Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Сила молитви - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 8 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Сила молитви як проявилася Божа милість у вашому житті Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   Премудрість 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 15 January 2010 - 01:37

Шукала щось подібне на форумі і не знайшла,та дуже хочеться взнати про реальні відповіді на молитви,звернення до Господа. У важкі моменти це дуже ободряє. Як у вашому житті проявилася Божа милість,поділіться будь-ласка тією радістю,вирішенням проблем,що прийшло в результаті ваших молитв.

Почну з себе. Недавно у дочки була дуже сильна температура і тримался вона три ночі і три дня.Весь цей час ми молилися,давали ліки і молилися,щоб Бог зцілив її через них.Але температуру збивали,а вона знову піднімалася.Коли я покаялася у власних гріхах,температура прийшла в норму.Тому зараз дякуєм Небесному Батьку за те,що чув нас і допоміг зрозуміти свої помилки.

А ще досить довго молилася за своїх батьків.Відносини у них все подружнє життя були не найкращі,і от коли я зрозуміла силу молитви почала за них молитися.Діло йшло до розвода(це після 25 з лишнім років подружнього життя) і взагалі люди ДУЖЕ не переварювали друг друга.Але все можливо Господу.І через три роки особливо важких відносин в нашій родині вцілому(а між батьками то взагалі),зараз прийшла благодать Божа,знову живуть разом і починають у них налагоджуватися відносини.
My Signature
Ісус Христос дарує спасіння кожному, хто увірує у Нього і прийме Його своїм Господом і Спасителем!
  • 12
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natalia220 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2010 - 08:01

Дуже цікава тема! Скажу так: поки я не зрозуміла, наскільки хочу дитину, а нічого не виходить, моє відношення до молитви було нейтральним. Коли я перший раз завагітніла, то не звернула уваги, могла і випити в компанії і покурити...і тут...на 8 тижні викидень :36_3_8: . Переживши 6 місяців болю душевного ми почали планувати дитинку...і в нас нічого не виходило...я почала молитися кожен вечір. Через 2 місяці я завагітніла :blush: ! Та місяць радості і в мене помазалось, ми бігом в районну лікарню, діагноз - скоріше всього завмирання, я в сльози, молилася півночі, зранку приїхав чоловік зі Львова і забрав мене в Медінститут. Лікар глянув на УЗД, сказав заспокоїтися, ще нічого не ясно, через 2 тижні ще раз УЗД. Ці 2 тижні в лікарні я молилась кожну вільну хвилинку, ходила на Служби Божі, молилась до фігурки Матері. Через 2 тижні довгоочікуване УЗД і...наша дитинка виросла і є серцебиття!!! Ура! З того часу молитва завжди зі мною! Всю вагітність я відходила без проблем. Роди. І знов діагноз. Попадаєм на Орлика з високою температурою + генетик каже що в малого синдром Вільямса, а інша лікарка синдром Нунана. ЖАХ!!! Плачу і молюся кожну хвилину. До моєї дитини на огляд приходили цілі бригади лікарів і студентів, втіхаря перемовляючись :cray: . Виписали нас, ми здали аналізи - не підтвердився ні один діагноз! Ура! Зараз малий виріс, розвивається нормально, я далі молюся. Завагітніла - молюсь за щасливу вагітність, вірю і надіюсь що так і буде!
My Signature
Зображення

Нехай наші бажання здуріють від наших можливостей
  • 21
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2010 - 10:34

А я чомусь змалечку не любила маленьких дітей. Росла одна в сім"ї, в принципі близько з меншими дітьми не стикалась, а якщо і стикалась, то вони мене дратували. Коли стала молодою дівчиною і задумувалась про сім"ю, то про дітей думала як про якусь необхідність, обов"язок через який потрібно пройти і мріяла родити десь у років 28-30, не раніше, щоб "нагулятися", навіть моє весілля було затьмарене думкою про те, що раз я коли я вийду заміж то значить скоро прийдеться народжувати дітей. Але коли я вже заміжня захотіла народити дитину, лікарі поставили страшний вирок - безпліддя, яке неможливо вилікувати, єдиний шанс - це ЕКЗ, але з моїм гормональним станом це була дуже примарна надія. Я завжди вірила в Бога, але от на цьому періоді мого життя він став єдиною моєю опорою, надією і Вчителем. І зараз я дуже вдячна Йому за те, що Він показав мені цінність материнства, та й не тільки - за роки лікування я переосмислила все своє життя. Я дуже молилася, каялася в своїх думках і вчинках, і Бог простив мене - сталося справжнє чудо, і не одне. Перше чудо - налагодився мій менструальний цикл (до цього 4 роки місячних не було, приходилося сидіти на гормонах), друге чудо - під час лапароскопії мій діагноз виявився невірним, третє чудо - це ВАГІТНІСТЬ, четверте чудо - це збереження вагтності після кровотечі, п"яте чудо - це те, що моя дитина родилася повністю здоровою після жахливих пологів під час яких дитина була в дуже серйозній небезпеці. І я знаю що це не все, і попереду мене чекає ще багато чудес, дарованих мені Богом. Кожного дня я молюся Богу і знаю, що Він мене чує!

Нагороди:

переглянути всі
  • 24
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Премудрість 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2010 - 15:30

natalia220, Cherika, у вас просто чудові свідчення про славу Божу у вашому житті.
Я більш розбалувана у цьому плані,бо плануванням не займалася,було лише бажання і якась впевненість,що буде хлопчик,а потім дівчинка.Можливо через те,що не відчувала небезпеки,пішла на ризик і народила доцю дома.Аое я знаю на всі 100%,що цю впевненість у благополучних родах мені дав Бог,без тих постійних молитв(наших і за нас інших людей)справді невідомо як би все закінчилося.Тому наші домашні роди - це слава Божа! І велике спасибі Йому,що забрав у нас всякий страх і дав мир і впевненість.

Користувач подумав і додав через 5 хв.:
Ще хочу добавити,що можливо у когось є реальні свідчення про Боже зцілення,то теж пишіть.Бо я зараз молюсь за своє і чоловікове зцілення(думаю не одна в подібному стані),тому треба ободряти друг друга реальними свідченнями Божої слави.

Повідомлення відредаговано Премудрість: 15 January 2010 - 22:08

My Signature
Ісус Христос дарує спасіння кожному, хто увірує у Нього і прийме Його своїм Господом і Спасителем!
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2010 - 15:40

З народженням дитини відчула велику потребу у молитві. Зараз щодня молюся за здоров"я своєї сім"ї. Також за покійних і душі в чистилищі. Дуже шкода, що в церкву рідко ходжу, але коли є вільна хвилинка то іду туди. Малого теж стараюся брати. Йому дуже подобається в церкві.
Коли хтось хворіє, чи ще якісь негаразди й сім"Ї, то молюся до Св. Тадея. Дуже допомагає ця молотва. Чоловік теж після народження дитини змінив своє ставлення до релігії. Нажаль виховувався в не дуже релігійній сім"Ї.
My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 7
  • Back To Top

Користувач поза мережею   За межею 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 24 January 2010 - 16:55

що молитися, що лаятися, один біс різниці, нічого наш ілюзорний боженька не міняє, . Десь чула: якщо бог такий добрий, чому він робить зло, якщо бог такий всемогутній, чому він допускає зло? Ми звертаємося до бога, а він нічого не робить, значить йому байдуже до наших бід? То чи потрібен взагалі такий бог?

Додано:
що молитися, що лаятися, один біс різниці, нічого наш ілюзорний боженька не міняє, . Десь чула: якщо бог такий добрий, чому він робить зло, якщо бог такий всемогутній, чому він допускає зло? Ми звертаємося до бога, а він нічого не робить, значить йому байдуже до наших бід? То чи потрібен взагалі такий бог?
My Signature
Зміни буденну тривіалістику на примарну ілюзію. .все так гарно, правда? Але ж це лише сон. .
ні...це лише життя. .
хоч яка нафіг різниця?
  • -3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Хвилинка до... 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 January 2010 - 17:04

[quote name='За межею'. Десь чула: якщо бог такий добрий, чому він робить зло, якщо бог такий всемогутній, чому він допускає зло? Ми звертаємося до бога, а він нічого не робить, значить йому байдуже до наших бід? То чи потрібен взагалі такий бог? [/quote]
от ви говорие що Бог не потрібен і свої слова аргументуєте"десь чула".Приведіть власні аргументи чому не потрібен Бог -тоді і буде сенс вступати з вами в дискусію.Адже думаю саме цього ви чекаєте,судячи по допису
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Asta la vista 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 24 January 2010 - 17:42

[quote name='За межею' date='24.1.2010, 16:55' post='280529']

Це Ваша особиста справа чи вірити у Бога,чи ні... Атеїзм ніхто не забороняє...
Не Бог робить зло,його робимо ми,люди. І кожен в цьому житті отримує те,на що заслуговує. Якщо у людини проблеми,то потрібно зважувати власні вчинки і думки,а не нарікати на когось...
За законами фізики нічого нізвідки не береться і нікуди не зникає,енергія лише переходить з одного стану в інший. Коли Ви молитесь,то випромінюєте позитивну енергетику, а коли лаєтесь - негативну. То що краще?
Якщо молитви не досягають цілі,то може варто оцінити свою силу віри... Як кажуть:по вірі вашій вам воздасться...
Чи допис просто "провокація"?.. ;)
  • 10
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Maljatko 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 24 January 2010 - 17:59

lysenya,, згідна на всі 100. Це провокація і, на мою думку, не потребує жодних доведень. Адже тема створена про силу молитви, а не про існування-неіснуванняі Бога.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   За межею 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 24 January 2010 - 18:04

Десь чула, це означає недослівну цитату, втім це не суттєво. Бог потрібен людям, що намагаються приховати власну неспроможність і безвідповідальність, скидаючи все на волю бога, .що робить людину слабкою і безкарною. Замість того, аби признати свою провину, легше скинути її на когось. . Що люди і роблять. .
як би сильно людина не вірила і не матеріалізувала свою мрію, сидячи в підземці монастиря, нічого не матеріалізується і не здійсниться без фізичного втручання даної особи . .
My Signature
Зміни буденну тривіалістику на примарну ілюзію. .все так гарно, правда? Але ж це лише сон. .
ні...це лише життя. .
хоч яка нафіг різниця?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jane 

• Молода мама
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 January 2010 - 18:07

За межею, на форумі не заборонено висказувати думку, що протирічить думці інших форумчан. але заборонено своїми формулюваннями ображати інших форумчан. Поки що деякими своїми повідомленнями ви це робите - тож надалі, будь ласка, ретельніше підбирайте висловлювання!
My Signature
Виникло питання? Відповідь може бути в ЧаПах!

Дитинство закінчується вагітністю. Чоловіки не дорослішають ніколи.

мій блог

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Maljatko 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 January 2010 - 18:09

За межею,, ви дуже заматеріалізована людина. Алеи навіть вчені говорять про нематеріальний світ, а саме світ думки, світ молитви, говорять, що цей нематеріальний світ може і дуже часто матеріалізується. Це говорять фізики за допомогою своїх формул...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галчонок.ua 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 January 2010 - 18:20

Перегляд повідомленняЗа межею (24.1.2010, 18:04) писав:

Десь чула, це означає недослівну цитату, втім це не суттєво. Бог потрібен людям, що намагаються приховати власну неспроможність і безвідповідальність, скидаючи все на волю бога, .що робить людину слабкою і безкарною. Замість того, аби признати свою провину, легше скинути її на когось. . Що люди і роблять. .
як би сильно людина не вірила і не матеріалізувала свою мрію, сидячи в підземці монастиря, нічого не матеріалізується і не здійсниться без фізичного втручання даної особи . .

а що Ви скажете на те, що і багато сильних особистостей звертаються до Бога у важку хвилину і не лише.
А стосовно безвідповідальності, то в християнстві існує таке поняття як гріх, за який кожна людина несе відповідальність.
Ви вважаєте, що попросити в Господа здоров"я для себе чи сім"ї, чи допомоги в якійсь потребі є скидання провин на Бога..? Чи лише в монастирях моляться????????
І скажу Вас ще одну річ: жодна "мрія" не матеріалізується без зусиль людини. Не потрібно Бога сприймати як чарівника, який змахнувши паличкою виконує всі прохання. Для цього ще й зусилля треба прикладати, інколи не малі.
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Хвилинка до... 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 January 2010 - 18:23

є чудова російська приказка яка це ілюструє-"На Бога надєйся и сам не плошай":)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іннуся 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 January 2010 - 00:39

За межею, може погано молитесь? ;)чи забагато просите?

Повідомлення відредаговано Іннуся: 25 January 2010 - 00:39

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зайка* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 January 2010 - 15:44

Молитва допомагає мені не впасти в розпач. Від маленької ходжу до церкви, але ніколи не задумувалась дуже конкретно про силу молитви. Завжди вірила в Бога, молилась, просила щось, дякувала Богу, але конкретно не задумувалась...
Моя бабця та мама постійно моляться. Пам"ятаю, що коли поступала до вузу, то мама всі екзамени промолилась. Знаю, що і мама і бабця постійно моляться за нашу сім"ю. Бабця постійно мені казала та каже, що б я молилася і все буде добре.
Коли я не могла завагітніти- різні люди радили різне. Дехто радив до якихось бабок-шептух, інші до священників, які моляться за тебе і читають молитви над тобою. Одна наша знайома порадила одного священника. Він читав наді мною Євангелію, молився. Але був одни момент, який мене дуже збентежив. Після цих молитов він відразу ж у церкві простягав руку, що б йому заплатити. Я була в якомусь розпачі. Як так: тут він за тебе молиться і тут же протягує руку, що б йому заплатити... Віра в Бога у мене не стала меншою, але я (навіть, не знаю як підібрати слова) трохи розчарувалась. Так, за все у нашому житті треба платити: за хрестини, вінчання і т.д. Я розумію. Але той момент в церкві мене дуже збентежив...
Потім з чоловіком стався нещасний випадок. Ми всі постійно молилися за нього. Я спілкувалась з іншим священником. За те, що мій чоловік живий- дякую по сьогодні Богу! Це був важкий період, але ми його перестояли! Щось у мені змінилось. Я почала розуміти все те, що з нами відбувається зовсім по-другому. Моя родина перенесла багато випробувань, але ми все це перестояли. Саме молитва нам допомогла. Я побачила речі іншими очима. Підшукала молитви для сімей, які хочуть мати діток. Я завжди молилась, але тепер мої молитви інші. Я зрозуміла для себе, що щоб з нами не трапилось- на те є пояснення зверху, так мало бути, на все свій час і воля Божа.
Після однієї сповіді священник, який заміняв нашого священника пару тижнів, сам запропонував прочитати молитва над нами з чоловіком. Він молився над нами, читав Євангелію, зробив памазання. В той момент я знала, що все у нас получиться, я завагітнію! (Так до слова: ми склали пожертву в церкві, цей священник подякував нам за неї і запропонував, що він буде молитися пару раз за тим списком, що я подала з іменами з малечі. сам же він ніяких пожертвувань не вимагав, руки не наставляв...)
І я завагітніла! Наші молитви були почутими! Можу тільки всім порадити молитися та надіятися на Боже благословення!
My Signature
Щастя бути мамою...

Нагороди:

переглянути всі
  • 13
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Asta la vista 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 January 2010 - 20:21

Згадала і собі пару прикладів з повсякденного життя...

1.Рідко купую лотереї,майже не беру участь у акціях,бо ніколи нічого не вигравала.
Одного разу купували йогурт і потрапили на акцію,в якій вирішила взяти участь.Розіграш призів відбувався у неділю і коли нагадала чоловікові про похід в магазин,він дуже неохоче погодився,бо далеко йти,тягнути дитину і з погодою не пощастило. Прийшли,постояли,ведучі називали прізвища переможців (з 10 назвали вже 6-того) - а мені таааак хотілось щось виграти! І я інтенсивно подумки почала молитись до Юди-Тадея, :girl_angel: так захопилась,що своє (останнє в списку переможців) почула як в тумані. Зате якої радості було!!!! :yahoo: І чоловік не бурчав :good:

2.Дуже довго не могли продати машину. Почала молити дев*ятницю до Юди-Тадея :girl_angel: - з*явився потенційний покупець,але коли чоловік віз машину на оглядини сталася поломка. Поки ремонтували,почала додатково відмовляти молитву до святої Марти :girl_angel: - на другий день приїхали інші покупці і зразу дали завдаток, ще й ціну заплатили на 200 у.е. більшу від тієї,на яку погоджувався попередній.

3.Між іншим, доброго чоловіка собі також випросила у Матінки Божої...

Повідомлення відредаговано lysenya: 29 January 2010 - 20:40

• 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natali012009 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 January 2010 - 20:47

Молитва дуже велику силу має!!! Я в цьому неодноразово переконуюсь. Найбільше завдячую Всевишньому за подаровану мені вагітність і за народження синочка.
My Signature
Спойлер

[url="https://www.malecha.org.ua"]

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ІринкаС 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 January 2010 - 20:57

що можу згадати з свого життя..
особливу ласку від Бога відчувала все життя, ще з маленької, коли батьки віддали мене на катихизацію,
коли була меншою.. молилась за успіхи в школі, і за злагоду в сім'ї..(одного разу навіть було таке - я поїхала в табір від катихитичної школи. як я відїжджала батьки були в страшній сварці. Я думала, що як приїду, то вже ніякої сім'ї не буде. Один з монахів. якуі були з нами помітиа, що зі мною щось не те і розпитав, а потім каже, що давай будемо молитись за твоїх батьків, і все буде добре. Це було 14 років назад, у мене вже своя сім'я, мої батьки дотепер разом, хоч без сварок не обходиться.
А що стосується теперішнього часу.. дуже не щастило знайти собі гарну пару і також почала молитись.. просила Діву Марію про гарного чоловіка, і щоб
Ви думали, так і сталось, і далі про вагітність (6 місяців нічого не виходило) і знов все добре.. зара маємо гарного синочка, і таких прикладів мореее..
і зара молюсь постійно за свою сім'ю, за чоловіка і синочка. :girl_angel:
My Signature
Ознайомтесь із правилами розміщення підписів та лінієчок!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталюсик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 January 2010 - 21:44

мені здається, що в моєму житті таких прикладів, дякувати Богу, "сплошь да рядом", навіть важко якісь конкретні згадати, а скільки себе пам"ятаю коли просила ради чи заступництва, отримувала. Не завжди отримуєш те, що просиш, але часом пізніше виявляється, що хоч ти і не отримуєш того, чого тобі так хотілось, то в той момент оминає тебе якась біда, котра могла б на тебе звалитись, а це набагато важливіше. Були в мене такі випадки, що не встигаєш кудись, спізнюєшся, бо все щось на дорозі "вилізе" і затримує тебе, а потім доїзджаєш до місця і бачиш там страшну аварію, котра відбулась якраз в той момент, коли тобі там треба було бути. Твоя шефиня на тебе викрикується за спізнення на щось важливе, знімає премію, - а ти тихенько сидиш і в молитвах дякуєш Богу за те, що спізнився, бо якби нічого тобі по дорозі не "вилізло", то ти приїхав би вчасно і могло б тебе спіткати те, що тих людей, що а аварію потрапили. Таких прикладів в житті вистачає головне підняти очі і їх побачити. і дякувати Богу, що вони є !!!

Користувач подумав і додав через 4 хв.:

Перегляд повідомленняЗа межею (24.1.2010, 17:04) писав:

Ви Нітше обчитались (не можна так близько і дослівно сприймати його нігелізм), або Вам в житті притрапилось щось винятково прикрого. Якщо останнє, то не падайте духом "Так все не буде!!!"

Користувач подумав і додав через 8 хв.:

Перегляд повідомленняЗа межею (24.1.2010, 17:04) писав:

це правда, тому нас і вчать надіятись на Бога, а самому робити все, що можеш, щоб мрія здійснилась, під лежачий камінь вода не тече, образно кажучи, як в тому анекдоті - не виграєш, якщо не купиш лотерею. але бувають випадки, коли і без наших цілеспрямованих дій, щось стається, хоча такого значно менше.
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 8 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка