Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Чи відносите Ви себе до віруючих людей? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 15 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Чи відносите Ви себе до віруючих людей? Якщо так, то до якої конфесії належите? Оцінка: -----

Опитування: До якої релігійної конфесії Ви належите? (593 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

До якої релігійної конфесії Ви належите?

1. Українська Православна Церква (Московського Патріархату) (68 голосів [12.08%])

Відсоток голосів: 12.08%

2. Українська Православна Церква Київського Патріархату (107 голосів [19.01%])

Відсоток голосів: 19.01%

3. Українська Автокефальна Православна Церква (23 голосів [4.09%])

Відсоток голосів: 4.09%

4. Українська Греко-Католицька Церква (297 голосів [52.75%])

Відсоток голосів: 52.75%

5. Римо-Католицька Церква в Україні (16 голосів [2.84%])

Відсоток голосів: 2.84%

6. Вірменська Апостольська Церква (0 голосів [0.00%])

Відсоток голосів: 0.00%

7. Протестант (лютеранин, кальвініст, баптист, п'ятидесятник, адвентист, харизматик) (47 голосів [8.35%])

Відсоток голосів: 8.35%

8. Юдей (2 голосів [0.36%])

Відсоток голосів: 0.36%

9. Мусульманин (1 голосів [0.18%])

Відсоток голосів: 0.18%

10. Буддист (2 голосів [0.36%])

Відсоток голосів: 0.36%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   АМА 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 October 2008 - 17:42

Перегляд повідомленняМартин (9.10.2008, 17:38) писав:

Тут Ви праві, священники часом своїми діями відштовхують людей, але якщо дитина пройшла катехизацію, вона таки повинна знати те що її питали, особливо в 12 років... Може проблема в тому, що діти виховувались Якби дітей привчали, що Бог не Страх, а Любов, все, можливо, було би інакше?

тут мабуть я неправильно висловилась ;), дітей так і виховували з розумінням, що Бог є Любов.
Взагалі-то я не вважаю, що діти зобов’язані досконало на пам’ять знати все, що їх питали, мабуть тому, що і сама зараз того всього не перечислю. Не достеменні знання з катехизму визначають, чи людина добрий християнин ;), але це моя думка.

А стосовно того, що люди спершу ідуть до священника - і то десь є правдою. Згадаючи процес формування моєї участі у християнстві теж тепер розумію, що священники відігравали у цьому процесі далеко не останню роль. І тільки згодом зрозуміла, що коли йду до церкви, то на сам перед іду на спілкування до Бога, а не до священника, але це реально дуже часомісткий і тяжкий процес для усвідомлення. Також важко усвідомити, що священник проста людина, така ж грішна як і я, коли іноді стаєш свідком далеко не найкращих його поступків. Багато людей у таких випадках просто відвертаються від церкви. Те саме стосується "бабок". Потрібно реальне розуміння того, чому ти ідеш до церкви, аби не звертати на них увагу, хоча і при такому розумінні іноді дуже важко стриматись аби не заробити собі нових гріхів ;).
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   АМА 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 17:47

Перегляд повідомленняМартин (9.10.2008, 17:38) писав:

Така вже ментальність нашого народу, що віруючим себе вважає чи не кожен, а до церкви ходить лише на Різдво та Великдень...

Тут теж не варто бути таким категоричним. Є люди які реально немають можливості потрапити в неділю на службу. Наведу приклад - здорова жінка, яка доглядає за немічною матір’ю. По буднях прауює пів дня, по неділях відпускає свого рідного брата з сім’єю на службу, а сама просто не встигає, бо доглядає за матір’ю. Іноді вдається вирватись на службу. Як думаєте, тут її провина. що не ходить кожної неділі до церкви?
Випадок другий - людина хвора, щонеділі слухає службу по радіо Ватикану, але на Різдво і на Великдень таки іде на службу, хоча це дуже важко.

Тому: "Не суди і несудимий будеш" ;). Гадаю найперше треба дивитись на себе, своє життя і поступки, а потім на інших. Якщо зможете сказати - я так не роблю, то ок, але це зараз, а від того. що буде потім не застрахований абсолютно ніхто...
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zajka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 October 2008 - 17:49

Я католичка (римо-католичка - з результатів опитування бачу, що я вже друга тут така, але не зрозуміла з попередніх дописів, хто перший), чоловік православний.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kxenja 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 18:17

я католичка східного обряду
My Signature
Спойлер
Не бійся робити те, що ще не вмієш.... Пам"ятай, ковчег побудував початківець-любитель, професіонали збудували Титанік...
(Дэйв Бері)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анічка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 19:16

Якщо не помиляюсь, Господь у серці, а не в якійсь окремій конфесії. Я ходжу в Собор /Українська Православна Церква Київського Патріархату/ (хоч і не є заядлою прихожанкою :yahoo:, багато чого не знаю). Та вважаю, що зайти в іншу церкву - нормальне явище. Мені подобається дуже в нашому костелі, хоч я і православна, там велична атмосфера, приємно пахне ладаном і гарно грає орган. В таких умовах певно легше всього забути що робиться на вулиці та зануритись у власні думки і звертатися до Бога. Так що католикам там доволі затишно. :blush:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   бузок 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 21:45

Я відвідую греко-католицьку церкву. Виросла в сімї греко-католиків і чоловік теж.Здебільшого ходимо до хр. св. Андрія, там брали шлюб, хрестили дитину. Щоправда, останнім часом, частіше ходимо до церкви , що знаходиться близько від нашого будинку, з малим вибратися до центру складно.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Rimas 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 22:01

УПЦ МП - зло
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Осока 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 22:16

Перегляд повідомленняRimas (9.10.2008, 23:01) писав:

УПЦ МП - зло

Rimas, коли Бог роздавав толерантність людям, Ви стояли в черзі за попкорном...
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 22:28

Пане Rimas! Питання у темі стояло лише про те, чи ви взагалі людина віруюча і про віросповідання (чи приналежність до певної конфесії). Ваші власні невподобання певних конфесій висловлюйте у іншій темі, хоча... може взагалі не варто так різко висловлюватися... у жодній темі. Не думаю, що вірянам, котрі є парафіянами Вами названої конфесії, припаде до душі ваше висловлювання. Не бачу потреби навмисного роздмухування релігійних суперечок, котрі часто переростають у справжнісінькі форумські війни.

До автора теми!
Пане Мартин! Питання у темі звучить "Чи віруюча Ви людина?". Проте, чомусь не бачу відповіді у голосуванні для людей, котрі вважають себе атеїстами. Може додати його у голосування. Або назвати тоді тему: "Яку релігію сповідуєте (до якої конфесії належите)?"
My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Rimas 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 23:57

Ага.. :) ви б змоєю бабцьою поговорили про толєрантність.. Вона б ясно сказала ху із ху.
Чесно кажучи в мене проти неї аргументи вже вичерпались. Агітмашина там прекрасно працює
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   musia_79 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2008 - 00:40

Я також вірна Греко-Католицької Церкви, як і більшість.

Щодо священиків...
Я, звичайно, притримуюсь думки, що краще, коли хороший священик, вміє навчити і найголовніше своїм життям і вчинками свідчити свою віру. Але ж ми не до священиків ходимо в церкву... І якщо по великому рахунку брати, то зараз дуууууже мало хороших священиків. То що ж тоді, перестати в церкву ходити?
А ще гірше, коли священик прив'язує людей не до Бога, а до своєї власної особи, і якщо раптом переходить в іншу церкву, то половина людей за ним перебігає туди ж. Аж смішно іноді буває...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мартин 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2008 - 07:08

Перегляд повідомленняtusij (9.10.2008, 15:04) писав:

Я отношусь к Православной церкви МП. Потому что только ее считаю канонической.

Перегляд повідомленняRimas (9.10.2008, 23:01) писав:

УПЦ МП - зло

Перегляд повідомленняLara! (9.10.2008, 23:28) писав:

Пане Rimas! Питання у темі стояло лише про те, чи ви взагалі людина віруюча і про віросповідання (чи приналежність до певної конфесії). Ваші власні невподобання певних конфесій висловлюйте у іншій темі, хоча... може взагалі не варто так різко висловлюватися... у жодній темі. Не думаю, що вірянам, котрі є парафіянами Вами названої конфесії, припаде до душі ваше висловлювання. Не бачу потреби навмисного роздмухування релігійних суперечок, котрі часто переростають у справжнісінькі форумські війни.

Взагалі-то опитування створювалось не для того, щоб розводити тут полеміку про правильність чи неправильність тої чи іншої релігії.
І тим більше не для того, щоб вияснювати тут стосунки... Для цього є багато інших форумів, де вас з радістю приймуть та пообзивають...

Перегляд повідомленняLara! (9.10.2008, 23:28) писав:

До автора теми!
Пане Мартин! Питання у темі звучить "Чи віруюча Ви людина?". Проте, чомусь не бачу відповіді у голосуванні для людей, котрі вважають себе атеїстами. Може додати його у голосування. Або назвати тоді тему: "Яку релігію сповідуєте (до якої конфесії належите)?"

Читайте перший пост. Питання звучить "Чи вважаєте Ви себе віруючою людиною? Якщо так, до до якої конфесії належите?". Про атеїстів тут взагалі не йшлося. Хоча, можливо, треба було б.
Тут трохи незрозуміла для мене форма для створення запитів, тому я написав модераторам, щоб виправили мою помилку...
My Signature
Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, і Бог перебуває в ньому. (1 Ів. 4:16)
There are two ways to live: you can live as if nothing is a miracle; you can live as if everything is a miracle. (Albert Einstein)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2008 - 07:18

Перегляд повідомленняmusia_79 (10.10.2008, 1:40) писав:

І якщо по великому рахунку брати, то зараз дуууууже мало хороших священиків. То що ж тоді, перестати в церкву ходити?

Звичайно, ні. Хоча я б не сказала, що прив"язана до якогось одного собору. Люблю ходити у Володимирський. Звідти дійсно виходжу очищеною (таке відчуття і в інших церквах, але не завжди таке сильне). Але можу при нагоді зайти і в іншу церкву. Нічого не бачу в цьому поганого. Ось влітку гуляли під Києвом в музеї під відкритим небом (Пирогово), а тім діюча невелика дерев"яна церква, зайшли, помолилися, поставили свічку.
Взагалі щодо частоти ходіння на службу, зараз мало хто ходить кожен тиждень (я дуже поважаю таких людей, але сама до них, на жаль, не відношуся). Можу піти і в інший день, як бажання виникне.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2008 - 07:21

Перегляд повідомленняМартин (10.10.2008, 8:08) писав:

Читайте перший пост. Питання звучить "Чи вважаєте Ви себе віруючою людиною? Якщо так, до до якої конфесії належите?". Про атеїстів тут взагалі не йшлося. Хоча, можливо, треба було б.
Тут трохи незрозуміла для мене форма для створення запитів, тому я написав модераторам, щоб виправили мою помилку...

Атеїзм, по-суті, така ж сама релігія. :36_3_16: Тільки люди вірять в Чарльза Дарвіна і його мавпочок (не сприйміть за образу). Ось вчора йшла на якомусь каналі американська передача, де пробували знайти відповідь на запитання, від яких саме людиноподібних могла піти людина.
А ще більшість радянських атеїстів вірили (та й ще дехто вірить) у верховне божество В.І. Ленін і його комуністичних адептів. :D
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іруся 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 11 October 2008 - 08:47

Так, я віруюча людина, хоча не можу сказати, що до Церкви ходжу дуже часто, але молитву не опускаю.
Мене хрестили ще маленькою в Українській Православній Церкві, шлюб ми брали і хрестили Софійку в Українській Греко-Католицькій Церкві до якої тепер і ходимо, тому що Греко-Католицька Церква розташована недалеко від нашої домівки, і я вважаю, що обминати Церкву через принципи - це гріх.
Православна Церква чи Греко-Католицька не важливо, тому що Бог один і служба в Церквах майже одинакова. У нас свящинники між собою живуть мирно і навіть разом правлять службу, якщо це потрібно, наприклад коли моя похресниця виходила заміж вона грекокатоличка, а її наречений православний, то їх вінчали обидва священники в Греко-Католицькій Церкві.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка2008 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2008 - 11:04

Я віруюча, ходжу до української православної церкви. Але коли ми приїжджаємо до чоловіка у село, то відвідуємо УГК храм. Нічого страшного в цьому не бачу. Бог один.
До православної церкви ходжу тому, що там менше людей і якось краще відчувається величність події (це моє дуже суб"єктивне враження)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2008 - 11:13

Як, і більшість тут, я ходжу в греко-католицьку церкву.
Релігійні міркування - особиста справа кожного, тому говорити, що якась релігія не має права на існування - неправильно!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadin 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 17 October 2008 - 11:27

Дуже багато висловлювань проте що Бог один і немає значення до якої церкви ходити. Я такої ж думки, проте є одне велике АЛЕ... Якби Ви віднеслися якби Ваш чоловік почав ходити на збори до протестантів до їхньої церкви, я не говорю про єгов чи бапатистів в яких з нами відрізняються віри, а скажімо зараз багато всіляких гілок протестантів в яких живуть за Біблією, які признають молитви Отче Наш і Вірую і т. д. В них трошки інше сприйняття Матері Божої-як святої, вони до неї не моляться, вони не хрестяться, немає в них образів і тому подібне, але сама віра в Бога тобто самі канони в них такі ж. Цікаво почути Ваші думки.
My Signature
Спойлер

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Панночка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Неактивовані

Відправлено 17 October 2008 - 12:41

Перегляд повідомленняNadin (17.10.2008, 12:27) писав:

Якби Ви віднеслися якби Ваш чоловік почав ходити на збори до протестантів до їхньої церкви

Доброго дня, шановне товариство! Мене звати Панночка.

Особисто мені дуже приємно, що більшість форумчан демонструє справжню толерантність в такому актуальному на сьогодні питанні.
Моя родина -православна. Однак ми всі з величезною повагою ставимось до інших конфесій.

Щодо протестантів - в їхніх канонах теж є позитивні речі, наприклад, вони не вживають спиртного і всі роботяги, не гребують простими професіями. Тому якщо взяти для прикладу крайній варіант - православний пиятик чи протестант -нормальний сім"янин, то все це має зміст... Я навіть маю таку знайому сім"ю - чоловік із меншою дочкою ходять на зібрання, а мати з старшою - православні, і всі живуть мирно...

Сьогодні в нашому суспільстві спеціально розпалюються міжконфесійні розбірки і все це сумно... Хоча в нашому місті порядно, мирно співвіснують між собою всі конфесії, на жаль окрім УПЦ МП. Але особисто я вірю, що з часом православні дійдуть між собою згоди і ми всі-християни будемо разом просити в Господа доброї долі для нашої України.
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2008 - 12:46

Перегляд повідомленняNadin (17.10.2008, 12:27) писав:

Дуже багато висловлювань проте що Бог один і немає значення до якої церкви ходити. Я такої ж думки, проте є одне велике АЛЕ... Якби Ви віднеслися якби Ваш чоловік почав ходити на збори до протестантів до їхньої церкви, я не говорю про єгов чи бапатистів в яких з нами відрізняються віри, а скажімо зараз багато всіляких гілок протестантів в яких живуть за Біблією, які признають молитви Отче Наш і Вірую і т. д. В них трошки інше сприйняття Матері Божої-як святої, вони до неї не моляться, вони не хрестяться, немає в них образів і тому подібне, але сама віра в Бога тобто самі канони в них такі ж. Цікаво почути Ваші думки.

Знаєш, я б позитивніше сприйняла чоловіка-протестанта, ніж чоловіка-п"яницю чи злочинця (це вже крайні варіанти). Звісно, православний при моїй вірі краще.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 15 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

Вчора, 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 19 )