Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Релігія і секс - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 19 Сторінок +
  • « Перша
  • 17
  • 18
  • 19
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Релігія і секс що нам дозволено церквою, а що ні Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Христик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 10 November 2015 - 01:56

Ну і ще.. якщо секс повинен бути завжди відкритим для народження дітей, конрацепція це гріх.... то якщоо ми вимірюємо базальну температуру, вичисляємо плідні і не плідні дні.... Ми ж СВІДОМО стаємо невідкритими до зачаття! В чому ж різниця? Тільки в тому, що сперматозоїди не туди мігрують? Адже і тоді секс не виконує свою функцію ТІЛЬКИ ДЛЯ НАРОДЖЕННЯ ПОТОМСТВА.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ryzyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 November 2015 - 02:12

Якби я займалась з мужом сексом тіки шоб дітей зробити ,то ні мужа ні дітей б немала ! Бо якшо ви троє максимум хочете ,аьо здоровячко хромає ,то шо раз в "пятирічку" тішити мужа ,чи шо?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Весна-Весна 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 11 November 2015 - 22:26

Бачу, мої роздуми дещо "збентежили" народ. Ось один з варіантів відповіді на деякі питання :
Спойлер

і ще:
Спойлер

Разом з тим :
Спойлер

На мою думку, нема чорного і білого -чіткого поділу, але відчуття присутності Живого Бога в собі підносить людину до іншого сприйняття себе, життя, свого призначення. Останнім часом на передній план вийшла вседозволеність, жінку зробили секс-машиною, її внутрішній світ нікого не цікавить. Я рада, що маю чоловіка, який хоч і не хоче ходити до церкви, але сприймає мене не тільки за зовнішністю чи за вигодою, яку я можу йому принести (будь-яку), потроху звикає, що на першому місці Бог, а не чоловік. І справа не в тому, яке зараз століття, а в тому, що пам"ятаєш, що на тебе увесь час дивляться очі згори, і в один момент стає стидно в церкві за свої вчинки
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 November 2015 - 22:56

Перегляд повідомленняВесна-Весна (11 November 2015 - 22:26) писав:

Бачу, мої роздуми дещо "збентежили" народ. Ось один з варіантів відповіді на деякі питання :
Спойлер

і ще:
Спойлер

Разом з тим :
Спойлер

На мою думку, нема чорного і білого -чіткого поділу, але відчуття присутності Живого Бога в собі підносить людину до іншого сприйняття себе, життя, свого призначення. Останнім часом на передній план вийшла вседозволеність, жінку зробили секс-машиною, її внутрішній світ нікого не цікавить. Я рада, що маю чоловіка, який хоч і не хоче ходити до церкви, але сприймає мене не тільки за зовнішністю чи за вигодою, яку я можу йому принести (будь-яку), потроху звикає, що на першому місці Бог, а не чоловік. І справа не в тому, яке зараз століття, а в тому, що пам"ятаєш, що на тебе увесь час дивляться очі згори, і в один момент стає стидно в церкві за свої вчинки

В мене є питання , ви одружені?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 November 2015 - 23:35

Перегляд повідомленняRyzyk (11 November 2015 - 22:56) писав:

В мене є питання , ви одружені?

уже 16 років. Є двоє дітей.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 November 2015 - 23:38

Перегляд повідомленняВесна-Весна (11 November 2015 - 23:35) писав:

уже 16 років. Є двоє дітей.

і ви два раза сексом займались ?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еміліяна 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 November 2015 - 23:54

З нетерпінням чекаю відповіді на питання :girl_tender:
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 November 2015 - 00:35

Перегляд повідомленняRyzyk (11 November 2015 - 23:38) писав:

і ви два раза сексом займались ?

Я вже звикла, що коли стала намагатись жити по закону Божому, мені всі хочуть довести, що це неможливо, пережитки, часи не ті. Не хочу спорити, час покаже - хто куди потрапить в результаті свого життя. Близькість в подружжі - важлива річ, та невже ви живете на світі заради сексу? Життя багатогранне, треба всі ці грані помаленьку шліфувати. Кожен буде відповідати за свої вчинки, а дорога до Бога вузька і терниста. Кожен вибирає свою. Моє життя далеке від досконалості, але ..."будьте святими, бо Я, ваш Отець, святий". Ось дороговказ. Не думаю, що Ісус страждав на хресті для того, щоб творилась така розпуста і блуд, як є в наш час. Подружні стосунки - справа подружя, але церква дає рекомендації, і людина, яка прагне бути угодою Богу, задумається. Я ні в якому разі не призиваю не займатись сексом, але дуже ціную чистоту у всьому, і якщо відчуваєш, що це недобре, то краще не робити певних речей. Все таки християнин має ставити Бога на перше місце в своєму житті. І все це дуже складно, і священики пишуть, що відмовляти в близькості в шлюбі не можна, бо ти обіцяв любов. Намагаюсь знайти золоту середину.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Христик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 November 2015 - 02:46

а який вид контрацепції ви використовуєте?
Якщо з точки зору церкви котрацепція - то гріх.

якщо ви відповісте мені, що знаєте своє тіло і вичисляєье плідні і неплідні дні - то не бачу різниці, адже тоді ви СВІДОМО уникаєте зачаття, хіба ні? Ви СВІДОМО обираєте ті дні, той час, коли ви НЕ зможете завагітніти, правда ж? То де секс заради продовження роду?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Myrjasja 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 November 2015 - 13:01

Теологія не моя сильна сторона. Тому я плутаюся. То секс для зачаття від бога? А секс для задоволення від нечистого? А якщо при зачатті є задоволення, тоді хто керує? Гріх то чи ні? А чому бог створив людину такою? Чому люди не розмножуються якось інакше, ну там брунькуванням...? Чи будь-яке задоволення то гріх?
My Signature
Спойлер

15.11.2012.
25.07.2014.
20.09.2014

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 November 2015 - 14:24

Стосовно фрази :
"Останнім часом на передній план вийшла вседозволеність, жінку зробили секс-машиною, її внутрішній світ нікого не цікавить"
В наш час жінка має більш прав і свобод ніж 100 чи 200 років назад,має прво вибору .А стосовно розпусти то взяти людство 300-400 років назад то люди більше піддавались блуду чи розпуству.
Бог сотворив нас такими якими є ,і якщо є секс значить так треба ,і ним можна займатись не тільки заради продовження людства .
My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лілія Олесь 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 24 November 2015 - 10:16

Моя думка,що після вінчання чоловік і жінка стають одним тілом,це сама Біблія пише,що покине чоловік батьків і приліпиться до дружини.Те що між ними це їх особиста справа і ніхто не може учити як правильно чи ні.Бо кожен вважає по різному.Головне щоб було все по згоді,а не з примусу,в любові.Це є одне тіло,а ви ж не бридитесь в своєму тілі чогось?(хоча різні люди є:знаю жіночку,яка у ванні не купається,бо бридиться,що ноги з головою разом).
А в питанні контрацепції.Зрозуміло,що жінка може родити мало не що року(ну в кого як).Ми ж не тварини,Всевишній дам нам розум,ми створені на подобу Бога.Нехай там всілякі служителі говорять і навчають:я впевнена до контрацепції діло доходить у всіх,неважливо уже яким саме її видом;хіба бездітним вірю(знаю одного служителя),або вже тим у кого 3 кесарських розтини і труби перевязано .
Релігія не відкидає сучасну медицину,навіть чомусь на вінчанні,уже на закінченні,служитель наголосив,щоб не нехтувати лікарями(а я так здивувалася -до чого це???).Якщо лікарі кажуть ,що 2-3 роки між пологами жінка відновлюється,то надміру правильний чоловік може тільки допомогти скоріш до раю.
Все що в шлюбі-це діло подружжя,я не розумію деяких,що вважають:10 років подружжя-не менш 5-6 дітей.Хіба тільки над кількісним показником працювати?
От звідти і зради(знаю,що говорю,це зі слів знайомих чоловіків).То дружина те не хоче,то так не хоче,бо це ж її гідність принижує.Але жінка створена для того,щоб задовільняти чоловіка.В Писанні є вираз "губительница Царей"(рос.),жінка може мати владу над чоловіком,я певна чоловік знайде де реалізувати свій потенціал.Інше діло -це відносини поза шлюбом,тут все зрозуміло.
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ღ°Фрея°ღ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 November 2015 - 12:37

Весна-Весна, раджу почитати книгу Ксаверія Кнтоца "Секс, якого ви не знали"( для подружніх пар, які люблять Бога.)Де священник, душпастир багатьох подружніх пар все гарно пояснює, якраз що дозволено, а що ні.книга на цю тему, що тут обговорюється, для себе я знайшла відповіді на багато запитань. доречі, оральний секс не забороняється,якщо ні чоловіку, ні дружині це не приносить ніяких незручностей. Можу процитувати, коли цікаво вам.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Соломія Бажена 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 November 2015 - 13:14

Ну не знаю.. в мене не має тих відповідей.що дає Біблія..як воно насправді.. є лише власна думка і деякі риторичні запитання: як питала вже вище Myrjasja.. чому не було із сомого початку придумано якогось іншого способу розмноження? Чому.якщо секс задуманий тілки для розмноження.існує таке явище як оргазм? Всі чоловіки його відчувають і не кожна жінка.. наприклад я не відчуваю оргазму під час сексу зі своїм чоловіком.. то ж мені якось фіолєтово є секс нема сексу і тд. Аби існував тільки для зачаття. Чоловік навпаки отримує задоволення і йому хочеться цим займатись. Якби чоловіки так само не відчували оргазму задоволення під час цього процесу (більш того відчували б дискомфорт який чаом відчувають більшість жінок) тоді і секс дійсно був би тільки для зачаття... проблем із збоченням би не виникало.. хіба що мазахісти.інша тема. То для чого оргазм? Для чергової спокуси? І що коли ви цим займаєтесь із чоловіком на вас дивляться ті самі ''очі'' і рахують які збочення'' ви чинете? І чому дорога до Бога повинна обов'язково бути вузькою і тернистою? Це що чергове випробування не для слабеньких? Метод відбору? Я не вірю що дорога до Бога обвита колючками.. хто захоче долати такий шлях.. постав таке питання перед дітьми щирими й не винними одна дорога до раю в колючках і шипах вузенька стежка.. а інша широка відкрита зелена снячна ( до пекла) куди по вашому піде дитина? То що шляхом залякування випробунь і постійних страждань людина має прийти до Творця? Чи всім подобається муки і страждання? Чи ТАМ ЗАРОДЖУЄТЬСЯ ЛЮБОВ? я вважаю що Дорога до Бога не повинна бути закритою і вузькою.тоді просто не виникне бажання нею скористатись.. так само і Бог повинен бути відкритим для всіх.. люблячим.як він сам себе характертзує. '' Я є Любов'' якщо вже секс існуєт то так має бути.і просто для нього теж є свої межі.. якщо він є у шлюбі обвінчаних людей. чому ж він гріх?якщо чоловік і дружина єдині партнери один в одного..це срамота? Тоді і сенсу шлюбу немає..

Повідомлення відредаговано Оксанка Ромашка: 24 November 2015 - 13:36

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Соломія Бажена 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 November 2015 - 00:55

Да чоловікам потрібен секс це однозначно .. за всіх не підпишусь але деяким жінкам всеодно є чи нема... маю лише бажання щоб похить не керувала ніким і дружині не було записано за гріх секс із чоловіком. І навпаки. В нас особисто зараз це актуальна тема.

Повідомлення відредаговано Оксанка Ромашка: 29 November 2015 - 00:56

• 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 19 Сторінок +
  • « Перша
  • 17
  • 18
  • 19
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

Вчора, 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 19 )