Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Харчування породілі у перші дні після пологів - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Харчування породілі у перші дні після пологів Оцінка: -----

Користувач поза мережею   kashka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 August 2009 - 19:29

Дівчата, дуже цікавить дане питання. Думаю у кожної мами свої уподобання в їжі, але думаю всі погодяться що у "такі" дні дане питання є дуже актальним і не завжди відповідає смаковим уподобанням усіх мам. Отож, розкажіть будь-ласка, подільться знаннями та досвідом: хто чим харчувався (чи харчується) у перші післяпологові дні. Я знаю лише що не можна їсти продуктів, які можуть спровокувати алергію у дитини (при умові ГВ), типу цитрусових, шоколаду, риби, червоних овочів та фруктів, декому - молокопродуктів, .... Я після перших пологів (від незнання) взагалі перші 2 дні сиділа на воді з прісними сухариками :good: . З голоду звісно не померла, однак :blush: сил, наснаги і задоволення це не принесло.
Зрештою, пропоную поділитись наступним:
- чим харчувались Ви у перші післяпологові дні і як це відобразилось/не відобразилось на дитинці?
- чим харчуватись категорично заборонено (на вашу думку) і чому?
- чи знаєте ви що рекомендують лікарі у даному випадку?
- чи вживали Ви "лікарняну" їжу у перші післяпологові дні, і чи варто це робити?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 19 August 2009 - 21:43

Перегляд повідомленняkashka (19.8.2009, 20:29) писав:

- чим харчувались Ви у перші післяпологові дні і як це відобразилось/не відобразилось на дитинці?
- чи вживали Ви "лікарняну" їжу у перші післяпологові дні, і чи варто це робити?

У мене були ускладнення в пологах (лікар сказав що треба притримуватись дієти, щоб потім "не дутись" в тулеті :blush:), тому я їла тільке рідке - кефір, творожок зі сметанкою, курячий бульйон, йогурт без ягідного наповнюча, згущенку, пила зелений чай. На дитині це ніяк не відразилось, хоча пізніше взнала що майже всі ці продукти не бажано було вживати на ГВ :acute:
Те, що не можна їсти ви вже перерахували, можна додати хіба що капусту та бобові.
А от з приводу шоколаду - лікар казав корисно(!) зразу після пологів з"їсти 2-3 шматочки чорного шоколаду - це поверне сили і дитині не зашкодить, але я не мала при собі шоколаду тому не пробувала.
Лікарняну їжу не вживала - у нас в пологовому вона була дуже несмачна.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   poiu 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 August 2009 - 21:58

Перегляд повідомленняkashka (19.8.2009, 20:29) писав:

Оскільки я була після операції то вживала ту їжу яку рекомендували лікарі.
Це курячий бульйон, картошку пюре, кефір, банан, печене яблуко, а також було дозволено гранатовий сік. На дитині це ніяк не відобразилось.
Лікарняну їжу я їла, мені навіть дещо дуже було смачним.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Masik 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 August 2009 - 09:51

Я перші дні після пологів їла - гречку пісну, трошки підсолену, з кефіром, супчик (знову ж таки гречаний) без зажарки, котлети (здається, з говяжого мяса) на пару, йогурт без наповнювача, печені яблука, сухарики (потім пожаліла, бо дуже скріплюють), картопляне пюре (на воді, трошки солі). Пила компот з сушки. Голодною не була. Їх іжу відповідно не їла, бо своя була. Навіть не знаю, що вони пропонували. Наша педіатр в принципі те і радила їсти, що я їла. На малому ніяк не відобразилося.
My Signature
Зображення
Світ був навколо мене - я була з мамою. Світ був всередині мене - я чекала сина. Я стала мамою... і я навколо світу!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ліда 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 August 2009 - 10:15

А я їла лікарняну їжу і мені вона так смакувала :36_13_10: ...особливо манка на сніданок :D а в дома я і близько манки не їм.
Ще їла гречку з бурячком, росіл на курячому мясі, картопельку пюре, печення, пила кефір, але від кефірчику мене трошки в туалет ганяло :36_1_4:, йогурти спочатку пила, але потім щось перестала....перейшла на молоко :36_1_4:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ліньтяйка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 August 2009 - 10:25

Я перші ва дні не їла - мені дозволили лише воду пити (після КР), далі 3 дні - печені яблука, потім я їла картопляне пюре, котлетку на пару, курячу гомілку, гречку, домашній йогурт і печенько Марія. На 9 день мене виписали - вдома я вже їла вівсяні пластівці з молоком (хоча в багатьох діток на молоко алергія) - довго не вживала цукру.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 August 2009 - 10:42

Дівчата, а скажіть навіщо їсти у перші дні після пологів курячий бульйон?

Я їла печиво, молочні домашні каші, тушене м'ясо з картоплею і морквою, куряче м'яско потушене в сметані. Рагу з кабачків, картоплі, моркви.
Цим я харчувалась десь пеші два тижні. Ще їла вівсяне печиво і пряники, вони мені дуже смакували.
Каші рисову і вівсяну.

ніяких соків з пачки, кондитерськіх виробів і всякого такого я уникала ще десь місяць.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   анаско 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 20 August 2009 - 11:31

Моя свекруха принесла мені горіхи, щоб молоко жирніше було, а їх, якраз і не можна було їсти, можуть викликати алергію. Молоко жирне і без горіхів в перші дні після пологів.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 August 2009 - 13:17

Перегляд повідомленняанаско (20.8.2009, 12:31) писав:

Моя свекруха принесла мені горіхи, щоб молоко жирніше було, а їх, якраз і не можна було їсти, можуть викликати алергію. Молоко жирне і без горіхів в перші дні після пологів.

ці поради наших мам-свекрух-бабусь :diablo:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 August 2009 - 13:26

Перегляд повідомленняІрина І (20.8.2009, 11:42) писав:

Це помилкове уявлення, яке виходить із твердження, що курячий бульон назначають після операцій та в час хворіб як поживне джерело енергії.
Але от породілям в перші дні його якраз і не бажано.
Я їла кашки,галетне печиво, печені яблука, домашіні супчики не на бульйонах, тушені мясо,рибу ( ми не алергики),тушені овочі,домашній сир.. Пила чай та компотик із сухофруктів. З 5 дня по півсклянки кефіру в день ( дит.лікар з пологового попередила, що в перший місяць можна не більше склянки кефіру в день).
Категорично під забороною було магазинні соки, консервації, магазинні йогурти-творожки, будь-які ковбаси ,салати з майонезами, свіжі капуста та бобові.

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zOzyLKa 

• Біла та пухнаста
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 August 2009 - 13:31

Перегляд повідомленняІрина І (20.8.2009, 11:42) писав:

Курячий бульйончик був для мене спасінням, перша нормальна їжа на 3-тій день після операції. А до того голодна дієта: в перший день узагалі нічого, на другий після обіду півсклянки кефіру (знежиреного) та 2 сухарика. То ж коли настала пора для бульйончика ... :diablo: . Після КР його всім рекомендують, лікарям видніше .
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Veronika_S 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 August 2009 - 14:29

Я перед самими пологами 2 дні майже нічого неїла, після пологів, була :man_in_love: , ну дуже важко було, то я з"ла шматочок чорного шоколаду і чорний чай (не кидайте тапками), на дитині це ніяк невідобразилось. Пізінше також пила бульйон, картоплю пюре, без нічого, печену рибу, варену телятину, буженину, кашки. Пила чай зелений і узвар
My Signature
Зображення Мій блог:)
Важко знайти, легко втратити, неможливо повернути!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 20 August 2009 - 15:29

Дієта під час ГВ
Шоденне меню для ГВ мам
Загальні питання з ГВ
Помилки, які я не зроблю завагітнівши вдруге
Закрепи в дитини, котра на ГВ
І ще багато тем, присвячених цьому ж питанню

Суворе попередження від модератора гра з вогнем
Користуйтеся пошуком!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kashka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 August 2009 - 17:12

Перегляд повідомленнягра з вогнем (20.8.2009, 16:29) писав:

Так питання полягало ж саме у харчуванні протягом перших днів після пологів, ГВ може тривати понад 3 роки, і звичайно що меню мами буде ого як розширюватись за цей час. А от чим харчуватись у перші дні знає не кожна мама, ... принаймі я цього не знала, і інфо такої ніде не бачила. Шкода. :good:
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 20 August 2009 - 17:21

kashka, зайдіть в теми і почитайте. для суперечок з модераторами є окремий розділ, тому на додачу прочитайте ще Правила форуму.

з 3-річною дитиною на ГВ вже ніхто не заморочується дієтами.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Halina 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 21 August 2009 - 09:15

Я після пологів не їла все лише тому,що у мене був кесарів розтин,а після операції зразу можна лише бульйон і кефірчик(і то не зразу,а на другий день)А зараз стараюсь їсти все по трошку.Доці три тижні,а я уже їла і шоколад,і капусту ,і помідори,огірки і т.п.Так робила моя мама.Вона сказала,що якщо я все їла протягом вагітності,то можу все їсти і потім.Навіть в книжці одного американського педіатра читала,що зазвичай те,що хоче з"сти мама не шкодить дитинці,але звичайно в розумних нормах.Моя донечка на ГВ,і за цей час у неї не було алергії на жодний з"їдений мною продукт,а животик лише болів від антибіотиків,які мені кололи після операції.Може це все індивідуально,але я б радила всім матусям не притримуватись строгої дієти і пробувати хоч по трошки кожен продукт. ;)
  • Back To Top

Користувач поза мережею   andralex 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 22 August 2009 - 12:34

Перегляд повідомленняHalina (21.8.2009, 10:15) писав:

Я після пологів не їла все лише тому,що у мене був кесарів розтин,а після операції зразу можна лише бульйон і кефірчик(і то не зразу,а на другий день)А зараз стараюсь їсти все по трошку.Доці три тижні,а я уже їла і шоколад,і капусту ,і помідори,огірки і т.п.Так робила моя мама.Вона сказала,що якщо я все їла протягом вагітності,то можу все їсти і потім.Навіть в книжці одного американського педіатра читала,що зазвичай те,що хоче з"сти мама не шкодить дитинці,але звичайно в розумних нормах.Моя донечка на ГВ,і за цей час у неї не було алергії на жодний з"їдений мною продукт,а животик лише болів від антибіотиків,які мені кололи після операції.Може це все індивідуально,але я б радила всім матусям не притримуватись строгої дієти і пробувати хоч по трошки кожен продукт. ;)

Повністю погоджуюсь. Ніхто, безумовно, не говорить про нерозумне їдження всяких там чіпсів та отрути з "Макдональдсу". Але я свою малу годувала молоком до року і з першого ж дня їла майже всю людську їжу. Єдине - я уникала гірких та гострих продуктів, типу перцю, та продуктів, що дують шлунок, типу гороху та квасолі. Жодного разу моя їжа не відобразилася на дитині, ніяких діатезів чи проблем з шлунком. Будьте простіше і не беріть зайвого до голови. Бівльше позитиву - і ваша дитинка буде здоровою!
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зірочка-Єва 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2009 - 08:37

Я малягала на молочне і печені яблука. Утримувалася від усього, навіть хліба.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irunka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 09 October 2009 - 09:19

Я також їла різні кашки на молоці та багато пила чаю.
My Signature
Зображення
Чоловік у своєму житті повинен любити лише трьох жінок-ту,що його народила,ту,що йому народить і ту,що в нього народиться
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mashkina 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 27 October 2009 - 00:22

Я в перші тижні так боялась, щоб в доці не болів животик, що їла тільки відварену телятину з пюре(без нічого) або гречку і супчик на телятині (+картопелька і морквочка). Ніякого хлібу, жирних більонів, згущенок і молочного. На "десерт" печиво "Марія" перемазане маслом. Пила дуже багато березового соку і деколи узвар. І більше абсолютно нічого! Потім побачила, що коліки і при моїй дієті мучають малу і почала вводити поступово інші продукти. Зараз малій майже 2 місяці- не їм тільки капусти, бобових, кабачків, копченого, консерв і квашених всяких продуктів.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →