Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Релігія і секс - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Релігія і секс що нам дозволено церквою, а що ні Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Barbarris Vulgais 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 05 March 2010 - 16:19

Перегляд повідомленняПані Богдана (5.3.2010, 15:54) писав:

Оральний секс не вважається гріхом, він навіть оспівується Соломоном в Пісні пісень.

Оооо, до речі, теж хотіла згадати Пісню пісень, але ви мене випередили...я щось у ній не помітила опису подружньої пари, тільки закоханих...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NatalkaPo 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2010 - 16:59

Взагалі щодо - кінчати на сторону, деякі трактують це гріхом, хоча я з цим не згідна. А пов'язане це з однією історією життя, яка описана в Біблії:
7 І був Ер, Юдин перворідний, злий в очах Господа, і Господь його вбив.
(Бут.38:7)
8 І сказав Юда до Онана: Увійди до жінки брата свого, і одружися з нею, і встанови насіння для брата свого.
(Бут.38:8)
9 А Онан знав, що не його буде насіння те. І сталося, коли він сходився з жінкою брата свого, то марнував насіння на землю, аби не дати його своєму братові.
(Бут.38:9)
10 І було зле в очах Господа те, що він чинив, і вбив Він також його.
(Бут.38:10)
Тобто, за єврейськими законами того часу, якщо вмирав чоловік, і в нього залишалась дружина без дітей, то брат того чоловіка (якщо були брати) повинен в такому випадку відновити сім'я, і продовжити рід його брату. Тобто Онан повинен був взяти собі жінку брата свого Ера, і спати з нею доти, доки вона не завагітніє, щоб у його брата був продовжений рід. І все. Далі він торкатися її не повинен. Хіба що, народилася би дівчинка. То тоді він з нею мав би знову зійтись поки не народиться хлопчик. А Онан не збирався цього робити, а спав з жінкою брата свого, собі задовільнявся, а рід брату не продовжував і зливав своє сім'я на сторону. Це було зле в очах Бога. Бо він не повинен був задовільняти себе і спати з нею скільки йому хотілось, а просто продовжити рід брату свому. В цьому він закона не виконав, через що його Бог і покарав. Не через те, що просто на сторону зливав (як часто деякі люблять трактувати сам процес гріхом, завжди треба питати чим така людина це обгрунтовує), а через те, що не продовжив рід, як мало бути по закону, через що і зливав на сторону (до виконання чи порушення закону в ті часи у євреїв ставились дуже строго).
Доречі, те що тоді Онаній зливав на сторону, звідси і виникло саме поняття онанізм.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Guculochka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 05 March 2010 - 17:34

Перегляд повідомленняРаїник Талія (22.2.2010, 16:09) писав:

якщо чесно, то раніше взагалі не задумувалась над цією темою, а побачила ось цю картинку і почала роздумувати:

памятаю, як в церкві на дошлюбних науках священник казав, що відмовляти жінці/чоловікові у подружніх ласках - гріх, більше особливо нічого цікавого на цю тему і не казав..
а ще я собі чомусь завжди думала шо католицизм - це найбільш демократична релігія, але якщо дивитись власне по цій темі - то виклядає не так. Хоча, моживо, дана картинка і не дуже вірно все відображає, бо наскільки мені відомо, то католицизм проти гомосексуалізму, а тут пише що нейтралітет

Хочу, сказати, що ця табличка, викликає у мене сумнів. А саме пунктик, де католицим помірковано ставиться до гомосексуалів. Іван Павло ІІ однозначно засуджував, і вважав ці дії содомським гріхом.

Католицизм розглядая гомосекс., як захворювання. А хворих треба лікувати, а непереслідувати їх. От і вся поміркованість.

Повідомлення від модератора гра з вогнем
не цитуйте фото

Повідомлення відредаговано гра з вогнем: 05 March 2010 - 17:40

My Signature
Зображення
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2010 - 17:46

Перегляд повідомленняRomaIIIka (5.3.2010, 15:14) писав:

Чи я правильно розумію, Анальний та оральний секс підпадають під категорію "секс і всілякі пестощі" ? Як на вашу думку?

Це буде моя думка. Ви можете вважати і по іншому. В Біблії говориться, що все, що шкодить людському тілу - гріх, бо тіло, то храм Духа Святого.
Щодо орального сексу, я ніде не знаходила інформації, що він якось може зашкодити людському організму. Тому, якщо для подружжя нормально і не бридко цим займатись - можна.
А щодо анального сексу повно інформації, скільки шкоди він приносить, крім задоволення. Щодо чоловіків з чоловіками і сексом між ними Біблія однозначно називає це гріхом, а от щодо подружжя, конкретних заборон нема - просто керуватись тим, якщо не шкодите собі, і один одному, то займайтесь. Це моя думка.
Доречі, вчені у цьому невеличкому дописі пояснюють чому деяким жінкам приємно цим займатись:
Текст, що розкривається
"Если бы Природа исключала задницы из нашего эротического рациона, разве стала бы она проворачивать в нас сзади дыры, соответствующие размерам мужских орудий?" - игриво вопрошал когда-то автор пьесы "Философия в будуаре". Негласный ответ на бесцеремонный вопрос от маркиза де Сада дают обнаруженные статистикой 3% дамочек, без тени лукавства заявившие общественности о своей бесконечной любви к анальным сношениям. Оказывается, вышеобозначенное трехпроцентное "женское меньшинство" имеет некую физиологическую "изюминку", вполне объясняющую их страсть к деликатесному анальному сношению. Выясняется, что у этих дамочек по-особому расположена шейка матки: она отклонена назад и при анальном контакте получает сильнейшую стимуляцию. Такие женщины, поясняют сексологи, помимо анального секса любят миссионерскую позицию с закидыванием ног на плечи партнеру

PS. Я не вважаю, що анальний секс є допустимим для християн, а просто навела пояснення вчених, чому деяким жінкам він подобається.

Повідомлення відредаговано NatalkaPo: 05 March 2010 - 20:49

My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2010 - 17:49

Перегляд повідомленняRomaIIIka (5.3.2010, 11:51) писав:

Мені от теж цікаво, як церква відноситься до орального чи анального сексу? з одного боку не зраджуєш бо зі своїм чоловіком і як не крути подружні ласки, але з іншого ці отвори якби не дуже для цього призначенні. І взагалі в біблії сказано що секс тільки для народження дітей чи і для задоволення можна? цікавить бума і православних і католиків. Чесно скажу біблії цілком ніколи не читала і в церкві буваю тільки по великих святах, але питання для мене цікаве

Католикам заборонено, у мене навіть невиникало ніколи питання чому? Ви самі все пояснили.

Повідомлення відредаговано Guculochka: 05 March 2010 - 17:51

My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мягенька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2010 - 18:49

Текст, що розкривається
Ісус Христос, безперечно, присутній у житті подружжя. Та, на жаль, часто відбувається так, що чоловік і дружина цього не помічають. Не вміють розпізнати Його присутність серед них. Для багатьох ключова причина цього полягає у відсутності віри. Проте у віруючих причиною є брак належних знань, щоб свідомо переживати і реалізовувати таїнство Подружжя в щоденному житті.

На запитання «де Ісус Христос присутній в подружньому зв’язку?» недостатньо узагальнено відповісти, що Він є всюди за допомогою своєї благодаті. А втім, якщо всюди, то також і в житті подружжя. Недостатнім тут є й посилання на слова Святого Писання «де двоє або троє зібрані в Моє ім’я, там Я є посеред них». Ці слова реалізуються у кожній християнській спільноті. Не потрібно засновувати подружжя, щоб Бог був поміж людьми, які моляться.

Деякі вважають, що Бог буде присутній в житті подружньої пари, коли чоловік і дружина будуть якнайчастіше приступати до таїнств Євхаристії і Сповіді. Це також неправильна відповідь. Усвідомлення того, що Бог приходить до нас в цих таїнствах, зовсім не означає, що люди усвідомлюють і те, що так само таїнство подружжя має саме в собі міць зустрічі з Богом.

Ісус Христос присутній в подружньому союзі

Церква бачить присутність Христа між чоловіком і дружиною в надзвичайно виразний і конкретний спосіб. Вона засвідчує, що Христос присутній між ними в їхньому подружньому зв’язку, тобто у відносинах, які вони творять між собою. Вказівка на зв’язок як на спосіб присутності Бога є чимось більшим, ніж тільки усвідомленням, що від моменту вінчання Бог благословляє й підтримує їхню любов, дає право на спільне життя або чинить партнерський зв’язок легальним.

Від моменту прийняття таїнства подружжя Ісус Христос втілюється у відносини, які створили особи, які кохають одне одного. Не йдеться тут про щось надзвичайне, лише про звичайні, прозаїчні, щоденні відносини подружжя. Від часу прийняття таїнства Бог увесь час присутній в їхніх відносинах. Христос приходить до подружжя, коли вони свідомо запрошують Його у справи, якими живуть: віддають Йому все, що між ними відбувається, розмовляють про Бога, діляться своєю вірою. Таїнство Подружжя не реалізовується, коли чоловік і дружина моляться окремо, як кожен християнин. Тоді вони реалізують свою індивідуальну дорогу до святості. Тільки молячись разом, чоловік і жінка втілюють в життя подружню духовність, яка за своєю сутністю є спільнотовою. Тому одружені, окрім індивідуальної молитви, повинні разом, а не окремо, ходити до церкви і спільно молитися вдома.

Ісус Христос так само приходить до них, коли, живучи в освячуючій благодаті, вони розмовляють про всі справи свого спільного життя, підтримують одне одного і допомагають одне одному у звичайній щоденності. Христос приходить до них навіть тоді, коли дружина робить каву стомленому чоловікові, виражаючи цим турботу і любов до нього, інакше кажучи, підтверджує свою відданість йому. Завдяки цьому прозаїчному способу виявлення любові вона (дружина) стає святою – своєю любов’ю запрошує Ісуса Христа в подружній зв’язок. Так само й з боку чоловіка, коли той, бачачи втому дружини, виносить сміття, цей пересічний домашній обов’язок, якщо є виразом любові, освячує його, прикликає самого Бога.

Ісус Христос приходить до подружжя і тоді, коли вони ніжно пригортаються одне до одного, цілуються, пестять одне одного, провадять сексуальне життя. Коли вони обдаровують одне одного приємністю, Господь є між ними і то міццю таїнства подружжя. Саме тоді вони творять дуже інтимні відносини, які дозволяють відкрити, що їхні тіла беруть участь у виявленні любові Бога іншій особі. Чоловік і дружина співпрацюють з Богом, який є Любов’ю. Тілесна близькість будує сакраментальний зв’язок і саме тому чоловік і жінка повинні спати в одному ліжку.

Відкривання таким чином Бога в людських відносинах декому може здаватися надто простим і звичайним. Утім, воно дозволяє зрозуміти, що святість подружнього життя реалізується в щоденності, в перебуванні разом, в будуванні спільноти життя і любові. Подружжя – це дуже реалістична дорога до святості.

«Зв’язок» і «поведінка»

Подружній «зв’язок» не можна плутати з «поведінкою» щодо чоловіка чи дружини. Ми трохи просякнуті мисленням, що християнин повинен бути ввічливим, люб’язним, доброзичливим... Прагнення бути «добрим» зовсім не конче корисне для будування подружніх відносин. Наприклад, чоловік вирішив купити дружині дорогі парфуми, тоді як вона мріє про сукню. Або дружина хоче виявити свою доброту, купуючи чоловікові нову сорочку, в той час, коли йому б дуже знадобилась камера для комп’ютера. Ця проблема стосується й сексуального життя. Дружині може здаватися, що цілком достатньо тільки пригорнутися до чоловіка, тоді як він буде прагнути значно більш заангажованого контакту. І навпаки: чоловік буде намагатися швидко перейти до сексуальних відносин, тоді як дружина очікуватиме більше проявів ніжності перш, ніж перейти до пожиття. Вони цілком по-різному інтерпретують поняття «бути одне для одного добрим», що перешкоджає, а навіть унеможливлює подружжю стати дійсно щасливими і радіти взаємною близькістю. Помилка полягає в тому, що обоє намагаються проявляти одне до одного любов через упереджену і наперед сплановану «поведінку», але робиться це без взаємного слухання, без щирих розмов, розуміння поглядів, цінностей, прагнень і потреб одне одного. Якби обоє не вирішили бути «добрим» чоловіком чи дружиною згідно зі своїми уявленнями, а щиро розмовляли одне з одним, передусім слухали одне одного, то мали б більше шансів поглибити взаємний зв’язок і радіти радістю взаємної любові.

Бог присутній не в наших уявленнях про ідеальну любов, про пристрасний і легкий секс, який показують по телебаченню, про спільний відпочинок удвох на Кіпрі чи Бермудах, не в наших мріях, які потім, знеохочуючись, намагаємось без успіху втілювати в життя, а в справжніх проявах відносин, які творять особи, які кохають одне одного. Він присутній тоді, коли чоловік і дружина моляться разом, освідчуються в коханні, розмовляють одне з одним, сваряться (суперечка теж може бути потрібна і мати свою велику цінність), допомагають одне одному, цілуються і обдаровують одне одного ніжністю, займаються сексом – тобто Бог присутній завжди, коли вони різними способами будують подружній зв’язок.

хотіла написати відповідь свого чоловіка на поставлене мною запитання, "як Біблія дивиться на анальний і оральний секс?" але думаю хай краще він сам напише ;)
My Signature
Зображення

... А посмішка рветься від п'яток і до серця!!!! І хочеться сміятися, бо в мене це вдається!!!... ("ФлайzZza")

Нагороди:

переглянути всі
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mamma Felice 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2010 - 19:58

В католицизмі дозволяється тільки природнє планування сім"ї!!! Ні про які контрацептиви, онанізм навіть не може йти мови!!! За утримання під час посту вперше почула від брата, бо в православних, точно таке стримання має бути . Багато грішать і онанізмом і контрацепцією, бо знаю мало пар які живуть згідно ППС. То ,мабуть, щоб менше цими гріхами грішити під час посту особливо, ІМХО.
Щодо гомосексуалізму, то навіть в катихизмовій частині згадується не як про хворобу, а як про гріхи, що кличуть про помсту до неба , тобто --содомський гріх!!! Нейтралітетом це не назвеш!
Дошлюбні стосунки -це гріх нечистоти.
NatalkaPo,А трактувати Біблію можна по різному, тільки от правда одна!!! А хочете виключити оннанізм, чи анальний , чи оральний секс з гріхів, то мабуть щось не з католицизму, і тим паче не з православ"я!!! Хочете переконати в протилежному, то почніть зі священнослужителів. Ми тут взагалі-то про релігію, і ЇЇ ставлення до неї, а не про ваше трактування, можна, чи не можна. А до чого тут наука????!!! Давайте окрему темку своріть про ставленя науку до статевого злягання, і його різноманіття, А релігії, не чіпайте в такому разі!!! П.С.: без образ. :acute:
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   sl@id 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 05 March 2010 - 19:58

"Те що відбувається між чоловіком і жінкою це їхне таїнство" так говорить Біблія
і тут те що вони вважають правильним є для них правильним
це по вашій вірі відчуєте самі

я вважаю що нічого поганого у цьому немає...
Ольга Ф, для вас може і принизливо то не робіть... а от за інших не треба говорити... погано це чи добре .... для кожного по своєму
одним не по вірі м'ясо їсти
одним не по вірі взагалі з жінкою бути
то що може вони скажуть що тепер не правильно їсти м'ясо і взагалі бути з жінкою
а може для вас принизливо прати шкарпетки чоловіку? чи їсти йому робити ?
ви не порівнюйте ваші сприйняття і сприйняття інших
у мене немає слів
якщо вам не по вірі і не добре так не робіть!!!!
але не судіть щоб і вас не судили!!!!

без образ
це суто моя думка
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olia14 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 05 March 2010 - 20:08

Щодо посту, то може я не нормальна, але якось все таки стараємось останній тиждень посту обійтись без цього, тим приємніше на Паску :acute: -це за згодою обох, звісно, весь піст не виходить, але не розумію обурення декого щодо цього? Якщо б хтось з ваших близьких пішов із життя чи би вам дуже хотілось того? думаю ні...звичайно кожен горе сприймає по-різному, хтось може знімати стрес в сусідній кімнаті, мені це важко зрозуміти, але ж люди різні...
My Signature
я все зумію, все встигаю! А часу зовсім я не гаю :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2010 - 21:03

Перегляд повідомленняMamma Felice (5.3.2010, 19:58) писав:

NatalkaPo,А трактувати Біблію можна по різному, тільки от правда одна!!! А хочете виключити оннанізм, чи анальний , чи оральний секс з гріхів, то мабуть щось не з католицизму, і тим паче не з православ"я!!! Хочете переконати в протилежному, то почніть зі священнослужителів. Ми тут взагалі-то про релігію, і ЇЇ ставлення до неї, а не про ваше трактування, можна, чи не можна. А до чого тут наука????!!! Давайте окрему темку своріть про ставленя науку до статевого злягання, і його різноманіття, А релігії, не чіпайте в такому разі!!! П.С.: без образ. :acute:

Чи то Ви через два рядки на п"ятий читали, чи то як...
Я за анальний секс не виступала, але наводила причину, чому він гріх навіть у подружжі (через шкоду організмові). Якщо інші види сексу шкодять здоров"ю - значить і вони автоматом є гріхом.
Католицизм і православ"я і словом не зачепила, де це Ви побачили?

І взагалі, поняття "релігія" включає у себе і буддизм, й іслам, й індуїзм, язичницькі культи, в яких взагалі можуть бути прийнятними дикі сексуальні збочення. Яку з цих релігій Ви забороняєте чіпати? ;-)

Якщо ж Ви кажете щось про ставлення християнства до сексу, наводьте аргументи з посиланнями, а не змішуйте воєдино усе підряд включно зі своїми особистими упередженнями і власною трактовкою Біблії.

PS. Без образ. ;-)
My Signature
Спойлер
  • 7
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2010 - 21:13

sl@id,
Читаємо катехизис: Чужий гріх - вчити до гріха, змовчати за гріх, не карати за гріх. Вказати на розпусні дії потрібно, може хтось задумається
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2010 - 22:22

NatalkaPo, а де ви бачили, щоб я трактувала тут Біблію???? А за анальний секс ви ще навели цікаву трактовку вчених про те чому жінки ЦЕ люблять то ДО ЧОГО ТУТ РЕЛІГІЯ??? , могли написати про це в окремій темці, вона така до речі тут на форумі є!!! Щодо збочень, то пишіть тоді з уточненням в якій це релігії прийнято, так буде цікавіше :blush: і взагалі в основному я спирала на катехизм...
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2010 - 23:31

Перегляд повідомленняMamma Felice (5.3.2010, 22:22) писав:

NatalkaPo, а де ви бачили, щоб я трактувала тут Біблію???? А за анальний секс ви ще навели цікаву трактовку вчених про те чому жінки ЦЕ люблять то ДО ЧОГО ТУТ РЕЛІГІЯ??? , могли написати про це в окремій темці, вона така до речі тут на форумі є!!!

Оці Ваші наступні слова я вважаю Вашою трактовкою Біблії:

Перегляд повідомленняMamma Felice (5.3.2010, 19:58) писав:

NatalkaPo,А трактувати Біблію можна по різному, тільки от правда одна!!! А хочете виключити оннанізм, чи анальний , чи оральний секс з гріхів ...

Тут Ви, по-перше, приписали мені наміри, яких я не мала, а по-друге, безапеляційно заявили, які види сексу є гріхом, тобто подали власне трактування Біблії, причому без посилання. Якщо мені мусульманин буде доводити щось своє, то напевно дасть цитату з Корану. Якщо Ви не даєте посилань - це Ваше власне уявлення про істину.

Про цитату з вчених, погоджуюся, вона тут недоречна, оффтоп.

Перегляд повідомленняMamma Felice (5.3.2010, 22:22) писав:

Щодо збочень, то пишіть тоді з уточненням в якій це релігії прийнято, так буде цікавіше :36_11_8: і взагалі в основному я спирала на катехизм...

Ні про які конкретні збочення я не говорила, читайте уважно. Ви сказали не чіпати релігію, я спитала, яку саме, чому я маю тепер наводити список збочень з кожної релігії?

Якщо Ви хочете сказати, що Ваша релігія Вам щось забороняє, наведіть авторитетне джерело цієї релігії і цитати з нього, хай люди у Вас повчаться.
Катехизми є у різних християнських конфесій, навіть у Свідків Єгови та деяких азіатських релігійних течій. ;-)
Для мене особисто авторитетне джерело - це Біблія.
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   КМР 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2010 - 23:47

sl@id, ви висказали свою думку, правда? То чому ж засуджуєте думку Ольга Ф? Вона сказала те, що думає.

Цитата

якщо вам не по вірі і не добре так не робіть!!!!
але не судіть щоб і вас не судили!!!!
без образ
це суто моя думка

Я також проти анального сексу! Напишу СВОЮ думку! Який прікол, готуватись, робити якісь там клізми, процедури, витратити купу часу на 10 - 20 хвилин незрозумілих відчуттів? Ти м більше, що природою і відповідно Богом (бо я все таки вірю, що світ і значить природу створив Бог!!!) закладений Єдиний спосіб статевого акту - вагінальний, для продовження роду. Так, ми всі небезгрішні, застосовуємо контрацепцію, але застособувати анальний секс як запобігання вагітності - нерозумно.
My Signature
Якщо падати, то тільки в чиїсь обійми!
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Qwertysia 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2010 - 01:00

Дівчата, пропозиція - давайте відмовимось від сексу ВЗАГАЛІ, або ж дозволятимемо чоловікам лише в міссіонерській позі під покровом ночі і шерстяного покривала.... :girl_angel:

Щоб трохи вгамувати пристрасті, процитую Письмо, послання Апостола Петра до римлян (До римлян 1):

Цитата

18 Бо гнів Божий з'являється з неба на всяку безбожність і неправду людей, що правду гамують неправдою,
19 тому, що те, що можна знати про Бога, явне для них, бо їм Бог об'явив.
....
24 Тому то й видав їх Бог у пожадливостях їхніх сердець на нечистість, щоб вони самі знеславляли тіла свої.
25 Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь.
26 Через це Бог їх видав на пожадливість ганебну, бо їхні жінки замінили природне єднання на протиприродне.
27 Так само й чоловіки, позоставивши природне єднання з жіночою статтю, розпалилися своєю пожадливістю один до одного, і чоловіки з чоловіками сором чинили. І вони прийняли в собі відплату, відповідну їхньому блудові.
28 А що вони не вважали за потрібне мати Бога в пізнанні, видав їх Бог на розум перевернений, щоб чинили непристойне.
....
32 Вони знають присуд Божий, що ті, хто чинить таке, варті смерти, а проте не тільки самі чинять, але й хвалять тих, хто робить таке.

І перше послання Апостола Павла до коринтян (1-е до коринтян 7)

Цитата

1 А про що ви писали мені, то добре було б чоловікові не дотикатися жінки.
2 Але щоб уникнути розпусти, нехай кожен муж має дружину свою, і кожна жінка хай має свого чоловіка.
3 Нехай віддає чоловік своїй дружині потрібну любов, так же само й чоловікові дружина.
4 Дружина не володіє над тілом своїм, але чоловік; так же само й чоловік не володіє над тілом своїм, але дружина.
5 Не вхиляйтесь одне від одного, хібащо дочасно за згодою, щоб бути в пості та молитві, та й сходьтеся знову докупи, щоб вас сатана не спокушував вашим нестриманням.
6 А це говорю вам як раду, а не як наказа.

Як на мене, Бібілія все пояснює зрозуміло :search: Але оце "дружина не володіє над тілом своїм, але чоловік; так же само й чоловік не володіє над тілом своїм, але дружина" дає лазійку в стосунках, бо завжди можна сказати "а що, то не я, то він (вона), бо має право робити зі мною все, що захоче..." :wacko3: (щоправда, це вже як совість дозволить).
My Signature
Зображення

Дітям потрібні не повчання, а приклади (Ж. Жубер)
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2010 - 01:19

Перегляд повідомленняNatalkaPo (5.3.2010, 16:59) писав:

7 І був Ер, Юдин перворідний, злий в очах Господа, і Господь його вбив.
(Бут.38:7)
8 І сказав Юда до Онана: Увійди до жінки брата свого, і одружися з нею, і встанови насіння для брата свого.
(Бут.38:8)
9 А Онан знав, що не його буде насіння те. І сталося, коли він сходився з жінкою брата свого, то марнував насіння на землю, аби не дати його своєму братові.
(Бут.38:9)
10 І було зле в очах Господа те, що він чинив, і вбив Він також його.
(Бут.38:10)
Тобто, за єврейськими законами того часу, якщо вмирав чоловік, і в нього залишалась дружина без дітей, то брат того чоловіка (якщо були брати) повинен в такому випадку відновити сім'я, і продовжити рід його брату. Тобто Онан повинен був взяти собі жінку брата свого Ера, і спати з нею доти, доки вона не завагітніє, щоб у його брата був продовжений рід. І все. Далі він торкатися її не повинен. Хіба що, народилася би дівчинка. То тоді він з нею мав би знову зійтись поки не народиться хлопчик. А Онан не збирався цього робити, а спав з жінкою брата свого, собі задовільнявся, а рід брату не продовжував і зливав своє сім'я на сторону. Це було зле в очах Бога. Бо він не повинен був задовільняти себе і спати з нею скільки йому хотілось, а просто продовжити рід брату свому. В цьому він закона не виконав, через що його Бог і покарав. Не через те, що просто на сторону зливав (як часто деякі люблять трактувати сам процес гріхом, завжди треба питати чим така людина це обгрунтовує), а через те, що не продовжив рід, як мало бути по закону, через що і зливав на сторону (до виконання чи порушення закону в ті часи у євреїв ставились дуже строго).
Доречі, те що тоді Онаній зливав на сторону, звідси і виникло саме поняття онанізм.

Вибачте, але це ви цитуєте Біблію і додаєте, своє пояснення прочитаного, я ж говорю не цитуючи, а згадуючи катехизм греко-католицької церкви. Які види сексу є гріхом, подаю такі які мене навчили на підготовці дор шлюбу, при церкві, тобто священником так і вони в нас власне є безапеляційні, хоча наскільки я знаю є винятки(це про онанізм), такі як багатодітні сім"ї, стан здоров"я партнера, детальніше, то мабуть до Мартина. Можливо в інших релігіях дане дозволено, то я не знаю в яких, то можете привести приклад як знаєте? Якщо ви відносите себе до релігійної людини, то напишіть хто вас навчив, яка конфесія, вкажіть?!Зображення Бо мене навчили не так, та й зрештою не тільки мене.
Я ніяку релігію, не забороняю чіпати.Знаєте як в них, то пишіть, на то й тема.
Я не збираюсь сперичатись з вами, бо навіщо?!Зображення

Повідомлення відредаговано Mamma Felice: 06 March 2010 - 01:25

• 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2010 - 01:34

Думаю головне в шлюбі - духовний звязок. Багато сімей не мають сексу через те, що хтось (як правило чоловік) "не може". Багато сімей розлучені через заробітки. Але люди мають бути щасливими. Тому сексуальні стосунки повинні бути побудовані не на взаємній повазі, а на взаємній повазі "людської гідності". Оральний секс, ональний секс не просто порушують людську гідність, а просто розчавлюють її. Наприклад скажіть комусь із знайомих, рідних, чи навіть дорослих дітей: "я сплю зі своїм чоловіком і отримую від цього задоволення". Більшість відповідей будуть на кшталт "ну то й що, наздоровячко". Цим не має чим пишатися, але й не соромно. А інша ситуація: "Ми балдіємо з чоловіком від орального (анального) сексу". Позор і незручність ситуації на поверхні. І справа не в суспільному несприйнятті, більшість повірте грішать у такий спосіб. Справа, що людина порушила гідність і ще пишається цим, сором та й годі. А тепер про найстрашніше - вибачаюся наперед за уявну сцену, вона дійсно жахлива - для прикладу "моя донька займається оральним (анальним) сексом". Оце так природньо, оце так є про що сказати. Люди не треба щось на комусь узагальнювати, переведіть уявно на рідних близьких людей, це гірше за смерть, такий позор і така дикість. Релігія стоїть на варті людської гідності, оскільки люди створені на подобу Божу. Давайте різними філософіями не ставати гірше тварин, бо навіть тварин неприродні види сексуальних зносин є жахливою дикістю. Дівчата, жінки, щоб гідно будувати сімю, Україну ми повинні самі мати гідність і гідність внутрішню, а не показову
My Signature
Зображення
Зображення
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мягенька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2010 - 02:18

Перегляд повідомленняGuculochka (6.3.2010, 1:34) писав:

Думаю головне в шлюбі - духовний звязок. Багато сімей не мають сексу через те, що хтось (як правило чоловік) "не може". Багато сімей розлучені через заробітки. Але люди мають бути щасливими. Тому сексуальні стосунки повинні бути побудовані не на взаємній повазі, а на взаємній повазі "людської гідності". Оральний секс, ональний секс не просто порушують людську гідність, а просто розчавлюють її. Наприклад скажіть комусь із знайомих, рідних, чи навіть дорослих дітей: "я сплю зі своїм чоловіком і отримую від цього задоволення". Більшість відповідей будуть на кшталт "ну то й що, наздоровячко". Цим не має чим пишатися, але й не соромно. А інша ситуація: "Ми балдіємо з чоловіком від орального (анального) сексу". Позор і незручність ситуації на поверхні. І справа не в суспільному несприйнятті, більшість повірте грішать у такий спосіб. Справа, що людина порушила гідність і ще пишається цим, сором та й годі. А тепер про найстрашніше - вибачаюся наперед за уявну сцену, вона дійсно жахлива - для прикладу "моя донька займається оральним (анальним) сексом". Оце так природньо, оце так є про що сказати. Люди не треба щось на комусь узагальнювати, переведіть уявно на рідних близьких людей, це гірше за смерть, такий позор і така дикість. Релігія стоїть на варті людської гідності, оскільки люди створені на подобу Божу. Давайте різними філософіями не ставати гірше тварин, бо навіть тварин неприродні види сексуальних зносин є жахливою дикістю. Дівчата, жінки, щоб гідно будувати сімю, Україну ми повинні самі мати гідність і гідність внутрішню, а не показову

хм... а ви впевнені що ваші батьки не займалися для прикладу оральним сексом? чи вам мама після кожної ночі з татом, детально розповідала що коли і як було? чи наші бабусі не займались таким? та не смішіть!!!! всі вони так само як і ми бачили порнофільми, які як відомо саме з оралу і починаються.... і сумніваюсь що вони не знали що то таке і не пробували самі.... те, що відбувається між чоловіком і дружиною - це їхнє потаємне... і слова "я сплю зі своїм чоловіком і отримую від цього задоволення" є загальними... про деталі, поважаючі себе люди, не будуть розповідати всьому світу.... я переведу, так я ви сказали, на близьких... моя донька, коли одружиться буде приносити чоловікові задоволення у вигляді орального/анального сексу... взамін так само отримає задоволення... і нічого страшного не бачу в тому, щоб задовільнити чоловіка, якщо тобі це приємно... саме для цього Бог дав чоловіку дружину і навпаки... Якщо Господь створив нас лише для розмноження, то к-сть зношень в "нормальної людини" (як я розумію) повинна дорівнювати к-сті дітей.... і ніяких відхилень від головної пози.... доречі, підкажіть, яка саме поза дозволена? Бо я щось не знаю.... ще якось не так ляжу і горіти мені тоді в гієні вогненній.... :girl_angel: вибачте за сарказм, просто дійсно вже таке загинаєте..... я вважаю що головне в сексі (для чого він і був створений/вигаданий окрім дітонародження) це принести задоволення чоловіку/дружині... а як це буде - це їхнє інтимне діло... груповуха - це гріх.... бо виносш на люди інтимне життя... секс втрьох - гріх, бо є зрада (секс не лише з дружиною/чоловіком)... а от те що відбувається за спільним бажанням обох і приносить насолоду обом ніяк не може бути гріхом... бо це (повторюсь вкотре) ІНТИМНЕ ЖИТТЯ ПОДРУЖЖЯ!!!!!!!!!!!
My Signature
Зображення

... А посмішка рветься від п'яток і до серця!!!! І хочеться сміятися, бо в мене це вдається!!!... ("ФлайzZza")

Нагороди:

переглянути всі
  • 7
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2010 - 02:56

мягенька,А яка релігія такого вчить? Ви такі впевнені , що наступного разу ви завагітняєте так легко, для прикладу моя сестра при ППС має троє дітей 9-4-1, інша родичка має двох дорослих дітей поза 18 років, і не вагітняла більше, хоч має секс з чоловіком , просто не грішить цим.
В греко-католиків є поняття нормальний і повний статевий акт, а є спотворений . А використання контрацептивів, онанізм--фальсифікують, цей найбільший дар подружнього життя, вони його осквернюють, насміхаються над ним. У той самий час це є пряма образа Господа Бога, адже саме він створив нас чоловіком і жінкою і саме він встановив норми статевих стосунків між ними.
Для чого тут описувати хто що любить, і як?! Це ваша особиста справа. А розділяти по вашим міркам, що в інтимі між парою є гріх, а що ні, принаймі, якщо ви християнка, не в вашій компетенції. Для цього є ,як я вже вище писала, принаймі священник, пастор, равин і т.п.Хіба. що ви катехит? Тут не тре писати, що я думаю є гріхом, а писати, як насправді є, в тій чи іншій релігії!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 3
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2010 - 03:00

мягенька,
Власне все починається з порнофільмів, ви вірно підмітили. Спершу порнофільм по телевізору, потім в ліжку, потім в порнуху перетворюється все життя. Хвороби, непорозуміння в сімї, розлучення, проблеми з дітьми, на роботі - це видиме інтимного невидимого. У нас це називається "не щастить" "недоброзичливці заважають" "поганий уряд". А насправді при порушенні людської гідності порушується сутність людини, яка не розуміє межі між природнім і неприроднім, між хорошим і "тим, що приносить задоволення". Знаєте, мені згадуються слова одного православного священика, який казав: "церква може багато на що змовчати, священики можуть багато що не забороняти, але казати, що у випадку сексуальних злочинів Бог карає людину не можна, людина, переступаючи закон, сама карає себе, підставляючи себе хворобам, лиху та нещастям до кінця життя". В даному випадку не йдеться про спасіння душі, а йдеться про порушення свого земного існування, яке до кінця не може бути вповні щасливим. Бажаю Вам щастя і розуміння природи людини
My Signature
Зображення
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

4 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 4 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка