Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Джублик -- тут творяться чуда! - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Джублик -- тут творяться чуда! Гордість України, Богородиця освятила своєю присутністю... Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Зесічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 22 September 2015 - 15:14

Зображення

Урочище Джублик, що між селами Вільхівка та Нижнє Болотне Іршавського району Закарпатської області, – незвичайне місце. У 2002 році двом дівчаткам дев’яти і десяти років тут з’явилася Богородиця. Згодом вони також бачили Ісуса та святого Йосипа. Місце стало паломницьким центром.
У 2003-му році на одному з хрестів з’явилася кров.Кожного місяця 26-27 числа в Джублику відпустові дні, є проща, а в місяці серпні --річниця обявлення. В ці дні до Джублика з'їжжається тисячі паломників з України і світу. Перед річницею Появи в урочищі Джублик проводиться з'їзд християнської молоді, який триває з 24 по 27 серпня.
В чоловічому монастирі зберігається копія чудотворної ікони Матері Божої Єрусалимської. Зі Львова до Джублика встановлено найбільшу у світі (300 км) Хресну Дорогу.
Папа Іван Павло II у грудні 2002 р прийняв на авдієнції делегацію з Джублика на чолі з єпископом Іваном Маргітичом таблагословив дівчаток візіонерок.

Я особисто була в Джублику після прочитаної книги про це місце -- "Історія появи Пресвятої Родини в Джублику на Закарпатті":

Зображення

Повірте, цю книгу просто неможливо читати без сліз!... настільки чуттєва історія, настільки правдива, повна світла, Божої благодаті... А слова Матері Божої такі теплі, такі ніжні.... всім раджу перчитати її і побувати на цьому Богом відвіданому місці. Дівчата ці далі підросли і все одно бачать Матінку Божу там на службах... :) це таке чудо!
  • 27 серпня 2002 р. в Україні біля джерела під Джубликом об'явилась Матінка Божа двом дівчаткам Оленці та Мар'янці. Дівчатка стверджують, що на Богослужіння часто приходить вся Пресвята Родина — Ісус, Марія, Йосиф.
  • «Я прийшла, щоб допомогти», — каже Богородиця через дівчаток. «Я хочу допомогти відновити авторитет священиків у народі, об'єднати цей поділений народ і об'єднати Церкву».
  • Пресвята Діва просить на місці Її з'яви молитися Вервицю і часто приступати до сповіді і Євхаристії.
  • Видимі знаки на сонці, а також багато різних чудесних оздоровлень навіть від невиліковних хвороб.
  • Слова, які передають дівчатка з Нижнього Болотного — «в дусі Божої Матері», — так вважають у Київській Нунціатурі
  • 25 грудня 2004 Від Львова до Джублика проклали Хресну Дорогу Єдності. Освячували Хресну Дорогу о. єромонах Василь Вороновський студит, о.єромонах Йосафат Воротняк ЧСВВ, о. єромонах Михайло Коваль ЧНІ і о. єромонах Атанасій Чийпеш СПБ. Перший та останній Хрести закровоточили.
  • Створено офіційний сайт «Остання дорога Ісуса» — туристично-паломницьких турів по Хресній дорозі від Львова до Джублика
Ось ще відео про це місце:
Прихований текст

Повідомлення відредаговано Зесічка: 22 September 2015 - 17:05

My Signature
Зображення
Якщо хочеш мати гарний вигляд, стій хвилину перед дзеркалом, 5 хв перед своєю душею і 15 хв перед Христом(М.Куаст)

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 September 2015 - 15:22

Ще відео з місця чудотворних подій у Джублику:
Прихований текст

і інтерв ю настоятеля храму в Джублику+відскановані документальні підтвердження досліджень про наявність крові на Кровоточащих хрестах в Джублику:
Прихований текст

Повідомлення відредаговано Зесічка: 22 September 2015 - 15:33

My Signature
Зображення
Якщо хочеш мати гарний вигляд, стій хвилину перед дзеркалом, 5 хв перед своєю душею і 15 хв перед Христом(М.Куаст)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 September 2015 - 16:34

а тут -- сама сутність Джублика, історія об явлень, які розповідає сама візіонерка, що бачила Богородицю! аж тепло на душі стає...історія чудотворних зцілень на цьомумісці. Сюжет ТРК Україна:

Прихований текст

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Крокус 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 September 2015 - 16:43

Дуже дякую, що поділилася! Не чула про це місце раніше. Дуже захотілося відвідати.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамина хитрунка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 September 2015 - 18:40

О, я була там в 2003 році - неймовірне місце!! дуже змінилось з того часу, "розвинулось"... тоді там щовечора на службу приходили малі дівчатка і там вроді 100 сходинок було і вони стоячи на колінах читали на кожній сходинці по молитві і так піднімались на саму гору.

А ще ми тоді відвідали майстра у Мукачево, який робив деревяну скульптуру Ісуса і там теж сталось диво, на тому місці де він робив серце, зявилось розпяття, в мене навіть десь були фото, треба пошукати чи збереглись. Правда не знаю чи встановили ту скульптуру, мали встановлювати на річницю явлення Богородиці, але потім я більше там не була.

Знаю ще що приблизно в той же час неподалік Мукачево було ще одне чудо - дроворуби рубали ліс і один здається бук ніяк не могли розпиляти, поламали кілька бензопил і нічого їм не вдавалось, а потім якось розрубали те дерево і там був нерукотворний хрест, ніби випалений, але його оминали річні кільця дерева. Одну половину помістили в церкві села Чинадієво (якщо не помиляюсь), теж неймовірна атмосфера.

Повідомлення відредаговано Мамина хитрунка: 22 September 2015 - 18:59

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 September 2015 - 22:24

в цю суботу і неділю 26-27 вересня-- теж проща до Джублика, можливо і зі Львова будуть автобуси. Тож ті, хто має бажання, дуже хоче оздоровитися, чи просить про дар материнства -- маєте змогу відвідати це прекрасне місце!Зображення
ось спільнота в контакті, де можна дізнатися маршрути прощей, подивитися відео з молодіжних виступів, послухати чудовий Джубликівський гурт Tedeum:
Прихований текст

Повідомлення відредаговано Зесічка: 22 September 2015 - 22:26

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NATACHKA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 September 2015 - 13:36

я б дуже хотіла туди поїхати..це єдине чудотворне місце де не була..
My Signature
Щаслива мама і кохана дружина найкращих моїх хлопців
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Крокус 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 September 2015 - 14:52

Зесічка, дуже дякую, збережу собі. Ми напевно на другий рік вже поїдемо всеною або літом, бо зараз доня ще маленька для далеких подорожей)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 September 2015 - 20:44

При Джублику діє молодіжна організація "Діти Пресвятої Родини". Організація виникла 9 січня 2007 року. До її складу входить студентська молодь віком від 16 до 25 років. Також є середня і молодша організація "ДПР", яка виникла трошки згодом і до якої входять діти і школярі віком від 8 до 16 років. В загальному вся організація створена для того, щоб об"єднювати молодих людей у вірі і палкій молитві до Бога...
Декілька дівчат з цього об єднання створили чудовий співочий гурт TEDEUM (в перекладі -- Тобі, Боже!...). Туди входить дівчина, якій являється Богородиця -- Альона Куруц, а ще Олеся Терента, Інна Данилаш та ін. Пісні, які написали ті дівчата і виконують -- просто шедеври сучасної християнської музики! Ніжні, мелодійні, промовисті, таке враження, що їх продиктувала сама Діва Марія!:) Я їх всіх знаю напам ять і синочку проспівую)) Послухайте, не пошкодуєте! Для вашої ж душі! Це повний вияв Божої любові!
Ось, знайшла кілька сайтів в неті, де є вже завантажені пісні з Джублика :

Прихований текст
-- шукати
і слухати лише з виконавцем саме TEDEUM (великими літерами)
Прихований текст

На цих сайтах можна послухати і завантажити пісні у виконанні гурту TEDEUM про Марію, Ісуса, Пресвяту Родину та Джублик, і об яву Матері Божої в ньому
Приємного прослуховування! Зображення
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2015 - 09:41

Зображення

27 серпня 2002 року дві дівчинки: Оленка 10-ти років та Мар’янка 9-ти, по-дитячому жваві та веселі прийшли до джерела, де частенько брали воду для домашніх потреб. І не сподівалися дівчатка, що день цей, такий подібний на всі попередні звичайні дні, стане вельми особливим у їхньому житті. Коли одна, схилившись, набирала воду, друга з подивом мало не закричала: “Дивися, хто ззаду тебе стоїть?!”
Там вони вперше побачили прекрасну білу Пані. Вона стояла на хмаринці, котра не торкалася землі, і була всіяна чудовими живими квітами.
Діти злякалися. Закралася навіть думка про те, що це якась ворожка. Поспішали додому, несучи воду з джерела, але Пані на хмаринці мовчки пливла за ними над землею і так аж до їхніх осель.
Діти розповіли дома про побачене, але батьки не повірили, дорікнувши дітям, що, мовляв, книжок всяких поначитувалися і через це казна-що їм привиджується. Але все ж таки батько Мар’яни, священик о. Петро, чоловік серйозний і вимогливий, сказав: “Якщо знову побачите Особу на хмаринці, то перехрестіть Її і себе”.
Того ж таки вечора дівчатка пішли до дитячого садка за Оленчиною молодшою сестрою і знову побачили ту саму Пані на хмаринці, яка тепер невідступно супроводжувала їх до дитсадка. Діти перехрестили Її, як учив о. Петро, але світла Пані лише посміхнулася у відповідь і теж перехрестилася. Ця відкритість, приязність Пані додала дівчаткам відваги. Вони посміливішали і запитали “Як Вас звати, Пані?”
У відповідь почули дві відповіді, які доповнювали одна другу. Одній дівчинці було сказано, що Вона – Пресвята Діва, іншій – що Вона Пречиста Діва Марія.
Спойлер

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 September 2015 - 09:39

сторінка настоятеля храму в Джублику отця Атанасія Чийпеша:
Прихований текст

там отець періодично виставляє всі розклади прощ з Джублика, фото, відео, і там можна спитати про маршрут, будь-що, що вас цікавить про це чудотворне місце

Повідомлення відредаговано Зесічка: 26 September 2015 - 09:39

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   (:Хрюшка:) 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 September 2015 - 18:52

Була у Джублику вже двічі. Хочу ще).
Там справді надзвичайно. Кому цікаво - почитайте про мої враження
тут.

А взагалі зі Львова майже щотижня організовуються поїздки до Джублика, а також заїжджають у с.Кідьош де хрест мироточить або до о.Мартіна екзорциста на молитви на зцілення, а тоді - до с.Ліді.
Виїжджають переважно у вівторк ввечері, а в середу ввечері повертаються. Поїздка вартує 180 грн.
My Signature
Боже, коли я втрачаю надію, допоможи мені згадати, що Твоя любов більша, ніж моє розчарування, і Твої плани на моє життя
кращі, ніж мої мрії...

Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 September 2015 - 20:34

(:Хрюшка:), дякую щире за відгук!
розкажи, будь ласка, детальніше, з якої вулиці відправляються автобуси зі Львова на Джублик і до сестри Лідії, а також контактний телефон
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   (:Хрюшка:) 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 September 2015 - 22:28

Ну, щодо тих організаторів з якими я їздила - то вони підбирають людей по всьому Львові - і десь в центрі, і на володимира Великого, і навпроти мотозаводу в тій вуличці, і на Стрийська-Наукова, і потім ще по дорозі.

Телефони:
Спойлер

От, до прикладу, графік їхніх поїздок на жовтень:
Спойлер

А останній раз коли була у с.Ліджі то бачила оголошення, що тепр щочетверга можна зі Львова поїхати до с.Ліді, і ввечері повернутись. Вже дзвонила, коштує поїздка 150 грн.
От оголошення, тут і телефон:

Спойлер

А є взагалі тема про прощі, поїздки? Мож створити таку? і туди кидали б різні оголошення про поздки. Мож десь недобір людей, або місця звільняються в останній час то туди б писали. я б могла закидати оті графіки щомісяця. Зручо було б.
Пам.ятаю, коли сь дуже перживала як мала зі знайомими їхати вперше на Закарпаття до сестрички - думала вийде їм, чи ні, візьмуть мене чи ні - а може забудуть і т.д. А виявляється що зі Львова щотижня є поїздки, а тпер вже і двоє організаторів практично щотижня... Так що можливість завжди є! Лиш час, бажання, ну і фінанси теж звісно на це потрібно, дорога далека...

Зесічка, організуй таку темку! Я б і туди закидала свої вражння - завжди коли в новому місці то дуж люблю описувати всі враження і відчуття, деталі, все пофотографувати і розписати. поки що це було тільки для дівчаток в темі планувальниць.
My Signature
Боже, коли я втрачаю надію, допоможи мені згадати, що Твоя любов більша, ніж моє розчарування, і Твої плани на моє життя
кращі, ніж мої мрії...

Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   katra 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 30 November 2015 - 14:32

Перегляд повідомлення(:Хрюшка:) (26 September 2015 - 22:28) писав:

А є взагалі тема про прощі, поїздки?

Дуже потрібна темка, теж приєднуюся до побажань.Бо ми всі є з різних куточків України. І в кожної в місті організовуються в різний час різні поїздки та прощі. Було б добре їх всіх бачити в одному місці.

Перегляд повідомленняЗесічка (23 September 2015 - 20:44) писав:

Декілька дівчат з цього об єднання створили чудовий співочий гурт TEDEUM (в перекладі --[/size][/font][font=tahoma,

Вперше чую,що дівчата ще й співають) Треба буде й собі послухати.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 April 2016 - 15:28

Слова до пісень з Джублика (посилання на пісні:
Прихований текст
) тільки такий TEDEUM слухати

Спойлер

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вогняна квітка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 April 2016 - 18:30

Дякую за цю темку!
Теж хочу відвідати це святе місце.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тонечка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 01 May 2016 - 06:59

Цікава місцина, треба буде якось з сім'єю поїхати туди.
My Signature
У дружби немає ціни, тому що вона не продається.
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 January 2017 - 22:48

відео пісні з Джублика, виконує братство "Діти Пресвятої Родини"

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка