Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Релігія і секс - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Релігія і секс що нам дозволено церквою, а що ні Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Раїник Талія 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 22 February 2010 - 16:09

якщо чесно, то раніше взагалі не задумувалась над цією темою, а побачила ось цю картинку і почала роздумувати:
Зображення
памятаю, як в церкві на дошлюбних науках священник казав, що відмовляти жінці/чоловікові у подружніх ласках - гріх, більше особливо нічого цікавого на цю тему і не казав..
а ще я собі чомусь завжди думала шо католицизм - це найбільш демократична релігія, але якщо дивитись власне по цій темі - то виклядає не так. Хоча, моживо, дана картинка і не дуже вірно все відображає, бо наскільки мені відомо, то католицизм проти гомосексуалізму, а тут пише що нейтралітет

Повідомлення відредаговано Раїник Талія: 22 February 2010 - 16:11

• 10
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мрія* 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 22 February 2010 - 16:27

Текст, що розкривається
Релігія то відкидала сексуальні стосунки, то вітала їх. Різні релігії по-різному їх трактували.
У XIII столітті в Південно-Східній Азії, наприклад, існував релігійний звичай - позбавлення невинності. Жерців Будди приносили на носилках до чекали їх дівчатам. Кожна з них тримала свічку, на свічках стояли знаки, за якими потрібно було знайти свою обраницю, а статевий акт необхідно було встигнути зробити за час, поки горить свічка. Чи не звідси пішло слово "я при цьому свічку не тримав", тобто нічого не знаю про інтимне життя інших людей.
У жителів Центральної і Південної Америки, караібов, акт позбавлення невинності також проводився жерцями.
При багатьох індійських храмах існували загони танцівниць. Вони користувалися великою повагою, за своїм становищем займали місце слідом за жерцями, що приносять жертви. Ці дівчата, подібно гетера в Греції, були єдиними освіченими жінками Індії. Вважалося, що вони з дитинства заручені з божеством. І їхня професія полягала в тому, щоб віддаватися будь-якого чоловіка з будь-якої касти. Така проституція не вважалася ганьбою, мало того, віддавати своїх дочок на служіння в храм було почесним для сім'ї.
Релігійно-статева містика виразно виступала в стародавніх релігійно-еротичних святах. Релігійний фанатизм переростав у витончені статеві оргії.
Блох писав: "Той факт, що статевий розпуста в релігійних святкуваннях властивий найрізноманітніших релігій всієї земної кулі і існував вже в найдавніше час, показує, що ці явища мають спільне коріння з релігією і що вони анітрохи не залежать від історичної форми того чи іншого сповідання . У новітній час відповідальність за подібного роду явища часто звалюється на католицизм, але це некритичне затвердження надзвичайно несправедливо, бо католицизм, як такий, стільки ж відповідальний за це, як і всі інші віросповідання ".
Надалі церква, навпаки, рекомендувала статева стриманість, боротьбу із тілом. У свою чергу, це призвело до того, що аскети були зайняті думками про секс навіть більше тих, хто не вів аскетичного способу життя, і вимушено бігли зі світу, щоб навпроти, на самоті уникнути спокус. І як результат насильницького утримання у аскетів нерідко з'являлися бачення, галюцинації, отруйні їх життя, якщо, звичайно, у них не розквітала, за влучним зауваженням Блоха, пишним кольором "життя фантазій і почуттів" - мастурбація.
Для аскетизму характерно умертвіння плоті насамперед шляхом самобичування, придушення чуттєвих потягів і бажань, спотворення статевих органів і як крайній захід - кастрація. Скопці - кастровані чоловіки і оскопленние жінки - одна з релігійних сект.
Вважалося, що чаклунство випливає з статевої пристрасті. Чаклунство, похітливість органічно переплітаються між собою.
Кожна релігія має свої норми дозволу сексу. Християнство освячувало моногамію, засуджувало багатоженство і многомужество. Церковна доктрина звеличувала сексуальну чистоту, цнотливість. Над усе християнство ставило невинність, друге місце відводилося стриманості при вдівстві, вищим проявом сексуальної чистоти вважалося добродійне подружжя.
Церква визначала також і правила сексуальних відносин. Молодята утримувалися від сексуальних стосунків три дні і три ночі після весілля. Чи не правда, гарне правило?
У дореволюційній Росії розлучення церква проголосила тяжким гріхом.
Але як би не була сильна релігія, за всіх часів секс вважався не тільки джерелом розпусти, але і насолоди.

Повідомлення відредаговано м@рійк@: 22 February 2010 - 16:28

My Signature
Зображення
Найдорожчий скарб у нас - це життя... А найщасливіші ті люди, які можуть його з насолодою прожити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галюсінька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 February 2010 - 16:33

А ви як зарас під час посту утримуєтесь від сексу, чи це для вас головніше.
Вибачте за запитання просто цікаво.
Ми стараємся утримуватись!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Раїник Талія 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 February 2010 - 16:39

Перегляд повідомленняГалюсінька (22.2.2010, 16:33) писав:

я про таке навіть і не думала ніколи... щось мені не приходило на думку появузвати піст і секс..
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галюсінька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 February 2010 - 16:48

Раїник Талія, їх повязувати і не можна, просто коли людина щиро постить вона утримується від їжі і духовний і тілесний піст теж потрібний для душі.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Катрусик 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 February 2010 - 16:57

Католицька Церква не забороняє сексу в піст. Секс у подружжі, за взаємним бажанням і з відкритістю на народження дитини навпаки вважається добрим і святим, а не поганим і гріховним. Хоча,за взаємною згодою, чоловік і жінка можуть постановити утримуватися деякий час від сексу.

Користувач подумав і додав через 3 хв.:
А щодо гомосексуалізму, то Кат. Церква забороняє гомосексуальні практики, але не засуджує самих гомосексуалістів. Якщо людина має схильність до гомосексіуалізму, то єдиний вихід для неї - ціле життя утримуватися.
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nata_war 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 February 2010 - 17:02

Перегляд повідомленняРаїник Талія (22.2.2010, 16:39) писав:

я про таке навіть і не думала ніколи... щось мені не приходило на думку появузвати піст і секс..

100% дивина, та й годі....

Користувач подумав і додав через 3 хв.:
самобичуватися ніхто не пробував? ;) бо я вже не здивуюся. Все, виходжу з теми, бо релігія і політика вічні дискусійні і невдячні теми. :bye:
My Signature
Зображення
Важко бути скромною, коли ти найкраща...
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юляшка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 February 2010 - 17:05

Раїник Талія, а нам священник не говорив, що відмовляти - то гріх, більше про контрацепцію розказував, тобто про її заборону.
Я думаю, що католицизм виглядає демократичною релігією, бо не карає ці гріхи, а якби то сказати..., прощає. А в ісламі і інших релігіях все строгіше, у всякому разі виглядає. Навіть православ"я мені здається суворішим, аніж католицизм. І в цьому є свій плюс. Католики - здебільшого демократично сповідують свою релігію, менше примусу - більше бажання. ІМХО.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ananaska 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 February 2010 - 18:46

Перегляд повідомленняГалюсінька (22.2.2010, 16:33) писав:

Чоловік вчора мені сказав що деякі пари під час посту утримуються від сексу, я вперше це почула а сьогодні вдруге. :36_3_18:.Самі ніколи цього не пов'язували і напевно що не будемо, дійсно тут довго можна дискутувати.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   gloriadelmondo 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 March 2010 - 23:05

У чому полягає піст?

Піст полягає в утримуванні від їжі (або певного роду їжі), від подружніх стосунків. Цей тілесний піст вводить людину у другий - духовний: молитву, істинні добрі діла, стриманість, чистоту... Скільки віднімеш від тіла, стільки додаси сили душі. /Свят. Василій Великий/
[i]
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ostap 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 March 2010 - 23:19

мої друзі розлучилися, бо жінка- ортодоксально не дозволяла чоловікові під час усіх постів навіть цілувати її... ставалися конфлікти і сварки.
п.с. стримування для чоловіка не є дуже корисним для здоровя
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Barbarris Vulgais 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 March 2010 - 23:29

так наголошуєте на чоловіках, ніби для жінки утримання приносить багато користі...
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Пані Богдана 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 March 2010 - 23:57

Релігія - це лише зведення різних правил і обрядів, які у всіх релігій різні. Тому секс з точки зору різних релігій (навіть християнських) це одне, а з точки зору Біблії - інше. За Біблією усе з перечисленого в цій таблиці заборонене, окрім контрацепції, але лише ті форми контрацепції, що шкодять здоров'ю. Щодо підліткового сексу - не знаю, бо це поняття дуже розтяжиме, адже у біблійні часи дівчата дуже рано виходили заміж.

Повідомлення відредаговано Пані Богдана: 04 March 2010 - 23:59

• 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 05 March 2010 - 00:23

Перегляд повідомленняwithouthead (3.3.2010, 6:43) писав:

Говорила зі священиком на цю тему. Так от, він сказав, що можна користуватися лише календарним методом. Всі інші, включаючи презирвативи і переривання статевого акту - гріх. І після цього треба сповідатись.

Перегляд повідомленняjet (3.3.2010, 8:48) писав:

я то знаю. Бо статевий акт може здійснюватися лише за умов палкого кохання (і коли обов"язково ви у шлюбі) та намірів створити нове життя. Інакше - гріх. А сповідатись - ну, то ж мається на увазі, що ви визнаєте свій гріх і надалі будете його уникати ;) А як тут уникати, коли пара ж вагітніти не хоче?..

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Camil 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 05 March 2010 - 11:51

Мені от теж цікаво, як церква відноситься до орального чи анального сексу? з одного боку не зраджуєш бо зі своїм чоловіком і як не крути подружні ласки, але з іншого ці отвори якби не дуже для цього призначенні. І взагалі в біблії сказано що секс тільки для народження дітей чи і для задоволення можна? цікавить бума і православних і католиків. Чесно скажу біблії цілком ніколи не читала і в церкві буваю тільки по великих святах, але питання для мене цікаве
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Беременулька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2010 - 12:14

я теж думала що католицизм самий лояльний! виявляєтьсґя ні!
хоча, не розумію, яке відношення має церква до сексу? церква каже, що неможна до шлюбу займатися сексом, то чому ж будучи одруженими знову виникають якісь обмеження іі заборони?!
My Signature
[url=https://www.malecha.org.ua]Зображення[/url

Почніть дякувати Богу за те, що у вас є, і він дасть вам те, чого вам не вистарчає![/spoiler]
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NatalkaPo 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2010 - 13:14

Перегляд повідомленняRomaIIIka (5.3.2010, 11:51) писав:

Мені от теж цікаво, як церква відноситься до орального чи анального сексу? з одного боку не зраджуєш бо зі своїм чоловіком і як не крути подружні ласки, але з іншого ці отвори якби не дуже для цього призначенні. І взагалі в біблії сказано що секс тільки для народження дітей чи і для задоволення можна? цікавить бума і православних і католиків. Чесно скажу біблії цілком ніколи не читала і в церкві буваю тільки по великих святах, але питання для мене цікаве

Біблія ніколи не стверджувала, що секс тільки для продовження роду. Секс і всілякі пестощі оспівуються в Біблії, і вони створені для задоволення один одного, але тільки в шлюбі. Про це говорить Біблія. І навіть під час посту даються рекомендації, якщо подружжя хоче утриматись від стосунків під час посту, то тільки за взаємною згодою, але якщо згоди не має, то не повинна жінка чи чоловік відмовляти своїй половинці у цьому задоволенні.
My Signature
Спойлер
  • 4
  • Back To Top

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2010 - 15:14

Перегляд повідомленняNatalkaPo (5.3.2010, 13:14) писав:

Біблія ніколи не стверджувала, що секс тільки для продовження роду. Секс і всілякі пестощі оспівуються в Біблії, і вони створені для задоволення один одного, але тільки в шлюбі. Про це говорить Біблія. І навіть під час посту даються рекомендації, якщо подружжя хоче утриматись від стосунків під час посту, то тільки за взаємною згодою, але якщо згоди не має, то не повинна жінка чи чоловік відмовляти своїй половинці у цьому задоволенні.

Чи я правильно розумію, Анальний та оральний секс підпадають під категорію "секс і всілякі пестощі" ? Як на вашу думку?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Пані Богдана 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2010 - 15:54

Перегляд повідомленняRomaIIIka (5.3.2010, 11:51) писав:

Секс не тільки для народження дітей. За Біблією секс - це завіт між чоловіком, жінкою та Богом, а також шлюбні стосунки між чоловіком та жінкою є символом стосунків між Ісусом та церквою.
Оральний секс не вважається гріхом, він навіть оспівується Соломоном в Пісні пісень. А, взагалі, є чимало сучасних книжок, що пояснюють ставлення Біблії до сексу та всього, що з цим повязано. Купіть та почитайте, якщо цікавитесь.

Повідомлення відредаговано Пані Богдана: 05 March 2010 - 16:07

• 5
  • Back To Top

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2010 - 16:13

цікавлюсь по причині дискусії що була між мною та однією особою. вона запевняла мене шо релігія забороняє і що це "фу кака". книжку через це купляти не буду, але дякую дуже за відповідь
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка