Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Білоруські продукти - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняПризовий фотоконкурс "Братики-сестрички.."

#Теплий Осінній Щоденник
Парад Осінніх аватарів

Увага! Деякі зміни в роботі форуму.
Зміни в особовому складі. Адміністратор : ❤❤❤ у відпустці, виконує обов'язки головного адміна: Цинічна бандерівка.
З 15 жовтня всі теми Спільної покупки безоплатні.
Найближчим часом буде оновлено модераторський склад.

• 12 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Білоруські продукти смак, знайомий з дитинства чи наше краще? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Maryann 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 07 March 2011 - 19:55

Перше , що я спробувала це білоруський йогурт без добавок "Савушкин продукт" . Купляю і досі в якості закваски до домашніх йогуртів. Пробувала ще ряжанку , згущене молоко і глазуровані сирки - мені сподобались :36_1_66: :36_3_11: :36_3_11:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Валюшка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 07 March 2011 - 20:00

У моєї подруги в Луцьку чоловік возить з Білорусії продукти. Вони самі перейшли на всі молочні продукти білоруські. Возив спочатку для себе, а потім друзі почали замовляти. То я коли в Луцьку беру в них масло, ковбаску (полюбляємо сиров"ялену), згущенку брала, твердий сир (дуже смачний Рів"єра). Всім задоволена. Тепер от в Києві хочемо зробити рейд по ринках в пошуках білоруських тварів. А білоруський шампунем та бальзамом для волосся користуюся вже два роки.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   alabama 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 20:03

Час від часу купую масло, згущене молоко, глазуровані сирки. Останнє дитині боюся давати, їй солодкого не можна поки зуб не полікуємо, а так їм самаЗображення

Повідомлення відредаговано alabama: 07 March 2011 - 20:03

My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 20:04

ясочка, ну і? Правильно, написано:
Прихований текст
В пищевых продуктах из производственного сектора не выявлено превышения допустимого уровня по содержанию радионуклидов цезия-137 и стронция-90.

І при цьому додано:
Прихований текст
Вместе с тем ситуация в частном секторе совсем другая. Народ выращивает, собирает и потребляет зараженные продукты питания.

Тобто з написаного видно, що при виробництві строго контролюється це питання, а те, що люди нехтують забороненими зонами і самі собі шкодять - то вже інше питання. В нас теж є розумники, які взагалі живуть в Прип"яті, і що, по ним характеризувати всіх решта?))) (а про те, що Київська область знаходиться в 30-ти кілометровій зоні навкруги ЧАЕС, я взагалі мовчу...)
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 20:18

ясочка, можна подумати, що в українських продуктах менше радіації! А консервантів в 100 разів більше, а скільки ще того, що в складі і не вказано! А надписи на упаковках типу "екологічно чистий продук" викликають в мене просто гірке розчарування, що нас мають за дурнів. Бо невже в Україні є ще зони екологічно чисті на стільки, щоб там можна було виготовити аж стільки екологічно чистих товарів?І в Білорусії принаймі здійснюється реальний санітарний контроль, а не такий як у нас - заплатив санстанції і можеш далі робити свій екологічно чистий продукт з екологічного г..на.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ясочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 20:18

Ви вірите, що можна з радіоактивного молока виробити нерадіоктивні продукти? Ну тоді смачного.
А про Київську область ви мені просто очі відкрили, я чомусь завжди думала, що у 30-кілометрову зону потрапили частина Іванківського і Поліського районів Київшини та частина Народицького й Овруцького районів Житомирщини...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 20:28

ясочка, Настюша можливо неправильно виразилась. Київська обл. входить не в 30км зону, а в перелік областей, найбільш забруднених після аварії на ЧАЕС. І Рівненська обл., частина Волині є забрудненими не менше аніж Білорусія. А молочко ми з Рівненщини, Житомирщини чи Волині теж п"ємо! А грибочки, чорниці, яких влітку повно на наших базарах! То все з тих же лісів!
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 20:31

Перегляд повідомленняясочка (7.3.2011, 20:18) писав:

Ну тоді смачного.
Прошу не переходити на особистості і не бажати мені смачного, маючи на увазі забруднені радіоактивами продукти. Навіть після своєї впевненості в забрудненні всієї продукції це мінімум негарно.

Перегляд повідомленняясочка (7.3.2011, 20:18) писав:

А про Київську область ви мені просто очі відкрили, я чомусь завжди думала, що у 30-кілометрову зону потрапили частина Іванківського і Поліського районів Київшини та частина Народицького й Овруцького районів Житомирщини...

Не спорю, вся Київська область не належить цій зоні. А та, що належить - закрита. То чому ви вважаєте, що в Білорусії вона не закрита? Питання риторичне.
Я схильна вірити в те, що продукція добре перевіряється, а не вам - тій, хто абсолютно немає ніякого відношення до тих молокопродуктів, а лише щось собі припускає.
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Loralay 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 20:33

Ми теж купляли білоруське масло. На відміну від того, що в магазині продають, воно не топиться, не гуркне і олійки не пускає. Все таки у Білорусії молоко є, не те, що у нас з аграрною сферою.

а на рахунок Чорнобильського зараження, то від того не захищений ніхто. І досі купляють молоко у заражених зонах, збирають там ягоди і гриби. Скажу навіть більше, сусіди поляки купляють ягоди Полісся (офіційно це заражена зона), у себе переробляють і нам же продають з "маде ін поланд".
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Шафран 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 20:42

Перегляд повідомленняRiki_tiki_tavi (7.3.2011, 18:22) писав:

Margaritka, я всіх цін не бачила, ну але сметана як не як за 12,50 мене вразила :)

Riki_tiki_tavі, ми до Білорусі ближче, а сметанка в нас 14грн. (во торгаші :D). Валюшка, я теж їхню Рів"єру люблю :blush:, а згущене молоко навіть не порівняти з нашим. До речі, а де в Луцьку ковбаску білоруську продають? Я щось не бачила...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вікторія85 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 20:46

О,про ковбасу варену забула,смачненька,перший раз купили верену з сиром,а потім просту-теж хороші.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамошка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 21:01

Ми теж купуємо Білоруське масло, згущене молоко (відразу після їхнього спробувала наше, непорівнюється) і твердий сир. Останній на запікання дуже добрий, аромат по всій хаті стоїть. А ціни у нас дешевші або такіж як на наші аналоги.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ясочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 21:22

Перегляд повідомленняНастюша (7.3.2011, 22:31) писав:

Прошу не переходити на особистості і не бажати мені смачного, маючи на увазі забруднені радіоактивами продукти. Навіть після своєї впевненості в забрудненні всієї продукції це мінімум негарно.
Не спорю, вся Київська область не належить цій зоні. А та, що належить - закрита. То чому ви вважаєте, що в Білорусії вона не закрита? Питання риторичне.
Я схильна вірити в те, що продукція добре перевіряється, а не вам - тій, хто абсолютно немає ніякого відношення до тих молокопродуктів, а лише щось собі припускає.

Настюша, не мала на увазі нічого поганого. Мої аргументи вас не переконали, ви як купували білоруську молочку, так і купуватимете - то чому образилися на моє побажання? На всякий випадок ще раз перепрошую.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 21:23

Я жодного разу не купляла. І не маю бажання. Мене влаштовує наша Тернопільська Молокія.
Згущене молоко

Цитата

ОАО "Рогачевський МКК", м.Рогачев, вул.Кірова 21, Гомельська область, Білорусь.

Гомельська область Білорусі найбільше постраждала від Чорнобильської аварії.

Чомусь згадала приказку "на тобі, боже, що мені негоже"
My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mamnasty 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 21:55

Покупала сыр и масло - понравились. А насчет радиации..... Надо на базар взять дозиметр и посмотреть :smile: В Киеве жили - всегда брала, а тут расслабилась, решила, что все исключительно из Карпат везут..
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ЮляЛя 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 07 March 2011 - 22:00

В мене є родичі в Білорусії,то ж як їздимо в гості,чи вони до нас,то багато чого пробувала,молочні продукти тверді сири-просто в захваті..як в дитинстві,коли ще не було стільки хімії,як зараз у нас всюди люблять запхати..А те що у нас продають як білоруське,то не завжди білоруське...вже навчились підробляти нажаль..
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива зірочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 22:10

Нічого не можу сказати про ті продукти які продаються в нас,Ю справді вони білоруські чи ні, а от продуктиякі нам передають з Білорусії справді смачніші ніж наші , НАБАГАТо смачніші!!! про згущене молоко я взагалі мовчу...вно має такий смак як в дитинстві, серед наших українських виробників зараз ні в кого немає такого. І масло вершкове, то справді масло, а не щось незрозуміле на смак...
My Signature
Спойлер

мій блог :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 22:24

купувала білоруські тверді сири, кефір, масло, шоколоадне масло, згущенку, сарделі. Мені сподобалося все. Стосовно сарделей, мій чоловік добре знає м ясне вир-во ( сам колись мав відповідний заводик), то продегустувавши білоруські сардельки, мав до них багато зауважень, але в цілому погодився, що вони зроблен з більш-менш дотриманням технології ( жодна наша продукція у нього цього "контролю" не пройшла). Не знаю, наскільки усі продукти, які позиціонуються у нас як білоруські, насправді є такими, але, наприклад, стосовно масла є не просто сумніви, а свідчення наших людей, які займаються "бізнесом": на кордоні з Білорссю у нашому селі пакують наше скуплене "масло" на наших же заводах, фасують і пакують у куплені у Білорусі оригінальні упаковки. Потім завозять з Білорусі кілька оригінальних коробок і поміж них розпихують по точках у десять разів більше нашого "фальсифікату". Не знаю стосовно інших продуктів, але з маслом роблять так. А справжді Білоруські продукти у себе на Батьківщині справді проходять більшу сертифікацію, ніж у нас. Про це свідчать і наші друзі з Мінську

Користувач подумав і додав через 4 хв.:

Перегляд повідомленняrojuk (7.3.2011, 19:51) писав:

. Оселедець смачний, але 30 грн. за 1 кг не кожен дозволить собі.

оселедець продають не Білоруський, а Російський. Так само звертайте увагу на майонез та молочку- там багато російського, а не білоруського вир-ва.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Alexis 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 March 2011 - 09:22

Я б сама попробувала білоруську ковбасу, якби знала, де її продають. Згущене молоко дійсно смачненьке. Сиру не пробувала - привозять з Італії, мені вистачає. Масло і сирки продавали жіночки на тротуарі в Рівному - чомусь побоялась купити. А згущене молоко у мене з етикеткою білоруською мовою, а в них - українською. Бачила ще й оселедці - але знову ж таки з тротуару. Дуже люблю цю рибку, але в наших маркетах суцільна хімія. Купила б навіть російські, але засолені зі свіжих, морських, а не з хтознаколиморожених в якомусь селі під Києвом чи Одесою.
Дівчата, хто знає, чи в магазинах Західної України десь продаються ці продукти (схоже, як перекладають етикетку - готуються до входження в торгівлю).
І ще дуже дякую за застереження по підробках та радіоактивності (мене саму колись в Сарнах застерігали не купувати їх ягоди і гриби(().
А щодо масла, то в тієї ж Молокії термін зберіганн 15 діб, та й сертифікати є, але там зараз стільки хімії, якимось газом те масло віддає. Моя знайома каже, що масло вони роблять спец. партію для себе з молока корів, які не їдять ГМО ріпак. А в Рівненьському молоці знайшли амміак. Радехівське - теж не подарунок. Що купувати- не знаю(((
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 March 2011 - 10:20

Перегляд повідомленняYuli4ka (7.3.2011, 20:42) писав:

До речі, а де в Луцьку ковбаску білоруську продають? Я щось не бачила...

Моя подруга продає ковбаску, але вдома. Чоловік раніше возив для себе, а зараз мають замовлення, то й возять на продаж. Але ковбаса теж є різна. Ми купили якось сиров"ялену дорожчу - просто суперова, м"ясо в ній видко кусками. а не перемелене з додаванням хто зна чого. А от купили іншого разу теж виров"ялену, тільки трохи дешевшу - геть інша. Смерділа старим жиром. Якщо цікавить - пишіть в приват, дам її номер телефону.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 12 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Stasuk_Nata світлина

Stasuk_Nata  23.10 буде 8років як я на Малечі))

13 Oct 2018 22:59

Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 18 )

Перекладач онлайн