Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Релігія і секс - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Релігія і секс що нам дозволено церквою, а що ні Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Mamma Felice 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 06 March 2010 - 03:08

Guculochka, ваш священник добре підмітив!!! До речі секс і є створений Богом для дітонародження,це є його Найголовніше призначення, а решта додастся. !!!
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мягенька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 06 March 2010 - 10:11

Перегляд повідомленняMamma Felice (6.3.2010, 2:56) писав:

мягенька,У той самий час це є пряма образа Господа Бога, адже саме він створив нас чоловіком і жінкою і саме він встановив норми статевих стосунків між ними.

покажіть мені ці норми, підтверджені ним же... де в Біблії написано як кохатися з чоловіком? на скільки я знаю, там лише заборони на гріховні стосунки поза шлюбом (до шлюбу, на стороні і т.п.) про стосунки в сім'ї не йдеться.... бо навіть для Бога це є інтимне між його дітьми... я не кажу, шо Йому начхати на нас після одруження.... але сумніваюсь що сім'ї, які кохаються виключно в місіонерській позі немають розлучень, а ті які повернулися на бік - розлучаться, бо Богу це не сподобалося...на скільки я зрозуміла, було написано вами вище, що грішники мали аж 3-ох дітей!!!!! а ті що не грішили лише 2-ох і все.... ото Бог покарав перших 3-ою дитиною, за те що кувиркалися не по Біблії....
та й роль тут грає пізнання Бога.... сумніваюся що сім'я яка незнає Бога і кохається раз в рік виключно в місіонерській позі протримається довше за ту, яка істинно вірить і особисто знає Бога, але задовільняє бажання чоловіка/дружини.... саме для задоволення створені сім'ї...
Все... Тікаю звідси, бо зачеплені вічні теми... стоять, можна сказати, риторичні запитання, відповідь на які кожен трактує по своєму.... ;) і саме цим думаю, ми найбільше гнівимо Бога...
My Signature
Зображення

... А посмішка рветься від п'яток і до серця!!!! І хочеться сміятися, бо в мене це вдається!!!... ("ФлайzZza")

Нагороди:

переглянути всі
  • 17
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NatalkaPo 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2010 - 11:58

Перегляд повідомленняMamma Felice (6.3.2010, 1:19) писав:

Вибачте, але це ви цитуєте Біблію і додаєте, своє пояснення прочитаного, я ж говорю не цитуючи, а згадуючи катехизм греко-католицької церкви. Які види сексу є гріхом, подаю такі які мене навчили на підготовці дор шлюбу, при церкві, тобто священником так і вони в нас власне є безапеляційні,

Я цитую Біблію, щоб показати, що Бог каже через неї. Чим погано процитувати Біблію? А "своє пояснення" я писала для того, щоб пояснити, на що саме з цієї цитати я хотіла звернути увагу і Біблія виступала як авторитетне джерело на підтримку моїх слів.
Вашу безапеляційність я тепер розумію, хоча варто було б і Вам процитувати, як саме там (у катехизмі) написано, а то Ви подаєте лише його переказ і своє пояснення.

хоча наскільки я знаю є винятки(це про онанізм), такі як багатодітні сім"ї, стан здоров"я партнера...

Не зрозуміла, це означає, що онанізм може бути дозволеним? До речі, цей термін є неправильним, оскільки в Біблії видно, що Онан цим не займався (це не моя трактовка, як Ви кажете - це і так в Біблії видно). Тому правильніше це явище називати мастурбацією і не приписувати тому нещасному Онану вчинків, які він не робив.

Можливо в інших релігіях дане дозволено, то я не знаю в яких, то можете привести приклад як знаєте? ......
Я ніяку релігію, не забороняю чіпати.Знаєте як в них, то пишіть, на то й тема.

До чого це було? Я не обговорюю інші релігії, а лише ставлення Біблії. Не приписуйте мені трактовок Біблії, бо нічого свого я не писала, лише наводила те, що написане в Біблії.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   КМР 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2010 - 13:24

Перегляд повідомленнямягенька (6.3.2010, 10:11) писав:

покажіть мені ці норми, підтверджені ним же... де в Біблії написано як кохатися з чоловіком? на скільки я знаю, там лише заборони на гріховні стосунки поза шлюбом (до шлюбу, на стороні і т.п.) про стосунки в сім'ї не йдеться.... бо навіть для Бога це є інтимне між його дітьми... я не кажу, шо Йому начхати на нас після одруження.... але сумніваюсь що сім'ї, які кохаються виключно в місіонерській позі немають розлучень, а ті які повернулися на бік - розлучаться, бо Богу це не сподобалося...на скільки я зрозуміла, було написано вами вище, що грішники мали аж 3-ох дітей!!!!! а ті що не грішили лише 2-ох і все.... ото Бог покарав перших 3-ою дитиною, за те що кувиркалися не по Біблії....
та й роль тут грає пізнання Бога.... сумніваюся що сім'я яка незнає Бога і кохається раз в рік виключно в місіонерській позі протримається довше за ту, яка істинно вірить і особисто знає Бога, але задовільняє бажання чоловіка/дружини.... саме для задоволення створені сім'ї...
Все... Тікаю звідси, бо зачеплені вічні теми... стоять, можна сказати, риторичні запитання, відповідь на які кожен трактує по своєму.... ;) і саме цим думаю, ми найбільше гнівимо Бога...

Спорити немає сенсу................................................................................................
Думки свої залишайте при собі....

Повідомлення відредаговано КМР: 06 March 2010 - 20:43

My Signature
Якщо падати, то тільки в чиїсь обійми!
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2010 - 15:01

Кожна сім"я в праві сама визначати собі секс, в тому числі фігякий.... і повірте, на віру, на чистоту, на будь-що, що пов"язане з сексом та вірою у Бога... ця сім"я чи пара ще чистіша і віддана Богові і релігії більше, ніж та, яка постійно "соблюдає" всі правила-канони.... які передбачені однією чи іншою церквою, батюшкою і т.д.
Ми повинні висловлювати свою думку, але ніколи не нав"язувати її іншим, бо це правильно... і так має бути, і ніяк більше по іншому... бо це є правило "зверху"...
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мягенька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2010 - 16:54

Перегляд повідомленняКМР (6.3.2010, 13:24) писав:

Думаю, коли Господь творив Біблію, він надіявся, що все таки люди не дойдуть до такої розпусти... Анальний, оральний, фігзнаякий..... Тому і не описував, що можна а чого не можна у статевих стосунках у сім'ї.... Це люди самі понавидумували, випробували, поназнімали фільмів, вчать дітей через ці ж фільми.... Тому саме зараз, коли пара проходить катехизацію перед шлюбом, їм все популярно роз"яснюють на рахунок саме цих вигаданих видів сексу у подружжі, як до цього ставиться Біблія і Бог.

Дозволю собі порушити обіцянку і відписатися...
Виходить, коли писалася Біблія - про війни, катаклізми і кінець світу Бог знав, а от що буде секс окрім "місіонерської пози" він навіть уявити не міг?!!!!!!!!! :shok: Ви хоч подумали що написали? :angry: Бог знає початок і кінець!!!!! але виходить не знає про секс... для мене такі штуки - богохульство і зневага до Нього... Це те ж саме що усомнитися в Його силі і всемогутності... Молодці розумні люди!!!!! знайшли прокол в Його писанні!!!!! А чи знаєте ви, що він запланував ваше народження ще коли Ісус був підлітком? Коли Він народжувався... Коли створювалася перша людина.... це не було експериментом, а далі захопився трішки.... все було заплановано!!!! І він знав що ви будете тут.... на цьому форумі.... і ще купу дрібничок з вашого буденного життя.... навіть ваші думки!!! уявляєте?!!! тому не грішіть!!!! і не кажіть "Він навіть не надіявся на ..." Бо в кого-кого, а в Нього "проколів" не буває!!!! і лише він добре знає коли, що, в кого і як.... ;)
це моє ІМХО...
My Signature
Зображення

... А посмішка рветься від п'яток і до серця!!!! І хочеться сміятися, бо в мене це вдається!!!... ("ФлайzZza")

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2010 - 17:06

Люди ви придираєтесь до слів. Сходіть краще до церкви і запитайтесь в священників що правильно, що ні, що Бог дозволяє, а що ні. Бо безперервно спорити і сваритись, доказувати свою правоту і придиратись кожен може..

Повідомлення відредаговано КМР: 06 March 2010 - 20:45

My Signature
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tusij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2010 - 19:22

Спор конечно горячий. Напишу с позиции православной церкви.
В пост нужно сдерживаться от интима, но только по обоюдному согласию. Чтобы человек, у которого темперамент жарче не впал из-за непосильного сдерживания в еще тяжелее грех. Отказать от секса мужу и жене - это нельзя, разве что по вполне понятным причинам (болезнь и т.п.)
Но есть еще несколько запретов, когда секс неуместен. Например, если кто-то из супругов исповедовался в субботу, в в воскресенье - причастие. Тут запрет на секс. Если супруги не сдержались, то причастие принимать нельзя.
Так же не приветствуется секс на кануне праздников больших.
Насчет анального и орального секса. Можно блудить и будучи в законном браке.. Конечно, насмотревшись и начитавшись всеобъемной информации из "спец-литературы" и насмотревшись вездесущего телевизора можно оправдывать такие разновидности отношений.. Даже вырывать из Библии цитаты, но чисто интуитивно всегда будет сидеть мысль, что это грех. Ведь об этих разновидностях человек узнал из таких "чистых" источников, что понятно откуда оно идет.
Но все мы грешные, и бороться с этим пороком ОЧЕНЬ тяжело, хотя и ОЧЕНЬ нужно! Ведь на этом одна пара останавливается, а у других просыпается жар и желание продолжить эксперименты. Особенно страдают дети, в которых этот "жар" переходит и действует в будущем во много раз хуже.
My Signature
Спойлер
  • 10
  • Back To Top

Користувач поза мережею   uliarv 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2010 - 20:07

Перегляд повідомленняКМР (6.3.2010, 14:24) писав:

Думаю, коли Господь творив Біблію, він надіявся, що все таки люди не дойдуть до такої розпусти... Анальний, оральний, фігзнаякий..... Тому і не описував, що можна а чого не можна у статевих стосунках у сім'ї.... Це люди самі понавидумували, випробували, поназнімали фільмів, вчать дітей через ці ж фільми.... Тому саме зараз, коли пара проходить катехизацію перед шлюбом, їм все популярно роз"яснюють на рахунок саме цих вигаданих видів сексу у подружжі, як до цього ставиться Біблія і Бог.

Перепрошую.....як це "він надіявся"...."люди самі понавидумували"....Ви недооцінюєте Господа нашого, він всемогущий і всезнающий :) він все знав тоді з самого початку і все знає зараз :)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2010 - 20:46

Перегляд повідомленняuliarv (6.3.2010, 20:07) писав:

Перепрошую.....як це "він надіявся"...."люди самі понавидумували"....Ви недооцінюєте Господа нашого, він всемогущий і всезнающий :) він все знав тоді з самого початку і все знає зараз :)

О, ще одна.......... думка. Та ніхто не спорить. Не придирайтесь до слів.
Питання закрите. Прохання до мене більше не звертатись.
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталюсик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2010 - 23:37

на міру моїх знань, табличка неадекватна. Помину питання християнства, бо тут їх трохи продискутували, натомість напр. традиційний іудаїзм точно недопускає (забороняє) передшлюбних відносин, правда, тут ще справа напрямку іудаїзму, більш помірковані течії може десь щось допускають, але традиційний, ортодоксійний, хасиди, - всі вони точно дошлюбних відносин не допускають.

підлітковий секс - тут справа віку, колись і тепер це інші норми, зрештою, для всіх релігій (колись в Європі 14 років було повноліттям, а сьогодні в 18 в деяких країнах часткове повноліття).

тепер мастурбація в іудаїзмі заборонена, якщо чоловік відчуває потребу такого повинен якнайшвидше одружитись.

Іудаїзм дуже обережний в справі абортів. допускає аборт тільки якщо вагітність загрожує життю жінки, бо тоді в порівнянні "людина (жінка) і потенційна людина (плід)" віддає перевагу сформованій людині (жінці), а загалом аборти заборонені в іудаїзмі, бо діти то дар Божий для подружжя.

Контрацепцію в іудаїзмі не заохочується застосовувати, але якщо пара відчуває, що не дасть ради з наступною дитиною, то ліпше контрацепція, ніж аборт. Хоча загалом традиційний іудаїзм вчить, що як Бог дає дитину, то зсилає на батьків велику тубу благ, щоб вони мали сили і гроші нею зайнятись. Причому залежно від течії не всі види контрацептивів дозволені.

Іудаїзм дозволяє розлучення, але ортодоксійні іудеї,наприклад, ніколи не розлучаються (хоч їм абсолютно дозволено).

про гомосексуалізм, я все життя була переконана, що заборонений теж, але ця табличка посіяла зерно сумніву, я запитаюсь рабіна і скажу.

Здається, іслам теж не такий толерантний як там в табличці показано, але я з ним так близько не знайома. Поняття ж буддизму настільки загальне, що там треба дивитись на кожну конкретну течію (це все таки одна з найдавніших релігій поряд з іудаїзмом, тому тих течій трохи там розвинулось).
  • 7
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зайка* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2010 - 15:36

Ці суперечки про релігію та секс доказ тому, що скільки людей- стільки думок! Шкода, що у нас тут немає представників інших культур. Тоді ми ще б не таке тут прочитали. Як не крути, чоловік та дружина самі вирішують, як їм і що їм в їхньому шлюбі краще. Якщо через інтим грішимо- самі ж і будемо відповідати перед Богом.
Для мене багато чого не прийнятно, що стосується сімейного ліжка. Не буду про це писати. Не важливо. Просто хотілося дописатися, тому що все частіше натрапяю на новини, в яких розказують про турецьку сім"ю, батько якої із своїми синами або й сам вбив рідну дочку, тому що пішла на дискотеку, почала зустрічатися з хлопцем не з їхньої культури і, і, і. Вважаю ось такі приклади фанатизмом!
Хтось з нас читає Біблію, хтось Коран і т.п. ... всі ходимо під Богом і нехай нашим найбільшим гріхом (який ж і можемо замолити на сповіді) буде те, що у нас робиться в спальні на одинці з рідним чоловіком/дружиною. Поки все без якихось просто неприпустимих збочень і в рамках пристойності (а рамки у нас також різні ;)), без "третього"/"третьої" в спальні, без коханців на стороні... то немає чого сперечатися. ІМХО
My Signature
Щастя бути мамою...

Нагороди:

переглянути всі
  • 7
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Катрусик 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2010 - 15:57

Люди, чого ви сваритеся? тема називається - "що нам дозволено Церквою?" а не "як Я трактую Біблію" чи "які стосунки Я вважаю гріхом, а які не вважаю". Якщо ми вважаємо себе православними чи греко-католиками, ч протестантами, чи юдеями, чи мусульманами, то все-таки варто прислухатися, що нам говорить наша церква і наша релігія. Звичайно, всі люди грішні, але правовірний християнин чи мусульманин, принаймні стремиться до досконалості. А не каже, що секс - це особитса справа, і нехай церква не лізе до нас під ковдру. Хіба в Раю було не так само, що Адам і Єва вирішили, що вони самі краще знають, як треба жити?

Повідомлення відредаговано Катрусик: 07 March 2010 - 15:59

• 6
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TESSA 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2010 - 16:27

Ще трішки і буде бійка. Прочитала все тут і зрозуміла - не треба категорично висловлюватись. :yahoo: Я не яра християнка, не ходжу кожні виходні до церкви, можливо і варто ......... Але Бог в моїй душі, можна лише говорити про Бога, а можна діяти, як Бог заповідав не вимовивши і слова. А секс і релігія не сумісні, краще кохання і релігія. Жінка дозволяє торкатися себе, бо кохає свого чоловіка, і навпаки.
My Signature
Зображення
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2010 - 16:58

Секс в християнстві не гріх. Секс - це те, що нормально між чоловіком і жінкою, раз Бог їх такими створив.
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ananaska 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2010 - 18:26

Релігія і секс - це взагалі вічна дискусія, в кожного є на це своя думка. Я вважаю що в сім'ї повинні вирішувати двоє щодо сексу і взагалі. Тому що, якщо жінка проти анального чи орального сексу а чоловік тільки за, тоді чоловік почне шукати такого задоволення на стороні, саме через це і може виникнути зрада а це вже є гріх. Багато що люди самі придумують і перекручують смисл біблії.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2010 - 18:28

Перегляд повідомленняAnanaska (7.3.2010, 18:26) писав:

Багато що люди самі придумують і перекручують смисл біблії.

а еще больше придумывают сами священники...
  • 11
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Xrusti4ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2010 - 18:44

[i]

Перегляд повідомленняСеструлька (7.3.2010, 18:28) писав:

а еще больше придумывают сами священники...

Тобто,"придумують священники",що за абсурд!!!!!!!!!!!!!!!Священник є посередник між Богом і людьми,тому в їхніх знаннях не сумніваюся!Може просто вам не підходить те,що вчить церква,зокрема статеві стосунки????????????
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталюсик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2010 - 19:44

так, здається, на наш форум атака релігійних фанатиків почалась.

Питалась рабіна про гомосексуалістів в іудаїзмі. Іудаїзм забороняє гомосексуальні відносини між чоловіками, бо в Торі написано (мій власний переклад на українську) "Не будеш перебувати (спати) з чоловіком так, я це робиться з жінкою, бо це гидко" (Ваїкра 18; 22). за її вченням чоловік повинен бути з жінкою. Натомість про жінок лесбійок нічого не сказано. Точно не повинна бути лесбіянкою заміжня жінка, бо цим може порушити мир в домі (зрештою, жінка в іудаїзмі не має обов"язку прокреації, його мають лише чоловіки, жінка повинна лише допомогти своєму чоловіку виконати цю заповідь). Натомість євреїв геїв не відлучають від синагоги і вони мають таку саму охорону з точки зору релігії, як інші віруючі, але відношення до них, як до людей, що не виконують одну з заповідей (мати потомство).

Натомість є течії в іудаїзмі (новітні) типу реформований іудаїзм, реконструктивний іудаїзм (поширені в Америці), де гомосексуалістів не лише сприймають, а й дають благословення на їх шлюби.

З іншої сторони, Світова Ліга Євреїв відмовилась прийняти в свої ряди Лігу Єврейських Геїв і Лесбіянок, стверджуючи, що вони порушують одну з заповідей, котра прописана в Торі.

до речі, як виявляється Буддизм проти абортів і то сурово, це сприймається як вбивство (на відміну від того, що подано в табличці).

А ще колись знайомий отець сазав, що християнські церкви мають так недопрацьовані вчення, стільи там питань і відсутність відповідей, що християнські теологи не можуть зійтися навіть на питанні скільки в Ісусі Христі божественного, а скільки людського, а це одне з основних питань, то що вже говорити про дрібніші речі. Церква має набагато більше інших проблем, щоб займатись тим, чим займаються одружені люди в своєму ліжку. Тому кардинальним в цих питаннях не може бути і звідти різні тлумачення певних норм.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tusij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2010 - 20:11

Наталюсик, никаких фанатиков тут нет, тем более их наскоков. Все старенькие форумчане, спорят и ведут дискуссию, правда на волоске от фолла. Трудная тема и каждый имеет свое мнение и его отстаивает. Не надо подливать масло в огонь и обзывать таких же форумчан как ты!
Эта фраза слишком резкая и оскорбительная!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка