Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Сила молитви - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 8 Сторінок +
  • « Перша
  • 6
  • 7
  • 8
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Сила молитви як проявилася Божа милість у вашому житті Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   Nadjysha 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 January 2016 - 23:08

Молитва - це велика сила. Головне, це щирість і віра, як у діток. Не дарма і Христос казав: будьте як діти. На днях у нас трапилася ситуація, яка мені якось по особливому дала зрозуміти, як це. Наш 3-річний синок завжди на ніч перед сном молиться, своїми словами, як він уміє, як ми навчили, як чує від нас, коли ми молимся. І ото він захворів, і був сильний нежить ну і крім того ще, але нежить особливо заважає спати. Ну і лягає він спати з чоловіком і молиться, щоб Бог забрав сопельки. Помолилися, а чоловік каже йому, дай носика запшикаю. А він дивиться з таким щирим здивуванням і каже - а нащо? Я ж молився, щоб Бог забрав сопельки. Чоловік каже, просто не знайшов, що йому сказати і рука не піднялася вже пшикати. І синок цілу нічку спав спокійно, нежить не тривожив. Отаке маленьке чудо ми побачили в своїй сімї, і дитячу віру свого синулі.
My Signature
Зображення
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вікторія12 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 January 2016 - 09:35

Так сила молитви велика, мені дуже помагала "Девятниця до Святого Тадея" але перш ніж просити потрібно дуже подумати і правильно просити. Бо були моменти що дуже хотілось і Бог дав, і зрозуміла що непотрібно цього було. Тож правильно формуйте прохання (щоб було так як буде краще для вас зараз чи у майбутньому).

св. Герарда (опікуна матерів), також молилась просила здорову дитинку і маю доню.
Молилась до Матері божої яка розв"язує вузли.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lusynya 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 January 2016 - 22:44

А мені і моїм знайомим дуже допомагає спільна молитва тут на форумі.Спочатку просила за себе і сталось чудо маю доню ,потім за знайомих і вони завагітніли: перша після 11 років очікування ,друга після 7.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ryzyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 23 January 2016 - 23:15

Дівчатка , підкажіть молитву за годуючих матерів і діток -немовлят . Дуже родичці треба .Хоть годує синочка , а він досить того ,що непоправляється , так ще й худає . Кажуть догодовувати сумішю , бо як далі буде ,то в ліуарню лікарка каже заберуть і якось будуть там дивитись ,зондом годувати і т. П.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Жіночка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 January 2016 - 23:34

Я завжди знала, що треба жити з молитвою, так мене навчили, так розуміла, молюся завжди ввечері. Коли вийшла заміж просила Бога за сім'ю, діток. Так сталося, що наша перша дитинка померла. Було дуже важко. Ходила до церкви, молилася, потім їздили з чоловіком в Почаїв, купалася в джерелі святої Анни, після стало легше на душі. Плануючи другу дитину, читала Акафіст Богородиці Помічниці в пологах, Сон Пресвятої Богородиці і мене почули. Зараз в нас росте здоровий син. Молитва має велику силу, якщо щиро вірити і надіятися.

Ryzyk, знаю є молитва до Богородиці Про радість годування грудьми, навіть іконка така є. Вам, думаю, можна молитися Сон Пресвятої Богородиці, за маму і дитинку, не зашкодить точно.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   HappyMamma 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 January 2016 - 23:20

Дівчата, "Сон Пресвятої Богородиці" нагадує чари під покровом молитви, тут треба бути дуже обережним і вважати:

Повідомлення відредаговано HappyMamma: 25 January 2016 - 23:20

My Signature
Спойлер

Я вчу тебе, як мову іноземну,
як знаки, зашифровані в гербі.
Я вдячна Богу, що послав на Землю
шляхетну душу, втілену в Тобі.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   HappyMamma 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 January 2016 - 23:20

Прихований текст

Це явно суперечить християнським догматам.

Повідомлення відредаговано HappyMamma: 25 January 2016 - 23:22

My Signature
Спойлер

Я вчу тебе, як мову іноземну,
як знаки, зашифровані в гербі.
Я вдячна Богу, що послав на Землю
шляхетну душу, втілену в Тобі.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   VikiToriya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 27 November 2016 - 01:10

Для правдивого християнина немає «особливо сильних молитов», особливих «намолених храмів», особливих «паломницьких місцевостей», бо сила всього цього розкривається не через їхні фізичні характеристики, але через стан душі людини, яка хоче преобразитися та освятитися. Саиме тому, чудотворними іконами можуть бути навіть репродукції ікони, вирізаної зі звичайної газети, а Бог діє в простих капличках із фанери так само, як у величезних кафедральних соборах.

Скопіювала тут.
Прихований текст

Повідомлення відредаговано VikiToriya: 27 November 2016 - 01:17

My Signature
«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди,... Ніколи любов не перестає!…»
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 8 Сторінок +
  • « Перша
  • 6
  • 7
  • 8
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

Вчора, 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 19 )