Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Спільна молитва - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 57 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Спільна молитва Молимося кожного дня, за Україну, за наших захисників Оцінка: ****- 8 Голосів

Користувач поза мережею   Аліска 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 07 August 2008 - 09:56

*
Популярне!

Давно виношую думку, спільної молитви .
Пропоную писати сюди всім кому потрібна молитва за благополучне протікання пологів, здоров'я чи посто вирішення проблеми. Думаю мій намір підтримають і ми зможемо допомагати один одному не лише порадою а й молитвою.

Якщо додаєте прохання, пам'ятайте: ім'я повинне бути повним, те під яким людина хрещена.

Якщо Ви давали прохання у 1-й список і Вам наша молитва допомогла, тобто Ви завагітніли, потіште нас гарною новиною в цій темі. Ми з превеликим задоволенням перенесемо Ваше ім'я у другий список - за щасливі пологи.

Те саме стосується 2-го списку: коли у Вас народиться малятко, не забудьте поділитись з нами своєю радістю.
Якщо Ви замітили неточності у списках, просимо повідомити модераторів

Прохання про молитву

1. За здоров'я, та щоб Господь поблагословив їх дітками:

Спойлер

2. За здоров'я і Боже благословення, та щоб Господь дав можливість щасливо виносити та народити дитину:

Спойлер

3. За оздоровлення та зцілення важкохворих дітей:

Спойлер

За здоров"я та заступництво Матері Божої над нашими захисниками ,які перебувають на війні:

Сергія
Тараса
Володимира
Ростислава (Аліска)
Ігора,Павла,Олександра ( iraira)
Романа, Олега, Михайла, Сергія, Володимира, Віктора ,Олега (Романівна)
Михайла , Віктора (ренесма)
Степана-Володимира (Стасичкова матуся )
Степан, Юрій ( switljachok:)
Романа (okcana)
Андрія
Нафочка
Богдан
Андрій
Володимир
Юрій
Степан
Ігор
(Талочка)
Романа Рома255
Матвія Nich_i_ya

Андрія та Володимира
Наталя 27

За здоров"я форумчанки Олени (Lentus)
важкохворої Мар"яни Калабай та її родину

Наші молитви допомогли[/size]

Спойлер

[b]Маю пропозицію спільної молитви в середу 22.30-23.00 (для форумчан які в цей час є на форумі) та п"ятницю 14.30-15.00

My Signature
Спойлер
  • 143
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 November 2013 - 18:34

Молитва Митрополита Андрея Шептицького за український народ

Всемогучий Боже і Царю всесвіту, Спасителю наш, Ісусе Христе, що всім серцем любиш увесь людський рід і своїм безмежним промислом опікуєшся кожним народом зосібна! Споглянь милосердно і на наш український нарід, і на кожний інший нарід, що з повною надією припадає до Тебе, як до свого найліпшого Отця і премудрого Царя. Ми, діти цього народу, покірно послушні Твоїй святій волі, любимо всі народи, що їх Ти відкупив своєю святою кров'ю на хресті, а передовсім любимо щирою християнською любов'ю наш український нарід. Тим то з любови до нього, а радше з любови до Тебе, наш Боже, благаємо:

Прости йому всі провини, поправ всі його злі нахили, а скріпи добрі нахили; змилосердися над ним у всіх його потребах. Борони його перед усякою кривдою й несправедливістю ворогів. Зливай на нього безнастанно Твоє щедре благословення.

Благаємо Тебе, наш Боже, про особливу опіку і поміч для нашого народу, щоб серед усіх переживань і спокус з боку світу, диявола й його слуг, він міг завжди зберегти небесне світло, перемагати витривалістю у добрім всякі труднощі і завжди належати до благословенного Твого Божого Царства, і тут на цім світі і в небесній Батьківщині. Дай нам ласку, щоб ми всі до одного, злучені єдністю віри і союзом любови під Твоїм проводом і проводом святої Вселенської Церкви, йшли завжди дорогами правди й справедливости, любови та спасіння. Пішли українському народові святих, великих Своїх слуг щоб прикладом і словом були його мудрими провідниками у всіх царинах народного, суспільного й громадського життя.

Провідникам нашого народу дай світло Твоєї премудрости з неба, дай йому численне і добре та святе духовенство! Заопікуйся його молоддю, щоб не тратила ласки святого Хрещення, щоб одержувала в родині й школі основне християнське виховання і виходила на пожиточних синів свого народу. Благослови всі наші родини, щоб батьки були зразковими й ревними християнами, а матері визначались мудрістю, побожністю й дбайливістю у вихованні дітей. Заохоти багатьох із народу нашого до життя досконалішого, до святости. Поклич багатьох у кожному поколінні до монашого стану, до геройських жертв за справи Церкви й народу. Просвіти всіх нас, нахили всі серця, щоб усі якнайліпше пізнавали й цінили святу католицьку віру і, визнаючи її, почували себе щасливими, стояли в ній непохитно, хоч би треба було понести й мученичу смерть, та й щоб по законам святої віри уладжували своє життя. Благослови також і дочасне добро нашого народу. Дай йому волю, щоб він міг свобідно розвивати свої природні, Тобою дані сили. Обдаруй його правдивою незіпсованою просвітою. Благослови його працю на всіх ділянках науки, мистецтва й добробуту та благослови всіх і все, щоб наш нарід, живучи мирно та щасливо, міг добре Тобі служити, а з Твоєю поміччю одержати вічну небесну Батьківщину.

А Ти, Пресвята Богородице, Непорочно Зачата, Мати й Цариця України, святий Обручниче Йосифе, Покровителю Вселенської Церкви, Святий Архангеле Михаїле і ви всі, Покровителі українського народу, опікуйтеся завжди цим народом, щоб він став народом святим, щоб сповнив своє післанництво, щоб навернув увесь Схід до світла Віри, щоб причинився до світлого добра людського роду, щоб був поміччю і потіхою святої Вселенської Церкви та щоб приносив вічному Цареві безперестанну славу, честь і поклін на віки віків. Амінь.
My Signature
Спойлер
  • 8
  • Back To Top

• 57 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »

Інші відповіді в цій темі

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 07 August 2008 - 11:14

Це дуже гарна ідея! У Львові існує спільнота молодих подруж, де практикується така спільна молитва. Люди зі спільноти моляться за одужання певної людини, чи за вирішення якихось проблем одночасно. Наперед домовляються про час молитви. І кожен, де б не знаходився молиться в той час за ту людину. От і виходить, що молитва спільна.
Реально - дуже допомагає!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   наденька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 07 August 2008 - 21:31

І навіть не обов"язково в той самий час :), головне що ти просиш Бога за когось - і Він завжди вислухає щиру молитву.
Приєднуюсь до пропозиції :)
My Signature
Спойлер

Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2008 - 14:39

От перша і потребую молитви за щасливі пологи. Появились перші признаки, якщо завтра не появлюсь на форумі то швидше за все в пологовому. Підтримайте молитвою.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Parybok 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2008 - 14:49

Перегляд повідомленняAlliska (25.9.2008, 7:39) писав:

От перша і потребую молитви за щасливі пологи. ....Підтримайте молитвою.

Добре, що ти нам про це нагадала.
Я приєднуюся! Легких пологів і здоров'ячка мамі і дитинці. Не переживай. Бог почує наші молитви і все буде добре.

:give_heart:
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Matysya 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2008 - 14:53

Легких пологів тобі, Alliska, Бог з тобою. Ми тримаємо за тебе кулачки міцно міцно.
My Signature
Спойлер

Очі блищать, на обличчі постійні посмішки, дзвінкий сміх, розмови цілими днями і ночами безперервно. Це наше щастя. Давай його нікому не віддамо :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2008 - 15:08

молимось :).
My Signature
Спойлер

Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sonya 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2008 - 15:11

З Богом, Allishka !
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюнка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2008 - 15:17

Ось колись знайшла декілька молитов. Може комусь потрібно. Alliska, з Богом!

Молитовничок

Молитва вагітної жінки

О Преславна Божа Мати! Змилуйся над рабою твоєю і прийди мені на допомогу в час моїх болів і небезпек, з якими народжують дітей усі бідні Євині дочки. Згадай, о благословенна в женах, з якою радістю і любов’ю ти поспішала в нагірний край відвідати родичку твою Єлизавету, коли вона сподівалася дитини, і як чудесно позначилося твоє благодатне відвідання на матері та немовляткові. З невичерпного благосердя твого даруй і мені, негідній рабі твоїй, дочекатися дитини. Даруй мені таку благодать, щоб дитя, яке виношую тепер під моїм серцем, з’явившись на світ з радістю, подібно до святого немовляти Йоана, поклонялося Божественному Господу Спасителю, що з любови до нас, грішних, впокорився і сам став немовлятком. Невимовна радість, якою переповнювалося твоє непорочне серце при спогляданні твого новонародженого Сина й Господа, нехай утішить скорботу, що належить мені перетерпіти серед болів народження. Життя світу, мій Спаситель, народжений тобою, нехай спасе мене від смерти в годину пологів і нехай прилучить плід лона мого до числа Божих обранців. Вислухай, Пресвята Царице Небесна смиренне благання моє і зглянься над бідною грішницею твоїм ласкавим оком; не присором надії на твоє велике милосердя й осіни мене, помічнице християн, цілителько хворих, твоїм материнським покровом у час моїх мук і болів, щоб сподобилася я відчути на собі, що ти – Мати милосердя, і щоб я завжди прославляла твою милість, яка ніколи не відкидає молитви бідних і визволяє всіх, хто звертається до тебе в час скорботи й хвороби. Амінь.

Молитва матері, яка очікує дитину

Пречиста Діво Маріє, коли Бог благовістив Тобі, тоді Ти присягнула Йому "Ось я Господня слугиня: нехай зі мною станеться по Твоєму слову!" Ти дотрималася обітниці - ніколи і ніде не згрішила.
Маріє, Мати Божа, в цьому стані відчуваю себе такою близькою до Бога.
З мого серця випливають ці слова, бо вірю і люблю Його щиро.
Мій Боже, я приготовлена до свого материнського покликання. Ти, Мати Божа, оберігай мене всюди, аби я завжди була вірною Богові як Його дитя, як дружина, як мати любячої дитини. Амінь.

Молитва при важких пологах

До кого взивати мені, Владичице, до кого прибігати в печалі моїй; до кого понесу сльози й зітхання мої, як не до тебе, Царице небес і землі: хто визволить мене з полону гріхів і беззаконня, як не ти, Мати життя, Заступнице і Пристане роду людського?
Вислухай зітхання мої, потіш мене й помилуй у скорботі моїй, захисти в бідах і напастях, звільни від злоби й скорботи і всіляких недуг, порятуй від ворогів видимих і невидимих, присмири ворожість заздрісників і недоброзичливців, хай буду я захищена від наклепів і злоби людської; а особливо ж від ганебних звичок моєї плоті звільни мене.
Покрий і осіни мене милістю твоєю, нехай віднайду я спокій, радість і від гріхів очищення. Твоєму материнському заступництву себе поручаю; стань мені матір’ю і надією, покровом, поміччю і заступництвом, радістю, потіхою і скорою у всьому помічницею.
О пречудесна Владичице Богородице! Кожен, хто приступає до тебе, без твоєї всесильної помочі не відходить; ради цього і я, недостойна, до тебе прибігаю: порятуй мене від раптової та лютої смерти, скреготу зубовного і вічних мук. Небесне Царство здобути прагну і до тебе зі зворушенням серця взиваю: Радуйся, Мати Божа, посереднице й заступнице наша ревна, на віки віків. Амінь.

Молитва за ласку годування грудьми

(Пресвятій Богородиці й Приснодіві Марії перед іконою її, іменованою Годувальниця)
Прийми, Богородице Діво, слізні молитви рабів Твоїх, що до тебе припадають.
Бачимо Тебе на святій іконі, як Ти на руках і молоком грудей своїх годуєш Сина Твого й Бога нашого, Господа Ісуса Христа.
Ти безболісно Його породила, та зате з болем дивишся на материнські скорботи й немочі синів і дочок людських. Тому-то в гарячих сльозах, припадаючи до твого образу зцілюю чого й зі зворушенням його цілуючи, молимо Тебе Все милостива Владичице: нас грішних, осуджених у муках родити і в печалях годувати дітей наших, милостиво помилуй і співчутливо заступи; дітей же наших, як і тих , що породили їх, від тяжкої недуги й гіркої скорботи визволи.
Даруй нам здоров’я та сили, щоб і годовані щасливо сил набирали, і годуючи їх сповнилися радісною потіхою, бо ж понині за заступництвом твоїм устами немовлят, що від грудей материнських поживу одержують, Господь вершить хвалу свою.
О Мати Сина Божого! Змилосердися над матерями синів людських, над немочами дітей твоїх: зціли хвороби, що нас переслідують, втамуй наші скорботи й печалі і не відкинь сліз і зітхань рабів твоїх. Вислухай нас у день скорботи перед іконою Твоєю припадаючих, і в день радости й вибавлення прийми подячні прославляння сердець наших. Вознеси молитви наші до престолу Сина твого й Бога нашого, хай милостивим буде до гріхів і немочів наших і не обмежить милості своєї для тих, що відають ім’я Його, щоб ми та діти наші прославляли Тебе, милостиву Заступницю і вірну надію роду нашого на віки віків. Амінь.

Молитва подружжя, що не має дітей

Вислухай нас, милосердний і всемогутній Боже, щоб за благання наше послана була благодать твоя. Будь милостивим Господи, до молитви нашої, згадай закон Твій про помноження роду людського і будь милостивим покровителем нашим, щоб за Твоєю допомогою зберігалося Тобою ж установлене. Могутньою силою Твоєю Ти з нічого все сотворив і поклав початки всього, що існує і світі, - сотворив і чоловіка на образ свій, і високою тайною освятив союз подружжя на вказівку про тайну єднання Христа з Церквою. Зглянься, Милосердний, на рабів Твоїх цих, союзом подружнім поєднаних, коли вони благають допомоги Твоєї, нехай будуть плодовитими і побачать дітей своїх аж до третього й четвертого роду, і до бажаної старости доживуть, і ввійдуть у Царство Небесне через Господа нашого Ісуса Христа, якому належить всяка честь, слава і поклоніння зі Святим Духом навіки. Амінь.

Молитва за чоловіка (дружину)

Поглянь, Господи на мою дружину (мого чоловіка). Благослови її (його). Нехай не зустріне її (його) жодне зло, погані обставини, недобрі люди. Помножуй її (його) сили, веди Твоїм Святим Духом. Вчини, щоб сьогоднішній день був для неї (нього) добрим і радісним, щоб в різних подіях вона зустріла (він зустрів) Твою любов і Твій Промисел.
Прошу тебе за нас. Допоможи нам ще більше кохати і ще краще розуміти один одного. Оберігай нас від гріха й допоможи Тобі вірно служити. Прошу також за наших дітей і всіх близьких нашому серцю.
Маріє, Мати наша і Ненько Небесна! Прийми нас і нашу родину під свій покров і випроси у свого Сина для нас на землі життя, гідне християн, і всім нам щасливе перебування на небі. Амінь.

Молитва за рідних і хресних дітей

Найсолодший Ісусе, Боже серця мого! Ти дарував мені дітей по плоті, Твої ж вони за душею; і мою, і їхні душі відкупив Ти своєю безцінною Кровю; ради Крови Твоєї Божественної молю Тебе, найсолодший мій Спасителю: благодаттю своєю діткнись сердець дітей моїх (імена) і похресників моїх (імена) охорони їх страхом Твоїм Божественним, стримай від злих схильностей та звичок, спрямуй їх на світлий життєвий шлях до істини й добра, скрась життя їхнє всім добрим і спасительним, облаштуй їхню долю, як сам того бажатимеш, і спаси душі їхні, провадячи їхніми долями.
Господи Боже батьків і дідів наших! Дітям моїм (імена) і похресникам моїм (імена) дай серце праведне, щоб дотримувалися заповідей Твоїх, одкровень Твоїх і законів Твоїх, вірно виконуючи їх. Амінь.

Молитва про милість Господню для дітей

Господи Ісусе Христе, хай зійде милість Твоя над дітей моїх (імена), збережи їх під покровом Твоїм, вбережи їх від усякого лукавого помислу, віджени від них ворога, супротивника, розкрий їх вуха й очі серця, даруй радість і смирення серцям їхнім, і нехай буде ім’я Твоє, Господи, благословенне навіки. Амінь.
My Signature
Зображення

Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її вічно живу і нову і мову її солов'їну. В. Сосюра

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2008 - 15:19

Ксюнка, супер дякуюєм!
My Signature
Спойлер

Очі блищать, на обличчі постійні посмішки, дзвінкий сміх, розмови цілими днями і ночами безперервно. Це наше щастя. Давай його нікому не віддамо :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Натусiк 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2008 - 15:53

Молитва мае велику силу, якщо молися в1д чистого серця 1 з великим натхненням.Я молюся за вс1х майбутн1х мам.Нехай Божа Мати буде з Вами поряд!!!!!
My Signature
"Все, що існує на світі, колись було мрією". К. Сендберг
І не важливо куди закинула доля... просто будь до кінця з Україною в серці!!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галочка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2008 - 16:11

Ксюнка,дуже тобі вдячна за ці молитви.
При першій вагітності я кожного дня промовляла Молитву вагітної жінки,а тепер ні де не могла знайти де ж засунула ці листочки.
Ще раз дякую.
А ще одне прохання.Хто знає дитячу молитву не дуже велику,щоб навчити Настю.Десь на 4-8 рядочків.
Буду дуже вдячна.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2008 - 16:27

Parybok, Matysya, наденька, Sonya, Ксюнка, Натусiк, Емма дякую вам всім щиро навіть не думала що відгукнеться стільки людей.
Я покищо вдома трішки запанікувала подзвонила до лікаря він сказав що ще рано :), тому чекаю вдома.
Ксюнка дуже гарні молитви. Думаю зараз вони мені потрібні;)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sonya 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2008 - 16:39

Перегляд повідомленняГалочка (25.9.2008, 17:11) писав:

А ще одне прохання.Хто знає дитячу молитву не дуже велику,щоб навчити Настю.Десь на 4-8 рядочків.
Буду дуже вдячна.

Колись бабуся навчила мене в дитинстві: "Ангелу-хоронителю мій, завжди при мені стій. Вдень і вночі будь мені до помочі! "

Або ще така: "Ангелу-хоронителю мій, пішли зі мною. Ти попереду, я за Тобою ."
My Signature
Зображення
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Parybok 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2008 - 16:46

Sonya, Дуже гарні молитви. Першу я знав з дитинства - бабця навчила, а другу ніколи не чув, але як на мене, то вона також дуже сильна.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kxenja 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 September 2008 - 17:27

Alliska,молимось за тебе і за твою дитинку.

Галочка, ось іще одна молитва:

Втомлена іду я спатки,
сон стулив вже оченятка,
добрий янголе,святий,
тихий сон мені навій.
Коли я що зле зробила,
наді мною білі крила
ти,як завше, розпусти-
все пробач і захисти!
My Signature
Спойлер
Не бійся робити те, що ще не вмієш.... Пам"ятай, ковчег побудував початківець-любитель, професіонали збудували Титанік...
(Дэйв Бері)
  • 2
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2008 - 17:32

Перегляд повідомленняkxenja (25.9.2008, 18:27) писав:

Alliska,молимось за тебе і за твою дитинку.

Галочка, ось іще одна молитва:

Втомлена іду я спатки,
сон стулив вже оченятка,
добрий янголе,святий,
тихий сон мені навій.
Коли я що зле зробила,
наді мною білі крила
ти,як завше, розпусти-
все пробач і захисти!

Вау я просто вражена, мене пройняло до глибини душі!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 October 2008 - 09:53

Дякую всім за молитву у важку хвилину відчула підтримку і присутність Бога, щиро вдячна йому за велике щастя маленького синочка.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 October 2008 - 11:53

Дитячі молитви

Я лягаю ввечір спати
наді мною Божа Мати,
Два ангели по боках
І спаситель в головах.
Я з Ісусом розмовляю:
“Ой, Ісусе, глянь на мене,
Зроби добре дитя з мене.
Я до тебе ручки зложу
І здоров’ячка попрошу
І для мами і для тата,
Для сестрички і для брата,
Для бабусі, для дідуся,
Для всієї родини.
Ой, Ісусе Христосе,
Послухай малої дитини.”
Амінь.

Боже, Господе, Ісусе
на колінцях я молюся.
Всі гріхи мені прости
І від лиха захисти.
Просвіти моє серденько,
Щоби вчився я гарненько,
Щоб у школі і у дома
Не робив я зла нікому,
Щоби тата шанував,
Щоб матусі помогав!
Щоб жили ми всі здорові
Завжди в мирі і любові.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 October 2008 - 12:39

Доця поки що молиться: "Дякую тобі Боже за хороший день, за маму, за тата. Навчи нас любити один одного і Тебе"
:)
My Signature
Спойлер

Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 57 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Куратор теми

1. Аліска 

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка