Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Сила молитви - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 8 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Сила молитви як проявилася Божа милість у вашому житті Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   Semma 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 11 May 2010 - 14:50

Вірю в Бога і в Його силу!
Був у мене період в житті, коли зовсім було кепсько. Я ревно молилась і в один прекрасний момент ВСЕ змінилось.Маю на увазі не навколо змінилось, а моє відношення до ситуації. Господь відкрив мені очі. Але молюся я не фіксованими молитвами, а все від душі.
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Левит 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 May 2010 - 16:12

Перегляд повідомленняSemma (11.5.2010, 14:50) писав:

Вірю в Бога і в Його силу!
Був у мене період в житті, коли зовсім було кепсько. Я ревно молилась і в один прекрасний момент ВСЕ змінилось.Маю на увазі не навколо змінилось, а моє відношення до ситуації. Господь відкрив мені очі. Але молюся я не фіксованими молитвами, а все від душі.

Ви дуже вірно зауважили: змінилось моє відношення до ситуації!!! Дійсно, так діє Господь: з середини--назовні. З духовної сфери --в душевну, а потім і у фізичну... Бог дуже жадає, щоб наші молитви були не завченими віршиками, а щирими розмовами з Ним... :unknown:

Щиро бажаю Вам і надалі шукати Бога, не лише, коли скрутно, а й тоді, коли добре :yahoo:
My Signature
ІСУС ХРИСТОС--це БОЖИЙ АГНЕЦЬ, РОЗП'ЯТИЙ ЗА КОЖНОГО З НАС і ВОСКРЕСЛИЙ ДЛЯ НАШОГО ВИПРАВДАННЯ. ЙОМУ ВСЯ СЛАВА!!!
Не будемо, як Діти Божі, не увійдемо в Царство Небесне
Просите мира ИЕРУСАЛИМУ!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Semma 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 12 May 2010 - 10:17

Щиро бажаю Вам і надалі шукати Бога, не лише, коли скрутно, а й тоді, коли добре :bye:
[/quote]

От спасибі! :36_14_15:
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 May 2010 - 23:50

Вже декілька днів хотіла написати історію однією дівчини. Зовсім нещодавно ця молода дівчина якій 19 років була в комі. Після проведення операції на апендицит. Чи була це помилка лікарів, чи реакція на ліки досі ніхто не знає (або лікарі це дуже вміло приховують). Дівчина пролежала в комі близько місяця, була підключена до апарату штучного дихання. Можна уявити яке це горе для рідних. Лікарі розводять руками, 5-10%що вона вижеве.
За цю дитину молилося все місто, по всіх церквах. Батько навіть отримав дозвіл головного лікаря, щоб в реанімації священик у неділю відптавив літугрію. У сусідньому селі почала мироточити ікона Божої Матері. Батько змащував миром дічину кожного дня. І під час третього мирування вона почала самостійно дихати.
Лікарі розвели руками і прямо сазали " тільки Бог вам допоміг у видужуванні, бо ми були безсилі".
My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 13
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Левит 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 May 2010 - 21:31

Пишу зразочок Молитви покаяння
(це зразочок, бо Ви можете додати до цієї молитви ті слова, які Бог покладе Вам на серце...)

Отець Небесний!!! Я каюся перед Тобою у всіх своїх гріхах!!! Я дякую Тобі за Твого Сина Ісуса, який помер на хресті за мої гріхи!!! Я вірю, що Ти, Милосердний Боже, приймаєш моє каяття і прощаєш мене!!! Дякую, що Ти любиш мене, як Свою дитину!!! Я відкриваю Тобі своє серце і прошу зайди і живи в мені. Прошу, научи мене любити так, як любиш Ти! Прошу, щоб Твоя воля була у моєму житті! Всю свою надію покладаю лише на Тебе! В ім'я Ісуса. Амінь.

:shok: :girl_angel: :girl_angel: :girl_angel: :girl_angel: :girl_angel: :girl_angel:
My Signature
ІСУС ХРИСТОС--це БОЖИЙ АГНЕЦЬ, РОЗП'ЯТИЙ ЗА КОЖНОГО З НАС і ВОСКРЕСЛИЙ ДЛЯ НАШОГО ВИПРАВДАННЯ. ЙОМУ ВСЯ СЛАВА!!!
Не будемо, як Діти Божі, не увійдемо в Царство Небесне
Просите мира ИЕРУСАЛИМУ!
  • 10
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ptaszka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 May 2010 - 23:35

Хочу описати тут своє свідчення про зцілення молитвою. Після народження третьої дочки минулого року пройшло два тижні після пологів, як несподівано у мене на місці шва (шов було зроблено в 2005 році) після розриву на промежині появилася кіста. Я була в паніці, сильна біль не давала сісти, зразу звернулася до лікаря, який приймав пологи - він сказав, що це нарив і треба розрізати його. Я дуже не хотіла, тоді він порекомендував мазь і таблетки - все антибактеріальне, але допустиме при грудному годуванні - сказав тиждень полікуватися і прийти на огляд, чи не зменшився нарив. Я лікувалася і відчула, що він зменшується. Але, коли через тиждень прийшла на огляд, лікар сказав, що те зменшення дуже незначне і що це взагалі - кіста... Я була в шоці - як, чому, звідки, що робити? Від несподіванки розплакалася. Він сказав, що її потрібно вирізати, але побачивши, як я хвилююся за дитину (вона була на грудному годуванні, а після операції довелося б тиждень, як мінімум, лежати в лікарні і годування би припинилося), заспокоїв, що цю операцію не обов"язково прямо зараз робити, як я вже була налаштувалася. Що можна і через місяць, і навіть через пів року. Я вийшла з лікарні така безсила, сіла в машину і розплакалася знов. Чоловік вислухав мене... і повіз в Зарваницю. Я не знаю, чомусь забула, що ще 40 днів не пройшло після пологів, зайшла в церкву, а там якраз був відкритий доступ до Чудотворної ікони, чоловік мій ще здивувався, що завжди закрито, а тут - будний день і можна підійти вільно помолитися. Напевне я молилася своїми словами і плакала, і просила, просила, просила... Коли я доторкнулася вустами до ікони, то ніби відчула слова: "Не побивайся, все буде добре". Їхала назад додому і мені вже було набагато легше, я ніби лишила тягар свого неспокою там і надіялася на виздоровлення. А через 2 тижні після поїздки моя кіста зникла. Ось так буває в Бога - як появилося, так і зникло...
Багато раз в моєму житті Бог вислуховував і задовольняв мої молитви, особливо за дітей і особливо за їхнє здоров"я. Якби не ці молитви, хтозна, як би ми зараз жили... Дякую Богові і Матінці Божій за ті дари, які вони мені посилають, хоч часто буваю їх не варта. Але дуже надіюся, що Бог просвітлить і мій розум, а серце моє зробить чистим.

Повідомлення відредаговано Eleonorka: 23 May 2010 - 23:38

• 17
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонце Надії 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 24 May 2010 - 19:38

Слава Ісусу Христу!
Хочу розповісти про те чудо,яке сталося у моєму житті.Після природних пологів,коли я народила другу дитину,у мене почалася сильна кровотеча.Пам*ятаю як лежала у палаті на ліжку,біля мене моє малятко новонароджене,а я стікаю кров*ю і навіть не відчуваю...
Навіть зараз страшно згадати :blush:
Тоді у палату прийшла акушерка і підняла страшну паніку.Вся бригада лікарів з цілого роддому везуть мене у операційну,а мене хвилювало у ту мить лише те,чи подивиться хтось за моєю дитинкою...
Цілу ніч мене оперували,рятуючи моє життя.Я стільки натерпілася у ту ніч:боялася,питала лікарів,чи я помру,потім у стані наркозу повторювала,що помру,що не вийду з роддому...Не розповідатиму про біль і неможливість дихати від трубки у горлі...
Під час наркозу я літала кольоровими лабіринтами,які ніби були в операційній і хотіла,щоб це якнайшвидше закінчилося...
Потім я не почула ні голосу,ні не бачила ніякого тунелю,а відчула,що Бог сказав мені:"Йдеш до мене?"А я відповіла:;Я б пішла,але у мене двоє дітей".Ось і все.
Я повільно відходила від наркозу і була безмежно щаслива від того,що живу.Хоч потім важко відходила від операції:капельниці,переливання крові...
Зараз я безмежно щаслива мамуся двох синочків.Я вдячна БЛАЖЕННОМУ МИКОЛАЮ ЧАРНЕЦЬКОМУ,бо всю вагітність молилася до нього за чоловіка,а він поміг мені тим,,що випросив у Бога для мене другий шанс життя.
Ось тане свідчення Божої ласки у моєму житті.
  • 17
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Премудрість 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 May 2010 - 15:29

SONZE, слава Богу за вас,бажаю вашим діткам мудрості і благословінь Божих.
Я останнім часом часто отримувала підказки,що треба раніше дітей вставати і молитися.Та якось не хотілося,рано вставати,поспати б ще...Та пройшовши ряд складнощів і зрозумівши,що це саме через те,що не всаю раніше і не молюся я зараз бігом стараюся виконувати цю волю Божу,прошу Духа Святого,щоб будив і Він будить.Тоді день після ранкової молитви проходить краще.

Повідомлення відредаговано Премудрість: 26 May 2010 - 03:27

My Signature
Ісус Христос дарує спасіння кожному, хто увірує у Нього і прийме Його своїм Господом і Спасителем!
  • 6
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ester 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 July 2010 - 12:23

Я завжди відчуваю силу молитви у повсякденному житті,коли молитва від самого серця завжди відчуваю підтримку Господню і батьківську заботу,неможу нарадуватись який Господь добрий,дарує у моє життя діток з якими я можу СЛАВИТИ ЙОГО !!!! деколи нема часу пороздумувати над тим що Бог робить для мене ,і я для себе от вирішила що час для розмови з нашим Творцем можна виділити і у той час коли годую дитину грудьми , буденні заботи і проблеми ,ми забуваємо про найголовніше,тому коли сідаю кормити дитину завжди приділяю цей час розмові з Богом,можливо ця ідея комусь допоможе,і дитина відчує спокій вашої душі, ви будете більше часу проводити у єднанні з Господом !! Усім вагаючим бажаю відчувати силу молитви і ГОСПОДНЄ БЛАГОСЛОВІННЯ !!!
My Signature
мій квітничок донечок
Спойлер
  • 8
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LANYSKA 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 02 July 2010 - 12:57

я ВІРЮ в силу молитви, і переконалась в ній неодноразово, коли потрапляла в різні ситуації, в яких могло бути зовсім інше продовження. як мама я відчуваю своїм обовязком захистити свою дитинку на скільки зможу від тих неприємностей, якими напханий наш світ, а тому завжди прошу за неї і за своє ще не народжене маля у своєї заступниці - Матері Божої та її Сина)))). в мене вже від дуже давнього часу є молитовник - МОЛИТВИ ЗА ДІТЕЙ - певно з хтось з вас теж такі має, там таке різноманіття молитв на будь-яке прохання, для вагітних жінок; для жінок, які вже є мамами, і для тих, хто не може (поки що не може) мати діток; молитви за недужих дітей; за успішне навчання діток;за рідних і хрещених дітей; за померлих діток при народженні і внаслідок аборту.
ми знаходимо час на будь-які речі, а молитви настільки невеликі і зрозумілі, що на них теж можна виділити кілька хвилин, аби встановити собі той необхідний захист)))))
то моя така думка!!!!
якщо комусь треба текст молитви - можу надрукувати.
ХАЙ БЕРЕЖЕ ВАС І ВАШІ РОДИНИ БОГ!!!!!!!!!
My Signature
Спойлер

Раз в житті дають людині крила,раз в житті ти можеш відірватись від землі,і вже коли піднявся, то не зупиняй політ!

Нагороди:

переглянути всі
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natalia220 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 July 2010 - 13:04

Я знову і знову переконуюсь в силі молитви, ну просто не може бути стільки співпадінь! Кожен раз коли я щось прошу молитвою, це обов'язково стається. Останній раз вчора, мені було погано, були легенькі схватки, то я помолилась з вірою і тепер все ок! Молюсь і звичайними молитвами і своїми словами. А ще не треба забувати помолитись в подяку!
My Signature
Зображення

Нехай наші бажання здуріють від наших можливостей
  • 4
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 July 2010 - 18:29

Перегляд повідомленняEster (2.7.2010, 13:23) писав:

тому коли сідаю кормити дитину завжди приділяю цей час розмові з Богом,можливо ця ідея комусь допоможе,і дитина відчує спокій вашої душі, ви будете більше часу проводити у єднанні з Господом !! Усім вагаючим бажаю відчувати силу молитви і ГОСПОДНЄ БЛАГОСЛОВІННЯ !!!

Це чудова підказка усім мамочкам. Я теж приблизно щось таке робила, коли годувала дітей, важливо при цьому відкинути, відкласти усі буденні турботи і сконцентруватися на цьому блаженному стані.
My Signature
Ісус Христос дарує спасіння кожному, хто увірує у Нього і прийме Його своїм Господом і Спасителем!
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   медузка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 July 2010 - 18:59

Щира молитва з вірою завжди творить дива. Коли в моїй родині були дуже важкі часи, я молилася до Господа, Матері Божої ( вервичка і 9 разів "Під твою милість"), святих Марти, Юди Тадея, Миколая. І вони завжди допомагали. Головне - коли отримаємо те, про що просимо, не закидати молитву, щоб не було "Як тривога, то до Бога, а як по тривозі, то вже й по Бозі".
My Signature
Спойлер

Той єдиний, за ким я почну бігати, буде кричати мені "Наздоганяй, мам!"
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lenysj127 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 04 July 2010 - 20:21

Я зараз відмовляю дев"ятницю до св.Марти.І вже здається що моє прохання починає виконуватися!Я вірю що св. Марта почує мене і допоможе!!!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LANYSKA 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 July 2010 - 21:08

9-ниці теж дуже хороші молитви!!!
я молилась до Матері Божої і до свого заступника - святого Тадеуша (Юди-Тадея).
кажуть, великим помічником, якщо до нього просити є святий Антоній - заступник матерів і дітей - доречі, в церкві св.Антонія у Львові біля Винниківського базару є дуже помічні служби - то вже від багатьох чула!
My Signature
Спойлер

Раз в житті дають людині крила,раз в житті ти можеш відірватись від землі,і вже коли піднявся, то не зупиняй політ!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Maljatko 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 July 2010 - 12:44

І я хочу поділитись нашою радістю. В нашої дочки закисали очка від самого народження. Ми лікували природними методами: чай, ромашка, масажі... Не хотіли робити проколювання. Але нічого не допомагало. Далі пішли в рух антибіотики, допомогали на деякий час, далі все верталось. І ось, коли малій минуло 4 місяці, одне очко пересало закисати. Це була перша наша перемога. а друге закисало і надалі, несильно, але все ж таки кожного ранку був гній, на вітрі сильно сльозилось. Ми чекали, чекали чуда. Але час від часу, коли мала хворіла - очко дуже сильно закисало і в такі моменти я була рішуче настроєна. Мені дали скерування, я взнала коли приймає лікар (лише по четвергах) і ми мали їхати на це пробивання. Але так складалось, що кожного четверга щось ставалось (чи сильна злива, чи чоловік на роботі, чи мала хворіла тощо) і ми не змогли їхати до лікаря (це доля чи що - не знаю). Так тягнулось до року. А в душі я тихо молилась, щоб все минулось... І от одного недільного ранку я встала - очко повністю сухе, минула година, минула друга - все в порядку. Я тихо радію, а потім кажу до чоловік - ти бачиш очко, воно не сльозиться і не закисає??? а він відповідає, що молився за виздоровлення очка кожний день. І от наше чудо сталось, а тепер я дякую Богу, що все минулось!!!
  • 8
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Поночка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 12 July 2010 - 13:36

Я теж майже кожного дня молюся. Коли я вчилася я часто молилася, щоб здати то ту контрольну то іншу, то екзамени. Я звісно багато вчила цілими вечорами, але сказати, що я все те знаю я не можу. Я знаю, що Боженько мені завжди допомагав і я все здавала гарно і на відмінно. Ходила в церкву, особливо старалася не пропускати останню неділля серпня тоді в нашій церкві четають молитви і правлять за гарне навчання у всіх закладах (приходяь школярі, студенти). Мама за мене теж молиться завжди, дякую їй. І дякувати Боженькі я таки закінчила школу так як хотіла з медаллю, хоча дуже розумною не була, буластаранною настільки можна було. Закінчила університет з двома красними дипломами. І тепер я магістр з економіки підприємств. Коли я навчалася в університеті, то біля наших гуртожитків побудували собор св. Віри, Надії, Любові і їхньої матері Софії. Ми туди часто ходили з подругами просити допомоги по навчанню. Особливо йшли перед іспитами. І нам завжди допомагали Боженько, Матір Божа і святі Віра, Надія, Любов, Софія.
Коли я була на першому курсі зімною жили теж дівчата з першого курсу 3 чоловіка. Ми всі так боялися першої сесії і вчили все що можна було і ходили на всі пари ну просто панічно боялися, бо це було перший раз. так от я запропонувла молитися всім у 4. І ми вечері перед 1 іспитом сіли і читали молитви по черзі хто які знав і хто які мав написані, а решта всі повторювали в слух.В мене була брошурочка, із зображенням святої Трійці і молитва до них. Цю брошурку мені дали в церуві коли я ходила н службу за учащихся. І ми тоді майже всі гарно поздавали. Одна з нас здала на 3, ну а потім на 4 курсі вона цей придмет перездала на 4, бо йшла на красний диплом. Я вірю, що Господь нам допоміг у навчанні і допомагає в усьому тим хто його просить і навіть тим хто цього не просить, бо ми всі Божі дітки. Він наш творець.

А ще я повню мамі робили операцію дуже серйозну, вирізали жовчний. Я тоді багато молилая, читалаБіблію дякувати Боженькі і Матері Божій та вім святим все пройшло добре, я їм всім дуже вдячна.
Був ще випадок коли ми з чоловіком не маючи вже 1,1 рік дітей поїхали в лікарню здавати аналізи, то я теж просила Бога, Ісуса і матінку Божу, щоб все було харашо з ашими аналізами то так і вийшло аналізи гарні.
Взагалі дякую Богові за все, що ми маємо в цьому житті.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Поночка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 12 July 2010 - 15:25

LANYSKA, А в мене була така історія. Не давно ми з чоловіком їздили в Полтаву в Центр планування сімї здавати аналізи, бо щось 1,2 не можем завагітніти. І от я вже писала раніше аналізи дякувати Боженькі хароші і нам сказали, що ми зможемо мати малят. Так от коли на одній зупинці мина хвилинку вийшли із автобуса до нас підійшов дудуже немічний молодий хлопець він заробляв собі копійку перепродуючи маленькі пластикові іконки із молитвами і сам не міг говорити.Роздавав які кому, різні. Він підійшом і мовчки дав мені іконку, а там з іншої сторони молитва за дітей, (у нас ще не має малят), тому ми з чоловіком вирішили, що це знак і купили цю іконку. Тепер маємо надію, що це Боженько нам дав знак, що все буде добре і в нас буде малятко і цією молитвою ми зможемо за нього молитися до Бозі. Дай Боже тому молодому хлопцеві здоровя, так його шкода.

Користувач подумав і додав через 3 хв.:
Maljatko, Як добре, мене просто до сльоз вразила ваша розповідь. Який чоловік молодець так і треба, мало такх чуйних чоловіків!!!

Користувач подумав і додав через 8 хв.:
Також, колись мій тато багато випивав і мама з цього приводу дуже страждала. Тоді я часто просила Бога і святого Миколая (бо він Миколай), щоб спасли папочку від цієї звички. І дякувати Боженькі, матері Божій, Ісусу і всім святим все нормалізувалося.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Талочка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 August 2010 - 12:01

Розкажу вам історію, яку розказала мені одна знайома. У неї захворів батько, який багато років не ходив до сповіді. Хвороба була невиліковна. Їй порадили дати за його здоров"я у 12 церков на Службу Божу (в один день). Вона пороздавала по селах, містах де мала змогу. Проте її батько помер. "Добрі люди" їй говорили, і що з того що ти давала на Службу Божу всеодно він помер. Але вона була щаслива, що її молитви Бог вислухав, Вона розповіла, що після того як батько впав у кому і його вернули до життя він їй сказав, що я знаю, що помру, але мені дано шанс виправити помилки. Він сам попросив, щоб прийшов священник і він висповідався і запричащався. Після чого в короткому часі помер. Ми коли молимось, повинні закінчувати молитку: "Нехай Господи буде воля Твоя, а не моя." Господь Бог краще знає, що нам потрібно. Молитви наші вислухає і подасть нам те, що найбільш необхідне, про що ми навіть не можемо знати.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 August 2010 - 12:28

Перегляд повідомленняАмелинка (18.8.2010, 13:01) писав:

Ми коли молимось, повинні закінчувати молитку: "Нехай Господи буде воля Твоя, а не моя." Господь Бог краще знає, що нам потрібно. Молитви наші вислухає і подасть нам те, що найбільш необхідне, про що ми навіть не можемо знати.

Я з цим цілком згідна. Ще прошу в молитвах, щоб господь допоміг вчасно смиритися, щоб не йти проти волі Божої своїм мудруванням і розумом.

Maljatko, я дуже рада за ваше дитятко, що його Господь зцілив. Віра і молитва творить чудеса!
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 8 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

Вчора, 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 19 )