Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Молитва на Вервичці - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Молитва на Вервичці Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 02 March 2011 - 21:59

Цитата

Вервиця - молитва проста і, водночас, всеохоплююча. Людина віддається їй тілом і душею, голосом і долонями, своїм розумом і серцем. Усі способи молитви поєднуються у ній, доповнюючи її: обожнювання, поклоніння, прославлення, благання, заступництво, подяка. Розважання над Таїнствами обіймає радісні, страсні, славні таємниці Христа, усі правди нашої віри: Святу Трійцю, Втілення, Спасіння. Папа Лев XIII написав вісім енциклік про Вервицю, вбачаючи у ній "коротку суть християнської релігії" і "виклад змісту усієї Євангелії". Хоча Вервиця не літургійна молитва, однак папи схвалюють її, затверджуючи різні вервичні об'єднання. Вервиця, що зазвичай відмовляється приватно, часто читається й спільно, надто у місцях зустрічі прочан. Багато чернечих зборів вважають Вервицю практикою спільною, особливо ефективною у наданні ритму і в освяченні простого і покірного життя на службі Богу і людям.
Вервиця це не лише молитва; вона чудовий засіб освячення і духовного поступу, одна з найкращих шкіл доброчесності і життя християнського. Без сумніву, не можна наполегливо розважати таємниці життя Ісуса і Марії та не втілити у життя те, що з них будемо черпати. Як сказав Пій XII: "Душа почувається затишніше, коли йде дорогою, вказаною Ісусом і Його Матір'ю". Марія наближається до нас, бере за руку і вчить жити так, як Вона Сама жила на землі коло Свого Сина. Ось у чому наука Вервиці та таємниця її успіху: вона "вводить нас в живий контакт з Ісусом через Серце Його Матері" (Іван Павло II).

Я не можу сказати ,що кожен день молюсь на вервечці, але дуже люблю цей спосіб молитви. Переважно молюсь Богородичну вервечку.
My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 6
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Roza 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 March 2011 - 22:46

Я на вервичці почала більше молитися, коли завагітніла. Я молилася цілу вагітність, про щасливі пологи, дякувати Богу вони пройшли добре. Маю багато вервичок. І в сумочці і в кожній кишені куртки, куди би нейшла чи неїхала, завжди перебираю зерна вервички, і це мені допомагає не думати про погане і лишне.
My Signature
Спойлер
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Incadessence 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 06 March 2011 - 10:09

Я також молюся часом на вервичці, маю їх покищо дві із Зарваниці. Маю буклет молитви на вервичці до Богородиці із розважаннями - дуже він мені подобається. Я помітила, шо після молитви на вервиці, якось на душі стає добре і спокійно...
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Елла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 06 March 2011 - 13:16

А я вервицю закинула:(. Треба відновити, ця молитва дійсно дуже сильна.
Нічлава, дякую за чудову тему!
My Signature
Я подарую свою вірність чоловіку, любов сину, красу дочці і повагу нашим батькам.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadin123 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2011 - 13:57

теж молюся,але не так часто, як би мені хотілось, особливо найчастіше в дорозі мені виходить, маю багато різних вервиць - так само і в сумках, і на пальці, і в кишені.
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2011 - 14:22

Починається піст і під час нього буду молитися на вервичці до "Божого Милосердя" і до св.Юди-Тадея. І як сказали дівчата молитва на вервичці дійсно сильна і помічна.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irabil 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2011 - 14:33

І, справді, під час Великого посту потрібно і мені відновити молитву на вервиці, а то я вже давно на вервичці не молилась.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lenysj127 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2011 - 15:13

Я теж на вервичці молилася а потім закинула, хочеться почати знову молитися! Маю вервичку з Риму - мама привезла.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 March 2011 - 16:29

Історія походження Вервиці

Текст, що розкривається
Вервиця, що складається з молитви Ісуса і Ангельського Привітання «Отче наш» і «Богородице Діво» та з розмірковувань над таємницями Ісуса і Марії, є головною молитвою для відмовлення вірниками.

Форма і метод, згідно з якими відмовляються молитви сьогодні, походять з Церкви, бо подала їх у 1214 році Пресвята Діва св. Домініку, для навернення єретиків-альбігенсів і грішників. Про те, як це сталося розповідає блаженний Алан де Рупе у своїй славній книжці під назвою: «Про достоїнства Псалтиря Марії або святу Вервицю».

Св. Домінік, бачачи, що гріхи християн були перешкодою у наверненні альбігенсів, подався у відлюдне місце, поблизу Тулузи, і провів там три дні і три ночі в постійній молитві й покуті. Він стогнав і плакав, бичував себе, щоб заспокоїти гнів Божий, відтак зомлів.

Тоді з'явилася перед ним Пресвята Діва у товаристві небесних Дів і сказала йому:

- Чи знаєш ти, Мій дорогий Домініку, якою зброєю користувалася Свята Трійця, щоби реформувати світ?

- Царице моя, - відповів їй, - Ти знаєш це краще за мене; чи ж не Ти була після Твого Сина Ісуса головним чинником нашого спасіння? Пресвята Діва додала:

- Знай, що найуспішнішим знаряддям боротьби був Ангельський Псалтир, який становить основу Нового Завіту; отож, якщо ти хочеш навернути до Бога затверділі серця, читай Мій Псалтир. Святий встав, утішений і сповнений рішучості щоб спасти людей, і подався до кафедрального собору. Саме у цей час дзвони, розгойдані ангелами, задзвонили значуще і люди збіглися на цей заклик.

Св. Домінік ще не почав проповідувати, як здійнявся шалений ураган: земля захиталася, сонце затьмарилося, вдарили безупинні громи і блискавиці. Усі присутні зблідли і затремтіли з переляку. Страх усіх зріс ще більше, коли вони побачили, що образ Пресвятої Діви, що стояв на підвищенні, тричі підносив руки до Неба і просив про помсту для них, якщо вони не навернуться і не віддадуться під її опіку, Святої Божої Матері. Через ці чуда Бог хотів, щоб люди шанобливо поставилися до нової набожності на святій Вервиці та зробили його ще славнішим. Коли нарешті ураган припинився, завдяки молитвам св. Домініка, пустельник продовжив проповідь, з запалом пояснюючи чудесну цінність святої Вервиці. Майже всі мешканці Тулузи прийняли цю побожну практику і розкаялися у своїх помилках. З часом відбулися у їхньому житті і звичаях великі зміни

15 Обітниць Матері Божої тим, хто молиться на Вервиці
Текст, що розкривається
1. Кожен, хто вірно служитиме мені, відмовляючи Вервицю, одержить особливі ласки.
2. Обіцяю свій особливий захист і найбільші ласки всім, хто відмовлятиме Вервицю.
3. Вервиця стане потужною зброєю проти пекла; вона буде руйнувати зло, нищити гріх, і перемагати єресі.
4. Вервиця сприятиме процвітанню доброчесности та добрих трудів; вона отримає для душ щедре Боже Милосердя, вона відвертатиме серця людей від любови до світу і його марнот, і піднесе їх до прагнення вічних цінностей. О, щоб тільки душі себе тим способом освячували!
5. Душа, котра присвятить себе мені через молитву на Вервиці, не загине.
6. Хто побожно відмовлятиме Вервицю, заглиблюючись в розважання її святих Таїнств, того не подолає нещастя. Бог в Своєму правосудді того не каратиме; він не загине несподіваною смертю; якщо він буде справедливим, то залишиться в Божій ласці і стане достойним вічного життя.
7. Кожен, хто матиме правдиву набожність до Вервиці, не помре без святих Тайн Церкви.
8. Ті, що вірно відмовлятимуть Вервицю, будуть мати Боже світло і щедрі Божі ласки на протязі життя і в час смерти, а в хвилину смерти матимуть свою частку і заслугах святих у раю.
9. Я звільнятиму з чистилища тих, що з набожністю ставилися до Вервиці.
10. Вірні діти Вервиці заслужать на високій ступінь слави у небі.
11. Відмовляючи Вервицю, ви одержите все, про що мене попросите.
12. Кожному, хто поширює молитву на Святій Вервиці, я допомагатиму в їхніх потребах.
13. Мій Божественний Син запевнив мене, що кожен, хто пропагує молитву на Вервиці, матиме заступниками цілий Небесний Двір впродовж свого життя та в годину смерти.
14. Всі ті, що відмовляють Вервицю, є моїми синами, і братами мого єдиного Сина Ісуса Христа.
15. Любов до моєї Вервиці є важливим передвісником майбутньої долі людини.
(Подано cв. Домініку і блаженному Аляну де ля Рош)

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Василиса 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 March 2011 - 16:32

Давно не молилася...треба знову починати.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Pfad 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 March 2011 - 11:05

Гарна молитва для спільної молитви вдома
My Signature
Один грам доброго прикладу має більшу вагу, ніж центнер гарних слів (святий Франциск)
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 April 2011 - 21:19

Як молитись на вервиці.
Текст, що розкривається
Молись на Вервиці щодня. Як Молитися на вервиці
Автор Василь. Posted in Молитви

Як Молитися на вервиці
1. Починаємо на хрестику

† В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.(3)
Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі."

ЦАРЮ НЕБЕСНИЙ, утішителю, Душе істини, що всюди єси і все наповняєш, скарбе дібр і життя подателю, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверні, і спаси, Благий, душі наші.

(Від Великодня до Вознесіння замість молитви "Царю небесний": Христос воскрес із мертвих, смертю, смерть подолав, і тим, що в гробах, життя дарував.(3))

2. На першому великому зернятку

ВІРУЮ в єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, і всього видимого і невидимого. І в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, єдинородного, від Отця народженого перед усіма віками. Світло від світла, Бога істинного від Бога істинного, родженого, несотвореного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він задля нас людей і нашого ради спасіння зійшов із небес, і воплотився з Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І був розп’ятий за нас за Понтія Пилата, і страждав, і був похований. І воскрес у третій день, згідно з Писанням. І вознісся на небо, і сидить праворуч Отця. І в друге прийде зі славою судити живих і мертвих, а Його царству не буде кінця. І в Духа Святого, Господа животворного, що від Отця (і Сина) ісходить, що з Отцем і Сином рівнопоклоняємий і рівнославимий, що говорив через пророків. В єдину, святу, соборну й апостольську Церкву. Ісповідую одне хрещення на відпущення гріхів. Очікую воскресіння мертвих і життя майбутнього віку. Амінь.

3. На першому малому зернятку

† Слава Отцю, що нас сотворив, нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

БОГОРОДИЦЕ ДІВО, радуйся, благодатна Маріє, Господь з Тобою. Благословенна Ти між жінками і благословенний плід лона Твого, бо Ти породила Христа Спаса, Ізбавителя душ наших.

На другому малому зернятку:

† Слава і Сину, що нас відкупив, нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь. Богородице Діво...

На третьому малому зернятку:

† Слава і Святому Духові, що нас просвітив, і в святій вірі утвердив, нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь. Богородице Діво...

4. Проказуємо

† СЛАВА ОТЦЮ, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

5. На великому зернятку заявити Перше Таїнство. Тоді

ОТЧЕ НАШ, що єси на небесах, нехай святиться ім’я Твоє, нехай прийде царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб нас насущний дай нам сьогодні, і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим, і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Амінь.

6. На 10-ох малих зернятках

БОГОРОДИЦЕ ДІВО, радуйся, благодатна Маріє, Господь з Тобою. Благословенна Ти між жінками і благословенний плід лона Твого, бо Ти породила Христа Спаса, Ізбавителя душ наших.

7-8. На кінець десятки

† Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

О, МІЙ ІСУСЕ, прости нам наші гріхи, захорони нас від пекельного вогню, провадь усі душі до неба, особливо ті, що найбільше потребують Твого милосердя.

9. Заявити наступне таїнство

Отче наш... 10 Богородице Діво... і так далі.

10. На кінець вервиці (глас 6)

РАДУЙСЯ ЦАРИЦЕ, Мати милердя, наше життя, наша насолодо, наша надіє, радуйся. До Тебе кличемо ми бідні, вигнані діти Єви; до Тебе шлемо наші зітхання, наші жалі, наш плач, на цiй долинi слiз. Тож зверни, преласкава заступнице, свої милостиві очі на нас і, пiсля цього нашого вигнання, покажи нам Ісуса, блаженний плід лона Твого. О ласкава, о люба, о солодка Діво Маріє!

(У східному обряді, Таїнства Вервиці поділені на наступні дні: Радісні Таїнства - в понеділок, і вівторок. Свiтлі Таїнства - в четвер. Страсні Таїнства - в середу і п'ятницю. Славні Таїнства - в суботу і неділю.)

ПЕРШЕ РАДІСНЕ ТАЇНСТВО
Благовіщення
Ввійшовши до неї ангел, сказав їй: "Радуйся благодатна, Господь з тобою! Благословенна ти між жінками. (Лк. 1, 28)
Отче наш..., 10 Богородице Діво..., Слава Отцю... і О, Мій Ісусе...
ДРУГЕ РАДІСНЕ ТАЇНСТВО
Відвідини святої Єлисавети
І як почула Єлисавета привіт Марії, здригнулася дитина в її лоні, і Єлисавета сповнилася Святим Духом і викликнула голосом сильним: "Благословенна ти між жінками й благословен плід лона твого." (Лк. 1, 41-42)
ТРЕТЄ РАДІСНЕ ТАЇНСТВО
Народження Ісуса
І вона породила свого сина первородного, сповила його та поклала в ясла, бо не було їм місця в заїзді. (Лк. 2, 7)
ЧЕТВЕРТЕ РАДІСНЕ ТАЇНСТВО
Пожертвування в храмі
І як сповнилися дні очищення їхнього, за законом Мойсея, вони привели його в Єрусалим поставити йогo в Господньому законі: "Кожний хлопець, первородний, буде посвячений Господеві." (Лк. 2, 22-23)
П'ЯТЕ РАДІСНЕ ТАЇНСТВО
Знайдення Ісуса в храмі
Через три дні знайшли його в храмі, як він сидів серед учителів та слухав і запитував їх. (Лк. 2, 46)

ПЕРШЕ СВІТЛЕ ТАЇНСТВО
Богоявлiння
Охрестившись, Iсус зараз вийшов iз води ...
вiдкрилось небо i побачив Iван Духа Божого
що зiйшов на Нього. I почув голос iз неба, "Це Син Мiй улюблений". (Мат. 3- 16,17)
ДРУГЕ СВІТЛЕ ТАЇНСТВО
Чудо в Канi Галилейськiй
Мати Iсусова каже до Нього, "Вина не мають". Iсус каже Їй, "Що Менi, або Тобi, до того, Жiнко?" Каже Його Мати слугам, "Усе, що Вiн вам скаже - робiть. (Iван 2, 3-5)
ТРЕТЄ СВІТЛЕ ТАЇНСТВО
Iсус Проповiдує Царство Боже
Прийшов Iсус у Галилею, проповiдуючи Євангелiю Царство Божого, кажучи, "Сповнився час, i наблизилось Царство Боже. Покайтеся i вiруйте в Євангелiю." (Мар. 1, 14-15)
ЧЕТВЕРТЕ СВІТЛЕ ТАЇНСТВО
Переображення
І переобразився Iсус перед ними, i засяяло Його обличчя, як сонце ... ясна хмара отiнила їх, i почувся голос iзтхмари, "Це Син Мiй улюблений. Його слухайте!" (Матвiй 17-25)
П'ЯТЕ СВІТЛЕ ТАЇНСТВО
Установлення Пресвятої Євхаристiї
Iсус взявши хлiб i поблагословивши його, переломив, подав їм, i сказав, "Приймiть, - їжте - це Тiло Моє". I взявши чашу, i вiддавши подяку, подав їм .. i промовив, "Це Кров Моя Нового Заповiту, яка за багатьох проливається". (Марко 14, 22-24)

ПЕРШЕ СТРАСНЕ ТАЇНСТВО
Страждання в Оливному саду
Повний скорботи та тривоги, ще пильніш молився, а піт його став, мов каплі крови, що падали на землю. Підвівшись від молитви, він підійшов до учнів і застав їх сплячими від смутку. (Лк. 22, 44-45)
ДРУГЕ СТРАСНЕ ТАЇНСТВО
Бичування Христа
Забрав тоді Пилат Ісуса та й звелів його бичувати. (Ів. 19, 1)
ТРЕТЄ СТРАСНЕ ТАЇНСТВО
Терням увінчання
І роздягнувши його, накинули на нього червоний плащ і, сплівши вінець з тернини, поклали йому на голову, а тростину дали в праву руку. (Мт. 27, 28-29)
ЧЕТВЕРТЕ СТРАСНЕ ТАЇНСТВО
Христос несе хрест
І забрали вони Ісуса, і несучи для себе хрест, вийшов він на місце, зване Череп, а по-єврейськи Голгота. (Ів.19, 17)
П'ЯТЕ СТРАСНЕ ТАЇНСТВО
Розп’яття
Ісус закликав сильним голосом: "Отче, у твої руки віддаю духа мого!" Сказавши це, він віддав духа. (Лк. 23, 46)

ПЕРШЕ СЛАВНЕ ТАЇНСТВО
Воскресіння
А він до них промовив: "Не жахайтеся! Ви шукаєте Ісуса Назарянина, розп’ятого. Він воскрес, його нема тут." (Мк. 16, 6)
ДРУГЕ СЛАВНЕ ТАЇНСТВО
Вознесіння
Господь же Ісус, промовивши до них так, вознісся на небо й возсів праворуч Бога. (Мк. 16, 19)
ТРЕТЄ СЛАВНЕ ТАЇНСТВО
Зіслання Святого Духа
Усі вони сповнились Святим Духом і почали говорити іншими мовами, як Дух давав їм промовляти. (Ді. 2, 4)
ЧЕТВЕРТЕ СЛАВНЕ ТАЇНСТВО
Небовзяття Пречистої Діви Марії
І знамення велике видно було на небі - жінка, одягнена в сонце, і місяць під стопами її, а на голові її вінець із дванадцяти зірок. (Од. 12, 1)
П'ЯТЕ СЛАВНЕ ТАЇНСТВО
Коронування Пречистої Діви Марії
"Ти слава Єрусалиму!... Ти велика честь нашого народу!... Вчинила Ти великі блага, і Богові це було приємно. Благословенна будь Господом Вседержителем по віки вічні!" (Юд. 15, 9-10)
[spoiler]

My Signature
Спойлер
  • 4
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 April 2011 - 21:26

В період Великого посту я молюся Страсні розваження щодня.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 April 2011 - 22:11

Також є вервиця до св.Філомена, вона продається спеціальна де є тільки 13 зернят, вона виглядає ось так:

Зображення
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 April 2011 - 08:07

Люблю ще вервичку до Божого Милосердя!
My Signature
Один грам доброго прикладу має більшу вагу, ніж центнер гарних слів (святий Франциск)
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   anjyta 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 April 2011 - 08:56

Дуже гарна молитва, дійсно спільна молитва на вервичці- це велика сила, особливо зараз в період великого посту!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Котя 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 13 April 2011 - 09:31

У нас вдома вервиць дуже багато, ще б молитви було стільки ж...
Люблю молитву на вервиці, вона триває якраз стільки часу, скільки потрібно, щоб забути про щоденні клопоти і про те, що псує настрій і насправді звернутися думками до Бога. Це свого роду медитація.
Щодо самої вервиці, як речі, то моя є не тільки засобом для молитви, але й дорогим подарунком, а відтак і згадкою, від бабусі.

Повідомлення відредаговано Котя: 13 April 2011 - 09:31

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 April 2011 - 10:24

До речі, кожного року відбувається проща Вервиці на початку жовтня у великих відпустових місцях (минуло року була в с.Погоні, що на Івано-Францівщині), якої одним з організаторів є місійне згромадження святмих Кирила і Методія.

Завжди збирається багато паломників з різних куточків України і світу.
My Signature
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natie 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 May 2011 - 14:14

Я також часто молюсь на вервичці. Дівчата, а як ви молитесь вервичку - на колінах?? Моя бабця колись завжди молилась перед сном вже належачи, я деколи також таке практикую, але не знаю як правильно?" :rofl:
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Myrra 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 May 2011 - 14:18

Я часто молюсь на вервиці, це досить сильна молитва. Молюсь або до Божої матері, або вервицю Визволення.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

Вчора, 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 19 )