Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Що вважається брехнею з релігійної точки зору - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Що вважається брехнею з релігійної точки зору ваше ставлення Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Schwarze Rose 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 10 December 2011 - 15:05

Відведу тему в сторону від Миколая (Янат, якщо вона створена таки з точки зору подискутувати про нього, то може і варто так було чесно назвати :give_rose: ). А як ви думаєте, чи є брехнею виправдання суспільством людей нетардиційної орієнтації? І зауваження - ви чесно впевнені, що людина може не брехати? Я вірю, що може намагатися і дуже хотіти цього не робити.
Yrasuk, ви праві, у мене в дитинстві ото власне і були 2 ті "обломи" через віру в Миколая, хоча мої бажання і сподівання були в порівнянні з бажаннями діток, про яких ви пишете просто таки меркантильними, а в один з тих разів мама, заклопотана місячною сестрою - забула про свято і сказала вранці, що певно ще не дійшов до нас, бо багатьом тра рознести подарунки і потім вдень підкинула мені подарунок в письмовий стіл, бо постіль була прибрана. Я пам"ятаю свій стан того дня серед однокласників (то було в 2 класі), бо всім були подарунки, а мені ні. Може я і обділяю з чиєїсь точки зору свою дитину (ну в плані свята і казки), але вона пише список перед святами нам з чоловіком і знає, що отримає сюрприз обов"язково (не весь список звичайно, але в тому теж є момент радості - отримання БАЖАНОЇ речі, а не що в батьків получилося чи фантазіі вистарчило чи грошей). Для мене то був тоді великий удар, чесно. Я аткож згідна про "не треба всім знати", але тоді варто просто ніц не казати.

Повідомлення відредаговано Schwarze Rose: 10 December 2011 - 15:17

My Signature
Спойлер

І ось, коли ми майме там, де холодно і сніг, і зовсім близько наша самота,
Бажання сильні, як любов, поможуть нам дійти і буде вся та наша висота.

І все буде добре для кожного з нас, і все буде добре, настане наш час.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мама5ти 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 December 2011 - 15:06

Янат, Якось не вийшло в мене запитальне речення, але мені самій цікаво і от шукаю та не найшла ще.

Користувач подумав і додав через 7 хв.:
Schwarze Rose, Як на мене такого виправдання бути не повинно і не може.
Раз Бог називає це гріхом і гидотою, то яке може бути виправдання в релігійному контексті?
My Signature
Синочок -1994
Донечка -1997
Донечка -1999
Синочок -2005
Донечка -1 січня 2010

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Янат 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 December 2011 - 15:23

Тема про Миколая зараз актуальна - от і наголос на неї зробився.

ви чесно впевнені, що людина може не брехати?
Я дійсно в тому впевнена і переконалася на власному досвіді. Коли роздуми про брехню стали мене муляти і сама брехня пекти, я почала старатися її обминути. Можна віжартуватися, недоговорити, промовчати!! Можна!!! Хоч на перший погляд - легше збрехати і забути.
Коли запізнилася на роботу, то легше було б придумати історію про потоп сусідів. Сказала :" Ну проспала, не знаю як так сталося". І нічого! Я не вмерла, начальниця не з’їла... Посміялися і забули.
Обман часто нами використовується просто так, без необхідності, на автоматі, бо " такий світ, так ся стало..."

Повідомлення відредаговано Янат: 10 December 2011 - 15:26

• 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 December 2011 - 15:26

Перегляд повідомленнямама5ти (10.12.2011, 15:06) писав:

Янат, Якось не вийшло в мене запитальне речення, але мені самій цікаво і от шукаю та не найшла ще.

Користувач подумав і додав через 7 хв.:
Schwarze Rose, Як на мене такого виправдання бути не повинно і не може.
Раз Бог називає це гріхом і гидотою, то яке може бути виправдання в релігійному контексті?

Не зрозуміла про що ви?Виправдання чого?Конкретизуйте. А, ви про нетрадиційне...Та певно що гидота і гріх, просто в суспільстві зара ходяти такі настрої, що то не гріх, а такі вони собі люди, що також є брехнею, при чому великою. Я просто хочу, щоб ми не зациклювалися на Миколаї, а дійсно розглядали питання брехні в різних ситуаціях, як і ту ж брехню "на благо"
Янат, якщо ви переконалися, що ви вмієте зовсім не брехати - мої вам вітання.

Повідомлення відредаговано Schwarze Rose: 10 December 2011 - 15:30

My Signature
Спойлер

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мумуся 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 10 December 2011 - 15:27

Цитата

Що вважається брехнею з релігійної точки зору

відповідь може бути тільки одна...
та все таки я можу пояснити (собі) деяку неправду чи можливо недосказаність. Напевно це- неправильно... Ні, це- неправильно, та зараз задумалась над мотивами- а чому? Щоб "полегшити" життя іншій людині... це- лицемірство з мого боку та... як сказати важкохворій людині, що вона за місяць помре?
My Signature
Я ніколи не залишав тебе... просто в найважчі моменти твого життя я ніс тебе на руках...
я- Мумуся, саме так називає мене моя донечка
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еос 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 10 December 2011 - 15:28

А я вважаю, що тільки в уяві обмежених людей ( на форумі таких нема) є чорне і біле, а Бог розрізняє відтінки. Така моя ( можливо зухвала) думка. Якщо я дитині кажу на щось "кака", то я не маю на увазі того, що в горщику, а маю на увазі все погане. І це не брехня, а спрощення поняття. Якщо я кажу дитині про харчову соду, то я ж не кажу їй, що то NaHCO3, так само воду називаю водою а не Н2О... Важливо, щоб не було підміни понять, а якщо суть зберігається, то ніяка то не брехня.
Янат, якщо ми ставимо дитині на тарілку за обідом відбивну, то ми кажимо: З'їж м'яска", чи кличемо "ПІшли з'їмо трупик мертвої тваринки"?.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 December 2011 - 15:35

Перегляд повідомленняМумуся (10.12.2011, 15:27) писав:

відповідь може бути тільки одна...
та все таки я можу пояснити (собі) деяку неправду чи можливо недосказаність. Напевно це- неправильно... Ні, це- неправильно, та зараз задумалась над мотивами- а чому? Щоб "полегшити" життя іншій людині... це- лицемірство з мого боку та... як сказати важкохворій людині, що вона за місяць помре?

Не казати, що помре через місяць, чи вона вас питає - "коли я помру?" Думаю, що казати, що треба лікуватися, а ще, що треба молитися, бо для Бога нема неможливого.(ні, це не шпилька, а просто порада, чи обмін досвідом :smile:, у мене були такі ситуації - з мамою, а тепер і вчителька)

Повідомлення відредаговано Schwarze Rose: 10 December 2011 - 15:38

My Signature
Спойлер

• 2
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 December 2011 - 15:40

Перегляд повідомленняМумуся (10.12.2011, 15:27) писав:

як сказати важкохворій людині, що вона за місяць помре?

А навіщо їй взагалі це казати. Ніхто ж не знає через скільки вона помре. Навіть лікарі.
Є хороший фільм з Андрієм Краско " Я живий" . Про людей які впали в кому і живуть в такому собі світі... Герой Краско говорить, що якби він знав... то вийняв би шкарпетки з-під ліжка. Супер фраза! Я знала людину чоловік якої помер від раку в 25 років. В неї на руках мала дитина і.... рак. Вона знала, розуміла, боролася, лікувалася і ХОТІЛА ВСЕ ВСТИГНУТИ!!!

Флоріана, чорних і білих нема. Як нема безгрішних. Але розіміння гріха бути повинно.
І оті ваші приклади... мені незрозумілі. Хоч мають право на життя. :)

Нарешті, за деякий період часу, я почала чимось цікавитися на форумі ;)

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
таня23, я мала на увазі позашлюбні сексуальні задоволення.
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 December 2011 - 15:42

Відходимо від Миколая, відходимо, будь ласка. Є купа інших прикладів брехні.
My Signature
Спойлер

• 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 December 2011 - 15:46

Янат, якщо ви переконалися, що ви вмієте зовсім не брехати - мої вам вітання.
Schwarze Rose Зовсім не получається, але здебільшого....

Я розумію, що треба прагунути до досконалості, але живучи в сім"ї, в соціумі це не реально...

Якщо тема все ж релігійна, то нагадаю, що Господь радить своїм учням відійти від світу, не приймати його гріху, щоб мати вічне царство і називатись його учнями. Тобто, в цілому таки світ приймає гріх, живе в нім і виправдовує цей гріх в своїх очах.

Повідомлення відредаговано Янат: 10 December 2011 - 15:53

• 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 December 2011 - 15:56

Перегляд повідомленнятаня23 (10.12.2011, 15:53) писав:

Не вийде, мабуть, бо акцент зроблений саме на цьому.

Чому ж? Для мене не важливо на якому саме прикладі говорити про гріховніст брехні, я не бачу різниці. Але я залюбки поговорю про солодку пілюлю чи щось інше, що не так ггостро сприймається форумчанами.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Левит 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 December 2011 - 16:08

Ось приклад для роздумів зі Старого Заповіту: Йосип наказує покласти свою срібну чашу до мішка наймолодшого брата, щоб потім звинуватити, що брати вкрали цю чашу.(Буття 44)
My Signature
ІСУС ХРИСТОС--це БОЖИЙ АГНЕЦЬ, РОЗП'ЯТИЙ ЗА КОЖНОГО З НАС і ВОСКРЕСЛИЙ ДЛЯ НАШОГО ВИПРАВДАННЯ. ЙОМУ ВСЯ СЛАВА!!!
Не будемо, як Діти Божі, не увійдемо в Царство Небесне
Просите мира ИЕРУСАЛИМУ!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еос 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 10 December 2011 - 16:13

Янат, , не помітила відповіді на цю мою репліку. Янат, якщо ми ставимо дитині на тарілку за обідом відбивну, то ми кажимо: З'їж м'яска", чи кличемо "ПІшли з'їмо трупик мертвої тваринки"?.
Вважайте це іншим прикладом брехні. То як?

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 December 2011 - 16:30

Флоріана , думаю тут ви вже надто "утрируете", бо то не трупик, трупик - то той хто здох чи сам помер. А то таки м"яско і то не брехня, малій дитині нічого і не треба більше нічого пояснювати. А от відповідь на питання дитини звідки береться м"ясо (рано чи пізно воно з"являється) вже дає поле для відповіді - виробляють на заводі, продають в магазині (що до речі не брехня), чи відповідаєте, що деякі тварини створені, щоб ми їх їли. Ну деякі після того стають вегетаріанцями ("птичку жалко"), а деякі розуміють, що так є. Є корови молочних порід, є кури яйценосні, а є ті і ті м"ясних порід. Думаю можна нормально пояснити що і як, коли потім дитина почне задавати питання про те, як забивають тварин. Ви ж не розказуєте, що тварин довго мучать і тоді тільки їм смерть, та це і не правда. Думаю, що правду треба казати дітям, коли питають, а не з самого початку все точно і "обстоятельно" пояснюючи, коли вони ще нічого не розуміють. Вегетаріанці пояснять по-своєму.
Ну а як ви пояснюєте дитині, звідки беруться діти? Чи довго запевняєте, що в капусті чи лелеки , бідасі, надриваються? Я теж не прихильник, щоб 3-6 річним дітям настільки точно пояснювати тонкощі будови тіла і анатомії, але думаю, що відповідь, що мама тебе народила, бо тато і мама дуже любили один одного і хотіли таку маленьку дитинку, щоб її теж любити буде задовільняти дитину якийсь час і буде правдою.
Левит, над запитанням про Йосипа - подумаємо.

Повідомлення відредаговано Schwarze Rose: 10 December 2011 - 16:35

My Signature
Спойлер

• 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   stellina 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 December 2011 - 16:31

Мені закинули .що треба було не обманювати тьотю .а сказати по правді .що у неї рак..Коли ми звернулися до лікарів то нас відправили помирати .бо вже було пізно щось робити...У неї був рак хребта .а ми сказали .що радикуліт...Я навіть сунула взятку лікарю .щоб сказав що вона одужує....Ми всі її підтримувал і вона боролося .бо вірила .що її хвороба не важка....Коли вона у мене питала свій діагноз .що треба було сказати-у вас рак?...А ви б сказали це своїй близькій людині....Інколи ми брешемо самі собі...У мене є подруга яка коли прийде .може весь день сидіти .і питає чи не заважає мені то.що сказати що так .у мене справ по горло і я мрію коли вона піде?...Або мамі яка дзвонить і питає чи все гаразд .сказати що є купа проблем і мама буде переживати?..

Повідомлення відредаговано stellina: 10 December 2011 - 16:33

• 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 December 2011 - 16:35

Schwarze Rose

Цитата

малій дитині нічого і не треба більше нічого пояснювати

Апе замовчування- це теж брехня, чи не так?
А оце- вікрита маніпуляція:

Цитата

А от відповідь на питання дитини звідки береться м"ясо (рано чи пізно воно з"являється) вже дає поле для відповіді - виробляють на заводі, продають в магазині (що до речі не брехня), чи відповідаєте, що деякі тварини створені, щоб ми їх їли.

My Signature
Я ніколи не залишав тебе... просто в найважчі моменти твого життя я ніс тебе на руках...
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 December 2011 - 16:53

Давайте визначимося, що є брехня - подача свідомо завідомо неправдивих свідчень чи що ви розумієте під цим словом (не розголошення данних, поступове пояснення і т.д.)
Прихований текст

У випадку з м"ясом то не є замовчування, в віці 2 років діти над цим не задумуються, а в 5 років я поснила малій саме так, як писала вище.
stellina , ви не ображайтесь, я вас не засудую і не зневажаю, не докоряю і не закидаю, що ви неправа, мені важко вам щось сказати про вашу тітку, зараз лікарі здебільша самі зразу кажуть хворому, що в нього там, на родичів цього ніхто не покладає. Я не хочу тут зараз копатися в тому, що вже минуло, думаю, що сказала б, щоб спиталася в лікаря сама. Звичайно ви краще знаєте свою тітку, деколи люди сильніше чіпляються за життя і не унивають, коли знають, що їм загрожує щось погане, але ви знали її краще. Принаймні полюбому, її треба було за цей час підготувати до того, що на землі ми всі тільки тимчасово, а основне - у вічності, і з цим погодяться всі, незалежно від віросповідання. Я казала про свою ситуацію і про те, як вважаю правильно. Про подругу - я скажу прямо, що не можу уділити багато часу, бо купа роботи і якщо хоче сидіти - хай помагає чи вибачає.
На питання "як справи?" кажу - сподіваюся, що все буде добре, і хоч є проблеми - стараюся вирішувати. Якщо хтось хворий - лікуємося, були проблеми з роботою - стараюся знайти вихід. Можете казати, що я щукаю з усього позитив або релігійна фанатичка - але я ще крім всього покладаю надію на Бога і прошу вирішити мої проблеми. І знаєте - помагає, принаймні на серці стає набагато легше. Тут думаю теж ніхто з християн не заперечить.
Маніпуляція в чому?Мумуся, моїм варіантом було, що створені, щоб ми їх їли, їх ріжуть і звідти береться м"ясо, я привела інше для прикладу.
У інших можуть бути свої приклади, свої поняття, ми ж тут дискутуємо, я нікого не засуджую, не стверджую, що не обманюю ніколи і нікого, просто приводжу свої приклади, може хтось для себе щось візьме, або я у когось.
Я читала своїй дитині казки , як і кожна нормальна мама, і повірте, моя дитина не думає, що звірі насправді розмовляють.
Думаю, що коли Янат починала тему, то мала на увазі не замовчування, думаю вона мала на увазі свідомий обман.

Повідомлення відредаговано Schwarze Rose: 10 December 2011 - 17:20

My Signature
Спойлер

• 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 December 2011 - 17:20

пропустила, неуважна...
Янат, а

Цитата

Я знала людину чоловік якої помер від раку в 25 років. В неї на руках мала дитина і.... рак. Вона знала, розуміла, боролася, лікувалася і ХОТІЛА ВСЕ ВСТИГНУТИ!!!
яким чином має відношення до брехні?
My Signature
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 December 2011 - 18:30

Поки що нічого добавити. Мої думки повністю співпадають з Schwarze Rose і сама б краще не сказала.

Часом коли людині важко сказати правду ( що таки нема часу для сусідки і їй пора додому) - я вважаю слабохарактерним недоліком. І сусідці не вгодить і сама нічого не встигне.

Мумуся, це в тему, коли обманюють щодо діагнозу. Молода жінка знала свій діагноз, хотіла його знати, боролося з ним і планувала своє життя. Вона була великою молодчинкою. І чоловік її знав свій діагноз, вони разом з ним боролися і головною його ціллю було дожити до народження сина. Помер коли хлопчику було пів року... Вони обидвоє не хотіли бути в " нєвєдєньї".
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мама5ти 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 December 2011 - 20:06

Ха, я напевно пізно прийшла, тут вже домовились про релігію не говорити?
Але я тільки що прогулювалась і роздумувала саме над цим аспектом питання.
Якщо ми в чомусь обманюємо дитину, але не пов'язане з релігією, дитина відкриє колись цей обман і буде найбільше це нам недовіряти в таких питаннях.
Але, якщо ми обманюємо дитину в релігійних питаннях, то дитина відкриваючи неправду в чомусь одному зневірюється у всій релігії і вірі. Наприклад згадалось оповідання, напевно в школі вчила чи так читала, вже і не пригадаю, але суть така була, що хлопчику мама казала, що боженька на іконі бачить все, і за ним пильно стежить в хаті, то та дитина, коли нікого не було в хаті, повиколювала очі тому образу, щоб не дивився.
Така маленька невинна неправда, (адже Бог не з ікони дивиться), а дитина втратила віру, бо того бога так легко оказалось без очей лишити.
От чому я дітям не роблю казку з релігії з віри, щоб і Бог не здався їм казкою. А казки про звірят і царевичів не можуть нанести таку непоправну шкоду духовному стану дитини, в майбутньому дорослої людини.

Моя власна думка, нікому не нав'язую.
My Signature
Синочок -1994
Донечка -1997
Донечка -1999
Синочок -2005
Донечка -1 січня 2010

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

Вчора, 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 19 )