди ніколи не піду купувати, а коли в процесі вибору або примірки якогось товару продавець сам пропонує знижку або погоджується на наші вмовляння, то звичайно приємно і мовчати скромно ми не будемо. А мій чоловік, то може продавця до сказу довести за ту знижку :bye: Він отримує просто шалене задоволення від всяких там знижок і халяв. Але от недавно вибирали плитку в ванну, причому, навіть не знали, що на неї діє знижка 20%. Вибрали, а потім побачили :D Та, коли вже чоловік приїхав за нею, то йому хотіли оформити лише 3%, якби він не прослідкував, то таки надурили б. В нас на Україні нема нічого поганого у настоюванні на знижці, бо і так відомо, що запропонований продавцем товар насправді не коштує тих грошей і за все приходиться переплачувати :cray:

• Back To Top

Користувач поза мережею   ksano4ka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 August 2009 - 13:13

Перегляд повідомленняІннуся (23.8.2009, 9:17) писав:

Доречі,я часто по цих сайтиках заглядаю,

Текст, що розкривається
[/hide]sales.ua

Прихований текст

Іннуся, там вірусик троянчик гуляє.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іннуся 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 23 August 2009 - 13:19

ksano4ka, мій АВАСТ небачить... -_-

• Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 August 2009 - 14:10

Дівчата, зрозуміло, коли акція чи знижка діють, то гріх ними не скористатись, але коли, наприклад, ви приходити і купуєте, ну, скажімо, плитку й унітаз і просите дати знижку і при цьому так активно цього вимагаєте, що бідний продавець не знає куди дітись ;) як бути тоді? я говорила про такі ситуації...
Он, у "Білій вороні" на Галицькій якась акція - купуєш на певну суму і отримуєш коровку чи бичка у подарунок...чесно, я не люблю таких подарунків, бо нема куди їх діти, та й мистецтво далеко стояло, коли ту фігурку робили...але чоловік має виправдання - дають, то бери, а потім подивимось куди притикнути :)

• Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива зірочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 August 2009 - 14:20

а чого і б не поторгуватись? ;) я наприклад майже завжди питаюсь про знижки :), чого мовчати, зроблять ну і добре, ну а ні то ні :wacko: звичайно вимолювати знижки не буду, але спитати можна, а на зекономлені грошики ще щось собі коханій купити :wacko:

My Signature
Спойлер

мій блог :)

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Міракле 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 24 August 2009 - 00:43

НІ! Випрошувати я ніколи НЕ буду, тим більшу у МАГАЗИНІ. На базарі майже завжди торгуюсь, а в магазині ім самім треба скільки налогу платити в з світло, аренду, того в магазині і дорожче все.

Тут таке не прийнято. Тут і так завжди видно коли є знажки, вои їх рекламують всячески, розгосят реклами, пишуть на дверях, на товарі прямо...як завгодно. Є магазин, де просто ЗАВЖДИ то на те, то на те знижка.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 August 2009 - 07:58

в магазинах з технікою, якщо ви зараз купуєте за готівку(а не в кредит) то можна просити якуцсь знижку. Зараз техніка застоюється, тому продавці-консультанти самі пропонують знижку.
Ми телевізор хотіли брати, то консультант нам так і сказав, якщо готівка-то зроблю знижку.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ksano4ka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 August 2009 - 08:32

Перегляд повідомленняІннуся (23.8.2009, 14:19) писав:

ksano4ka, мій АВАСТ небачить... -_-

Мій бачить, тому попереджаю.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 August 2009 - 16:08

Перегляд повідомленняІрина І (24.8.2009, 7:58) писав:

в магазинах з технікою, якщо ви зараз купуєте за готівку(а не в кредит) то можна просити якуцсь знижку. Зараз техніка застоюється, тому продавці-консультанти самі пропонують знижку.
Ми телевізор хотіли брати, то консультант нам так і сказав, якщо готівка-то зроблю знижку.
"зроблю" Хм....Тобто ВІН зробить, може зробити 5-10%, а СВОЇМ 50-60%. Чи як це?

• Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 August 2009 - 16:14

Міракле, ну всім відомо що продавці техніки платять за ту саму річ дешевше, купують в магазині як працівники. Тому йому вигідніше дати вам знижку і самому заробити, оформивши цей товар на себе.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Veronika_S 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 August 2009 - 16:15

Перегляд повідомленняМіракле (26.8.2009, 17:08) писав:

"зроблю" Хм....Тобто ВІН зробить, може зробити 5-10%, а СВОЇМ 50-60%. Чи як це?

Чому 50%, так неможе :D , а 5-10% може, я б сказала знижки в магазинах побутової техніки є на більш дорогі товари (холодильник, телевізор, пральна машина)

My Signature
Зображення Мій блог:)
Важко знайти, легко втратити, неможливо повернути!
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vitalinka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 August 2009 - 16:35

уууууу, знижки то моє!
особливо на одяг, взуття. зараз розпродажі літнього одягу, можна речі купити з 50% знижкою фірмові!

My Signature
я вірю в дива
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 August 2009 - 18:13

Перегляд повідомленняІрина І (26.8.2009, 16:14) писав:

Міракле, ну всім відомо що продавці техніки платять за ту саму річ дешевше, купують в магазині як працівники. Тому йому вигідніше дати вам знижку і самому заробити, оформивши цей товар на себе.
На Себе??? Еееееееееее, нііііііііі, тоді коли поломається, то хозяїн не зможе однести до ремонту по гарантії, бо ця річ написана на ПРОДАВЦЯ. хІБА НЕ ТАК?

• Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lala4ka світлина

Lala4ka  Привіт, дівчата! Я тут новенька. може, хтось може підказати гілки про ЕКЗ у Львові, Івано-Франківську? Дякую!

Вчора, 16:04

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 30 May 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн