Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Стимулювання пологів - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 23 Сторінок +
  • « Перша
  • 21
  • 22
  • 23
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Стимулювання пологів на скільки це шкідливо Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Златовласка* 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 18 April 2015 - 08:42

я хоч і доросла дівчинка вже, але як виявилося повний олень в питанні стимуляції...
лікаря вибрали заздалегідь ...на 37 неділі при огляді сказав, що якщо за тиждень не народжу, то з речами в пологовий...
приїхали ми в 38 тижні і 2 дні...положили в патологію бо набряки ніг були сильні...лікар так оглянув на кріслі, що перейми регулярні та легенькі почалися через годину...потім перевели в родзал...один укольчик в попу, через годину інший, а потім пробиття вод та укольчик у вену...
за 1,5 години я і народила...була довольна як слон, що так швидко...дуже співчувала тим жінкам, які мучилися сутками ...я ж олень не розуміла, що мене простимулювали...

уже потім коли нашого синочка оглядали, то все повторювали, що то наслідки моїх пологів, а я ніяк не розуміла, що вони хочуть цим сказати адже я родила нормально, недовго, навіть про другу дитину думала в перші хвилини після родів...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ღ°Фрея°ღ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 18 April 2015 - 09:55

Цитата

уже потім коли нашого синочка оглядали, то все повторювали, що то наслідки моїх пологів

а що не так було з синочком?

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Златовласка* 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 April 2015 - 17:05

діагностували набряк мозку, крововилив невеликий, гіперзбудливість, щось там ще з м"язами...
не критично все, але казали як наслідок...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nezabudka* 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 November 2015 - 12:17

І мене стимулювали. Спочатку ламінарії, які запустили процес, а потім окситоцин. Ніяких страшних наслідків немає.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   xmarka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 January 2016 - 11:57

в мене теж окситоцинова стимуляція була. малий трохи збуджений.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lenasl 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 February 2016 - 14:29

Дівчата, по ходу без стимуляції не обійтись. Була сьогодні в лікаря в себе в районі. Пішов 41 тиждень. Шийка матки ще подовжена, незріла. Маю направлення в Луцький пологовий. Якщо приїду, то відразу почнуть стимулювати, чи якісь додаткові обстеження робитимуть. Хотіла б ще до 5 числа дати шанс природлі-матінці, але боюсь ризикувати.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Політ_Фантазії 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 01 February 2016 - 15:44

Мені на 41-42 тижні теж стимулювали пологи. Вводили в піхву (чи кудись туди) спеціальний гель. Називався "Пропеділ гель", а під час самих пологів окситоцин.
Все пройшло без наслідків і для мене, і для доні

lenasl, Ви не бійтесь. Все буде добре.

Коли лежала в пологовому привезли жіночку на 42 тижні, пологи стимулювали бо вже були мутні води і дитинка задихалась.

Вам думаю теж варто обстежитись і за результатами вирішувати стимулювати чи трішки почекати.

Легенько вам народити!

Повідомлення відредаговано Політ_фантазії13: 01 February 2016 - 15:45

My Signature
«Царство жінки - це царство ніжності, тонкості і терпимості ...» Жан-Жак Руссо
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Евка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 February 2016 - 15:45

коли приїхала в роддом, відкриття було 8 см. черговий лікар сказав, що шеб трошки почекали, то народила б вдома. мені прокололи води, потім поставили крапельницю з окситоцином, пояснюючи це слабкою діяльністю матки, народила дуже швидко. травм в малої не було ніяких, у мене розриви внутрішні і 2 надрізи зовнішні. на 2-й день у малої почалась жовтушка, яка була у нас більше місяця. прочитала в темці, що це може бути наслідок стимуляції. ще мали діаноз гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС і тремор. не знаю, чи це пов'язано з окситоцином чи ні.
взагалі мала була дуже спокійною, спала вночі добре, їла дуже погано, мали з тим проблеми аж до початку прикорму. вагу набирала погано. на рахунок високої активності, то це почалось вже в півтора роки, але це вже швидше характер:)

я не знаю, чи мене стимулювали по показниках, чи тому що всіх підряд стимулюють. але тоді я довірилась лікарці, вона робить це кожен день, а я вдруге в житті чую слово "окситоцин". напевно, треба бути досвідченою і народжувати вже не вперше, щоб розібратись треба воно тобі чи ні
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Papilon 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 April 2016 - 08:30

Стимулювання окситоцином виявилось для мене необхідним, адже з моменту відходження вод минуло 8 годин, а відкриття при цьому 2 см, та ще й схватки не регулярні, надто слабка родова діяльність. Тож в 10.30 мене підключили до крапельниці, відразу почались більш регулярні схватки дякувати Богу процес пішов, лікар казав з такими темпами народжу десь до 16 год. Я все дивилась на годинник, та секундна стрілочка рухалась дуже повільно, було ну дуже боляче, мене просто вивертало, я все думала ну коли ж це закінчиться! В 14.15 на світ народилось ще одне чудове малятко;)Наслідків стимулювання окситоцином не має.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lenasl 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 May 2016 - 10:20

Мушу відзвітувати про те, як все пройшло. На 41 тижні лягла в лікарню до пологів. Налаштувалась на довге лежання (днів 5 точно), книжок набрала... На огляді лікарка сказала, що шийка ще незріла і щось там дуже надавила. Зробили КТГ, все нормально. Почались болі, іле я списувала все на результат огляду. Ще лікарка уточнила: " в тебе що, перейми?". Ні, кажу. Направили на УЗД. Там сказали, що багатоводдя, дитина не дуже опущена. Я вийшла з УЗД, і в коридорі в мене відійшли води! Добре, що пеленка була. Їх було справді багато! Я повернулась в відділення, лікарка знову подивилась разом з лікаркою, що потім приймали пологи. А там в маніпуляційній ще води хлюпнули. Шийка ще не укорочувалась. Я зрозуміла з поглядів і фраз лікарів, що справи не дуже. Лікарка мені щось там надавлювала, і я злякалась по справжнюму. Розуміла, якщо шийка не відкриється, через 12 годин можуть кесарити. Чоловік ще в Луцьку був, ми йому навіть одягу не брали! Я чоловіка вертаю, він на базарі купив одяг. Робила все, що казали лікарі. В душі була 2 заходами по 40 хвилин.. Присідала. І все пішло добре, швидко і боляче)) 2,30 перевели в пологовий, а 7,30 родила синочка. От така стимуляція буває. Мабуть, в мене все було готово до пологів, але дитина не напирала, плавала там собі, то й не народжувала. Так що 4.02.2015 я вдруге стала мамою. Легких пологів всім!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   АмІнка 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 23 February 2017 - 19:53

Ото, боячись тої стимуляції, я сиджу вдома, хоч перейми з учорашнього вечора, але нерегулярні. Я маю досвід пологів під окситоцином і без. Перший раз влили в мене дві крапельниці окситоцину і то був капець.. доця народилася з синьою голівкою, мала крововилив, хоч в пологовому про те нічого не сказали, вже на УЗД тім'ячка у півроку мене "потішили" тим, що в доці кісти в мозочку, питали, чи пологи були важкі, чи стимулювали мене. Доця теж має гіперактивність.
З синочком мене окситоцином не стимулювали, але пробивали води, хоч відкриття було пару пальців. Думаю, то тед було завчасно зроблено. В пологрвий я приїхалапісля огляду в лікаря, з яким домовлялася народжувати. Він подивився шийку вдень, помацав добренько, а ввечері я поїхала в пологовий з нерегулярними переймами, мій лікар був саме на зміні, він одразу пробив міхур і спустив води, хоча, гадаю, пепейми могли бути тренувальними, на ранок пройшли б і я поносила синочка ще з тиждень, бо то було лише 37 т. 2 дні, тож синочку було ще рано родитися, вага його була лише 2850г, а зріст 48см.
Ну але якщо попівнювати пологи з окситоцином і без, то без значно легше і без наслідків.
My Signature
Спойлер

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   taninet90 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 06 March 2019 - 17:05

Мене стимулювали ламінаріями у Луцькому пологовому.Дитинка була низько опущена,а відкриття на 1 палець і 42 тиждень почався. Проходила з ламінаріями десь 12 год, довше не змогла терпіти,хоча говорили мені що чим довше тим краще. Я дуже боялася що мені їх виймуть,а пологи не почнуться і доведеться знову ставити та мучитися. Але коли взяли мене на крісло, рішили виймати, під час цього відійшли води і я пішла народжувати.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 23 Сторінок +
  • « Перша
  • 21
  • 22
  • 23
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 June 19 )

• З днем народження
    IGORA 
    - Вік: 36