Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Народні цілителі,бабки-шептухи,екстрасенси..... - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

• 56 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Народні цілителі,бабки-шептухи,екстрасенси..... Оцінка: ***-- 7 Голосів

Користувач поза мережею   Натусiк 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 04 November 2008 - 17:17

Як ви ставитись до вище перерахованих осіб?Чи колись до них зверталися?Чи вірите у їх методи лікування?
Я у своєму житті тричі зверталася до їх послуг:двічі з переляком у доньки і один раз з кон"юктовітом , скільки разів зверталася до лікарів з цією проблемою,кращало лише на певний термін, а потім все повторювалося.Кілька сеансів у народноо цілителя--і вже 10 років не згадуємо.
My Signature
"Все, що існує на світі, колись було мрією". К. Сендберг
І не важливо куди закинула доля... просто будь до кінця з Україною в серці!!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 November 2008 - 17:29

якщо є люди,які мають надприродні можливості і спрямовують це для допомого іншим це добре.Питання в тому як взнати чи тобі допоможуть чи нашкодять? я б ніколи не пішла до людей,які себе рекламують в пресі, бо справжнім цілителям(хай кожен сам назве) реклама не потрібна.До них страшенні черги. маю декілька історій зі свого життя,коли мені помогли.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadin 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 04 November 2008 - 17:42

Мені також допомагали такі люди. Можливо інколи це було на психологічному рівні, тобто я звідти виходила і була впевнена, що тепер все буде гаразд і так і ставалось.
My Signature
Спойлер

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Натусiк 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 November 2008 - 17:46

Я також вважаю,що найб1льше допомагають ті,хто себе рекламує не за допомогою преси ,а справою показують ,що вони варті.Недовіряю також тим,у кого такса встановлена чималенька.
My Signature
"Все, що існує на світі, колись було мрією". К. Сендберг
І не важливо куди закинула доля... просто будь до кінця з Україною в серці!!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 November 2008 - 17:49

на жаль, так зване цілительство стало непоганим методом заробляння грошей. Я схильна нікому в цьому плані не довіряти. Але, як кажуть, є попит - буде пропозиція.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kxenja 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 04 November 2008 - 18:27

ДО ВСЬОГО-ЦЬОГО СТАВЛЮСЯ НЕГАТИВНО, ОСОБЛИВО ПІСЛЯ ТОГО , ЯК ВІД ОДНОГО МОНАХА, ЩО ПРОВОДИТЬ ОБРЯДИ ЕКЗОРЦИЗМУ(ВИГАНЯЄ ЗЛИХ ДУХІВ) ПОЧУЛА ОДНУ ІСТОРІЮ. ДО ОДНІЄЇ БАБКИ ПРИЇХАЛА ЖІНКА З ДИТИНОЮ, БО ЦЕ БУЛА ЇХНЯ ОСТАННЯ НАДІЯ НА ОЗДОРОВЛЕННЯ, ОСКІЛЬКИ ХОДІННЯ ПО РІЗНИХ ЛІКАРЯХ НЕ ДАВАЛО НІЯКОГО РЕЗУЛЬТАТУ.ЗАЙШЛИ ДО НЕЇ В ХАТУ, А ТАМ ОБРАЗИ, ВСЯКЕ ЗІЛЛЯ. НУ БАБКА ЗВІСНО ЩОСЬ ТАМ ПОШЕПТАЛА-ПОШЕПТАЛА, ПОЧЕПИЛА ДИТИНІ НА ШИЮ ЯКИЙСЬ ОБЕРІГ І ВОНИ ПОЇХАЛИ ДОДОМУ.ДИТИНА СТАЛА ЗДОРОВОЮ. ПРОЙШЛО КІЛЬКА РОКІВ, І ЯКОСЬ МАМА ЗАХОТІЛА ПОДИВИТИСЯ ЩО ТО ЗА ОБЕРІГ НОСИТЬ ЇЇ ДИТИНА.ЗНЯЛА ЙОГО, І ДОБРЕ ПРИДИВИВШИСЬ ЗІ ЗВОРОТНЬОГО БОКУ ПОБАЧИЛА ,ВИКАРБУВАНИЙ МАЛЕСЕНЬКИМИ БУКВАМИ ТЕКСТ:"ЗЦІЛИ ЙОГО ЗАРАЗ, ЩОБИ ПОТІМ ВІН БУВ МОЇМ НАВІКИ!". :36_3_18:
Повідомлення від модератора гра з вогнем
Уникайте написання all caps повідомлень

My Signature
Спойлер
Не бійся робити те, що ще не вмієш.... Пам"ятай, ковчег побудував початківець-любитель, професіонали збудували Титанік...
(Дэйв Бері)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   АМА 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 November 2008 - 18:37

Якщо людина не християнин, і її віра дозволяє, то мабуть і може користуватись послугами всіх вище перечислених осіб.
Але якщо Ви вважаєте себе християнином, ще і практикуючим, то звертання до цілителів (іншими словами ворожбитів) є дуже великими гріхом, при чому проти першої Заповіді Божої - Не май інших Богів крім мене.
Щодо мене, на даному етапі життя вважаю абсолютно неприпустимим звертання за допомогою до таких людей, бо це зазвичай має дуже багато негативних наслідків. Коли є проблема, на мою думку, краще звернутись до церкви, але не чекайте, що підете один раз помолитись і все вирішиться само собою, так не буває, відповідно за один раз не вирішує ніякої проблеми і так званий цілетиль.
Але для кожного існує своя правда і своє бачення.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mary 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 November 2008 - 18:37

Жахливо, моторошно, аж мурашки по шкірі пробігли...
Але в житті бувають різні випадки. Моя родичка мала проблему з дитиною - у дівчинки в 10 років трапився інсульт, відібрало праву частину тіла. Це було жаливо і коли вже лікарі зробили все що було в їхніх силах, родичі звернулись до нетрадиційної медицини. Зараз Марійці 14. Слава Богу вона практично повністю відновилась. Лікарі ж поставили на лікуванні крапку, коли в неї не рухались кінцівки
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 November 2008 - 18:43

Перегляд повідомленняkxenja (4.11.2008, 18:27) писав:

І ДОБРЕ ПРИДИВИВШИСЬ ЗІ ЗВОРОТНЬОГО БОКУ ПОБАЧИЛА ,ВИКАРБУВАНИЙ МАЛЕСЕНЬКИМИ БУКВАМИ ТЕКСТ:"ЗЦІЛИ ЙОГО ЗАРАЗ, ЩОБИ ПОТІМ ВІН БУВ МОЇМ НАВІКИ!". :36_3_18:

В тому то і вся справа, що образи, чи навіть присутність Святого Письма не є гарантією того, що людина від Бога. Зазвичай це просто приманка.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонячна 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 04 November 2008 - 19:11

kxenja, від Вашого посту аж моторошно. Чогось страшнішого і придумати годі! Господи, спаси і сохрани!
My Signature
Все, що існує на світі, колись було мрією.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Parybok 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 November 2008 - 19:16

AMA +1
Від себе додам (з власного життєвого довіду).
Допомога від усяких цілителів дійсно є, але... це явище дуже-дуже тимчасове. Як правило, усі цілителі обвішують себе образами Матір Божої і щепчуть милитви (навіть дуже подібні до християнських), але ніхто не знає з якою метою вони відмовляються і що собою несуть. Знаю дуже багато випадків, що після походу до цілителів єдиним порятунком є лише візот до монаха (який присвятив своє життя боротьбою з нечистою силою)
Можливо кожна людина проходить випробовування в цьому житті - і мою родину це не обійшло. За 15 років бачив не один випадок, кому помагало і як помагало, коли все було чудесно протягмом певного терміну, а потім в 10 разів гірше... розписувати тут все не буду.
Хочу лише поділитися власними уроками життя - може це комусь пригодиться і вбереже від прірви.
Не знай інших богім окреім мене. Цим все сказано. Люди добрі! не шукайте легкої здобичі і не шукайте легкого «порятунку» цілителів. Це все марне! Чому ми віримо, цілитель нам поможе, в той же час промовляємо молитву Отче Наш (чи якусь іншу) з думками не про молитву, а про цілителя чи ще щось інше. Чому ми віримо тому зіллю (оберегу) який нам дають цілителі, і в той же самий час оминаємо Святу Воду і Святе Причастя. Вірте в Бога, моліться і просіть. Бог нам дасть все, що нам потрібно і все, на що ми заслуговуємо. Лише щира молитва здатна робити чудеса.
Я до цього довго йшов, але для мене дороги іншої вже немає! Сподіваюся, що мій досвід допоможе комусь в скрутний час.

Любімося, бо ми того варті :36_3_18:

П.С.Кому цікаво - пишіть в приват
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 November 2008 - 19:17

АМА, Цілительство забороняє церква і священники,але не біблія. Я як бути з тими священниками,які мають неймовірні здібності і лікують,не тільки молитвами. До них можна ходити, томушо вони священники? І не гарантія,що вони не нашкодять. А коли в людей немає вже ніякої надії,а молитва не дає результату,то що їм вмирати? в такому стані людина звертається за любою допомогою.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 November 2008 - 19:37

Перегляд повідомленняІрина Ігнатова (4.11.2008, 19:17) писав:

АМА, Цілительство забороняє церква і священники,але не біблія. Я як бути з тими священниками,які мають неймовірні здібності і лікують,не тільки молитвами. До них можна ходити, томушо вони священники? І не гарантія,що вони не нашкодять. А коли в людей немає вже ніякої надії,а молитва не дає результату,то що їм вмирати? в такому стані людина звертається за любою допомогою.

Ірина, я написала вище, якщо людині дозволяє віра, то вона може йти до всіх вище перлічених осіб, це особиста справа кожного. АЛЕ, якщо це священник, то так, я впевнена що це в нього дар від Бога. Знаєте, чула про монаха, який помагає, тобто лікує, коли запитала де монах живе - у власному великому будинку, в нього є своя визначена такса, настпуне моє питання було - а хто сказав, що він монах? Відповід просто потрясна - люди. От тут в мене теж закрався величезний сумнів, що то був монах. А священників, які зцілюють бачила і на власні очі і сама знайома з ними і можу запевнити, що від них зла чи негативу не іде зовсім, це люди з Божим даром.
Друге, не в обіду, а Ви прочитали Біблію і можете конкретно вказати де саме не заперечує вона цілителів? Будьте ласкаві, вкажіть будь ласка стих, бо я таким знанням похвалитись просто не можу, зате добре пам’ятаю першу Забовідь Божу.
Я теж свої думки висловлюю не просто так, маю і власний досвід і як сказав парубок, до цього прийшла сама, не дивлячись на те, що мені тільки 25.
Надія вмирає останньою зрештою, і коли вже молитва не дає результату, а людина просто не хоче продовжувати молитись з різних причин, то вирішувати тільки їй, як поступати далі, але про Бога тут вже можна не згадувати і не говорити про християнство як таке.
Стосовно молитви ще одне, мій батько хворий, при чому тяжко хворий вже довгих 25 років, від мого народження. Надії на повне вилікування немає взагалі, якби слухав лікарів, то мабуть років 20 уже б спочивав з миром. Але вгадайте, що його тримає досі на цьому світі, і більше того дозволяє навіть працювати при тому, що стояти він не може довго? - Правильно, молитва і тільки молитва, при чому ранішня і вечірня. До розуміння Бога і молитви мав довгий і складний шлях, особливо враховуючи виховання протягом правління радянської влади.
Тому фразу про те, що молитва не допомагає не розумію і не приймаю в корені, бо мені і моїм рідним тільки молитва у цьому житті і допомагає.
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 04 November 2008 - 19:40

якщо людина дійсно має дар зцілення, а ті хто до неї йдуть мають віру - то нічого поганого не бачу. дуже часто такі люди не рекламуються і не мають "такс", допомагають безкоштовно.
думаю, що в нашому світі є ще багато незвіданого, особливо стовоно цілющої енергії.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 November 2008 - 19:49

АМА, я віруюча людина,і є багато віруючих які читають молитву, але чомусь одні помирають, а інші-ні. Я Нів'якому разі непроти молитви чи віри. Йти до цілителя справа кожного особиста і чи є потреба взагалі йти. На рахунок священників,то є такі,що мають величезні особняки,їхні діти вчаться в найкращих закладах,і їздять на супер машинах. Це вони чесно заробили? Отут і йдеться про заповіді. В мене є віра в серці,своя особиста, а не шаблон з заповідями. Всі їх порушують. А от свіженька історія- мамина коліжанка довгий час немогла мати дітей,і лікарі, навііть найкращі світила казали,що безнадійно.Довгі роки вона лікувалась,але завагітніти їй не вдалось. Доля зевла її з потрібними людьми(цілителями чи екстрасенсами) і результат вагітність і народження дитинки. Не всім щастить попасти до хороших людей,які дійсно можуть допомогти.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 November 2008 - 19:59

Перегляд повідомленняІрина Ігнатова (4.11.2008, 19:49) писав:

На рахунок священників,то є такі,що мають величезні особняки,їхні діти вчаться в найкращих закладах,і їздять на супер машинах. Це вони чесно заробили? Отут і йдеться про заповіді. В мене є віра в серці,своя особиста, а не шаблон з заповідями. Всі їх порушують.

Є різні священники і я абсолютно цього не заперечую, але ми говорили про священників, у яких є дар зцілення інших, так от, такі священники не мають особняків і зачасту і дітей не мають, бо є монахами, які переважно ведуть аскетичний спосіб життя. І про заповіді - є така як НЕ суди, це я до того, що священники такі ж самі люди як і ми, і зовсім не потрібно ними витикати. Бувають ще і не такі випадки, але як на мене, то це все не повинно впливати на істинно віруючих людей, чи не так?
Щодо шаблону з заповідями - а скажіть, хіба є щось погане у заповідях, у 10 Заповідях Божих? Вони і дані були Богом для людей, щоб жити щасливо, а те, що всі їх порушують, то так і це правда. Тільки суть християнства як такого полягає в тому - аби намагатись, хоча би намагатись жити згідно із заповідями і не порушувати їх.
І дивитись власне потрібно тільки на себе, а не на всіх, бо якщо завтра всі підуть стрибати з даху, то сумніваюсь, що Ви чинитеме так само.
Історії є різні і тільки людині самій вирішувати у що вірити і як поступати. Але kxenja розповіла дуже показову історію стосовно цілителів.
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 November 2008 - 20:06

якщо є заповідь-не суди,то навіщо розказувати про те,що для християн гріх ходити до цілителів. У мене також показова історія,що цілителі допомагають. Хоча писала раніше,що не всі,бо є шарлатани і їм подібні.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 November 2008 - 13:28

Перегляд повідомленняІрина Ігнатова (4.11.2008, 20:06) писав:

якщо є заповідь-не суди,то навіщо розказувати про те,що для християн гріх ходити до цілителів. У мене також показова історія,що цілителі допомагають. Хоча писала раніше,що не всі,бо є шарлатани і їм подібні.

Можна розказувати, чи не розказувати, а ситуація все одно не зміниться :). Це те саме, що незнання закону не знімає відповідальності. Заповіді придумали не люди, їх об’явив сам Бог ще Мойсеєві у Старому Заповіті і зверенення до цілителів це гріх проти першої заповіді, поясню трохи, коли Ви йдете до цілителя, то автоматично виявляєте свою невіру у Божу силу і Бога як такого, оскільки більше не сподіваєтесь на його допомогу, а відповідно звертаєтесь до сили сильнішої і могутнішої. Апріорі Бог у цьому випадку попадає на другорядний план. Не суди стосунку до цього не має абсолютно ніякого.
До речі, я Вас не переконую, тим більше у попередніх постах писала, якщо Ваша віра Вам дозволяє так поступати - то будь ласка, у кожного своя правда. Тільки не треба казати, що християнин спокійно може йти до цілителя, бо це не так.
Я залишаюсь надалі при своїй думці, як, гадаю і Ви і просто бажаю аби ви не попадали до шарлатанів.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tusij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 November 2008 - 15:21

Я против целителей и экстрасенсов и считаю что к ним обращаться не стоит. Это против христианской морали. А фраза, что молитва не помогает, ну что ж. Молитва это тяжкий труд, не все мы можем так трудиться из дня в день. Обращаемся только когда припекло. Тогда готовы часами на коленях стоять и просить. А вот где мы были когда все хорошо. Тогда сразу у всех разные версии - я дома помолюсь, там священники не такие, бабушка в церкви страшно обидит. Господь слышит молитву, но на все Воля Божья. Говорят, Неисповедимы пути Господни. А обращение к всяким экстрасенсам, целителям - это желание получить сразу результат, как бы оминув Волю Божью. Да и какие такие силы тебя исцеляют в этом случае? От кого идет это исцеление? Насчет веры, которая не держится в "рамках" заповедей, то и сатана тоже не хотел быть в рамках, ему было тесно. Вот и полетел вниз со всей своей братией.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Parybok 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 November 2008 - 15:34

tusij +1
Як на мене, то Ви і АМА сказали золоті слова. Але вже кожен сам повинен вирішувати в які віру йому вірити.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 56 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 18 November 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн