Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: МАЛЯТА 2018-1 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 70 Сторінок +
  • « Перша
  • 68
  • 69
  • 70
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

МАЛЯТА 2018-1 Оцінка: -----

Користувач у мережі   лєська 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено Сьогодні, 00:46

На чоловіка марно надіятися, є звісно винятки, але в більшості вони ще самі як діти но великі. Як згадаю що мій витворяв зпросоння, сміялася аж плакала не раз. Я з дитиною на руках ходжу по хаті, животик мучив, а так хоч спав. Кажу йому подай пляшечку з чайочком, а він простягає мені свою руку і каже на. Зимою на ніч робила чайочок Плантекс чи з фенхелю, пляшечку на батарею ставила щоб теплий пив, кажу чоловікові подай пляшечку, а він ходить по хаті і шукає її, поки я не сказала що вона коло тебе на батареї. Просила зробити дитині чай, бо я забула, то він зробив мені. Просила з шафи подати плєд дитині, то він його шукав на полці з моєю білизною. Зато він каже, що як ліг спати то спить. Бо я так зле сплю, всьо чую. Коли батьки встають, сусідські пси гавкають, літом як вікно відхилено то навіть чую як сусіди балакають, будять мене.
Мене як перевели в родзал, а то була 2 год, то я до чоловіка дзвонила щоб їхав до мене, то я перше крикнула щоб збудився. Бо він міг зімною побалакати і дальше лягти спати. Але до свого привикаєш, і нам з того смішно зараз. Хоча тоді в ті моменти я трохи злостилася.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мері 13 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено Сьогодні, 01:11

MyBaby, от одне не розумію невже на суміші легше буде тобі? А захист дитини? Я маю кучу знайомих,я4і були на грудному і діти практично не хворіють і діти штучники ,які з хворіб не вилазять.Невже ти не хочеш здоров'Я для дитини.?Якщо тобі буде хворіти часто ти не будеш себе пиляти,що колись перейшла на суміш? От так легко здаватися???
Стосовно здригання нервова система формується до 6 міс. В Кого швидше, а в кого пізніше .Бери пеленай її,щоб не
будила себе. Я б теж радила класом біля себе і спати. А "привчиш" до себе і помрмо спільного сна.Дитина находиться біля тебе постійно,і звісно, що дитина хоче маму. Щоб не привчати,то хіба спихувати комусь дитину ,але для чого....
Молоко пропадає через суміш ,а не стрес,недосипання.

Діти швидко ростуть.В мене хоч і зараз дурдом,але вже інколи сумую за тими моментами після пологовому.Мені до 2 місяців здавалось, що проблеми з болями після родів,спанням по 3 години на добу ,з ранами в грудях і такою біллю годування,сціджуванням молока не закінчиться, а їсти варити теж треба було і уроки з старшою робити
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MyBaby 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено Сьогодні, 04:55

Мері 13, і штучники ростуть здорові а груднички не хворіють... суміші теж мають захист імунної системи, ми всі суміші веземо з-за кордону... я обрала не мучити дитину, її психологічний спокій і комфорт, а не впихання грудей за будь яку ціну бо так має бути і я годую...
Стосовно спати біля себе, а для чого? Ліжечко приперте в мене до ліжка, в дитини свій простір, в мене свій... ми бавимося, носимся, гарно пасемо коні, по 30-40 секунд... пеленання це не моє, я навіть пальчики дитині звільняю щоб мацяла все навколо...
А імунітет це прививки, якісні і вчасні і суміші ті самі-якісні... і на грудному годуванні є дуже багато слабких діток, а штучникам море по коліна)))

Повідомлення відредаговано MyBaby: Сьогодні, 04:55

My Signature
[spoiler]Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tila Tekila 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Сьогодні, 07:24

Перегляд повідомленняMyBaby (21 February 2019 - 04:55) писав:

Мері 13, і штучники ростуть здорові а груднички не хворіють... суміші теж мають захист імунної системи, ми всі суміші веземо з-за кордону... я обрала не мучити дитину, її психологічний спокій і комфорт, а не впихання грудей за будь яку ціну бо так має бути і я годую...
Стосовно спати біля себе, а для чого? Ліжечко приперте в мене до ліжка, в дитини свій простір, в мене свій... ми бавимося, носимся, гарно пасемо коні, по 30-40 секунд... пеленання це не моє, я навіть пальчики дитині звільняю щоб мацяла все навколо...
А імунітет це прививки, якісні і вчасні і суміші ті самі-якісні... і на грудному годуванні є дуже багато слабких діток, а штучникам море по коліна)))
а ти впевнена,що суміші якісні,навіть якщо вони привезені з іншої країни?В мене свекруха в італії,то казала що там джонсон бейбі заборонили,бо знайшли в їхньому складі речовини що викликають онко в діток.А в нас ця фірма,яка популярна?!
Старшого синочка годувала до 3 років,і чесно він не хворів ,от коли пішов в садок то почав приносити соплі і кашель,але більше нічо,за 6 років нічого більше.Я рада що дала дитині те,що можу дати.А от кума має доцю теж 6 р,то в 1 міс перевела на суміш,бо їй всі говорили що дитина голодна,і мала не вилазить з болячок ,а як пішли в садок то взагалі,тиждень в садку,місяць лікуються.Від тих ліків мають купу проблем+ШКТ не впорядку.І суміші теж брали за кордоном бо там також є свекруха.Тепер врна так жаліє що не годувала грудьми.Так що тут з тобою можна спорити,і мільйони мам тобі скажуть,що ГВ це в перш за все здоров'я твоєї дитини.А суміш це для тих кому просто не вистачило сили боротися за молочко.Вибач,що так різко,але я вперше зустрічаю маму яка не оцінює всі переваги ГВ.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Сьогодні, 08:24

Так джонсонс давно заборонений, шампунь з боксу в мене стоїть для миття рук і ванночки...
Є те що перевірено роками і людьми!
А в мене навпаки на роботі в дівчини мала до 2,5 років їла молоко і хворіє часто і зі всіма, температура, кашель... а в коліжанки мала -суміші, бебілон, то дитина якщо раз за зиму хвора то добре
Кожен обирає своє, хтось економить, хтось переконує що гв то прям панацея і кращого нема. Хтось за свій простір для дитини а хтось до 3-5 років тримає біля себе в ліжку бо так зручно і типу корисно дитині, а потім нитіки ростуть за маминою спідницею.
Це мій вибір і твій вибір, я б нізащо не годувала дитину яка чітко розуміє, приходить, розшпиляє блузку і каже дай... так само як би не тримала біля себе бо то зручно...

Повідомлення відредаговано MyBaby: Сьогодні, 08:28

My Signature
[spoiler]Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Сьогодні, 08:27

На рахунок того, що груднички не хворіють, дітки на ШВ хворіють я не можу погодитися. Так, груднички мають кращі шанси на хороше здоров'я, але я ось сама хоч була на ГВ в дитинстві, потім у віці 3 років сильно і довго хворіла. Правда зараз у дорослому віці вже на здоров'я не скаржуся. Старший син з півроку на ШВ, у два роки почав сильно хворіти на простудні, зараз все добре. Ще в цьому році ні одного дня по хворобі в школі не пропустив. Остання простуда була в січні 2018 року. Але заради справедливості маю сказати, що суміші не можуть давати імунний захист. Щеплення це чудово, я за щеплення. Але грудне вигодовування теж дає прямий імунний захист. В грудному молоці є антитіла, яких просто не може бути у суміші. Ну і на додачу ті ж олігосахариди, по яким недавно відео гуляло в інтернеті, інші сполуки, до кінця ще навіть не досліджені, ГВ знижує ймовірність раку в майбутньому, причому і для мами (рак грудних залоз) і для дитини. Навіть найкраща суміш лише імітує грудне молоко до певної міри. Просто конкретна дитинка на ГВ буде хворіти менше, ніж на ШВ, але якщо взяти дітей загалом то можна знайти і хворих грудничків і здорових штучників.
Думаю, нам пора закінчити цю дискусію, MyBaby вже зробила вибір, тому культивувати почуття вини вже, мабуть, неправильно. Ми переконували, поки вона ще була в сумнівах, але вона має право сама вирішувати, що краще для її сім'ї. Вони зараз здорові і задоволені, все добре, хай так і буде))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Сьогодні, 08:38

TetianaK, дякую! Зі всього в нас залишилися 3 годинні коліки ввечері і все, пукає о, бавимося, їмо, спимо по 3,5-4 години, прищики зникли!
Є так як комфортно дитині, і, може, частково мені
My Signature
[spoiler]Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Сьогодні, 08:39

Перегляд повідомленняMyBaby сказав:

так само як би не тримала біля себе бо то зручно...

Вибач, що вклинююсь. Мова йшла про спільний сон, як засіб для збереження ГВ. Якщо ГВ нема, то й спільний сон не має сенсу. Ну і про нитиків ти трохи різко. Не лише спільний сон визначає, чи буде дитина нитиком. Зараз, коли вони такі маленькі, то здається, що дитина то як шмат глини і її можна сформувати, як хочеш. Але діти підростають і сама побачиш, як вони інколи поводяться кардинально не так, як ти очікувала і намагалася в них закласти.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Сьогодні, 08:54

Перегляд повідомленняMyBaby (21 February 2019 - 08:24) писав:

Так джонсонс давно заборонений, шампунь з боксу в мене стоїть для миття рук і ванночки...
Є те що перевірено роками і людьми!
А в мене навпаки на роботі в дівчини мала до 2,5 років їла молоко і хворіє часто і зі всіма, температура, кашель... а в коліжанки мала -суміші, бебілон, то дитина якщо раз за зиму хвора то добре
Кожен обирає своє, хтось економить, хтось переконує що гв то прям панацея і кращого нема. Хтось за свій простір для дитини а хтось до 3-5 років тримає біля себе в ліжку бо так зручно і типу корисно дитині, а потім нитіки ростуть за маминою спідницею.
Це мій вибір і твій вибір, я б нізащо не годувала дитину яка чітко розуміє, приходить, розшпиляє блузку і каже дай... так само як би не тримала біля себе бо то зручно...

то напевне мені адресовано за блузку.Так,я краще дам груди дитині ніж тицьну бутилку з сумішшю.ІМХО
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОксанкаБ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено Сьогодні, 09:10

MyBaby, я тебе чого питала чи ти своє молоко не здавала на аналізи, бо згадала свою знайому в неї виявили в молоці стафілокок, то щось таке було що дитина не могла їсти, то вони перейшли на суміш і все ок...

Ой дівчата ми всі "на гормонах", давайте будемо спокійні тоді і діти все відчувають)
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Сьогодні, 09:30

Я оце недавно дала малому кабачок купований. Дивлюсь, а його чуть підсипало. Кабачок відмінила. Не проходить. Хм, думаю, наварю-но я своїх заморозок. Дістала броколі, зварила, не проходить. Позавчора не дала прикорму зовсім, а малий до вечора такий червонощокий, як буряк. І тут мені дійшло, що це не через прикорм, а через вітамін Д, аквадетрим. Вчора відмінила, то сьогодні щоки вже значно кращі. Хоча вчора з'їв банку броколі від гербер з маленьким шматочком картоплі. Ви даєте вітамін Д дітям? Який препарат? Були якісь реакції?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОксанкаБ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено Сьогодні, 09:55

TetianaK, я не даю, малий народився з малим тімячком, а ще гуляємо кожного дня, то рішили з лікаркою що не потрібно) ти попробуй польський купити давати Д

TetianaK, колись давала старшій той український Д то була дуже збуджена, але я лиш пізніше про то дочиталась(
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мері 13 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено Сьогодні, 10:07

Я даю вітамін д.Інколи забуваю, тшин4 бачу різницю у поведінці

Стосовно сна спільног га спала до 1 року зі мною, а в рік за тиждень привчила до ліжка. В свої 7 спить сам в кімнату,а як чоловіка не має, то беру до себе
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Сьогодні, 10:12

Перегляд повідомленняTetianaK (21 February 2019 - 09:30) писав:

Я оце недавно дала малому кабачок купований. Дивлюсь, а його чуть підсипало. Кабачок відмінила. Не проходить. Хм, думаю, наварю-но я своїх заморозок. Дістала броколі, зварила, не проходить. Позавчора не дала прикорму зовсім, а малий до вечора такий червонощокий, як буряк. І тут мені дійшло, що це не через прикорм, а через вітамін Д, аквадетрим. Вчора відмінила, то сьогодні щоки вже значно кращі. Хоча вчора з'їв банку броколі від гербер з маленьким шматочком картоплі. Ви даєте вітамін Д дітям? Який препарат? Були якісь реакції?
Привіт.Малій не даю вітамін Д.Читала про аквадетрим,що то часто є алергії на нього.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Сьогодні, 13:44

Дякую, дівчата! Нам 28 лютого на УЗД кульшових суглобів. Ортопед всіх направляє для певності, що все добре. Вітамін Д сказала пропити перед дослідженням. Я вже, мабуть, дочекаюся результатів УЗД, якщо все добре, то й давати його не буду. Вже весна, сонця більше, теж гуляємо щодня, а з потеплінням будемо гуляти ще більше. А якщо УЗД покаже проблеми, то тоді вже буду замовляти через інтернет препарат іноземних виробників.

Мені сьогодні вперше в житті вдався домашній майонез. Класний такий, густий. До цього кілька разів пробувала, то лише продукти переводила. Ніби так все просто робити, а чомусь не виходило))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Сьогодні, 15:00

ОксанкаБ, не здавала, але в малої молочниця... вже потрошки язик чиститься а ясна ще не дуже...
Дитина сама покакала, досить багато, пробую трубочку то газиків нема, пукає сама...
А молоко вже і не підходить, за два дні пропало, зцідила трошки ще вранці і досі груди не набрали...
Видно щось було не те в тому молоці, але я вже цього не дізнаюся))) на суміші дитина почувається краще і це для мене головне..

Доречі за місяць годування грудьми мала була біля мене 2 ночі, решта в ліжечку

Повідомлення відредаговано MyBaby: Сьогодні, 15:01

My Signature
[spoiler]Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 70 Сторінок +
  • « Перша
  • 68
  • 69
  • 70
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

3 відвідувачів читають цю тему
1 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

1. лєська

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (3)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 February 19 )

Перекладач онлайн