Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Спільна молитва - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 57 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Спільна молитва Молимося кожного дня, за Україну, за наших захисників Оцінка: ****- 8 Голосів

Користувач поза мережею   Аліска 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 07 August 2008 - 09:56

*
Популярне!

Давно виношую думку, спільної молитви .
Пропоную писати сюди всім кому потрібна молитва за благополучне протікання пологів, здоров'я чи посто вирішення проблеми. Думаю мій намір підтримають і ми зможемо допомагати один одному не лише порадою а й молитвою.

Якщо додаєте прохання, пам'ятайте: ім'я повинне бути повним, те під яким людина хрещена.

Якщо Ви давали прохання у 1-й список і Вам наша молитва допомогла, тобто Ви завагітніли, потіште нас гарною новиною в цій темі. Ми з превеликим задоволенням перенесемо Ваше ім'я у другий список - за щасливі пологи.

Те саме стосується 2-го списку: коли у Вас народиться малятко, не забудьте поділитись з нами своєю радістю.
Якщо Ви замітили неточності у списках, просимо повідомити модераторів

Прохання про молитву

1. За здоров'я, та щоб Господь поблагословив їх дітками:

Спойлер

2. За здоров'я і Боже благословення, та щоб Господь дав можливість щасливо виносити та народити дитину:

Спойлер

3. За оздоровлення та зцілення важкохворих дітей:

Спойлер

За здоров"я та заступництво Матері Божої над нашими захисниками ,які перебувають на війні:

Сергія
Тараса
Володимира
Ростислава (Аліска)
Ігора,Павла,Олександра ( iraira)
Романа, Олега, Михайла, Сергія, Володимира, Віктора ,Олега (Романівна)
Михайла , Віктора (ренесма)
Степана-Володимира (Стасичкова матуся )
Степан, Юрій ( switljachok:)
Романа (okcana)
Андрія
Нафочка
Богдан
Андрій
Володимир
Юрій
Степан
Ігор
(Талочка)
Романа Рома255
Матвія Nich_i_ya

Андрія та Володимира
Наталя 27

За здоров"я форумчанки Олени (Lentus)
важкохворої Мар"яни Калабай та її родину

Наші молитви допомогли[/size]

Спойлер

[b]Маю пропозицію спільної молитви в середу 22.30-23.00 (для форумчан які в цей час є на форумі) та п"ятницю 14.30-15.00

My Signature
Спойлер
  • 143
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 November 2013 - 18:34

Молитва Митрополита Андрея Шептицького за український народ

Всемогучий Боже і Царю всесвіту, Спасителю наш, Ісусе Христе, що всім серцем любиш увесь людський рід і своїм безмежним промислом опікуєшся кожним народом зосібна! Споглянь милосердно і на наш український нарід, і на кожний інший нарід, що з повною надією припадає до Тебе, як до свого найліпшого Отця і премудрого Царя. Ми, діти цього народу, покірно послушні Твоїй святій волі, любимо всі народи, що їх Ти відкупив своєю святою кров'ю на хресті, а передовсім любимо щирою християнською любов'ю наш український нарід. Тим то з любови до нього, а радше з любови до Тебе, наш Боже, благаємо:

Прости йому всі провини, поправ всі його злі нахили, а скріпи добрі нахили; змилосердися над ним у всіх його потребах. Борони його перед усякою кривдою й несправедливістю ворогів. Зливай на нього безнастанно Твоє щедре благословення.

Благаємо Тебе, наш Боже, про особливу опіку і поміч для нашого народу, щоб серед усіх переживань і спокус з боку світу, диявола й його слуг, він міг завжди зберегти небесне світло, перемагати витривалістю у добрім всякі труднощі і завжди належати до благословенного Твого Божого Царства, і тут на цім світі і в небесній Батьківщині. Дай нам ласку, щоб ми всі до одного, злучені єдністю віри і союзом любови під Твоїм проводом і проводом святої Вселенської Церкви, йшли завжди дорогами правди й справедливости, любови та спасіння. Пішли українському народові святих, великих Своїх слуг щоб прикладом і словом були його мудрими провідниками у всіх царинах народного, суспільного й громадського життя.

Провідникам нашого народу дай світло Твоєї премудрости з неба, дай йому численне і добре та святе духовенство! Заопікуйся його молоддю, щоб не тратила ласки святого Хрещення, щоб одержувала в родині й школі основне християнське виховання і виходила на пожиточних синів свого народу. Благослови всі наші родини, щоб батьки були зразковими й ревними християнами, а матері визначались мудрістю, побожністю й дбайливістю у вихованні дітей. Заохоти багатьох із народу нашого до життя досконалішого, до святости. Поклич багатьох у кожному поколінні до монашого стану, до геройських жертв за справи Церкви й народу. Просвіти всіх нас, нахили всі серця, щоб усі якнайліпше пізнавали й цінили святу католицьку віру і, визнаючи її, почували себе щасливими, стояли в ній непохитно, хоч би треба було понести й мученичу смерть, та й щоб по законам святої віри уладжували своє життя. Благослови також і дочасне добро нашого народу. Дай йому волю, щоб він міг свобідно розвивати свої природні, Тобою дані сили. Обдаруй його правдивою незіпсованою просвітою. Благослови його працю на всіх ділянках науки, мистецтва й добробуту та благослови всіх і все, щоб наш нарід, живучи мирно та щасливо, міг добре Тобі служити, а з Твоєю поміччю одержати вічну небесну Батьківщину.

А Ти, Пресвята Богородице, Непорочно Зачата, Мати й Цариця України, святий Обручниче Йосифе, Покровителю Вселенської Церкви, Святий Архангеле Михаїле і ви всі, Покровителі українського народу, опікуйтеся завжди цим народом, щоб він став народом святим, щоб сповнив своє післанництво, щоб навернув увесь Схід до світла Віри, щоб причинився до світлого добра людського роду, щоб був поміччю і потіхою святої Вселенської Церкви та щоб приносив вічному Цареві безперестанну славу, честь і поклін на віки віків. Амінь.
My Signature
Спойлер
  • 8
  • Back To Top

• 57 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »

Інші відповіді в цій темі

Користувач поза мережею   mary 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 07 October 2008 - 14:29

Зараз доня молиться майже як написала Оленка:
Ой, Ісусе, глянь на мене,
Зроби добре дитя з мене.
Я до тебе ручки зложу
І здоров’ячка попрошу
І для мами і для тата,
Для сестрички і для брата,
Для бабусі, для дідуся,
Для всієї родини.
Ой, Ісусе Христосе,
Послухай малої дитини.”
Амінь.
А раніше, десь трохи більше півтора роки тому доня починала так:
Ангеле хоронителю, храни мене маленьку від усього злого.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іннуся 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 October 2008 - 15:57

я ще з першого класу пам"ятаю таку:
Ой Ісусе!глянь на мене!зроби гарне дитя з мене!в мене серденько маленьке,ой Ісусе дорогенький!я до тебе ручки зношу-здоров"ячка в Тебе прошу:і для тата,і для мами,-для всієї родини,прийми молитву малої дитини!
малому читаю її виразно,голосно то він стає такий радісний,в голос сміється.Повторює-агукає за мною,недає слова договорити,недавши висохнути сльозинкам на очах...
а бабця мене навчила такі:АНГЕЛА-ОХОРОНИТЕЛЮ МІЙ,біля мене завжди стій!і вдень і вночі-будь мені на помочі!

ще таке,коли лягати спати:ХРЕСТОМ Я ВКЛОНЯЮСЬ(перехреститися),ХРЕСТОМ ВІДГАНЯЮСЬ(перехрестити подушку)-НА ЧИСТЕ,БОЖЕ МІСТЕЧКО ЛЯГАЮ!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OOksana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 October 2008 - 14:05

Ось таку молитву я промовляю щодня. Можливо, комусь знадобиться.

Молитва при порушенні сну в дітей
(до семи святих отроків Ефеських)

О пречудесні святі отроки, міста Ефесу похвало і всього всесвіту надіє! Гляньте з висоти небесної слави на нас, любовю память вашу почитаючих , а найперше на діток християнських, вашому заступництву батьками своїми поручених, зішліть на них благословення Христа Бога, що велів не забороняти дітям приходити до Нього. Хворих з-поміж них зціліть, скорботних потіште, серця їхні в чистоті збережіть, покірністю їх наповніть і в благодатному грунті сердець їхніх зерна сповідання Божого засійте та скріпіть, щоб від сили в силу їм зростати; і всіх нас, до святої ікони вашої припадаючих та гарячі молитви Вам возсилаючих, сподобіть Царство Небесне здобуит й неустанно там прославляти пречудесне імя Пресвятої Тройці, Отця, і Сина, і Святого Духа на віки віків. Амінь.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 14:39

А мені дуже оця подобається молитва, хоча кожна молитва хороша по своєму, а головне, щоб та людина, яка молиться говорила від всього серця щиро.... Обов"язково свою доню навчу цієї молитви...

Молитва маленького сердечка
Мою стежину, ще таку коротку,
Ще без каміння, горя та злоби,
І перші кроки, ще без тіні смутку, —
Благослови!

Моє життя, ще ніжне та безхмарне,
Дитячі мрії, світлі та живі,
Моє дитинство, мов у казці гарній, —
Благослови!

Моє сердечко, вже таке велике,
І горизонти юності нові,
І журавлині таємничі крики —
Благослови!

Маленьку віру, ще таку непевну,
Та нелукаву, щиру, без олжі,
В моїй душі, дитячій та безмежній, —
Благослови!
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Matysya 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 14:57

Moon, чудова молитва для маленького зайчиняти..
My Signature
Спойлер

Очі блищать, на обличчі постійні посмішки, дзвінкий сміх, розмови цілими днями і ночами безперервно. Це наше щастя. Давай його нікому не віддамо :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Annette 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 09 October 2008 - 19:27

Дівчата, це дуже гарна думка про молитву взалагі. Може комусь і допоможе наша спільна молитва.

Приєднуюся до вас, тільки частіше я молися російською.

О Пресвятая Владычице, Дево Богородице, спаси и сохрани под покровом Твоим наших чад, и всех отроков, отроковиц и младенцев, крещеных и безымянных и во чреве матери носимых. Укрой их ризою Твоею Материнства, соблюди их в страсе Божием и послушании родителем, умоли Господа моего и Сына Твоего, да дарует им полезное ко спасению их. Вручаю их Материнскому смотрению Твоему, яко Ты еси Божественный Покров рабам Твоим. Аминь.

Владычице Преблагословенная, возьми под Свой покров семью мою. Всели в сердца супруга моего и чад наших мир, любовь и непрекословие всему доброму; не допусти никого из семьи моей до разлуки и тяжкаго расставания, до преждевременныя и внезапныя смерти без покаяния.
А дом наш и всех нас, живущих в нем, сохрани от огненнаго запаления, воровскаго нападения, всякаго злаго обстояния, разнаго страхования и диавольскаго наваждения.О Всемилостивая и Премилосердая Дево Богородице чтимая! Воззри, Госпоже, на люди Твоя: мы бо, грешнии, не имамы иныя помощи, разве Тебе и от Тебя рождшагося Христа Бога нашего. Ты еси заступница и предстательница наша, Ты еси обидимым защищение, скорбящим радование, сирым прибежище, вдовам хранительница, девам слава, плачущим веселие, больным посещение, немощным исцеление, грешным спасение. Сего ради, о Богомати, к Тебе прибегаем и на Твой пречистый образ с превечным на руку Твоею держимым младенцем, Господем нашим Иисусом Христом взирающе, умиленное пение Тебе приносим и вопием: помилуй нас, Мати Божия, и прошение наше исполни, вся бо суть возможна ходатайству Твоему.
Пресвятая Богородице, спаси нас!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   бузок 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 22:03

Перегляд повідомленняOOksana (9.10.2008, 14:05) писав:

Ось таку молитву я промовляю щодня. Можливо, комусь знадобиться.

Молитва при порушенні сну в дітей
(до семи святих отроків Ефеських)

О пречудесні святі отроки, міста Ефесу похвало і всього всесвіту надіє! Гляньте з висоти небесної слави на нас, любовю память вашу почитаючих , а найперше на діток християнських, вашому заступництву батьками своїми поручених, зішліть на них благословення Христа Бога, що велів не забороняти дітям приходити до Нього. Хворих з-поміж них зціліть, скорботних потіште, серця їхні в чистоті збережіть, покірністю їх наповніть і в благодатному грунті сердець їхніх зерна сповідання Божого засійте та скріпіть, щоб від сили в силу їм зростати; і всіх нас, до святої ікони вашої припадаючих та гарячі молитви Вам возсилаючих, сподобіть Царство Небесне здобуит й неустанно там прославляти пречудесне імя Пресвятої Тройці, Отця, і Сина, і Святого Духа на віки віків. Амінь.

і я теж молилась таку молитву, малий спав погано, тільки місяць як ніби налагодилось. А взагалі я що хочу сказати, дівчата моліться і обовязково з чоловіками, адже спільна молитва переборе все. Також, велику силу має молитва на вервиці до Матері Божої чи інших святих. Хто не вміє, то можна навчитись з будь-якого молитовника. Я, а тепер вже моя сімя маємо ще свого покровителя - св. Юду Тадея(це не той що зрадив Ісуса (Юда Іскаріот)). Впродовж довгого часу я відчуваю його підтримку і допомогу, починаючи ще від часу коли вступала в університет.Попри всіх репетиторів, знання... я постійно зверталася в молитві до св. Тадея про вислухння мого прохання. І він вислухав, потім 5 років навчання, одруження, вагітність пологи... багато складних життєвих ситуацій і він знову мене вислуховує.Це великий чудотворець. Ісус наділив його ласкою творити великі чуда, за його довголітнє несправедливе забуття(через однакове імя із зрадником).Він чує кожного хто до нього звертається по допомогу
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zajka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 22:17

Ми з доцею ввечері молимось такою молитвою:
Мій Ангеле святий, небесний друже мій,
веди мене до Бога, бо це моя дорога.
Щодня мене пильнуй, від злого духа порятуй,
я хочу свято жити і Богові служити. Амінь.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olki 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 22:30

Перегляд повідомленняSonya (25.9.2008, 17:39) писав:

Колись бабуся навчила мене в дитинстві: "Ангелу-хоронителю мій, завжди при мені стій. Вдень і вночі будь мені до помочі! "

А я до неї кінцівку знаю - "Ангелу-хоронителю мій, завжди при мені стій. Як вдень так і вночі будь мені до помочі, бережи мою душу і тіло, не дай пропасти у злих руках".
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Осока 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 22:33

Чомусь ніхто не згадує про Отче, наш... Чи то є само собою? Моя малеча в цій молитві дуже гарно промовляє: "Амінь!"
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olyalya83 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 October 2008 - 13:08

а я хочу помолитись за свою рідну сестричку... вони з чоловіком одружені вже 5 років, а діток немає((((((((((((( прошу Бога, щоб він їм допоміг, бо вони дуже хороша пара і заслуговують на те, щоб мати діточок :36_22_26:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 October 2008 - 13:18

olyalya83, головне віра і любов в подружжя, і все у них получиться, і з"явиться маля
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olyalya83 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 October 2008 - 14:58

Дякую, Moon)))))))))))) я теж так думаю і тому дуже-дуже вірю в те, що скоро в мене з'явиться племінничок або племінничка))))))))))) :unknown:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nikavika 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 November 2008 - 07:13

Досить вдалий задум,адже до Господа треба звертатись не тільки зі своіми негараздами,Ай прохати про навколишніх,У наше нелегке сьогодення молитва це єдине спасіння, :blum1:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іруся 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 November 2008 - 17:28

Дуже помічна молитва для всіх віруючих людей. Його треба роздрукувати (повністю) і розповсюдити.
МОЛИТВА ІСУСА ХРИСТА
Коли мій син вийшов на Єрусалимську гору, Його спіймали євреї з позором і призрінням на голову положили терновий вінок і усе його обличчя вмилося святою Кров"ю. Ісус говорить: дорогі мої є тяжкий мій хрест і ранить побите тіло і вся кров стікає по моєму Хресті. Сьогодні святий день п"ятниця, якби знайшовся такий, щоб цю молитву кожен день, а в п"ятницю прочитав три рази, то чого попросить всіх обдарую ласкою, красою, мудрістю і врятую три душі з родини чи інших за яких молився, за три дні дам знати час коли це станеться, а після смерті положу золотий вінок но його голову. Мати Божа стоїть під Хрестом сина, Вона бачить його страждання. Ісус говорить: Іване, ти мій вірний слуга, візьми мою матір за руку й відведи щоб небачила моїх страждань на Хресті. Сину Божий я візьму Твою Матір за руку і утішу як батько своє дитя щоб небачила Твого страждання на Твоїм смертнім Хресті. В цей час здригнулася вся земля, сонце й місяць, а Матір Божа каже:Це мій Син переносить тяжкі муки на своїм смертнім хресті. Покапали краплі крові Ісуса Христа коли йшов на Голгофу. Голвер-кат, знайшов лист на святому гробі Ісуса Христа, який був захований в одній касі окремо від срібла і грошей каса була власністю Батия, імператора Христина, Давида і святої Єлизавети, Мальти, Дори і Гренети, всі вони хотіли знати про страждання Ісуса Христа. Він говорить що було 63 солдати, 180 разів його били кулаками в плечі, прийняв 40 цвяхів і каменюк, 32 рази тягнули за бороду, підносили за волосся, потім на Голгофі мене били палками, я був поранений 100 разів і битий 308 разів, тоді впало 5432 краплі крові і наглядала 31 людина, Я помирав о другій годині в п"ятницю коли пробили моє серце я відходив 120 разів, а тих що мене убивали було троє. - це Молитва.
Ті хто будуть читати цей лист, матимуть силу і перемогу над злом, якщо читати цей лист 15 років за кров, яку пролив наш дорогий Спаситель, то тоді з неба вибачаться 5 гріхів, а може й вибачаться усі пекельні муки. А якщо помре раніше то буде прийнято, якби прожив 15 років і пролив свою кров за віру. Того, хто читає цей лист, Я зійду з неба і заберу його душу, а також душі рідних аж до четвертого покоління. А той, хто носитиме цей лист при собі, тому ніколи не буде важко у справах усяке зло відійде від нього, а також величатиме Пречисту Діву Марію. Святий Григорій говорив, що інший лист був знайдений в іншому місці і написаний золотими літерами. Збережи цей лист, який був написаний 16 січня 1750 року. В неділю не роби, бо я вам дав шість днів щоб ві працювали, а сьомий - щоб молилися. Святкуйте цей день, щоб Спаситель вибачив гріхи ваші. Не забувайте давати милостиню сиротам та бідним, тоді ваш рід буде благословенним і багатим. Якщо не віритимете в цей лист, тоді напущу на вас велику чуму війни та захворювання, вони зазнають сили небесного грому - це буде моєю великою заплатою. Хто не вірить і скриє цей лист від людей, той буде покараний на Божому суді. А якщо буде величати і читати цей лист і будете просити прощення гріхів, а також будете читати цей лист іншим тоді його душа ніколи не загине, а буде врятована від усього зла і напасти. Амінь. Люди вірте в муки Спасителя який прийшов на землю заради нас. Цей лист дав один Камгор монах який був на Святому гробі Господньому. Пишіть, давайте людям щоб покаялися про це просить сам Господь.
Господи Ісусе Сину Божий помилуй нас грішних. З до болючого місця або кровотечі. Ворог не зможе заподіяти ніякої шкоди. Носіть цей лист на собі. Вінзахистить вас від злих людей та поганих сусідів. Нехай Господь з небес завжди кличе нас грішних.
Якщо подати цей лист неплідній жінці, вона стане плідною. А хто носить його при собі то біля нього Ангел Хоронитель, Архангел Михаїл і Всемогутній Бог.
В ім"я Отця і Сина і Святого Духа Амінь.
Не кляніть іменем Господнім бо знищить вас. А в устах завжди майте Бога прославляючи Його. Амінь.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Maric 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 November 2008 - 17:34

Моя бабця вчить доню різних релігійних пісень! коли дитина була хвора, в ліжку не хотіла лежати, то бабуся навчила за тиждень молитку до богородиці Діви, пісню "О, ми маленькі школярі", та Агела хоронителя!
Дякую Богові, що маю таку бабця, яка хоч трохи навчить дитину, бо ми то вічно заклопотані, як завжди немає часу на Бога, але при різних проблемах звертаємось до нього
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 November 2008 - 13:32

olyalya83, хочу приєднатися до вашої молитви і запропунувати всім помолитися за вашу сестричку ;)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ролька 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 November 2008 - 13:34

[quote name='Оленка' date='7.10.2008, 11:53' post='35014']
Дитячі молитви

Я лягаю ввечір спати
наді мною Божа Мати,
Два ангели по боках
І спаситель в головах.
Я з Ісусом розмовляю:
“Ой, Ісусе, глянь на мене,
Зроби добре дитя з мене.
Я до тебе ручки зложу
І здоров’ячка попрошу
І для мами і для тата,
Для сестрички і для брата,
Для бабусі, для дідуся,
Для всієї родини.
Ой, Ісусе Христосе,
Послухай малої дитини.”
Амінь.
:36_3_16: В мене схожа молитва, яку мій Данилко молиться ще з 3-х рочків. Вона трошки коротша.
Як я лягаю спати
Коло мене Божа мати,
А Ісусик у ногах,
А Ангели по боках.
Я до Тебе ручки зношу
І здоров"я в тебе прошу
Для мами, для тата,
Для всієї родини
Послухай Ісусе малої дитини!
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мартин 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 December 2008 - 09:09

Вчора вранці, після важкої хвороби, у тяжких муках померла маленька дівчинка Божена-Катерина. В цю неділю їй мало виповнитись три рочки...

Помолимось за її чисту душу. Хай Матінка Божа та Ангели Небесні допровадять її до Царства Небесного...

Боже наш і Господи! Ти одиноке джерело потіхи для наших змучених сердець! Тому приходимо до Тебе й молимо Тебе: потіш і кріпи нас, Боже, щоби ми мужньо та з підданням Твоїй волі несли тяжкий хрест, який Ти зволив на нас зіслати! Ти, Боже, дав цю дитину, Ти її опісля відібрав: нехай ім'я Твоє буде благословенне. Ми знаємо, що Твоя воля, Боже, хоч як тяжко вона ранила б наші серця, має на меті добро. Тому сміємо здогадуватися, що Ти, найліпший Отче, покликав цю дитину до Себе, щоби вона не впала жертвою зіпсуття цього світу, не втратила вічного щастя, для якого Ти її сотворив. Ця дитина тепер у Тебе, Боже! Ти наділив її невимовними потіхами й вічною славою. Тому лучимося з похвальними молитвами, що їх свята Церква засилає до Тебе в день похорону невинних дітей, і віддаємо Тобі славу, честь і поклоніння. Лише просимо Тебе, Боже: наділи нас Своєю святою ласкою, щоби ми могли Тобі служити до кінця нашого життя й вислужити собі те, щоб разом зі своїми дітьми прославляти і величати Тебе в Твоєму Царстві на віки вічні. Амінь.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 December 2008 - 13:51

Мартин, приєднуюсь до чудової молитви нажаль із такого сумного приводу, молюсь за маленького Ангелика, та за батьків дівчинки, дай сили їм Господи пережити втрату донечки.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 57 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »

4 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 4 гостей, 0 прихованих користувачів

Куратор теми

1. Аліска 

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

Вчора, 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 19 )