Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Клініка репродуктивної медицини "Боголюби" - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 68 Сторінок +
  • « Перша
  • 66
  • 67
  • 68
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Клініка репродуктивної медицини "Боголюби" Хто лікувався? Оцінка: ****- 8 Голосів

Користувач поза мережею   ЛяляМанюня 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 30 August 2018 - 06:26

Beremka7, скільки часу тривав короткий протокол?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Beremka7 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2018 - 19:27

Перегляд повідомленняЛяляМанюня (30 August 2018 - 06:26) писав:

Beremka7, скільки часу тривав короткий протокол?

2 тижні
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 September 2018 - 08:36

Beremka7, привіт! Як ваші справи? :girl_flag_of_truce:
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 September 2018 - 09:43

Перегляд повідомленняЛяляМанюня (13 September 2018 - 08:36) писав:

Beremka7, привіт! Як ваші справи? :girl_flag_of_truce:

Привіт) Рідко сюди захожу, тут завжди тиша.
В мене все по плану, все добре, другий триместр самий комфортний, токса вже нема, а животик маленький і купа енергії) А у вас як справи, від лапари відійшли?
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 September 2018 - 06:58

Так, вже давно. Після другої лапароскопії якось легше відходила. Вдома була вже на другий день. Попила таблетки, зняли Шви. Все добре. Зараз на Візані.
Приємно читати, що у тебе все гаразд:)
Тому й рідко заходиш. Перший триместр позаду. Розкажи будь ласка свої переживання перші три тижні.
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2018 - 23:12

Перегляд повідомленняЛяляМанюня (30 September 2018 - 06:58) писав:

Так, вже давно. Після другої лапароскопії якось легше відходила. Вдома була вже на другий день. Попила таблетки, зняли Шви. Все добре. Зараз на Візані.
Приємно читати, що у тебе все гаразд:)
Тому й рідко заходиш. Перший триместр позаду. Розкажи будь ласка свої переживання перші три тижні.

Привіт) Після переносу мені сказали гуляти 2 тижні. Це напевно в психологічному плані був найважчий період, перші 6днів в мене були якісь відчуття(температура ,поколювання груди боліли, тянуло живіт) Я це сприймала так що щось відбувається(імплантація) , але на7 день всі відчуття зникли було повне відчуття провалу, істерика важко згадувати... Я не витримала зробила тест, там 2 смужки, думаю це напевне від препаратів... не повірила. На 8 день пішла здала хгч, а там 3 цифри... Через пару днів поколюваняя знову з'явилися і я впала в спячку(температура була 37 довго до 12 тижня), проспала здаеться цілий місяць! Потім почався токс... Ніби все написала...
А ти як готуєшся до єко чи будете самостійно вагітніти?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadiya86 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 09 November 2018 - 13:45

Всім доброго дня,дівчата!
Вирішила зареєструватись і я)
Останнім часом заходжу на форум,читаю відгуки про клініки,лікарів,цікавлюсь темою екз.Склалось враження,що зазвичай пишуть ті,кого після обнадійливого лікування чи протоколу,на жаль, спіткала невдача,тому в темах стільки негативних відгуків,часто сповнених відчаю і образи. А дівчата,які нарешті досягли омріяну вагітність-тихо насолоджуються своїм щасливим станом :girl_tender:
З клінікою Боголюби знайома довгий час. Ми з чоловіком плануємо вагітність природнім шляхом вже четвертий рік. З нашою лікаркою із жк пройшли за цей час немало...аналізи..гормони..перевірка труб..стимуляціі..гістеро..і.т.д.,здаватись поки не збираємось-після кожного провалу шукає причини і коректує лікування. За останні два роки я мала 3 позаматкові вагітності( і це при повній прохідності),двічі було проведено лапараскопії,так як в ході операціі труба візуально виглядала прохідною і здоровою ,а за третьою позаматковою лікарями було прийнято рішення про видалення все тієї ж труби. І коли ми сиділи в кабінеті Вадима Валентиновича під час кожної виписки з клініки- жодного разу він не спонукав нас до еко,так як по аналізах прямих показань не має,лиш підбадьорював,щоб не опускали рук і йшли до своєї мети.
Вдячна лікарям МЦ Боголюби:Пец Людмилі Андріївні,Петровському Вадиму Валентиновичу,Власюк Світлані Анатоліївні-за їх професіоналізм і щире людське відношення!
А наш шлях до мрії триває... :3_8_98:
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 November 2018 - 18:03

Перегляд повідомленняNadiya86 (09 November 2018 - 13:45) писав:

Всім доброго дня,дівчата!
Вирішила зареєструватись і я)
Останнім часом заходжу на форум,читаю відгуки про клініки,лікарів,цікавлюсь темою екз.Склалось враження,що зазвичай пишуть ті,кого після обнадійливого лікування чи протоколу,на жаль, спіткала невдача,тому в темах стільки негативних відгуків,часто сповнених відчаю і образи. А дівчата,які нарешті досягли омріяну вагітність-тихо насолоджуються своїм щасливим станом :girl_tender:
З клінікою Боголюби знайома довгий час. Ми з чоловіком плануємо вагітність природнім шляхом вже четвертий рік. З нашою лікаркою із жк пройшли за цей час немало...аналізи..гормони..перевірка труб..стимуляціі..гістеро..і.т.д.,здаватись поки не збираємось-після кожного провалу шукає причини і коректує лікування. За останні два роки я мала 3 позаматкові вагітності( і це при повній прохідності),двічі було проведено лапараскопії,так як в ході операціі труба візуально виглядала прохідною і здоровою ,а за третьою позаматковою лікарями було прийнято рішення про видалення все тієї ж труби. І коли ми сиділи в кабінеті Вадима Валентиновича під час кожної виписки з клініки- жодного разу він не спонукав нас до еко,так як по аналізах прямих показань не має,лиш підбадьорював,щоб не опускали рук і йшли до своєї мети.
Вдячна лікарям МЦ Боголюби:Пец Людмилі Андріївні,Петровському Вадиму Валентиновичу,Власюк Світлані Анатоліївні-за їх професіоналізм і щире людське відношення!
А наш шлях до мрії триває... :3_8_98:
4
Привіт! Дійсно в кого позитивний результат хочуть забути що пришлось пройти і просто насолоджуватися своїм омріяним становищем, я сама вже не сиджу на єко форумах як раніше, бо "наїлася" за стільки років планування, але коли я була на початку до мети не могла взагалі знайти нових відгуків, тому пообіцяла собі якщо все вийде залишу обов'язково. А вам бажаю щоб ваша мрія здійснилася дуже швидко! Ви в надійних руках)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadiya86 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 16 November 2018 - 11:52

Перегляд повідомленняBeremka7 (14 November 2018 - 18:03) писав:

4
Привіт! Дійсно в кого позитивний результат хочуть забути що пришлось пройти і просто насолоджуватися своїм омріяним становищем, я сама вже не сиджу на єко форумах як раніше, бо "наїлася" за стільки років планування, але коли я була на початку до мети не могла взагалі знайти нових відгуків, тому пообіцяла собі якщо все вийде залишу обов'язково. А вам бажаю щоб ваша мрія здійснилася дуже швидко! Ви в надійних руках)

Дякую!
Легкої Вам і приємної вагітності! ))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   шиншилк@ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 January 2019 - 18:20

Так, ми є,- щасливі матусі омріяних діточок! І тому, хто планує,- лише віри! У Бога. У лікарів. У себе. І щоб вас було більше і більше- щасливих мамочок з омріяними діочками!
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 68 Сторінок +
  • « Перша
  • 66
  • 67
  • 68
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →