Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Чи відносите Ви себе до віруючих людей? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 15 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Чи відносите Ви себе до віруючих людей? Якщо так, то до якої конфесії належите? Оцінка: -----

Опитування: До якої релігійної конфесії Ви належите? (593 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

До якої релігійної конфесії Ви належите?

1. Українська Православна Церква (Московського Патріархату) (68 голосів [12.08%])

Відсоток голосів: 12.08%

2. Українська Православна Церква Київського Патріархату (107 голосів [19.01%])

Відсоток голосів: 19.01%

3. Українська Автокефальна Православна Церква (23 голосів [4.09%])

Відсоток голосів: 4.09%

4. Українська Греко-Католицька Церква (297 голосів [52.75%])

Відсоток голосів: 52.75%

5. Римо-Католицька Церква в Україні (16 голосів [2.84%])

Відсоток голосів: 2.84%

6. Вірменська Апостольська Церква (0 голосів [0.00%])

Відсоток голосів: 0.00%

7. Протестант (лютеранин, кальвініст, баптист, п'ятидесятник, адвентист, харизматик) (47 голосів [8.35%])

Відсоток голосів: 8.35%

8. Юдей (2 голосів [0.36%])

Відсоток голосів: 0.36%

9. Мусульманин (1 голосів [0.18%])

Відсоток голосів: 0.18%

10. Буддист (2 голосів [0.36%])

Відсоток голосів: 0.36%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   Мартин 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 October 2008 - 13:42

Чи відносите Ви себе до віруючих людей?
Якщо так, то до якої конфесії належите?
My Signature
Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, і Бог перебуває в ньому. (1 Ів. 4:16)
There are two ways to live: you can live as if nothing is a miracle; you can live as if everything is a miracle. (Albert Einstein)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МанунА 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 13:47

Я вважаю себе людиною віруючою, але ...
Конфесія конфесією, але якщо буде потреба то піду і до іншої церкви
My Signature
Кращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими.(Оскар Уальд)
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 13:50

Так, я вірю в Бога, до церкви я часто не хожу, молюся, звертаюся, дякую за все, що дає і допомагає кожен день ввечері... І ще, я не розділяю церкви на російську, українську і т.д., Бог один єдиний, і якщо мені потрібно побути на самоті і в тишині сам на сам, я можу зайти до любої церкви, собору. Отак.
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 13:51

Я проголосувала, і стало 50 на 50. Вважаю себе віруючою Української Православно Церкви Київського патріархату, хоча і до церкви Московського Патріархату не гребую заходити. Бог один і думаю, йому геть однаково, з якої церкви до нього моляться.
Тому тут я згодна з МанунА і Moon. Головне - хороший священник. Крім того, помолитися можна і вдома. Головне, щоб щиро і молитва йшла від серця.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 13:53

Питання ,як на мене,риторичне,бо навіть самий запеклий атеїст,коли припече,то про Бога згадає...
Мене похрестили у 18 років,в греко-католицькій церкві. В сім"ї я така одна,всі інші-православні. Вінчалась у православній(МП).
My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 14:03

так. а щодо кофесій- Бог є один,тому для себе церкви не розділяю.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tusij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 14:04

Я отношусь к Православной церкви МП. Потому что только ее считаю канонической.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Matysya 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 14:06

А я греко-католичка, але не засуджую людей, які вірять в свого бога, навіть тих самих євангелісті, бабтистів, адже якщо людина живе з вірою в серці - це вже колосальний плюс для неї. І справді Бог один, просто кожна віра, кожан церква називає його по-різному!
My Signature
Спойлер

Очі блищать, на обличчі постійні посмішки, дзвінкий сміх, розмови цілими днями і ночами безперервно. Це наше щастя. Давай його нікому не віддамо :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 14:10

Перегляд повідомленняMatysya (9.10.2008, 15:06) писав:

А я греко-католичка, але не засуджую людей, які вірять в свого бога, навіть тих самих євангелісті, бабтистів, адже якщо людина живе з вірою в серці - це вже колосальний плюс для неї. І справді Бог один, просто кожна віра, кожан церква називає його по-різному!

Напевно таки слово баПтисти, а не баБтисти, а то зовсім інше значення " баб тискати" чи шо??? :D
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 14:12

Moon, кожна людина може допустити помилку, швидко пишучи.
My Signature
Спойлер

Очі блищать, на обличчі постійні посмішки, дзвінкий сміх, розмови цілими днями і ночами безперервно. Це наше щастя. Давай його нікому не віддамо :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 14:14

Перегляд повідомленнямамаПашіЖені (9.10.2008, 14:51) писав:

... Головне - хороший священник ...

Наш парох пів року служив капеланом у миротворчій місії у Косово. Тим часом в церкві Службу Божу відправляли почергово старенький отець-емерит та сотрудник. В цей період люди на Службі, незважаючи на невеликий розмір церкви, стояли вільно.
Минулого тижня наш отець повернувся і цієї неділі відправляв першу Службу після тривалої відсутності. До церкви неможливо було приступити...
То як Ви думаєте, всі ці люди, що наповнили Храм, прийшли до Церкви, чи до священника?

Те саме бачу, коли перед Великоднем всі масово біжать до сповіді. Прийшовши до храму, багато хто зауважує "Сьогодні не той священник, прийду завтра..."
Люди добрі, ви йдете покаятись у своїх гріхах, чи побазікати зі священником?
My Signature
Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, і Бог перебуває в ньому. (1 Ів. 4:16)
There are two ways to live: you can live as if nothing is a miracle; you can live as if everything is a miracle. (Albert Einstein)
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 14:16

Matysya, о я тільки додивилася, що у нас в один і той же день День народження, тільки трішки різниця у віці... ;-)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 14:19

Moon, зовсім трішки
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OOksana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 14:20

І я греко-католичка. Хрестилася, брала шлюб, хрестила свою дитину і з дитинства ходжу саме в ГК церкву.
А щодо євангелистів і бабтистів ( тих же баптистів ;) , то думаю, що їхня віра таки відрізняється.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 14:22

Перегляд повідомленняМартин (9.10.2008, 15:14) писав:

Наш парох пів року служив капеланом у миротворчій місії у Косово. Тим часом в церкві Службу Божу відправляли почергово старенький отець-емерит та сотрудник. В цей період люди на Службі, незважаючи на невеликий розмір церкви, стояли вільно.
Минулого тижня наш отець повернувся і цієї неділі відправляв першу Службу після тривалої відсутності. До церкви неможливо було приступити...
То як Ви думаєте, всі ці люди, що наповнили Храм, прийшли до Церкви, чи до священника?

Звісно, до церкви. Але священник - він як своєрідний провідник між вищими силами і людьми. Він і роз"яснить незрозуміле з Біблії, і вислухає при потребі, і допоможе молитвою.
Просто деякі навіть Службу відправляють знехотя, наче з-під палки.
У нас капличка невелика біля дому. Там молоді священники, років 30, є й старші. Але на Службі у них стояти - одне задоволення.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 14:25

Перегляд повідомленняМартин (9.10.2008, 15:14) писав:

Те саме бачу, коли перед Великоднем всі масово біжать до сповіді, прийшовши до храму, багато хто зауважує "Сьогодні не той священник, прийду завтра..."
Люди добрі, ви йдете покаятись у своїх гріхах, чи побазікати зі священником?

:blush: Супер! Звичайно до церкви, побути з Богом, очиститись... Якось, як тільки зайду до церкви, а вийшовши, відчуваю повні сили енергії, і якась чистота, теплота і спокій.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 14:35

Або я не так пояснив, або ви не зрозуміли, що я мав на увазі... :(

Йшлося про те, що Храм наповнили люди, які весь час, коли нашого пароха не було, до церкви не ходили... І тут раптом на всіх них зійшло прозріння, що Святе письмо заповідає нам ходити до церкви щонеділі, а не лише тоді, коли там править улюблений ксьондз...
My Signature
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 14:45

Люблю я м.Львів і Львівщину, і жителів... здається недалеко від Львова живу, а їхнього діалекту і деяких слів не розумію, відпочиваючи на курорті в м.Трускавець не раз в цьому переконалася.... Напевно і вийшло і з Вашим Мартин повідомленням.... :blush:
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   АМА 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 October 2008 - 15:21

Мартин, стосовно вашого зауваження, що "сьогодні не той священник, прийду завтра" можу пояснити. Є таке місце як Гошівський монастир, там досить багато священників, це на Івано-Франківщині, не далеко від мого рідного дому, тому часто туди їжджу на службу в неділю, так от, там є один старенький священник монах. Він безумовно так би мовити "старої закалки", і колись до нього на сповідь прийшли двоє моїх двоюрідних братиків, тоді їм було якось одному 7, а іншому 12, ну в тому районі. Коли обидва, по черзі приступили до сповіді, він їх випитав все, починаючи з Отче Наш і закінчуючи 7 Правд Віри. Знаєте, діти в такому віці не все знали на пам’ять, хоча жодне з питань не було чимось новим, в плані їх не питали про те, чого вони ніколи не чули, оскільки ростуть і виховуються у дуже релігійній і богобоязній родині. Він їх відіслав назад і сказав прийти, коли вони все будуть знати ;). Їм це добряче запам’яталось і більше хлопці до нього на сповідь не потикаються. Так якщо чесно, то я його теж оминаю, але на те в мене свої причини про які тут просто не хочу говорити.

А стосовно збільшення кількості людей у храмі на свята порівняно з простою неділею - також буває по різному. Не варто бути таким категоричним, взагалі головне це те, що у людини в душі і як вона взагалі ладнає з Богом. Бо можна і кожної неділі і кожного дня до церкви ходити, а толку... Я колись не пропускала жодної недільної служби, і жодного свята, це було ще за часів школи. І коли б хто-небудь мені сказав, що з часом я не буду так ретельно відвідувати недільні служби, я б мабуть подумала що він не сповна розуму, а життя по різному складається. Взагалі ця тема дуже серйозно і глибока, і розкрити її ой як і важко.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 October 2008 - 16:38

Перегляд повідомленняMoon (9.10.2008, 15:45) писав:

Люблю я м.Львів і Львівщину, і жителів... здається недалеко від Львова живу, а їхнього діалекту і деяких слів не розумію, відпочиваючи на курорті в м.Трускавець не раз в цьому переконалася.... Напевно і вийшло і з Вашим Мартин повідомленням.... :rofl:

:) Я завжди думав, що спілкуюсь українською (не галицькою чи львівською :) ). Які саме слова Вам були незрозумілі? "Отець-емерит"? Це церковний (а не діалектичний) термін, хоча, можливо походить з польської мови, "емеритура - відпочинок", означає - священник-пенсіонер. Далі, "сотрудник", тут мені важко пояснити, чому вживається саме в такій формі, означає, в принципі те ж саме - співробітник, чи то пак, той, що трудиться з нами. Ксьондз - це католицький священник, якщо хтось не знає... Решта слів ніби були літературними :)

Перегляд повідомленняАМА (9.10.2008, 16:21) писав:

Мартин, стосовно вашого зауваження, що "сьогодні не той священник, прийду завтра" можу пояснити. Є таке місце як Гошівський монастир, там досить багато священників, це на Івано-Франківщині, не далеко від мого рідного дому, тому часто туди їжджу на службу в неділю, так от, там є один старенький священник монах. Він безумовно так би мовити "старої закалки", і колись до нього на сповідь прийшли двоє моїх двоюрідних братиків, тоді їм було якось одному 7, а іншому 12, ну в тому районі. Коли обидва, по черзі приступили до сповіді, він їх випитав все, починаючи з Отче Наш і закінчуючи 7 Правд Віри. Знаєте, діти в такому віці не все знали на пам’ять, хоча жодне з питань не було чимось новим, в плані їх не питали про те, чого вони ніколи не чули, оскільки ростуть і виховуються у дуже релігійній і богобоязній родині. Він їх відіслав назад і сказав прийти, коли вони все будуть знати ;). Їм це добряче запам’яталось і більше хлопці до нього на сповідь не потикаються. Так якщо чесно, то я його теж оминаю, але на те в мене свої причини про які тут просто не хочу говорити.

Тут Ви праві, священники часом своїми діями відштовхують людей, але якщо дитина пройшла катехизацію, вона таки повинна знати те що її питали, особливо в 12 років... Може проблема в тому, що діти виховувались

Цитата

у дуже богобоязній родині
Якби дітей привчали, що Бог не Страх, а Любов, все, можливо, було би інакше?

Перегляд повідомленняАМА (9.10.2008, 16:21) писав:

А стосовно збільшення кількості людей у храмі на свята порівняно з простою неділею - також буває по різному. Не варто бути таким категоричним, взагалі головне це те, що у людини в душі і як вона взагалі ладнає з Богом. Бо можна і кожної неділі і кожного дня до церкви ходити, а толку... Я колись не пропускала жодної недільної служби, і жодного свята, це було ще за часів школи. І коли б хто-небудь мені сказав, що з часом я не буду так ретельно відвідувати недільні служби, я б мабуть подумала що він не сповна розуму, а життя по різному складається. Взагалі ця тема дуже серйозно і глибока, і розкрити її ой як і важко.

Йшлося, власне не про свята, а про звиклу неділю. Така вже ментальність нашого народу, що віруючим себе вважає чи не кожен, а до церкви ходить лише на Різдво та Великдень...
З іншого боку, в нашій церкві теж багато осіб, в основному жіночок, м'яко кажучи, старшого віку, які йдуть до церкви ніби на концерт чи виставу, "людей подивитись і себе показати" а заодно перемити всім кісточки та поділитись останніми плітками... З їхньої поведінки часом складається таке враження, що священник, відправляючи Службу Божу, заважає їм спілкуватись :(
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 15 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

Вчора, 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 19 )