Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Ендометріоз - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Ендометріоз Ендометріоз – одне з найпоширеніших гінекологічних захворювань, яким с Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 24 September 2009 - 10:50

Mariya_AN, а по якій схемі призначила його пити, з якого дня циклу?

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   SMILE_DREAM 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 24 September 2009 - 16:41

Перегляд повідомленняCherika (24.9.2009, 11:50) писав:

Mariya_AN, а по якій схемі призначила його пити, з якого дня циклу?

Спочатку приймала з 5 по 25 дмц. Але зараз цикл чомусь збився (почались на 22 дмц, лікарка відмінила вже на цей місяць), а на наступні сказала з 11по 25 дмц:)

• Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2009 - 10:29

Mariya_AN, а ви питали в лікарки про блокування овуляції Дуфастоном? Бо з 11 дня циклу він може її таки пригнітити... Хоч я сама читала в інструкції Дуфастону що він не пригнічує овуляцію за такою схемою прийому, але моя гінеколог мені казала що таки може і пригнічувати :shok:

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2009 - 14:03

Перегляд повідомленняCherika (25.9.2009, 11:29) писав:

Mariya_AN, а ви питали в лікарки про блокування овуляції Дуфастоном? Бо з 11 дня циклу він може її таки пригнітити... Хоч я сама читала в інструкції Дуфастону що він не пригнічує овуляцію за такою схемою прийому, але моя гінеколог мені казала що таки може і пригнічувати :unknown:

Моя знову все заперечує, :girl_devil: в інструкції пише, що не пригнічує, але факти свідчать зовсім про інше :aggressive: . Чесно кажучи незнаю, але якщо вірити, то кажуть що на УЗД видно фолікули вже з 7 дмц, а приблизно на 11дмц домінуючий фолікул.... то можливо вже не пригнітить, хоча, хто знає...
Ви приймаєте дуфастон? По якій схемі? :give_rose:

• Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2009 - 14:08

Лікар мабуть вирахувала від звичного 25 -денного циклу 14 днів ( другу фазу). Тому ,відповідно вважається,що овуляція вже пройшла і з першого дня другої фази призначила прийом дуфастону. Але якщо МЦ триватиме більше 25, на овуляцію це може вплинути.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2009 - 14:13

Mariya_AN, зараз я вже його не приймаю, але раніше пила з 16 по 25 день циклу. А ще пила Утрожестан з 15 по 26 день циклу, на ньому завагітніла. Якщо ваша лікарка так вам Дуфастон призначає щоб лікувати ендометріоз - це одне, але вона вас поставила в рамки двох місяів завагітніти, і при цьому пити Дуфастон з 11 дня циклу, а що як він таки заблокує овуляцію, а вам тоді стимулюватися дарма прийдеться... Я б вам радила проконсультуватися ще з одним-двома лікарями, щоб бути впевненою в хорошому результаті лікування.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2009 - 14:38

У мене на дуфастоні цикл збився, з 28д., чомусь почались на тиждень раніше:( (на 22 дмц.)
Думаю ви юля77 праві, можливо вона справді так і подумала...
'Cherika' швидше всього так і зроблю, проконсультуюсь ще з деякими лікарями, от тільки біда... більше ніяких хороших незнаю..

Користувач подумав і додав через 13 хв.:

Перегляд повідомленняCherika (25.9.2009, 15:13) писав:

Mariya_AN, зараз я вже його не приймаю, але раніше пила з 16 по 25 день циклу. А ще пила Утрожестан з 15 по 26 день циклу, на ньому завагітніла. Якщо ваша лікарка так вам Дуфастон призначає щоб лікувати ендометріоз - це одне, але вона вас поставила в рамки двох місяів завагітніти, і при цьому пити Дуфастон з 11 дня циклу, а що як він таки заблокує овуляцію, а вам тоді стимулюватися дарма прийдеться... Я б вам радила проконсультуватися ще з одним-двома лікарями, щоб бути впевненою в хорошому результаті лікування.

Утрожестан я так розумію аналог Дуфастону, але наскільки бачу по інструкціях, то Утрожестан дещо кращий.
Якщо не секрет, а від чого ви ними лікувались?
Бо так вже хочеться манюню.. :aggressive:

• Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2009 - 21:05

Перегляд повідомленняMariya_AN (25.9.2009, 15:38) писав:

Утрожестан я так розумію аналог Дуфастону, але наскільки бачу по інструкціях, то Утрожестан дещо кращий.
Якщо не секрет, а від чого ви ними лікувались?
Бо так вже хочеться манюню.. :girl_angel:

Так, Утрожестан є аналогом Дуфастону, але в складі Утрожестану прогестерон природнього походження, а Дуфастон має синтетичний аналог прогестерону. Що краще - тут навіть лікарі не мають однієї думки, кожен каже по своєму :unknw:
Я приймала Дуфастон близько року - лікувала полікістоз яйників. Пробувала й інші гормони, але нічого не давало результату, і от зробила лапароскопію, після неї приймала Утрожестан, і нарешті диво сталося :15_1_55:
Я бажаю вам щоб якнайскоріше ваша манюня поселилась у вас в животику!!! :girl_angel:

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 September 2009 - 08:55

Перегляд повідомленняашатан (18.9.2009, 15:59) писав:

Привіт ! Приєднуюсь до вас. Мені після лапароскопії теж поставили діагноз ендометріоз на ранній стадії. Призначили на 2 місяці Жанін, але з перервами на місячні, я пропила 1 місяць, під час якого весь час кровило ( по прокладці в день). На другий місяць напросилась на стимуляцію. І 2 місяці стимулювалась клостильбегітом (по 1 табл. 5 днів) - овуляція була, але вагітності не вийшло. Тепер роблю місяць перериву і "знову в бій"...

Ось таке я вичитала.. аж страшно.. :man_in_love:

Клостилбегит не рекомендуется принимать более 3-5 раз в жизни. Последствия злоупотребления препаратом могут быть достаточно плачевными и грозить женщине "ранним истощением яичников" (или "ранним климаксом" в 30 лет). При подобном диагнозе дальнейшее лечение бесплодия с собственными яйцеклетками женщины может оказаться под очень большим вопросом, а в некоторых случаях - просто невозможным. В подобных случаях очень часто единственным выходом из ситуации остается только - ЭКО с донорской яйцеклеткой.
Клостилбегит обладает ярко выраженным антиэстрогенным действием. И потому - препарат лучше не принимать женщинам с проблемами роста эндометрия.

https://ovulation.org...aciya_ovulacii/

• Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2009 - 12:23

привіт.. сьогодні ходила до нової лікарки, вона сказала, що все-таки дуфастон пригнічує овуляцію, сказала попити з 17дмц... Більше нічого не говорила, каже та все добре... то зараз в кожної 5 таке.. дивитись нічого не хотіла, на аналізи глянула та узд, в якому нова киста з'явилась.. каже напевно ендометріозна, або фолікулярна.. (зявилась після операції за 2 міс... (а може її залишили???) бо ті самі розміри, що були раніше!!!!) я дещо в щоці від медиків.. де ми живемо!?!

• Back To Top

Користувач поза мережею   galysja 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 October 2009 - 20:01

Привіт,дівчата! Хоча лікарі без лапароскопії не підтверджують ендометріоз, я впевнена на 99%. Є практично усі признаки. А найперше - це безпліддя. Готуюся до лапароскопії але ще не тепер.спочатку хочу спробувати вимолити в Бога. "2 чудозцілення в мене вже було, тому і сподіваюся на ще одне чудо. У греції є виноградна лоза святого Симеона. ЇЇ плоди допомагають при безплідді. Треба просто написати в монастир листа на рос. мові. Я вже написала. А ще незабаром у Глинянах незабаром буде проща у намірі материнства.

Користувач подумав і додав через 5 хв.:
Мій лікар каже, що при ендометріозі треба робити лапароскопію або уколи болючі в живі або зупинка місячних на 3 місяці. Про гормони навіть розмови не було. на початку я їх теж приймала. ДУЖЕ сильно поправилася, а дати нічого не дали. Хіба що цикл дуже збився.

My Signature
ДОЗВОЛЬ, О МТЕРИНСТВА МАТИ,
НЕПЛІДНІСТЬ В РАДІСТЬ ОБЕРНУТЬ,
НЕХАЙ СВЙ ПАРОСТОК ЗАЧНУТЬ
БАТЬКИ,ЩО ХОЧУТЬ ДІТОК МАТИ!]
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 October 2009 - 19:02

Перегляд повідомленняgalysja (14.10.2009, 21:01) писав:

Привіт,дівчата! Хоча лікарі без лапароскопії не підтверджують ендометріоз, я впевнена на 99%. Є практично усі признаки. А найперше - це безпліддя. Готуюся до лапароскопії але ще не тепер.спочатку хочу спробувати вимолити в Бога. "2 чудозцілення в мене вже було, тому і сподіваюся на ще одне чудо. У греції є виноградна лоза святого Симеона. ЇЇ плоди допомагають при безплідді. Треба просто написати в монастир листа на рос. мові. Я вже написала. А ще незабаром у Глинянах незабаром буде проща у намірі материнства.

Користувач подумав і додав через 5 хв.:
Мій лікар каже, що при ендометріозі треба робити лапароскопію або уколи болючі в живі або зупинка місячних на 3 місяці. Про гормони навіть розмови не було. на початку я їх теж приймала. ДУЖЕ сильно поправилася, а дати нічого не дали. Хіба що цикл дуже збився.

А можна і мені адресу монастиря, я теж надіюсь на чудо, правда лапароскопію я вже перенесла...
І точнішу дату прощі у Глинянах :lol: можете написати, буду надзвичайно вдячна... бо я чесно кажучи вже в розпачі, бувають такі періоди...
Я вроді ще тфу-тфу не поправилась від гормонів.. але мені вони дещо противні... і цикл у мене також збився...

• Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 October 2009 - 20:02

Привіт :dance2: ! Я сподіваюся, що цією адресою скористаються багато дівчат. Доречі, мені написала дівчинка з Росії. 13жовтня її сестра народила 3 дитину(рік за роком). До того не вагітніла 7 років. А допоміг їй саме цей виноград і її міцна віра.
Monastere Hilandar 63086
Karyes, mouns Athos, Greece. писати обовязково російською мовою. В листі треба вказати свої імена (чоловіка і дружини).
За Глиняне ще точно не знаю, ми ще не узгодили це з отцем. Але це не буде цього місяця точно.
25 у мене день народження, але святкувати його я буду особливо. Я їду на хресну дорогу в Крехівський монастир. Якщо хочеш можеш мені написати ваші з чоловіком імена і я напишу вас на літургію. А ще краще приїзджай також.

My Signature
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 October 2009 - 21:19

galysja, Величезна дякую за вичерпну інформацію. Нас звати Марія та Андрій, я спробую вмовити чоловіка, я надзвичайно хочу поїхати в Крехівський монастир, якщо вмовлю, то обов'язково поїдемо:) Якщо не получиться, тоді, будь-ласка, напишіть нас на літургію:)

• Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 October 2009 - 21:30

:cray: Марія, я уже собі записала вас. Якщо ще хтось захоче, то пишіть. Запишу всіх. :cray: :cray: :angel: :cray:

My Signature
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лянчик09 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 October 2009 - 19:04

Я вже у іншій темі писала але може і тут пригодиться. Я мала проблеми з вагітністтю, потім була завмерша вагітність. Я молилася до святого Юди-Тадея (в неті скачала). У мого тата на роботі була працівниця, яка не змогла завагітніти Потім молилася до цього святого і пообіцяла, якщо родиться хлопчик, то обовязково назве його Тадеєм. Тепер у цьому селі бігає хлопчи Тадейко. Ще була у печерах Києво-Печерської Лаври. Там є мощі святих і до них також молилась. Результат на "лице".
Я також пила Дуфасто і до завмершої вагітност і після. І також ставили діагноз ендометріоз але після чистки. Та тепер все ОК. Чого і вам бажаю.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 October 2009 - 19:24

Перегляд повідомленняЛянчик09 (21.10.2009, 19:04) писав:

Я вже у іншій темі писала але може і тут пригодиться. Я мала проблеми з вагітністтю, потім була завмерша вагітність. Я молилася до святого Юди-Тадея (в неті скачала). У мого тата на роботі була працівниця, яка не змогла завагітніти Потім молилася до цього святого і пообіцяла, якщо родиться хлопчик, то обовязково назве його Тадеєм. Тепер у цьому селі бігає хлопчи Тадейко. Ще була у печерах Києво-Печерської Лаври. Там є мощі святих і до них також молилась. Результат на "лице".
Я також пила Дуфасто і до завмершої вагітност і після. І також ставили діагноз ендометріоз але після чистки. Та тепер все ОК. Чого і вам бажаю.

Дякую. Я також дала обіцянку святому і тому якщоу мене колись народиться(а він народиться) синочок,то імя у нього буде Тадейчик. Я хіба не зрозуміла чи є діти у вас. У темці Безпліддя є багато молитов і інфо про святі місця.

My Signature
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 October 2009 - 10:16

galysja, Лянчик09, Я також молилась до св. Юди Тадея, правда я пообіцяла девятницю за душі в чистилищі і ще книжечки роздрукувати з Його 9, та іншими молитвами. За душі в чистилищі вже відправилось в церкві, а от книжечки ще не зробила, але зроблю обов'язково:) Нехай люди вірять, та моляться...
А ще зверталась до св.Філомени, є її вервичка невеличка, пояс та миро, незнаю, але я зараз вагітна, деколи мазалась миром та відмовляла молитви:) Пошукайте і це все для себе, багато хто каже, що всім допомагає, особливо при безплідді:)

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
та й від інших хвороб лікує

• Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 October 2009 - 10:35

Перегляд повідомленняMariya_AN (23.10.2009, 10:16) писав:

galysja, Лянчик09, Я також молилась до св. Юди Тадея, правда я пообіцяла девятницю за душі в чистилищі і ще книжечки роздрукувати з Його 9, та іншими молитвами. За душі в чистилищі вже відправилось в церкві, а от книжечки ще не зробила, але зроблю обов'язково:) Нехай люди вірять, та моляться...
А ще зверталась до св.Філомени, є її вервичка невеличка, пояс та миро, незнаю, але я зараз вагітна, деколи мазалась миром та відмовляла молитви:) Пошукайте і це все для себе, багато хто каже, що всім допомагає, особливо при безплідді:)

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
та й від інших хвороб лікує

Дуже дякую і поясояок в мене вже є. Ще раз вітаю.

My Signature
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2009 - 16:46

Лянчик09, Я також пережила недавно завмершу вагітність, бау ц вас вже є синочок, було важко з наступною вагітністю? Чим ще лікувались після ЗВ? Як вони визначили, що це ендометріоз???

• Back To Top

Поділитися темою:

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 07 July 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн