Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Допоможіть знайти бабку - знахарку. - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 21 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Допоможіть знайти бабку - знахарку. Допоможіть знайти. Оцінка: ****- 3 Голосів

Користувач поза мережею   wishenka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 0

Відправлено 23 January 2010 - 16:26

в івано-франківську є священник який помогає з такими проблемами також.Якщо цікавить найду телефон.А церква находиться наВ.Великого крім того він ще лікує травами

My Signature
[color=#660000]wishenka
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ДДД 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 07 February 2010 - 15:26

От читав я все то ........, докажіть шо бабки від злого!!!!!!

І як що можна то підскажіть де на тернопільщині (чи в тернополі) є якась така бабка?

• Back To Top

Користувач поза мережею   Lya 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 April 2010 - 10:29

Цього ніхто не докаже, чи від Бога, чи від злого це. Але свого часу свекруха мене "підсадила" ходити до таких бабок. Правда, що з того часу все у мене налагодилось і пішло дуже гарно, хоча я не ворожила(боюся того), лише питала, що далі буде... а далі в мене померла дитина так, що й до цього часу не знаю, від чого чи від кого. Думаю, що зв"язок із тими походеньками є, хоча я в житті ніколи нікому нічого не робила і не бажала поганого. Тепер заріклась таким займатись. Але це лише мій гіркий досвід. Вдруге я нікуди не ходила, лише до Бога зверталась і багато молилась і це дуже допомогло пережити і жити далі, а не просто існувати.
Хоча знаю жінку, у яку після виливання на віск вселилось ЩОСЬ. Дуже тяжко вона від того виходила.

• Back To Top

Користувач поза мережею   варя1212 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 30 September 2010 - 18:34

Перегляд повідомленняюля77 (19.1.2010, 13:25) писав:

Не знаю,звідки ви є,але у Львові на вул.Стрийській ( при виїзді) є церква, де певні священники,яким церквою надано таке право, проводять сеанси екзорцизму та допомагають знайти відповіді на певні запитання. Тому,якщо маєте стійку психіку, можете звернутися разом із чоловіком за порадою до них. У Львові ще отець Вороновський теж наділений таким правом. До них люди звертаються у ситуаціях повного безвиходдя,але це дуже непроста процедура.Але,можливо, вам і не потрібно вдаватися буде до таких радикальних заходів- підійдіть у будь-яку церкву,близьку вашим внутрішнім відчуттям і поговоріть з священником, спитайте поради. Звертайтеся до віри, а не до бабусь ( на те,що вони теж ходять до церкви-нічого дивного. Їх діяння теж повинні підживлюватися енергетикою,яка у максимальній концентрації спостерігаєтья у церкві,особливо під час масових богослужінь. Але,повірте,спрямовується вона не у потрібному напрямі).Лише Віра творить дива.

НЕ НА СТРИЙСЬКИЙ,А В СЕЛИ СОЛОНКА!ой які всі правильні :blush: угу можна подумти.то значить ті що ходять по бабкам,роблять всяку
Суворе попередження від модератора гра з вогнем
!
людям на смерть.злидні і т.д :good: а ті що хочуть собі допомогти :diablo: я думаю що перед тим як шукати собі допомогу в таких людей,авторка пробувала все.хоче зберегти сімю-значить є що берегти.і не наше діло яким методом.головне результат.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Lissa mum 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 September 2010 - 19:33

А хтось знає жінок,які вміють добре розкладати карти таро,дуже треба!!!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Galkita  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 30 September 2010 - 20:06

Перегляд повідомленняLissa mum (30.9.2010, 19:33) писав:

Знаєте, не хочу Вас засуджувати чи ображати,все що робите - все ваше.
Просто з Ваших дописів видно, що Ви дуже цікавитесь всякими бабками, ворожбитами, культами з сигаретами та кров"ю..Як Ви колись писали"заради сміху"
Невже Ви бачите лиш такий вихід з ситуації ?
Звичайно, всі способи добрі, аби допомогло, але як і всі інші дівчата, я б Вам радила спершу звернутись до Бога, попросити його помочі та захисту!Подумайте, невже карти, сигарети, привороти здатні повернути любов, довіру, відчуття щастя..Це все солодка ілюзія..
Ви повинні своєю мудрістю, любов"ю, добрими вчинками рятувати сім"ю!Невже якась жінка знає краще Вашу родину аніж Ви самі?
Не розглядайте, будь ласка, мій допис як докір чи повчання.Це просто порада, а послухати її чи ні, справа, звичайно, Ваша.
В будь -якому випадку, щиро бажаю Вам та вашій сім"ї злагоди, терпіння,та взаємної любові!

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   варя1212 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 September 2010 - 20:11

Перегляд повідомленняLissa mum (30.9.2010, 20:33) писав:

а нащо вам?бабкі не допомагають,то вже треба жінку?

• Back To Top

Користувач поза мережею   куколка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 November 2010 - 13:08

підкажіть будь-ласка до кого звернутись в Івано-франківську із священників, бо в сімї біда

My Signature
Ксюха 2050
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lya 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 November 2010 - 18:31

о.Порфирій, назву церкви не пам"ятаю(щось типу Ісуса Христа). То сіра готична церква, якщо їхати із Франківська на Тисменицю. Якраз після моста, зліва. Її добре видно із головної дороги. Колись мала телефон туди, але тел. мій вкрали, тому тепер сама не знаю його. Цей священник має велику силу молитви. Знаю конкретно від куми, дитина якої мала рак крові і тепер здорова. Знаю ще о.Геронтія, що тепер в Самборі. Він має дуже велику силу молитви+руки лікуючі(типу енергією). Сама це відчувала. Крім того, він ясновидячий. Якщо конче треба, то можу знайти його координати. Точно знаю, що він витягує дуже важкохворих.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Ванька 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 November 2010 - 19:48

я вам скажу що також маю кумусю, після зустрічі з якою в мене завжди щось стається недобре, от я й не ходжу до них, подарунки дитині просто передаю, а вона й не питає чому я не йду до неї, видно зрозуміла,до себе не кличу коли напрошувалась, я знаходила якісь відмовки от і припинилось спілкування і я цьому дуже рада. бабок я б не радила шукати бо на любі порчі і т.д. є молитва, купіть собі гарний молитовник і все відійде, завжди будете мати при собі захист від будь якої біди, я маю "Полный православный молитвослов на всякую потребу" тут э молитви і для щастя в родині і від всяких напастей злих человек, будьте з Богом Він точно допоможе

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Светик-семисветик 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 November 2010 - 22:30

Перегляд повідомленняLissa mum (18.1.2010, 22:46) писав:

Ви знаєте, до бабки я ходила цього літа, а проблеми почалися ще роки 3 тому. Коли він мене вперше вдарив. Тому зараз у нас дуже складний момент вирішення відносин, коли я хочу зберегти сімю, а він тільки й те робить що мене у всьому виноватить. Я його не впізнаю, він такі речі говорить, що мені просто страшно. А чому я про порчу подумала, тому що літом мені бабка сказала, що на мене наведена порча, вона нібито її зняла. Коли я її спитала, хто ця людина, то вона сказала, що ця людина мені подзвонить на протязі 3 днів. І на третій день мені подзвонила моя подруга. Я її підозрювала, бо завше в її голосі звучала заздрість. Звичайно що я нічого не казала їй про бабку. Після того я стала її кумою. І як самі розумієте, мушу ходити до дитини. І знов почалися проблеми, хоча бабка казала щоб я з нею не дуже то й спілкувалася. Ось така історія. Тому я власне і не знаю чи священник, в даній ситуації щось порадить, крім молитви, а молюсь я й так кожний день. Проти такої нечисті треба щось радикальне робити.

Я раджу ВАм ,коли буде в церкві замовити службу за здоровя своєї куми і поставити за її здоровя свічку.А також молитись за її здоровя та за навернення. :give_rose:

• Back To Top

Користувач поза мережею   KARINET 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 November 2010 - 23:05

Перегляд повідомленняДДД (7.2.2010, 15:26) писав:

І як що можна то підскажіть де на тернопільщині (чи в тернополі) є якась така бабка?

В Тернополі я була декілька разів в одної бабки, вона тільки віск зливає, досить непогано, то сказала що пороблено, приблизно описала хто і за що поробив, а ще відчитувала якісь молитви і згодом все налагодилось.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Серденько 

• Матуся року, Зірочка форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 22 November 2010 - 10:48

У нас з чоловіком в стосунках все гаразд, однак сім місяців плануємо дитинку і безрезультатно.....Я знаю, що сім місяців це ще не термін, проте у мене вже істерика.......Я б хотіла звернутись до ворожки просто для того,щоб вона мене заспокоїла( сказала, що діти будуть....не переживай)навіть якщо це буде брехнею чи шарлотанством я зможу налаштуватись на хороший лад......а отже це вже мені дасть щось хороше....так як самонавіювання-це дуже хороший психологічний вплив.

My Signature
Спойлер

Звертайтесь до мене на ТИ

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nikana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 November 2010 - 11:27

Перегляд повідомленняСерденько (22.11.2010, 10:48) писав:

самонавіювання-це дуже хороший психологічний вплив.

Так, самонавіювання має хороший вплив, але не за допомогою бабок!!! Є багато інших способів, перший і найважливіший щира молитва і сповідь, поговоріть з священником (св -ки гарні психологи), сходіть до лікаря, знайдіть гарні книжки по психології, більше спілкуйтеся з позитивними людьми .... 7 місяців - це не показник, я чекаю 6 років і не зневірилася, знаю, що з Божою допомогою все вийде!
Одного разу мене вмовили вилити віск, жалію до сьогодні - нічого доброго у бабок нема, це великий гріх!!!
Серденько, приєднуйся до нас в тему "Балачки, тих, хто планує лялю-7".

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   uliarv 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 November 2010 - 12:36

Перегляд повідомленняСерденько (22.11.2010, 11:48) писав:

У нас з чоловіком в стосунках все гаразд, однак сім місяців плануємо дитинку і безрезультатно.....Я знаю, що сім місяців це ще не термін, проте у мене вже істерика.......Я б хотіла звернутись до ворожки просто для того,щоб вона мене заспокоїла( сказала, що діти будуть....не переживай)навіть якщо це буде брехнею чи шарлотанством я зможу налаштуватись на хороший лад......а отже це вже мені дасть щось хороше....так як самонавіювання-це дуже хороший психологічний вплив.

нащо вам ті ворожбити і бабки, заходьте в тему плануючих стати мамою. там вам дівчата навіють і заспокоять, та й думаю думка хорошого лікаря була б більш авторитетною ніж якоїсь бабки без медичної освіти :) Удачі вам! дітки скоро будуть :smile:

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лукерія 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2010 - 17:55

А якщо ворожка вам скаже, що у вас не буде дітей і навіє вас в іншу сторону?.З цими гадалками можна собі ще біди наробити, воно вам треба?
У вас будуть діти! Я колись так само переживала, як і ви. Почала щиро молитись, Бог почув мої молитви і благословив дитиною. Я повторюсь, в житті треба покладатись на Господа, довіритись йому, а не ворожці.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Меррі 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2010 - 19:55

Перегляд повідомленняДДД (7.2.2010, 16:26) писав:

є в Вишнівці жіночка яка викачує яйце,молиться і говорить все про тебе,і що пороблено,хто це зробив і тому подобне.Це напевно єдина людина з тих бабок шептунок якій я повністю довіряю і ніколи в житті не скажу шо вона від зла...Хожу до неї виливати віск дитині від переляків і чоловік так само від вроків..допомагає на 100відсотків!!!!

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Светик-семисветик 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2010 - 20:21

Серденько' будуть в тебе дітки-не хвилюйся :96: .Тільки треба трішечки почекати. :36_3_18: :8_2_106:

• Back To Top

Користувач поза мережею   Active 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 30 January 2011 - 18:52

Перегляд повідомленняnagirnyi_v (18.1.2010, 22:02) писав:

Зрозумій, коли людина звертається до такої бабки,то вона втрачає Боже благословення,тому що бабки ці служать дідькові.Тож, вирішувати тобі,чи потрібна тобі поміч нечистого, чи може Бога?Якщо все таки задумаєшся, то звернись до священника.Будь якого.Він тобі краще пояснить про порчі і ворожбу.

я теж так думала поки не попала у біду. А коли щось стається то ладен зробити що небудь аби виправити ситуацію.

Користувач подумав і додав через 22 хв.:

Перегляд повідомленняLissa mum (17.1.2010, 9:28) писав:

Ходила я цього літа до однієї бабки, сказала, що на мене наведена порча, вроді зняла. Але тепер знову почалися неприємності з чоловіком, роботою. Чоловік взагалі хоче сімю залишити.От хочу знову піти до якоїсь бабки,але до тої що вже була у неї неможу- вона далеко звідси. Тому якщо хтось знає де у Львові,або Львівській області є такі бабульки- підскажіть будь ласка. :gam105:

))))))))))))))))

• Back To Top

Користувач поза мережею   Еос 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 30 January 2011 - 19:20

Я ще якось можу зрозуміти людину, яка шукає бабок від безвиході, коли має на руках, наприклад, хвору дитину ( а лікарі безсилі). Тоді людина справді у відчаї. Але коли здорова молода людина хоче чужими руками вирішувати проблеми в родині і вигадує собі пороби всякі, заздросщі, то, здається, проблема саме в ній і допомогу слід шукати не в бабки, а братись за голову і працювати над собою. Не пишу ні про кого конкретно, тому не адресуйте кожен до себе. Але я переконана, що в такій темі цяцькатись не варто, а треба називати речі своїми іменами.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 21 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
1 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

1. Roma261

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 08 December 19 )

Перекладач онлайн