Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Що одягнути, йдучи в храм - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 10 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Що одягнути, йдучи в храм Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Елла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор
  • Подякували: 1

Відправлено 02 August 2010 - 14:08

Йдучи до церкви завжди стараюся одягутися скромно, щоб не привертати до себе увагу. Проте не покриваю голову хустиною (відчуття, ніби в шоломі, заважає співати), а кладу її на плечі, щоб на Причастя все-таки покласти на голову. Одягаю спідницю, але можу часом одягнути і штани.
Цікавить таке питання: чи вважаєте Ви обов"язковим одягати до церкви спідницю і покривати голову хусткою? І ще чи робили Вам коли-небудь зауваження у церкві стосовно Вашого зовнішнього вигляду парафіяни?

My Signature
Я подарую свою вірність чоловіку, любов сину, красу дочці і повагу нашим батькам.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lilia-22 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 02 August 2010 - 14:20

До церкви одягаюся скромно, але бачила дівчат в таких коротких спідницях і облягаючих штанах, що аж соромно, що вони в такому прийшли до храму

• Back To Top

Користувач поза мережею   MarMar 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 02 August 2010 - 14:27

Перегляд повідомленняЕлла (2.8.2010, 15:08) писав:

Йдучи до церкви завжди стараюся одягутися скромно, щоб не привертати до себе увагу. Проте не покриваю голову хустиною (відчуття, ніби в шоломі, заважає співати), а кладу її на плечі, щоб на Причастя все-таки покласти на голову. Одягаю спідницю, але можу часом одягнути і штани.
Цікавить таке питання: чи вважаєте Ви обов"язковим одягати до церкви спідницю і покривати голову хусткою? І ще чи робили Вам коли-небудь зауваження у церкві стосовно Вашого зовнішнього вигляду парафіяни?

Я переважно беру спідниці або суконки, головне - щоб не були закороткі, без оголених плечей і декольтів. Зауважень співпарафіяни не мають :)

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   bianca 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 02 August 2010 - 14:33

В нас на храмі висить оголошення "До храму приходити пристойно одягненими".
Для мене пристойно (для церкви) то без оголення. Майка і шорти - ясно що не те. Спідниця, чому ні? Штани - чому ні? Ми ж у 21 столітті. Так само має значення і макіяж. Намальовані губи неприпустимі, потім витираєш ікону чи хрест від тих понамазуваних тьоток... Ну і як хтось напарфумиться, то також важко то витримати.
А про покриту голову, то такого не практикую. І ніхто ще зауваження не робив. Можливо це залежить від храму?
А ті, що роблять зауваження ( в більшості випадків) краще б Службу слухали, а не обдивлялись, хто в чому прийшов.
ІМХО.

My Signature
Зображення

Это жизнь, а не рай... Я не должна быть идеальной!

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lilyuska 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 02 August 2010 - 14:42

Повністю погоджуюсь з bianca,знаю що у православних церквах є обовязковим покриття голови,навіть малим дітям.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Елла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор
  • Подякували: 1

Відправлено 02 August 2010 - 14:45

Перегляд повідомленняbianca (2.8.2010, 15:33) писав:

А ті, що роблять зауваження ( в більшості випадків) краще б Службу слухали, а не обдивлялись, хто в чому прийшов.

І я про те саме. Цієї неділі до довгої спідниці одягнула майку, бо до неї більше нічого з шафи не пасує і прикрила плечі хусткою. Бо вибираючи між штанами і майкою, вибрала друге. То одна мені ту хустку потягнула ще нижче, чуть не до пояса, щоб все прикрити, чи що, я не зрозуміла і ніяк не відреагувала. Мій одяг був цілком пристойний.

My Signature
Я подарую свою вірність чоловіку, любов сину, красу дочці і повагу нашим батькам.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Беременулька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 August 2010 - 14:56

одягаюсь без особливих застережень! головне, щоб не вульгарно!
а голову не покриваю навіть у православній церкві! так мене навчили!

My Signature
[url=https://www.malecha.org.ua]Зображення[/url

Почніть дякувати Богу за те, що у вас є, і він дасть вам те, чого вам не вистарчає![/spoiler]
  • Back To Top

Користувач поза мережею   smile_kiev 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 August 2010 - 14:59

Була якось у церві, де мені сказали, що якщо у мене довге волосся, то можна голову не покривати

• Back To Top

Користувач поза мережею   Міля 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 August 2010 - 15:05

Одягаюсь, як зазвичай...., так як ходжу на роботу, в гості. Деколи, якщо маю настрій можу одягти щось нарядне,, це зазвичай на великі свята - але завжди слідкую, щоб не було як на пляж, чи як в клуб на дискотеку. Хустку не одягаю ніколи...., і ніхто ніколи не робив зауваження

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Шафран 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 August 2010 - 15:07

Мене бабуся ще змалку привчила в церкву ходити з покритою головою, але якщо хтось і без неї, нічого такого в цьому не бачу. Сама завжди беру з собою хустинку чи шалика, бо, на жаль, не завжди навіть в церкві доброзичливо і толерантно настроєні (особливо бабуські грішать цим :15_1_55: )
З приводу брюк чи спідниці, то як на мене, це сьогодні несуттєво - головне пристойно і в міру.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   львів_янкаІра 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 August 2010 - 15:10

До церкви хожу як і в спідницях, так і в штанах. Верх без бретельок і декольте - одним словом скромно.
Голову не покриваю - в греко-римокатоликів це дозволяється.
Губи ніколи не малюю, зпричин, які вже згадувала bianca.
Коли виходила заміж, мала плаття з оголеними плечима, то в церкві вдягла шаль.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   An_ya 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 02 August 2010 - 15:46

В церкву завжди ходжу з покритою головою, та у спідниці (ні в якому випадку у штанах).
У нас так заведено що неодружені дівчата можуть не покривати голову, а жіночки всі покривають.

• Back To Top

Користувач поза мережею   gordenka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 August 2010 - 15:52

І я люблю по скромному,щоб не привертати до себе увагу,-спідниця,хустка...Дуже не зручно себе почуваю коли переді мною в церкві стоять дівчата в спокусливих нарядах-відволікає, :36_1_73: та й совість мені не позволяє вдягатись подібно...

• Back To Top

Користувач поза мережею   Loralay 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 August 2010 - 16:08

Перегляд повідомленняЕлла (2.8.2010, 15:08) писав:

Цікавить таке питання: чи вважаєте Ви обов"язковим одягати до церкви спідницю і покривати голову хусткою?

Ходжу у автокефальну церкву, а вона не передбачає обов"язкового носіння спідниці та покритої голови. Навіть заміжні жінки не покривають. а одяг обов"язково повинен бути стриманий, ми ж не на дискотеку прийшли

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Fantazzy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 02 August 2010 - 17:33

коли є можливість, хожу в УПЦ (КП). наш священник (який мені дуже подобається своїм підходом до парафіян) ще не зробив зауваження жодній людині, в чому б вона не прийшла. я, наприклад, спідниць в гардеробі маю аж одну, і то, ніколи її не ношу). до церкви хожу в брюках класичного крою. вони видаються мені менш вульгарними, ніж деякі спідниці. ну і обов"язково, щоб були закриті плечі (тобто рукав, як у футболки) і без декольте. але це мої особисті переконання і комплекси.
smile_kiev, про таке я теж чула. я взагалі не покриваю, хіба йду в "чужу" церкву, де знаю, що можуть насварити.
вважаю, що якщо вже підходити до всього дуже формально, то мужчини в церкву повинні ходити в тогах і сандалях.

My Signature
Не бойтесь совершенства - Вам его не достичь. (с) С. Дали
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Hosana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 August 2010 - 17:54

В церкву завжди вдягаюся скромно, одяг у спокійних тонах, класичного крою, штани можу дозволити собі тільки, коли холодно, а поверх є плащ чи пальто. Ще з дитиства привчена, що жінка (навіть дівчинка) має бути в храмі із покритою головою, тому жодного разу не була в церків без хустини. Свекруха (живе в Бродах) може йти до церкви без хустки, але не часто. Дуже не подобається, коли дівчата стоять у церкві в коротеньких спідничках та в обтягаючих штанях :blush:, не знаю як хлопці можуть при цьому молотися і уважно слухати службу :wacko3:.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мартин 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 August 2010 - 17:57

Думаю, доречним буде процитувати тут уривок книги д-ра Тараса Шманька "Як поводитись у храмі"

Цитата

Чи є якісь вимоги щодо одягу вірних на богослуженнях?

Одяг, окрім основної функції – служити накриттям для нашого тіла, має ще й іншу функцію – виражальну. В сучасному суспільстві ця остання функція хоч дещо знівельована, однак і надалі присутня. В чому вона полягає? Одягаючись у певний одяг, ми ніби являємо себе назовні, «розповідаємо» про себе, про свої наміри тощо. Наприклад, коли ми бачимо людину в уніформі, то розуміємо, що це – військовослужбовець. По-особливому ми одягаємося у відповідальні моменти нашого життя, такі, як шлюб, похорон тощо. Богослуження як незвичайна подія, тобто зустріч з Богом, також передбачає певне зовнішнє приготування, яке ми чинимо, одягаючись відповідно до того, чим маємо намір займатися. Готуючись внутрішньо до молитовного зосередження на літургії, людина не одягатиметься в одіж, яка виражає зовсім інші, часом несумісні з християнським благочестям наміри й прагнення. Хоч «все мені можна...», але не забуваймо, що «...не все корисно» (пор. 1 Кор. 6, 12). Християнське богослуження за своєю природою спільнотне, тому, бажаючи брати у ньому участь, мусимо зважати на добро інших його учасників. Це означає, що, коли ми зібралися молитися разом, то наш зовнішній вигляд не має бути зухвалим, викличним і не відволікати уваги інших від того, що відбувається у храмі. Біблійні приписи щодо одягу в храмі дуже конкретні, однак світська мода мінлива. Те, що тисячу років тому вважалося зухвалим і непристойним, тепер зустрічається на кожному кроці й уже не викликає обурення. Тому, напевно, слушно буде намагатися не лише дотримуватися конкретних біблійних приписів, а зважати на те, для чого ці приписи були встановлені. А в них заборони щодо одягу встановлені для підкреслення святости місця, у якому перебуваємо, святости події, у якій беремо участь, і любови до ближніх, з якими разом молимося.

Окремо слід згадати про мобільні телефони, з якими ми заходимо до храму. Кожний з нас, мабуть, був свідком того, коли у найурочистіший момент літургії звучав телефонний дзвінок. Тому пам’ятаймо, що перед входом до храму дзвінок телефону слід вимикати.

My Signature
Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, і Бог перебуває в ньому. (1 Ів. 4:16)
There are two ways to live: you can live as if nothing is a miracle; you can live as if everything is a miracle. (Albert Einstein)
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Milana Y 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 August 2010 - 19:32

Я одягаюся звичайно, як кожного дня. Хустину на голову не одягаю, бо не хочу.

My Signature
Дозволено не більше 2х лінієчок
  • Back To Top

Користувач поза мережею   alabama 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 August 2010 - 21:49

З дитинства навчена, що хустина на голові і некоротка спідниця має бути завжди. Але малечу в холодну пору так до церкви не поведеш, тому одягали теплий комбінезон.

My Signature
ЗображенняЗображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mamusia2 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 August 2010 - 22:00

А я от скільки років не покривала голову йдучи до церкви й ніколи не задумувалась спідниця чи штани, головне, щоб пристойно, а тут після служби мені отець так лагідно сказав: "Приходьте до храму у спідничці" :smile: , вирішила вже не чекати наступного зауваження й тепер покриваю голову та йду у спідниці.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 10 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

Вчора, 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 10 December 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн