Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: гомеопатія та релігія - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

гомеопатія та релігія чи є звязок? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Aquarelle 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі
  • Подякували: 0

Відправлено 10 October 2011 - 10:39

Просто якщо вже зачіпати тему релігії, то я вважаю, заступники в нас не різні, Абсолютний Розум хоч як його називайте, є один, ми ж всі люди на цій планеті, чи ви вважаєте, що від переходу в іншу віру людина змінює свою суть як така? Душа ж у всіх подібна за своєю природою? Чи в індусів семирівнева, а в християн якась інакша? Інша справа, що трактування філософії в різних народів відрізняються. Але явище всі трактують то одне? Тоді про що ми говоримо? Яке кидання між "заступниками" ? А про те, що вам смішно - так, я вважаю, що духовенство - спеціалісти у сфері аж ніяк не духовного здоров"я, такі зустрічаються, але їх одиниці. А більшість - саме ті, що оперують категоріями заборон, "заступників" і "що псує чию душу" - спеціалісти в сфері маніпуляції масами, але аж ніяк не душі... Так що, тут питання в тому, хто де знаходить мир для своєї душі, а не "хто кому служить". Призначення релігії - дати людині зміст життя, а не насадження рабської психології, щоб людина боялася об"єкта поклоніння і, головне, жила так, як вигідно церкві як установі. Тому, мабуть, тут в нас з вами різні вихідні уявлення про релігію, відповідно, наші судження не можуть бути співвіднесені між собою. Може, і кров переливати не будемо? І інших медичних прийомів застосовувати (в разі необхідності, звичайно)? Я за широке бачення світу, і в питаннях духовних теж, а не за фанатичне замикання в рамках конкретної релігії і безоглядне слідування постулатам самопроголошених пастирів.

My Signature
Зображення
Щастя є!
  • Back To Top

Користувач поза мережею   fenix 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 10 October 2011 - 10:51

Перегляд повідомленняiryna (10.10.2011, 11:07) писав:

Стало трохи смішно, як прочитала. Коли хворієте - значить щось не впорядку з душею ( хто з нас без гріха?..) і треба лікувати душу, тоді і тіло прийде до норми. Все зв"язано.. Починати треба зверху, і все піде по струнах до низу ( до тіла). Бо коли тільки тіло лікують таблетками, а не думають знайти причину, то ж хвороба повертається.
...
А коли очистила душу, стараюсь не грішити, то і хвороби минули, і не треба ніяких ліків, чого і Вам бажаю

ІМХО - релігійне пустослів'я. Один візит у відділення дитячої онкології спростує всі Ваші судження. Спробуйте туди сходити, заглянути тим дітям в очі, а потім розкажіть їм, що в них "щось не впорядку з душею"..

My Signature
Є дві однаково зручні позиції: або вірити усьому, або в усьому сумніватись; і те і інше звільняє від необхідності думати. (А.Пуанкаре)Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонячна 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 10 October 2011 - 11:05

Перегляд повідомленняSchwarze Rose (8.10.2011, 20:35) писав:

Багато складових насправді отруйні, а якщо оперувати тим, що тут містяться їх "ничтожно" малі розведення, то де ж фітоефект? Щось не клеїться.

Так в тому то і суть, що все залежить від дози... Одна справа зажувати отруйну рослину, а інша ліки з безпечним дозуванням.

My Signature
Все, що існує на світі, колись було мрією.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вітана 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 10 October 2011 - 11:13

Перегляд повідомленняfenix (10.10.2011, 11:51) писав:

ІМХО - релігійне пустослів'я. Один візит у відділення дитячої онкології спростує всі Ваші судження.

Навпаки - підтвердить. Діти хворіють не просто так - а відповідають за гріхи батьків і роду, але то окрема розмова.
А щодо гомеопатії - то там дійсно є намір упорядкувати душу. І так само дієтологія і загартовування в ополонці, йога і фітнесс тощо мають за мету навчити вести здоровий спосіб життя- а це і є профілактика захворювань, і маєть на меті "порадувати душу" - яка стане більш гармонійною і навзаєм гармонізує тіло, болячки пропадуть.
В тій же офіційній фармакології існує ефект "плацебо" - якщо людина дуже вірить, що таблетка зніме біль і врятує від хвороби бо допомоглосусідці-тітці-кільком знайомим, то такій людині можна давати обманку таблетки (крейду), а все одно допоможе - бо люди сама себе вилікувоє правильним настроєм і вірою.
Людина здатна самостійно гармонізувати свою душу і своє тіло - і бути здоровою. Але треба багато чого знати і розуміти і робити для цього. А релігійні заборони чи медичні втручання аж ніяк цьому не сприяють - бо коригують наслідки, а не причини хвороб і дисгармонії.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   iryna 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 10 October 2011 - 11:20

Перегляд повідомленняAquarelle (10.10.2011, 10:39) писав:

Призначення релігії - дати людині зміст життя, а не насадження рабської психології, щоб людина боялася об"єкта поклоніння і, головне, жила так, як вигідно церкві як установі. Тому, мабуть, тут в нас з вами різні вихідні уявлення про релігію, відповідно, наші судження не можуть бути співвіднесені між собою. Може, і кров переливати не будемо? І інших медичних прийомів застосовувати (в разі необхідності, звичайно)? Я за широке бачення світу, і в питаннях духовних теж, а не за фанатичне замикання в рамках конкретної релігії і безоглядне слідування постулатам самопроголошених пастирів.

Тут я з Вами погоджуюсь.
А щодо заступників, то хто з нас точно може знати, як там, в сфері духовній? ми ж цього зрозуміти ще не можемо. Мені допомагає Матінка Божа, індусу- хтось інший, то може ці духовні заступники, кожен на свому рівні, допомагає цьому світу.

Перегляд повідомленняfenix (10.10.2011, 10:51) писав:

ІМХО - релігійне пустослів'я. Один візит у відділення дитячої онкології спростує всі Ваші судження. Спробуйте туди сходити, заглянути тим дітям в очі, а потім розкажіть їм, що в них "щось не впорядку з душею"..

Ви так любите провокувати, не люблю суперечок, завжди всіх мирю.
Щодо діток, болить душа, і ніхто з нас не знає - чому так? але скажу Вам, знала таку дитинку( 7 років) що в свої роки так любила Бога, приймала причастя, і з спокоєм покинула цей світ, вона там точно щаслива, ангел біля Бога, хто знає, де ми будем?
Ми вже відійшли від теми.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2011 - 12:28

Можливо львівяни чули про сестру Августину з Шпиталю Шептицьких. Віддана католичка, вчилася у відданих католиків, три роки в Римі (Авентіно) у клініці професора Антоніо Мегро (старенький практикуючий католик, лікував багатьох і у Ватикані) і свідчить про дієвість цієї медицини.

My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Schwarze Rose 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2011 - 13:05

Перегляд повідомленняСонячна (10.10.2011, 12:05) писав:

Так в тому то і суть, що все залежить від дози... Одна справа зажувати отруйну рослину, а інша ліки з безпечним дозуванням.

В тому то і справа, що в великих кількостях отруйні, в певних, безпечних - лікувальні (що нам і пропонує фіто та народна медицина), а в тих розведеннях, що в гомеопапрепаратах - незрозуміло. Також все діло як підходити до гомеопатичних препаратів - як до гомеопатичних, чи як до "фітопрепаратів" малої концентрації (аптечна гомеопатія).

My Signature
Спойлер

І ось, коли ми майме там, де холодно і сніг, і зовсім близько наша самота,
Бажання сильні, як любов, поможуть нам дійти і буде вся та наша висота.

І все буде добре для кожного з нас, і все буде добре, настане наш час.
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мама5ти 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2011 - 14:16

Моя думка така. Сам вираз "псує душу" не є правильним в цьому випадку.
Людина може або вірити в такі ліки і таке лікування або ні.
Якщо я, будучи віруючою християнкою, дізнаюсь, що якісь там ліки є "заговореними", зробленими з якимось нашіптуванням і ритуалам, і почувши це, покладу надію свою на ці ліки, звісно надіючись, що допоможуть саме ці ритуали, то це проблема моєї віри. Як я тоді можу вважати себе християнкою.
Якщо ж я буду приймати ці самі ліки, навіть не здогадуючись, що хтось щось там над ними шептав, вони моїй душі, звісно, не пошкодять, бо в цьому випадку я не прийняла серцем і душею ідею бути оздоровленою заговорами чи магією. Просто приймала як звичайні ліки.

Є в Біблії трохи по іншому поводу такі слова:
26 Бо Господня земля, і все, що на ній!
27 Як покличе вас хтось із невіруючих, і ви захочете піти, їжте все, що дадуть вам, за сумління зовсім не турбуючись.
28 Коли ж скаже вам хтось: Це ідольська жертва, не їжте тоді через того, хто сказав, та через сумління!
29 Говорю ж не про власне сумління, але іншого, чого б моя воля судилась сумлінням чужим?
(1Кор.10:26-29)

Вважаю, що ці слова можна віднести і до цих ліків.
От як хтось мені скаже:" на ці ліки, бо вони заговорені", тоді точно не візьму, ради того, хто сказав. Щоб не підтверджувати його думку, про лікувальний ефект магій, в яку я сама не вірю і не сприймаю.

My Signature
Синочок -1994
Донечка -1997
Донечка -1999
Синочок -2005
Донечка -1 січня 2010

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2011 - 14:20

Перегляд повідомленняSchwarze Rose (10.10.2011, 13:05) писав:

В тому то і справа, що в великих кількостях отруйні, в певних, безпечних - лікувальні (що нам і пропонує фіто та народна медицина), а в тих розведеннях, що в гомеопапрепаратах - незрозуміло.

От власне і наука не може зрозуміти, чому вони діють( а вони таки діють). Такі величезні розведення, що просто не можуть вплинути на тіло ( і чим більші, тим більший ефект). А на що впливають, може знають ті, хто робить :) . З вікіпедії -
Прихований текст
Современная наука, в том числе медицина, скептически относится к гомеопатии, указывая на отсутствие научных основ этого метода лечения болезней. Теоретическое обоснование гомеопатического принципа не соответствует научным представлениям о функционировании здорового и больного организма, безопасность и эффективность большинства гомеопатических методов лечения подвергалась недостаточной проверке, а осуществлённые клинические испытания гомеопатических препаратов не выявили различий между гомеопатическим лекарством и плацебо.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Біла Троянда 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2011 - 14:28

Перегляд повідомленняiryna (10.10.2011, 15:20) писав:

От власне і наука не може зрозуміти, чому вони діють( а вони таки діють). Такі величезні розведення, що просто не можуть вплинути на тіло ( і чим більші, тим більший ефект). А на що впливають, може знають ті, хто робить :) . З вікіпедії -
Прихований текст
Современная наука, в том числе медицина, скептически относится к гомеопатии, указывая на отсутствие научных основ этого метода лечения болезней. Теоретическое обоснование гомеопатического принципа не соответствует научным представлениям о функционировании здорового и больного организма, безопасность и эффективность большинства гомеопатических методов лечения подвергалась недостаточной проверке, а осуществлённые клинические испытания гомеопатических препаратов не выявили различий между гомеопатическим лекарством и плацебо.

інтересно як таким плацебо можга вилікувати гайморит,а я вилвкувала і чітко бачила як змінюється слиз,то то від самонавіювання?так не буває,і не чари!а ліки!

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2011 - 15:43

Перегляд повідомленняБіла Троянда (10.10.2011, 14:28) писав:

інтересно як таким плацебо можга вилікувати гайморит,а я вилвкувала і чітко бачила як змінюється слиз,то то від самонавіювання?так не буває,і не чари!а ліки!

То медицина так пояснює, коли не може зрозуміти:). Ви напевно аптечним препаратом лікували, це не гомеопатія справжня, а нормальні ліки, добре діють. :smile:

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Katerinka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 10 October 2011 - 19:05

Вопрос мой был про ангин хель. его она считает "вредным" гомеопатическим. но это ж никакие не заряженные крупинки....а вполне обычные травяные таблетки....

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2011 - 19:29

Лікування зараз переростає в бізнесову діяльність. Всім відомо, що лікарі отримують певний відсоток від аптек куди направляють своїх пацієнтів.
Можливо по тій самій причині вас Katerinka відправляли в Зелену аптеку? А про ангін-хель сказали, що "псує душу" щоб вас остаточно переконати піти в ту аптеку, з якої лікар буде мати відсотки?
Як варіант можливий.

Повідомлення відредаговано Нічлава: 10 October 2011 - 23:10

My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 November 2011 - 12:14

Ось знайшла, може комусь буде цікаво-
Прихований текст

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mellow 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 17 November 2011 - 17:03

Не бачу в гомеопатії нічого окультного. Сама нею лікуюся у лікаря-гомеопата і дуже задоволена ефектом.

Хто не знає, гомеопатією лікували такі святі, як Іоан Кронштадтський та Феофан Затворник.

• Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 November 2011 - 10:08

Перегляд повідомленняMellow (17.11.2011, 18:03) писав:

Не бачу в гомеопатії нічого окультного. Сама нею лікуюся у лікаря-гомеопата і дуже задоволена ефектом.

Хто не знає, гомеопатією лікували такі святі, як Іоан Кронштадтський та Феофан Затворник.

Підозрюю, це Вам гомеопат ваш сказав... Кожен говорить те, що йому підходить!!
Я щось не знайшла такого в їх працях.. Крім того, Феофан Затворник був [/u]затворником і ніхто з ним там разом не був, щоб точно знати.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mellow 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 November 2011 - 14:43

Ми з моїм лікарем ходимо до однієї православної громади :)

Щодо Феофана Затворника - він перебував у затворі з 1872 по 1894. У цей час він не припиняв листуватися зі своїми духовними дітьми. Я знайшла частину цього листування, де, зокрема, є його поради у лікуванні гомеопатією. Взагалі тут нема нічого дивного. У дореволюційній Росії гомеопатичне товариство тримало міцні позиції. А в 1892 році гомеопатичну аптеку таки освячував Іоан Кронштадтський. І за його часів в деяких семінаріях читалися курси із практичної гомеопатії.

Феофан Затворник:
*30.9.83.: Доброе празднование Ваших именин да привлечет на Вас благословение Господне! – Но Вы все болите. Хотите прибегнуть к гомеопатии. Добре! – Слышу, что крупинки многим помогают. – И у меня берут, – и будто получают пользу. – Книг по этой части куча. Вот, думается мне, какая получше: – Гомеопатический домашний лечебник д-ра Е. К. Шепмеля – цена 1 р. 50 к. с пересылкой. – Но тут не все. – В пополнение Домашний врач-гомеопат д-ра Геринга, – с пересылкой 3 р. Для первой – есть и приспособленная аптека… в 36 пузырьков с крупинками, что стоит, не знаю, кажется – руб. – 15 или более. Напишите об этом Премудрой (Ред. – Софии Н. С.), и она все устроит. – Будете писать к ней, побраните ее, что она не сообщила мне нового адреса. – Что она в монастырь пробралась, очень рад. Господь да управит путь ее <…> Вот Вам крупинки – Aconit и Belladonna – принимать попеременно… Во время припадков… через – 1, 2, 3, часа… А не во время припадков, если есть охота, – одно утром, другое вечером… прием: одна крупинка на чайную ложку… или берете в рот крупинку, – и глотком воды проводите ее – внутрь [VIII, с. 83-84].

• Back To Top

Користувач поза мережею   Roman_Romashka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 29 October 2014 - 21:05

Перегляд повідомленняiryna (18 November 2011 - 10:08) писав:

Підозрюю, це Вам гомеопат ваш сказав... Кожен говорить те, що йому підходить!!
Я щось не знайшла такого в їх працях.. Крім того, Феофан Затворник був [/u]затворником і ніхто з ним там разом не був, щоб точно знати.

Осьо читайте що каже архієпископ запорізький і мелітопольський Лука (розміщеного на сайті православного гомеопата Вікулова А.О., котрий працює з благословення свого духівника):
Прихований текст

Феоефан був затворником, але прочитайте його листи! Ось для прикладу:
Прихований текст

Такий стиль життя не відміняє його святість і розум.
Крім св. Феофана Затвірника та Іоана Кронштадського, благословляли на лікування гомеопатією святитель Ігнатій Брянчанінов, Іоан Крестянкін, Ігнатій Кавказький, митр. Сурозький. При бажанні можна багато що знайти святих отців, котрі благословлялись своїх прихожан на лікування гомеопатією. На фейсбуку є священник з Москви, котрий вже десятки років як практикує гомеопатію:
Прихований текст

Якщо б Православна Церква не благословляла цей метод, то його б давно уже позбавили сану!
Загалом немає однозначної позиції Церкви щодо гомеопатії, на відміну як наприклад, Церква жорстко засуджує ЕКО, клонування, аборти і т.п. Є твердолоба позиція деяких не дуже грамотних як священнослужителів, так і просто мирян, котрі не дуже розбираються, але кидаються гучними фразами.

З власного досвіду. Коли почав ближче знайомитись з приходом, то виявилось що гомеопатію користується не тільки моя родина. При тому у деяких людей дуже хороші результати. У моєму випадку, гомеопатія працює у 100%. Але були люди, котрі попадались до шарлотанів.

Повідомлення відредаговано Roman_Romashka: 29 October 2014 - 21:16

My Signature
Татко зі слінгом.
Ми не користуємось: памперсами, послугами педіатрів, олійками, присипками, докормами, сосками, ходунками, бігунками, при цьому Владиславчик не хворіє, росте щасливим на радість татові і мамі :)
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ann_sem 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 November 2016 - 11:17

Якщо гомеопатія - це плацебо, то як пояснити її ефект на дітях, тваринах та навіть рослинах? Невже то я так екстрасенсорно впливаю на своїх близьких))))тоді можна приймати пацієнтів)) Ми вже 5 років лікуємось лише гомеопатією і для мене це чудо. Кожен раз дивиуюсь..дитина лежить два дні, приймає гомеопатію і через 5 хвилин підривається, каже мама я хочу їсти і йде гратись. Завжди ошарашена від таких результатів, хоча і знаю що гомеопатія діє. Таких прикладів багато в мене. Краще подумайте, як антибіотики змінюють людину, або інші ліки.. Думаєте вони залишають вашу психіку без змін? помічала що після антибіотиків людина стає дуже роздратована.(хоча інколи без них не обійтись звісно)

• Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 11 December 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн