Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Що одягнути, йдучи в храм - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 10 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Що одягнути, йдучи в храм Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Natalyuska 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 18 August 2010 - 11:22

А я вважаю, що до церкви, можна одягти і штани і спідницю, і шорти, і майку, головне, щоби одяг був не вульгарним, і не задуже відкритим. Щодо хустки, то ще ні разу не чула зауваження, щодо її відсутності, тому.
А ще, ми ходимо до Церкви молитися, а не оглядати одяг людей, які моляться поряд з нами, і дуже шкода, що багато людей замість молитви, цілу Службу пліткують на різні теми... :(
Кожну людину, навіть дуже скромно одягнену можна звинуватити у якомусь мінусі її вигляду...
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кохавит 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 18 August 2010 - 11:52

Шла как-то мимо храма и решила зайти. Была одета в штаны, блузу навыпуск с коротким рукавом без платка на голове. так бабушки в церкви (продают свечки и т.д.) такой шум подняли, что у меня совести нет - только как приперется в храм Божий в срамном и непотребном виде, это они о штанах высказались, ну а то что мне сказали по поводу отсутствия платка - даже повторять не буду.
My Signature
Зображення

У щасливої жінки 2 імені - КОХАНА та МАМА
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   шміка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 18 August 2010 - 13:09

[quote name='Елла' date='2.8.2010, 14:08' post='453162']
Йдучи до церкви завжди стараюся одягутися скромно, щоб не привертати до себе увагу. Проте не покриваю голову хустиною (відчуття, ніби в шоломі, заважає співати), а кладу її на плечі, щоб на Причастя все-таки покласти на голову. Одягаю спідницю, але можу часом одягнути і штани.
Цікавить таке питання: чи вважаєте Ви обов"язковим одягати до церкви спідницю і покривати голову хусткою? І ще чи робили Вам коли-небудь зауваження у церкві стосовно Вашого зовнішнього вигляду парафіяни?
Йдучи до церкви жінки мають бути з покритими головами,у спідниці нижче колін,плечі та груди закриті і не розмальовані.Жінка в церкві має бути скромна щоб недавала згіршеня для чоловіків.І не забувайте що ми в церкві не на банкеті а на жертві Ісуса Христа тобто на Голгофті.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TAнюшка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 18 August 2010 - 13:17

Стараюсь ходити в спідницях і скромно. хустину не звикла носити та у нас і не носять. дратують люди особливо жінки які приходять в Храм Божий як на пляж у маєчках декольтованих, коротких спідницях і на височенних каблуках. я цього не розумію. бути в церкві це як ніби прийти до Бога в гості.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Alexis 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 August 2010 - 15:30

Щось із цитуванням проблеми, тому зацитую в лапках: "Жінка в церкві має бути скромна щоб недавала згіршеня для чоловіків."
Вважаю, що це слабкий аргумент, бо чоловік, вийшовши з церкви та само може спокуситися, як і в церкві. Історія показує, що спокушалися не менше і тоді, коли носили довгі сукні та покривали голови. Якщо чоловіка тягне на солодке, то найменш ймовірно він цей "десерт" шукатиме в церкві.
Людина, йдучи в церкву, передусім йде молитися до Господа, а для оточуючих має бути чистою та охайною.
Ніколи не розуміла вірянок, які, замісь звернень до Бога, сичать на інших за наявність/відсутність спідниці чи хустки. Кожен відповідає перед Всевишнім за себе і добре вже те, що людина, добровільно прийшла до Храму - щось бодай її привело. Не потрібно відвертати людину, а ще краще - дивитися за собою...
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Anichka_P 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 August 2010 - 15:38

До церкви завжди іду у спідниці і хустці, бо так того вимагає православна церква. Хоча якщо жінка проходить мимо храму і їй хочеться зайти, то дозволяться це зробити навіть без хустки, хоча я уявляю як бабки почнуть причитати :ireful:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Romashka_2009 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 September 2010 - 15:08

Я перечитала всі дописи...Дівчата, не звертайте уваги на всяких там бабульок. Ви прийшли до Бога. Він прийме нас такими якими ми є. Звичайно, ходячи на Службу Божу потрібно і відповідно вдягнутися. Я їздила в паломницьку поїздку і єдина вимога, з якою ми зіткнулися в храмах: прикриті коліна і плечі. Ніяких інших зауважень стосовно одягу (спідниця чи штани, хустина чи без) більше не було.
До речі, відвідували ми католицькі храми. В православних напевно інші звичаї.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Фіона:))) 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 October 2010 - 21:54

Перегляд повідомленняKtara (18.8.2010, 12:52) писав:

Шла как-то мимо храма и решила зайти. Была одета в штаны, блузу навыпуск с коротким рукавом без платка на голове. так бабушки в церкви (продают свечки и т.д.) такой шум подняли, что у меня совести нет - только как приперется в храм Божий в срамном и непотребном виде, это они о штанах высказались, ну а то что мне сказали по поводу отсутствия платка - даже повторять не буду.

Не хочу бабуль судити, але враження що вони зовсім не з Богом , людина може наважилась зайти помолитись, потрібна пітримка а вони своїми викриками і позорами людину відіб'ють не лише від церкви, і навіть від Бога..............................а потім кажуть така молодь пішла........................Я важаю що для Бога неважливо як ми одіті, головне яка в тебе душа! І Бог тішиться тою овечкою яка заблукала і накінець знайшлася, а ті бабки як ті вовки віджинуть і покусають, добре що ще не з'їдять......:)

Одяг має бути такий -який зручний людині і нічого страшного якщо і платя на брительках в 40 градусну жару, звичайно деколи вже і перебор, мене лише дратує, коли в переді мене стоїть жінка одіта в просвічуючій навіть і в довгій спідниці, чи в штанах і через них видно труси стрінги, аж соромно самій за них.... :give_rose: :give_rose:

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irunka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 01 October 2010 - 22:02

Ну про таких бабульк і в мене є історія.
Гуляла я з доцею і вона заснула в колясочці.я собі пішла помолилась біля входу в церкву,а потім присіла на лавочку.Підійшла бабулька і каже,що зарас буде починатись служба Божа і треба мені піти,бо не місце там дітей вигулювати.Я так знервувалась,кажу,-вигулюють собак,а я тоже приходила помолитись і піду коли захочу,тим більше вдягнена я була належно,а дитина взагалі спала.
My Signature
Зображення
Чоловік у своєму житті повинен любити лише трьох жінок-ту,що його народила,ту,що йому народить і ту,що в нього народиться
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОксанаК 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 October 2010 - 22:07

про одяг, бабульок - то вже як анекдоти. ми, як були в херсонесі, то вирішили зайти з малою до церкви. так до нас відразу "а с коляской вам здесь не место"
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irunka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 01 October 2010 - 22:14

Кейті, а не пояснили чому?Дітей шо не треба до церкви возити?
My Signature
Зображення
Чоловік у своєму житті повинен любити лише трьох жінок-ту,що його народила,ту,що йому народить і ту,що в нього народиться
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Фіона:))) 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 October 2010 - 23:31

:good: я просто в шоці, діти - це взагалі наче ангели, навпаки радість в церкві, я ходжу в католицьку церкву св.Йосафата, то там завжди багато діток, від малечі, а вже віком 3 рочки прислуговлюють, і більшість діток на переді, і при вірою священик всім потискає руку і яка для них це радість, і з малку любов до Бога і церкви!!! Біля церкви багато лавочок, і завжди гуляють там молоді мамочки.І біля церкви планують і дитячий майданчик побудовати, Церква має притягувати, а не відштовхувати :smile:

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Fantazzy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2010 - 16:37

шміка, особисто я йду у церкву до Бога. А до Нього я завжди йду з любов"ю і щастям у серці, без остраху і боязні.
Тому я не вважаю, що "Йдучи до церкви жінки мають бути з покритими головами,у спідниці нижче колін,плечі та груди закриті і не розмальовані.Жінка в церкві має бути скромна щоб недавала згіршеня для чоловіків.І не забувайте що ми в церкві не на банкеті а на жертві Ісуса Христа тобто на Голгофті." Я думаю, ми у церкві = в домі Батька нашого. а хіба Батькові не все-одно у чому ти? Адже ми любимо своїх дітей незалежно від одягу...
P.S. це все моя особиста думка
My Signature
Не бойтесь совершенства - Вам его не достичь. (с) С. Дали
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОксанаК 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2010 - 17:15

irunka , грязно будет, место много занимаем. хоча, крім нас, практично нікого не було і мадам бачила, що дитина інвалід
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мрія* 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2010 - 23:10

Перегляд повідомленняRomashka_2009 (14.9.2010, 16:08) писав:

В православних напевно інші звичаї.

Моя колишня одногрупниця живе в Рівненській області, церква в них в селі православна Московського патріархату. То вона розказувала, що в них до церкви можна тільки в спідниці і хустині, інакше священник серед служби Божої може дати зауваження.
А ще чула, що в Почаївській лаврі не можна заходити не в спідниці, навіть на прокат здають спідниці і хустини.

Перегляд повідомленняirunka (1.10.2010, 23:14) писав:

Дітей шо не треба до церкви возити?

Наш священник постійно наголошує, що дітей треба змалку водити до церкви, навіть якщо вони ще нічого не розуміють. А ще дуже подобається, коли дітки перед дорослими ідуть до Причастя. І на відміну від дорослих не штовхаються, спокійно по черзі підходять до священника.
My Signature
Зображення
Найдорожчий скарб у нас - це життя... А найщасливіші ті люди, які можуть його з насолодою прожити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olushka* 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2010 - 23:39

Ой, дівчата, почитала ваші дописи і прямо вскипіла, як це може бути що не можна гуляти з дітками біля храму =@ . У нас в неділю завжди повно мамочок з калясками біля храму, хіба що зараз трошки поменшало бо похолодало.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lenysj127 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2010 - 08:53

Я у церкву ходжу в штанах, так як спідниць взагалі не ношу і без хустини.Незнаю,просто не люблю в хустці,можливо колись надягну,але не зараз.Думаю, що важливіше з чим людина прийшла в душі до Бога ,а не в якому одязі(маю на увазі пристойно одягненна,а не як на дискотеку)!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Німфея 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 October 2010 - 11:08

Я в церкву ходжу одягнена відповідно до ситуації. Маю на увазі, що коли проходжу повз храм і наприклад одіта в штани і без хустки, то можу зайти і помолитися. А коли йду до сповіді, причастя, чи от недавно хрестили донечку, то обов`язково одіваю спідницю і хустку.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   cherri 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 October 2010 - 14:13

Вважаю, що до церкви потрібно одягатись у те вчому зручно,в чому людині подобається ходити, але не вульгарно, не привертаючи до себе зайвої уваги. Маю на увазі не всяких там бабульок, на них взагалі не варто звертати увагу.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталя-я 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 25 November 2010 - 10:57

До церкви на Сихові , що біля к. Довженка ходить дуже багато людей, жінки ходять по-різному хтось є з покритою головою, але більшість без платка. Є і в штанах і в спідницях. Одягнені хто що має і кому в чому зручно. Гловне те, що вони прийшли до церкви молитись, а не показувати свої вбьори. І є дуже багато мамочок з колясками і маленькими дітками.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 10 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

Вчора, 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 19 )