Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Білоруські продукти - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняПризовий фотоконкурс "Братики-сестрички.."

#Теплий Осінній Щоденник
Парад Осінніх аватарів

Увага! Деякі зміни в роботі форуму.
Зміни в особовому складі. Адміністратор : ❤❤❤ у відпустці, виконує обов'язки головного адміна: Цинічна бандерівка.
З 15 жовтня всі теми Спільної покупки безоплатні.
Найближчим часом буде оновлено модераторський склад.

• 12 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Білоруські продукти смак, знайомий з дитинства чи наше краще? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Alexis 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 07 March 2011 - 17:49

Останнім часом мої подруги радять спробувати то масло, то згущене молоко чи сир з сусідноьої Білорусії.
Дещо пробувала, смачно. Але масло купити не наважилась - відлякав термін зберігання 60 діб. Поділіться, хто що купує смачненького від наших сусідів.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OOksana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 07 March 2011 - 17:55

Купую масло....задоволена.....чула теж багато хороших відгуків про нього.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Бурулька 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 07 March 2011 - 18:10

я пробувала сосиска, супер
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Riki_tiki_tavi 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 18:14

Я пробувала в суботу сирок білоруський - Брестское мороженое.
Ще досі смак пам,ятаю, суперовий просто!
Такий як у дитинстві...))н
Хоча як заглянула у склад, все одно купа нюансів є... ((

Походила трохи по базарі, і таке враження склалось, що наш ринок заполонили білоруські товари - майже кожна точка їх пропонує.. Ну і ціни немаленькі. Хоча, ще хочеться того сирка )))
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Margaritka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 18:16

Завжди купую згущене молоко, сир, сметанку, і масло. Все набагато смачніше.

Користувач подумав і додав через 1 хв.:
Доречі ціни не високі!
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 18:22

Margaritka, я всіх цін не бачила, ну але сметана як не як за 12,50 мене вразила :)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Светик-семисветик 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 18:23

Дівчатка хочу вам сказати,що у Білорусії все виробляється згідно госту.Я мала можливість бути в Білорусії то була дуже вражена.Магазини забиті речами власного виробництва.Якість просто супер.На той час мінімаркетів не було.Зато якість продуктів дужу хороша.Там трошки строгіше відносяться до якості продуктів і товарів.По крайній мірі я ні рзу не зустрічала прострочений товар бо бракований.Там до цього відносяться дуже відповідально.
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 18:23

Якщо порівнювати їхні сирки із нашими банальними хімічними сирками, то теж різниця в ціні десь два рази.
Хоча, смак та якість не порівняти
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 18:26

Ми давно вже купуєм тільки білоруське масло - воно набагато краще від нашого. І дешевше - ми берем по 12,50 грн. пачка.

Цитата

Але масло купити не наважилась - відлякав термін зберігання 60 діб.

Такий срок у любого масла. ))) Подивіться в супермаркетах - там зараз лежать пачки нашого виробництва ще передноворічні (я сама офігіла) і нічо, головне щоб зберігалися в спеціальних умовах.
Ще пробувала білий сир білоруський - дуже класний. Жаль, не пам"ятаю марки...
От якраз стосовно молочних білоруських продуктів я дуже впевнена в якості - в них там не допустять гнати пургу, не те що в нас...
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Margaritka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 18:36

[quote name='Riki_tiki_tavi' date='7.3.2011, 19:22' post='718042']
Margaritka, я всіх цін не бачила, ну але сметана як не як за 12,50 мене вразила :)
[/quote

Але вона смачніша, і готувати з нею краще. І в нас вона трішки дешевша!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   deadno 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 18:43

Я завжди купую згущене молоко тільки білоруське, бо якість набагато краща ніж наше.І ціна в неї не така вже і велика, наша згущонка дорожча, а якість нульова.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ясочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 18:46

Перегляд повідомленняНастюша (7.3.2011, 20:26) писав:

От якраз стосовно молочних білоруських продуктів я дуже впевнена в якості - в них там не допустять гнати пургу, не те що в нас...

Цікаво, а де вони сировину на молочні продукти беруть - у них же там ледь не половина території була після Чорнобиля заражена? Навіть у нас досі в районах зараження молоко на молокозаводи не дозволено купувати, а де ж вони те молоко на переробку купують?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   rojuk 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 18:51

Купувала масло - смачне, але мені радивилівське вагове смачніше (смак дитинства). Згущене молоко, брала на крем - рідкувате, відділялося від масла. Сирки без наповнювачів мій син чомусь не їсть хоча мені вони дуже подобаються, а купила з наповнювачами - склад ні чим не відрізняється від нашого, тільки там не пишуть Е а просто назву добавок. Оселедець смачний, але 30 грн. за 1 кг не кожен дозволить собі. Купити сердельки рука не піднімається - 55 грн. (давати виручку продавцям). Звичайно що в Білорусії за якість продуктів більш слідкують, і ціни там мені здається доволі прийнятні, а поки до нас довезуть то ціни ого-го які.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Материнка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 18:52

Білоруські йогурти мммм... смакота...! І сирки мені подобаються. Але йогурти більше. Чого наші такі не роблять? Вони РЕАЛЬНО відрізняються смаком. Але білоруський шоколад - гидота. Минулого року була на екскурсії в Бресті і накупувала своїй рідні різних чоколядок. Бека, бека і ще раз бека.
My Signature
Спойлер

Дім має бути центром світу жінки, але не межею.
Маргарет Тетчер
  • 0
  • Back To Top

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 19:33

Перегляд повідомленняясочка (7.3.2011, 18:46) писав:

Цікаво, а де вони сировину на молочні продукти беруть - у них же там ледь не половина території була після Чорнобиля заражена?

Напевно, на другій половині, не зараженій ;)
ясочка, ги-ги, прікольно написали))))) мені нагадало, як деякі бояться їхати в Україну, бо в нас Чорнобильська земля.
Ви насправді вважаєте, що в них дозволено робити масло і т.п. молочку з радіоактивного молока? ))))))
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вікторія85 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 19:35

Ми теж часто купуємо білоруські продукти-масло(непогане) ,сирки(супер!), сметану(смачна,але в супі порошок,як і наша), плавлений сирок, оселедець і сардельки -теж подобаються. ГОСТу там дотримуються,тому і продукти смачні. А ще сир твердий ,ну наш Королівський мені більше подобається. Сирки солодкі-це дійсно смак дитинства,особливо шоколад зверху.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   turquoise 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 19:46

шось я вперше чую про білоруські продукти і кисломолочку зокрема... де ви їх берете? я переважно у сільпо купляю...
напишіть хоч марку приблизно)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 19:47

turquoise, на краківському базарі є.
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ясочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 19:50

Перегляд повідомленняНастюша (7.3.2011, 21:33) писав:

Напевно, на другій половині, не зараженій ;)
ясочка, ги-ги, прікольно написали))))) мені нагадало, як деякі бояться їхати в Україну, бо в нас Чорнобильська земля.
Ви насправді вважаєте, що в них дозволено робити масло і т.п. молочку з радоактивного молока? ))))))

Цитата з офіційного сайту білоруського МНС:
Прихований текст
Результаты радиационного контроля пищевых продуктов, проведенного Республиканским центром гигиены, эпидемиологии и общественного здоровья явственно свидетельствуют — радиация в Беларуси является ни прошлым, а самым что ни на есть настоящим. В продуктах на домашних подворьях обнаружили превышение доз радиации в целом ряде населенных пунктов страны.

Санслужба сообщает, что в первой половине 2008 года подразделениями радиационного контроля учреждений, осуществляющих государственный санитарный надзор, на содержание радионуклидов было исследовано 38 863 проб пищевых продуктов из производственного сектора и личных подсобных хозяйств, из них 1 346 проб — на содержание стронция-90.

В пищевых продуктах из производственного сектора не выявлено превышения допустимого уровня по содержанию радионуклидов цезия-137 и стронция-90. Более того, фактические значения содержания цезия-137 в основных пищевых продуктах из производственного сектора значительно ниже нормативного уровня. Так, содержание цезия-137 во всех исследованных пробах молока не превышает 37 Бк/л при допустимом уровне 100 Бк/л, а в пробах говядины содержание цезия-137 не превышает 100 Бк/кг при допустимом уровне 500 Бк/кг.

Вместе с тем ситуация в частном секторе совсем другая. Народ выращивает, собирает и потребляет зараженные продукты питания.

Самая большая проблема — молоко. В отчетный период в Брестской, Гомельской и Могилевской областях зарегистрировано 53 (57 в первой половине прошлого года) населенных пункта, в которых молоко не соответствовало требованиям по содержанию цезия-137. Таких населенных пунктов в Брестской области было 13, в Гомельской — 39, в Могилевской — 1. В Минской и Гродненской областях таких случаев не зарегистрировано.

Превышение допустимых уровней по содержанию стронция-90 было зарегистрировано в пробах молока из личных подсобных хозяйств в 20 населенных пунктах Гомельской области (Брагинский, Наровлянский, Хойникский районы).

Санслужба делает вывод, что "причинами, обусловившими превышение норм по содержанию стронция-90 в молоке, являются использование кормов с содержанием стронция-90, превышающим допустимый уровень, выпас скота на естественных пастбищах, неудобицах, в лесных массивах, а также погодные условия".

Я, правда, слабо вірю, що колгоспні корови настільки розумні, шо на пасовищах вибирають тільки нерадіоактивну траву, але якщо такі дані подають ОФІЦІЙНО, то легко уявити, що там робиться НАСПРАВДІ. І ще один сумнів мене мучить: де ж воно все таке смачне і якісне продавалося 20 років, що аж тепер у нас з'явилося? Погодьтеся, ще рік тому білоруських продуктів у продажу не було, а тут раптом всякі і всюди.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kotya 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2011 - 19:53

Перегляд повідомленняAlexis (7.3.2011, 17:49) писав:

Останнім часом мої подруги радять спробувати то масло, то згущене молоко чи сир з сусідноьої Білорусії.
Дещо пробувала, смачно. Але масло купити не наважилась - відлякав термін зберігання 60 діб. Поділіться, хто що купує смачненького від наших сусідів.

ми теж молочні продукти купуємо лише білоруські, зокрема масло, сметану,сир. смакота ще та, дійсно таке, яке було колись!!!якість супер, хоча в сирку є знайшла 2чи 3 Ешки,але це не порівняти з нашими 20ма.сама їм і всім раджу білоруські молочні продукти!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 12 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Stasuk_Nata світлина

Stasuk_Nata  23.10 буде 8років як я на Малечі))

13 Oct 2018 22:59

Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 18 )

Перекладач онлайн