Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Молитви до святих - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 10 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Молитви до святих Як Вам допомагали молитви до святих Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   Ромуля 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 April 2011 - 21:55

Майже всю попередню вагітність я молилась до св. Герарда Маєли, він є захисником матерів та дітей. Я просила, щоб щасливо народити здорову дитину, щоб пологи пройшли успішно. Але десь вже ближче до родів малюк повернувся сідницями і мені "засвітив" кесарський розтин. Спочатку я трішки була вражена. Напевно я є слабка у вірі, бо думала, я ж так просила і молилася.... Але молитву не залишила. Коли мене вже прокесарили, то лікар сказав, що синочок наш народився "в сорочці", але в "такій", що він ще не бачив... Не знати, як би воно все було при нормальних пологах...
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 April 2011 - 18:55

Життя св. Апостола Юди-Тадея
Текст, що розкривається
Святий Юда-Тадей був одним із дванадцяти апостолів Ісуса Христа. Батько його - Алфей (Клеоп), брат святого Йосифа, Обручника Пречистої Діви Марії, а мати - Марія Клеопова, близька родичка Матері Божої. В Євангелії читаємо, що Марія Клеопова безстрашно стояла під хрестом разом з Матір'ю Страждальною і Марією Магдалиною. Вона була дуже побожною жінкою, її чоловік Клеоп був одним із тих, які сміливо розповідали про Христове Воскресіння. Саме йому разом з іншими вірними учнями з'явився Ісус Христос по дорозі в Емаус. Набожність батьків, а також близьке споріднення із святою Родиною, а вслід за тим добрий приклад з її життя послужили причиною того, що святий Тадей відзначався надзвичайними чеснотами. Коли прийшов час апостольської діяльності Ісуса Христа святий Юда-Тадей став його ревним учнем. Будучи його близьким родичем, ніколи цим не чванився і називав себе слугою Христовим.

Через збіг обставин носив він те саме ім'я, що й Юда-Іскаріот; через те виникла довголітня кривда для святого Юди -Тадея, тому незважаючи на Його великі заслуги для віри і мученицьку смерть, люди забули про нього, приймаючи Його за Юду зрадника. Тільки після довгих наукових досліджень встановлено, що Юда-Тадей та Юда-Іскаріот - це дві різні особи. В Євангелії від святого Йоана читаємо, що на Тайній Вечері після відходу Юди один з апостолів звернувся до Ісуса Христа з запитанням: "Господи, що ж сталося, що Ти маєш нам об'явитися, а не світу?" Св. Матей євангеліст перелічуючи імена дванадцяти апостолів, називає Тадея і його брата Якова, синів Алфея. А св. Марко (3,14; 19) розповідаючи, як Христос із супроводжуючого Його натовпу вибрав дванадцятьох і називає їх імена апостолів: Петро, Яків, Йоан, Андрій, Филип, Вартоломей, Матей, Тома, Яків Алфеїв, Тадей, Симон Кананія і Юда Іскаріот. Після Вознесіння Христового святий Тадей голосив слово Боже в Галілеї, Самарії та Юдеї, а пізніше в Аравії, Сирії і Месопотамії, та навчав також в Персії, а сам здобув вінець мученицький в Суантре.

Дата смерті св. Юди-Тадея є невідома, однак певним є те, що жив він ще в 65 році, і в той час написав своє «Соборне послання». Це «Соборне Послання» написав Юда-Тадей грецькою мовою. Змістом його є застереження вірних перед фальшивими науками єретиків. Ось цитати з нього: " Милосердя, мир і любов нехай вам помножаться. Вважав я необхідним звернутись до вас, благаючи, щоби ви боролися за святу нашу віру. Безбожні що нехтують Божими законами й відрікаються самого Владики Господа нашого Ісуса Христа»" А відтак, перечисливши відступників, облесників і безбожників, далі пише: " Ви ж улюблені, що в Дусі святім молитеся, перебувайте в любові Божій, очікуючи мил осердя нашого Господа Ісуса Христа. А, однак, осуджених карайте, а інших - спасайте, вириваючи з вогню підступу, а над іншими - виявляй виявляйте милосердя те в страху, ненавидячи навіть одежу, сплямовану тілом ». Апостол закликає тут вірних до єдності І любові в Дусі Святому і до молитви. Згідно з Його наукою, єретиків належить вважати за осуджених через їх власні помилки. А тих, які є наражені на небезпеку занепаду у вірі, необхідно оберігати, а над тими, що вагаються, треба мати милосердя не без власного страху, щоби не чинити помилок, а також боротися безнастанно в думках, словах і вчинках. В цьому посланні звертає на себе увагу виняткова лагідність і сердечність. Віддзеркалюється в ньому весь характер святого Тадея, найвірнішого і терпеливого слуги Ісуса Христа.

Помер він правдоподібно останнім з Апостолів, бо в цьому посланні є така згадка: « Ви ж, улюблені, пам'ятайте слова, сказані перед тим Апостолами нашого Господа Ісуса Христа/». Хоча це послання написано старою мовою і стилем, як усе Святе Письмо, однак воно є зрозумілим і промовляє до всіх людей. Святий Юда-Тадей, як, зрештою, кожний апостол зазнав багато переслідувань, але підчас своїх подорожей навертав багато поган і славився чудами, які об'єднали навколо нього ревних послідовників Христової віри. Своє працелюбне життя закінчив у мученицькій славі. Невідомо, яку смерть приготували йому погани; вістка голосить, що забито Юду-Тадея палками.

Тіло його перевезено до Риму і поховано в Соборі св. Петра. Натомість в Латеринській Базиліці, яка носить назву Матері Церков Християнських, висить в каплиці св. Павла прекрасний образ св. Юди-Тадея, якого вшановують в Римі як покровителя купців. Загалом культ св. Тадея не дуже поширений в наш час. Не багато є церков під його святим іменем. Правда, в архидієцезії Вілянській є деякі парохіальні храми, наприклад, в Лаздунах, Марцінканшах, Веренові. В каплиці Матері Божої Переможниці при виховному закладі імені св. Казимира у Вільні на вулиці Вількомірській знаходиться прекрасний старовинний образ святого Тадея-Чудотворця. Сюди здійснюють паломництво вірні з далеких сторін або складають пожертви на Служби Божі і дев'ятниці, щоби в такий спосіб подякувати за ласки, й просити допомоги.

«Набожність в честь Юди-Тадея, - пише великий шанувальник Святого о. прелат С. Шпетнар, - була протягом століття в забутті». Культ св. Тадея багато постраждав через однакове ім'я з Юдою Іскаріотом. Набожність в честь св. Тадея поширилась за останній час в цілому світі і в дивний спосіб зростає. Є підтвердженим фактом, що хто в найбільш важких життєвих обставинах звертається з вірою до святого Тадея, мабуть, одержить ласку, й нестиме радо свій хрест, покірний волі Божій. На то Божа воля, що ми в цих надзвичайно важких часах, в справах складних і безнадійних звертаємо свої молитви саме до святого Тадея.

Святий Тадей - опікун знедолених Святий Юда Тадей, як знаємо, придбав у Бога особливий привілей спішити з порятунком на заклик людей, доведених до розпачу. Згадує про це св. Бригітта, якій з'явився Ісус Христос і доручив їй молитися до святого Тадея у всякому горі й біді. Цей великий святий, такий близький Ісусові, не залишає нікого, хто звертається до нього з допомогою в розпуці і вимолює ласки. Цей могутній Покровитель ніколи не підводив. В цьому переконалося багато людей. В журналі «Посланець Найсвятішого Серця» було опубліковано статтю про те, що одна особа звернулась до святого Апостола Тадея в безнадійній справі, обіцяючи 12 Служб Божих за душі в чистилищі, і дочекалася щасливого свого прохання.

Отже, нехай ніхто не втрачає надії, а віддається під опіку св. Тадея з повним довір'ям; гаряче молиться і буде вислуханий.

Святий Тадей - великий чудотворець
Текст, що розкривається
Св. Тадей ще за життя на землі був наділений Ісусом Христом ласкою творити чуда. Існує передання, що король Едеси захворів на проказу, колись невиліковну хворобу. Король Едеси, почувши про чудеса, які творив живий тоді на землі Ісус Христос, послав до Нього свого слугу з проханням про порятунок. Були це останні дні апостольської праці Спасителя. Ісус Христос відмовився від подорожі в Едесу, а доручив цю місію своєму улюбленому учневі Юді-Тадеєві, який після смерті й воскресіння свого Учителя направився в Едес. Король уже знав про розп'яття Ісуса Христа і вірив, що Він буде Сином Божим, а тому святого Апостола, посланця Ісуса, прийняв з великими почестями. Дотиком рук святий Тадей чудесно оздоровив віруючого короля і багатьох його підданих. І це чудо подіяло так, що король та всі, хто одужав, стали християнами. Нехай ця ласка творити чудеса, дана святому Тадеєві, посилить наше довір'я в Його опіку. Встаньмо на коліна перед Його образом. Святий Тадей - великий апостол Христовий.

Разом зі святим Симеоном проводив апостольську працю в Персії, де привів до правдивої христової віри багато поган. Їх діяльність не сподобалась поганським жерцям, які перебували в темноті ідолопоклонства. Тому вони обвинувачували святих Апостолів перед королем Перським, домагаючись їх засудження на смерть. Щоби здійснити свої вимоги, вони заготовили кілька отруйних змій і в певний час випустили їх на Тадея і Симеона. Але, на превелике диво короля і всіх присутніх, змії не торкнулися святих, а кинулись на поганських жерців і викликали страшний переполох. І тільки голоси святих Тадея і Симеона заспокоїли роздратованих гадюк, які, на заклик святих, покірно приповзли до їх стіп і притулилися до грудей. Це чудо Боже спричинило численні навернення, а король Перський не тільки дарував апостолам життя, але й сам прийняв християнську віру. Нехай згадка про Божі ласки, виявлені святим Тадеєм, наповнює наші серця вірою в те, що все, про що будемо просити в Його імені одержимо від Всевишнього Господа Бога, який обдаровує святого Тадея особливою любов'ю. Святий Тадей - чудесний заступник в несправедливих судових процесах.

Коли святі Тадей і Симеоп навчались у Вави лоні, був з ними побожний юнак Єфрозин, котрий зробив для них милостиню. Юнак цей відзначався чистим життям і особливим пошануванням Христової науки. І от зроблено на нього негідний наклеп, який привів його до королівського суду. А саме: якась жінка із знатного роду звинуватила його в тому, що він її звів, заявляючи одночасно, що він є батьком її нешлюбної дитини. Напевно хтось намовив її до такого наклепу, щоби святих Апостолів і їх диякона Єфросина знеславити в очах новонавернених християн. На судовий процес прибули Тадей і Симон, щоб стати на захист звинуваченого. Багато християн та поган були присутні на цьому суді. Апостоли попросили короля, щоби той наказав принести до залу немовля. Коли їх просьбу було виконано, наказали вони дитині в імені Христа засвідчити, чи Єфрозин є дійсно її батьком. І ось здивований натовп почув голосно і виразно з уст немовляти, що звинувачений юнак є абсолютно невинним. Вражений король вимагав від Апостолів наказати дитині виявити справжнього винуватця. Але ті відповіли, що покликані обороняти невинних, а не виявляти тих, хто заслуговує покарання. Завдяки цьому чудові Єфросина було виправдано, а король разом зі свитою прийняв хрещення і допомагав святим Апостолам у великій справі поширення християнської віри в своєму королівстві.

Джерело : Часопис "Промінь любові".
My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Virchik 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 April 2011 - 19:10

Я теж молила Дев"ятницю до святого Юди Тадея. І все що просила було дано. Молила не раз і не два, закінчувала одну починала другу.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кицюня-манюня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 April 2011 - 17:55

Дівчата, скажіть хто молив Дев"ятницю до Св.Марти, 9 разів треба молити "Свята Марто, проси за нас Ісуса" чи також ще "Отче наш..., Богородице Діво... Слава Отцю..." ?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Poema 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 31 May 2011 - 19:02

Я також часто звертаюся у молитвах до святих. Молюся дев'ятницю до Св. апостола Юди-Тадея, дев'ятницю до Св. отця Піо, акафіст до Св. Миколая Чудотворця, молитву до Св. мученика Валентина. Колись молилася також дев'ятницю до Миколая Чарнецького. І мої щирі прохання завжди були вислухані, причому ситуації, в яких просила допомоги, були дуже складними і часом навіть видавалися безнадійними. Одного разу Божа ласка була такою великою і несподіваною, що інакше як чудом я ту подію не називаю і досі не можу до кінця її усвідомити.
Вважаю, що заступництво святих апостолів і мучеників допомагає нам випросити у Бога різні ласки, а сильна віра і щира молитва творять чудеса.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Светик-семисветик 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 July 2011 - 09:56

Я маю образочок Чудотворної ікони Матері Божої Чернівецької "Надія Безнадійних"
Молитва
Дозволь ,о материнства Мати,
Неплідність в радість обернуть.
Нехай свій паросток зачнуть
Батьки,що хочуть діток мати.

Мені порадив священник молитись на вервичці цю молитву.Замість 10 раз Богородице Діво.

Користувач подумав і додав через 5 хв.:
Трішки розкажу про цю іконку.
Найчастіше опускаються на коліна перед іконою Матері Божої Чернівецької неплідні батьки.Сама Богородиця,яка стала радістю неплідності Йоакима та Анни,в чудесний спосіб дарує радість батьківства тим,хто просить цього дару.Вірні Собору УСпення Пресвятої Богородиці,що у місті Чернівці,де знаходиться ікона,знають численні випадки народження дітей в сімях,котрі вже частково втратили надію.Доказом чудодійності є факт,що діти народжуються саме у дні великих свят.Тому чудотворної ікони Матері Божої Чернівецької є ще і інша назва:Пресвята Богородиця-Заступниця МАтеринського покаликання.

Користувач подумав і додав через 7 хв.:
Бажаю всім Божого Благословення і Нехай Господь Бог Благословить всіх бажаючих дітками
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sone4ko 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2011 - 19:46

Молитва від пияцтва св. Іоана Кронштадтського
Господи, зглянься милостиво на раба твого (ім’я), звабленого принадами черева і плотськими веселощами. Даруй йому пізнати насолоду стримання в пості і плодів Святого Духа, що їх дає піст.
Амінь.
Молитва до преподобного Мойсея Мурина за зцілення від недуги пияцтва
Текст, що розкривається
О, велика сило покаяння! О, незмірна глибино милосердя Божого! Ти, преподобний Мойсею, був раніше розбійником, але потім, ужахнувшись своїх гріхів, пройнявся скорботою і, розкаявшись, прийшов до монастиря, і там у великому плачу за свої беззаконня та у важких подвигах проводив усі дні життя свого та удостоївся Христової благодаті й дару чудотворіння. О Преподобний, ти від тяжких гріхів піднявся до пречудних чеснот, допоможи і рабам Божим (імена), які моляться до тебе, що йдуть до загибелі через те, що віддалися безмірному, шкідливому для душі й тіла надуживанню спиртного. Зверни на них свій милосердний погляд, не відхили і не зневаж їх, але зглянься на них, що звертаються до тебе. Моли, святий Мойсею, Владику Христа, щоб не відкинув Він їх, Милосердний, і хай не порадується диявол їхній загибелі, але хай помилує Господь цих безсилих та нещасних (імена), котрими заволоділа згубна пристрасть пияцтва, адже ми всі Божі створіння і викуплені Пречистою Кров’ю Сина Його. Почуй же, преподобний Мойсею, їхню молитву, віджени від них диявола, даруй їм силу здолати їхню пристрасть, допоможи їм, простягни свою руку, виведи їх на шлях добра, визволи їх від рабства пристрастей і звільни їх від пияцтва, щоб вони відновлені, у тверезості й світлому розумі, полюбили стримання та благочестя і довіку прославляли Всемилостивого Бога, Котрий завжди рятує Своє творіння.
Амінь.

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ксюшик_z 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 October 2011 - 21:11

в мене була така історія. недавно до чоловіка пристали на роботі, ну скажумо за незовсім добрі діяння. не скажу що він винуватий, але оплошность була. хоча то більше інших ніж його. короче діло йшло на розрив контакту.
вичитала в неті що молитва до св. Юди Тадея помагає в таких випадках. прочитала перед монітором якоби для нас , аби вийти з цього всього. і преед сном зверталась до нього з проханннями.
хочу сказати що ситуація вирішшилась. може так булло б і само собою. але я вірю, що все пройшло гладко саме із-за молдитви.

теппер згадую цього святого в молитві хоча б одним словом.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Elizabeth's mom 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 October 2011 - 13:45

вчора почала читати молитву до св. Марти,маю потребу і хочу,щоб все у мене вийшло,свято вірю в це
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лінда 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 22 October 2011 - 13:50

Дуже допомогла мені у свій час молитва до св. Миколая Чарнецького - мала у віці 2 рочків почала заїкатися. Через півроку неустанних молитов до нього заїкання минуло, ми навіть до логопеда не ходили. Інакше, як чудом, я це назвати не можу.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nifertiti-m 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 November 2011 - 12:56

Під час першої і другої вагітності з перших днів ,коли взнала,що вагітна ,я постійно молилась до Матінки Божої і вона мені допомогла.
Текст, що розкривається
МОЛИТВА ДЛЯ ВАГІТНИХ ЖІНОК
О Преславна Мати Божа, помилуй мене, рабу Твою, і поспіши мені на допомогу в часі моїх хвороб, та небезпек, з якими народжують дітей усі бідні дочки Єви. Згадай, о Благословенна між жінками, з якою радістю і любов'ю Ти поспішала, щоб відвідати свою родичку Єлизавету під час її вагітності, і який чудодійний вплив мали ці Твої відвідини для матері та її дитини. І з невичерпної сердечної доброти Твоєї даруй і мені, найнижчій рабі Твоїй, щасливо відбути пологи; даруй мені цю благодать, щоб дитя, яке нині покоїться під моїм серцем, прийшовши до розуміння, з радістю, як і святе дитятко Іоанн, поклонялося Божественному Господу Спасителю, Який з любові до нас грішних зволив і Сам стати Дитятком. Невимовна радість, якою переповнювалося Твоє чисте серце при спогляданні Твого Новонародженого Сина й Господа, хай згладить скорботу, що очікує мене серед мук пологів. Життя моє, мій Спаситель, народжений Тобою, нехай порятує мене від смерті, що обриває життя багатьох матерів підчас пологів, і нехай зарахує плід лона мого до числа обранців Божих. Вислухай, Пресвята Царице Небесна, смиренну молитву мою і зглянься на мене, бідну грішницю, оком Твоєї благодаті; не посороми мого уповання на Твоє велике милосердя й осіни мене, Помічнице християн та Цілителько недуг, щоби сподобилася я відчути й на собі, що Ти - Мати Милосердя і щоб прославляла я завжди Твою благодать, яка не відкидає ніколи молитви бідних і рятує всіх, хто шукає Твоєї помочі в часі скорбот і недуг. Амінь
.

Повідомлення відредаговано Nifertiti-m: 03 November 2011 - 12:57

My Signature
Як спитають ,хто я з роду"УКРАЇНЕЦЬ",-скажу всюди.Син козацького народу.А народ мій завжди буде!!!
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Gabi 7 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 November 2011 - 13:06

Чудодійну силу для мене мають молитви і девятниці до Юди Тадея і Антонія Падевського, теж в молитвах згадую Миколу Чарнецького, а також інших святих по потребі (дуже допомагає молитва до Івано Золотоустого, коли якісь непорозуміння з чоловіком)
My Signature
Коли королева щаслива, в королівстві спокій!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Талочка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 November 2011 - 13:55

Молитва дітей за батьків
Текст, що розкривається
Всемилосердний Боже!
Дякую Тобі за моїх батьків та за всі добра, які ти мені подав через них. Вони виховали мене, навчили мене любити Твої святі заповіді та бридитися гріхом. Я люблю їх і хочу їх завжди шанувати і слухати. А Ти, Господи, допоможи мені Твоєю ласкою, щоб я цю постанову виконав (виконала).
Благослови їх, Господи, всяким добром та довгим і щасливим життям, хорони від злого, дай їм силу перемогти всі труднощі. Дай, щоб вони на старості своїх літ діждалися потіхи від своїх дітей, а передусім від мене; а по смерті прийми їх і мене до небесного царства.
Амінь.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   FeLiCe 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 November 2011 - 13:28

Завжди у всіх проблемах звертаюсь до св. Тадея. Молюсь девятницю до нього і він допомагає! Інколи здається, що виходу вже немає, що нічого вже не допоможе, а тут так все складається, що неозброєним оком видно, що чиясь добра рука допомогла...
Св. Тадей має велику силу! Так вірю в його допомогу!

От зараз наприклад в мене така ситуація, що просто страшно... Але молюсь щиро до св. Тадея і вірю, що все буде добре!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   FeLiCe 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 November 2011 - 17:42

Ще раз схиляю з вдячністю голову перед св. Тадеєм і всіма нашими заступниками. Все вирішилось добре!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   boja 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 19 December 2011 - 13:43

Перегляд повідомленняЛевит (28.11.2010, 19:59) писав:

Я часто чую сумніви людей: чи почує мою молитву Святий Бог, адже я такий грішний... Хай я буду краще просити святих, може Господь змилостивиться і почує їх молитви за мене...

Але святі не молиться за нас.

звідки у вас така впевненість в цьому? як можна про щось так категорично стверджувати, при цьому, не знаючи як є насправді? можливо це трохи не в тему, і запізно, але не0 відреагувати на таке не можу.

Кожен молиться і молиться так, як відчуває, і якщо він вірить у силу своєї молитви і у допомогу того, до кого він молиться, то і Господь, і Діва Марія, і Святий Дух, і всі святі і блаженні можуть тій людині допомогти.
My Signature
СП Сталекс - збираємо нове замовлення
Зображення

Горда - тому що ображали.... Сильна - тому що робили боляче.... Смiлива - тому що вже не боюсь.... Посмiхаюсь - тому що є заради кого жити!
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ninaalex 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 25 December 2011 - 21:10

У маминої знайомої сталося горе-у чоловіка не знаю яким чином порвався стравохід. Його реанімували, був в комі, уколи уже не сприймав, стирчали з живота різні трубочки, щоб якось підтимувати його, шансів на життя лікарі не давали (коли мені мама розказувала, то мурашки по шкірі йшли, яка велике Боже милосердя і любов). Мама коли взнала, позвонила до неї, поговорила, сказала читати канон за недужого і при зустрічі подарувала молитовника (людина далека від віри була, навіть Отче наш не знала). Вона була в такому розпачі і горі, бо молоді люди-йому 30 років, трійко дітей! Мама каже до неї: молися, падай на коліна, благай Господа і він допоможе!!! І сталося диво!!!! Вона щодня читала канон за недужого, і коли чоловіку зробили операцію, навіть професори дивувалися, що в нього все ідеально зажило, ніби й нічого не робили! Вони казали, що це чудо, такого бути не може!!! І ще вона щодня прикладала до чоловіка зашитий в мішочку пісок з могили Амфілохія з Почаєва, теж мама їй дала! Святий Амфілохій і після своєї смерті зцілює людей!!! Але головне - це віра, з якою людина призиває Господа! "По вірі вашій воздастся вам!!!"

Прихований текст

Повідомлення відредаговано Ninaalex: 25 December 2011 - 21:11

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vitaliy_V 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 December 2011 - 00:46

Перегляд повідомленняЛевит (28.11.2010, 19:59) писав:

слава тільки Йому, а не тим святим, до яких Ви звертаєтесь. Бо вони були такі ж люди, як і ми з вами. Святі Божі обранці не моляться у вічності за нас

У цієї позиції є дві слабкі сторони: перша - це незнання Біблії, друга - нерозуміння того, що таке Церква.
Почну з першого. Отже, як і усі протестанти, ви стверджуєте, що святі не моляться за нас. Тобто, виходячи з визначення молитви як розмови з Богом, не розмовляють із Богом про нас, про наші проблеми і т.п. У мене тоді виникає цілком закономірне запитання: вони не розмовляють із Богом про нас тому, що нас не чують чи із якоїсь іншої причини? Але звідки ми можемо знати, чують вони нас чи не чують? І хто взагалі до такого міг додуматися, що святі нас не чують? Але припустимо, що вони нас таки чують. Що тоді? Вони не мають права попросити у Бога за нас? Бог їм строго-настрого забороняє таке робити?
Тепер Біблія, яку протестанти ніби й читають, але чомусь у ній не помічають очевидних речей. Наведу лише кілька цитат.

"Я тоді стояв між Господом та вами, щоб об'явити вам слово Господнє" (Втор.5:5).
Отже, Мойсей у даному випадку виступає ПОСЕРЕДНИКОМ між Богом та людьми. Чому святі не можуть бути такими ж ПОСЕРЕДНИКАМИ під час наших молитов до них?

"Передусім, отже, благаю, щоб відбувалися прохання, молитви, благання, подяки за всіх людей" (1Тим.2:1).
"Сповідайте, отже, один одному гріхи ваші й моліться один за одного, щоб вам видужати. Ревна молитва праведника має велику силу" (Як.5:16).
Молитися за інших - хіба це не означає бути ПОСЕРЕДНИКОМ між Богом і цими людьми, за яких ви молитеся? Отже, вам можна бути посередником, а святим - ні?

"Тоді ангел Господній озвався й мовив: "Господи сил, докіль не матимеш жалю над Єрусалимом і над містами Юди, на яких гніваєшся повних сімдесят років?" (Зах.1:12).
Навіть ангели можуть заступатися за людей, а святі не можуть?

"І коли взяв книгу, чотири істоти і двадцять чотири старші впали перед Агнцем, маючи кожен гуслі і келехи золоті, повні тиміяму, що є молитви святих" (Од.5:8).
"І піднісся дим тиміяму з молитвами святих, від руки ангела, перед Богом" (Од.8:4).
Про які молитви святих тут ідеться? За кого це вони молилися - за себе чи за нас?

Тепер про другу слабку сторону - нерозуміння природи Церкви. Отже, що таке Церква? Це - Містичне тіло Ісуса Христа (посилання давати не буду, бо вони і так загальновідомі). Але хіба це Містичне тіло складається тільки з тих людей, які живуть на землі? Хіба ті, які вже відійшли у вічність, не є частинками цього тіла? Хто дав право відмовляти їм у цьому? І на якій підставі?
Значить, якщо й померлі є частинками Церкви, то чому вони нам - таким же частинкам Церкви - не можуть допомагати? Звичайно, що святі допомагають НЕ СВОЄЮ СИЛОЮ, а силою Бога. Тобто вони є ПОСЕРЕДНИКАМИ між нами і Богом, подібно, як Марія була посередником на весіллі у Кані Галілейській: "Коли ж не вистачило вина, мати Ісусова й каже до нього: "Вина в них нема" (Ів.2:3). Чим закінчилося прохання Марії - ви й самі знаєте.
My Signature
Solo Dios basta!
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мама5ти 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 December 2011 - 14:33

Вельмишановний, Vitaliy_V,, ці самі слабкі сторони так само виражені і у вашій відповіді.
Всі посередники, про яких ви наголошували, були живі люди(люди при житті), або в одному приведеному випадку ангел, який не вмирає по суті.
То при чому тут приведені місця з Біблії до виправдання вашої точки зору?
А щодо молитов святих, то скажіть, в Євангелії скільки звернень до святих? То до кого звертались апостоли? До живих(!) людей, найперше до тих, хто жив на той час. І вони просили їх молитись, чи не так? Вони молились і за себе і за тих, хто жив на землі в той час. Бачимо це з наведеного вірша.
1 Отже, перш над усе я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки за всіх людей,
2 за царів та за всіх, хто при владі, щоб могли ми провадити тихе й мирне життя в усякій побожності та чистості.
(1Тим.2:1,2)

Ми протестанти(не скажу за всіх) стверджуємо, Бог дав нам сина Свого Ісуса Христа, до якого і у Ім'я якого написано молитись. Він є єдиний(!) посередник між Богом і людиною, чи не так написано? Може ви навіть найдете де саме написано? Та тут же починаючи з віршів, що вище і цілу главу прочитайте. Там написано і за яких саме людей молитись і до Кого саме. Не мені вас вчити, тай не дозволено мені, але читайте самі і вчіться. Навіщо додумувати до написаного?
Навіть Мойсей був один посередник, поставлений Богом, між Богом і Його народом. Один. Христос ще не явився тоді на землі. Бог поклав Мойсея. При житті.

Тай ви не навели жодного вірша з Слова Божого, що підтверджують молитви до святих, які померли.

Мене дивує інше більше, навіщо людям на такому рівні підносити силу молитви до святих, що молитва до Самого Христа ставиться як не така необхідна, або як та, що не може бути почута, як та, що потребує якогось заступництва. От цього мені напевно ніколи не зрозуміти.
Це як дитина іде до тата щось казати, а їй кажуть, дивись, тато тобі не відповість, якщо за тебе не попросить сусід, брат, чи той дядько, іди раніше до них.
Або на роботі, начальник поклав собі заступника і сказав звертатись до нього, то чи піде працівник до інших працівників просити їх, щоб просили заступника, щоб той попросив начальника? Чи звернеться прямо до заступника, який настановлений начальником?
Обирати звичайно працівникові.
Але слухняний і відповідальний працівник таки дослухається до вимог начальника.

Я тут дописала лиш тому, що ви згадали всіх протестантів незлим тихим словом. І не довели їхнього незнання Писання, хоч грозились.
Пояснюю тут свою позицію, чому мені краще молитись до Господа мого Ісуса Христа.
А вам обирати самим кому молитись, до кого звертатись.

Про незнання, що таке Церква, то інша тема, напевно, але і тут бачу вашу невідповідність Слову. Де ви взяли слово "містичне". Таки дайте посилання, і бажано на те саме Слово Боже, яке ви так добре знаєте.
І хто сказав вам, що ті хто відійшли не є вже тілом церкви, чи вони чогось там не можуть. Але навіщо ?
Ви знов випустили з уваги Христа, який постраждав заради того, щоб таки бути справжнім посередником .

Цитата

Отже, вам можна бути посередником, а святим - ні?

Це не те про що ви писали, але прочитайте ще раз свою фразу.
Моя відповідь, так, можна бути і святим...
My Signature
Синочок -1994
Донечка -1997
Донечка -1999
Синочок -2005
Донечка -1 січня 2010

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vitaliy_V 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 January 2012 - 17:29

Перегляд повідомленнямама5ти (27.12.2011, 14:33) писав:

1) Всі посередники, про яких ви наголошували, були живі люди(люди при житті)

2) А щодо молитов святих, то скажіть, в Євангелії скільки звернень до святих? То до кого звертались апостоли?

3) Він є єдиний(!) посередник між Богом і людиною, чи не так написано?

4) Тай ви не навели жодного вірша з Слова Божого, що підтверджують молитви до святих, які померли.

5) Мене дивує інше більше, навіщо людям на такому рівні підносити силу молитви до святих, що молитва до Самого Христа ставиться як не така необхідна, або як та, що не може бути почута, як та, що потребує якогось заступництва. От цього мені напевно ніколи не зрозуміти.

6) Де ви взяли слово "містичне". Таки дайте посилання, і бажано на те саме Слово Боже, яке ви так добре знаєте.

7) І хто сказав вам, що ті хто відійшли не є вже тілом церкви, чи вони чогось там не можуть. Але навіщо ?

1) А чим таким принциповим у своєму становищі перед Богом відрізняються ті люди, які ще живуть на землі, від тих, які живуть із Богом у вічності?

2) Хіба апостоли могли звертатись до померлих? Тобто конкретно в той час, коли померлих святих як таких ЩЕ НЕ БУЛО, апостоли могли звертатися до померлих святих? Ви не думаєте, що ПЕРШІ померлі святі – це якраз і були апостоли та їхні послідовники у першому столітті нової ери?

3) А хто заперечує посередництво Христа? Яким чином молитва до святого може заперечувати посередництво Сина Божого? Хіба, молячись до святого, людина просить, щоб цей святий СВОЄЮ СИЛОЮ вчинив те і те? Ні, такого нема у жодній молитві. У церкві під час літургії кожне прохання до Богородиці чи до святих закінчується словами «Через Господа нашого Ісуса Христа». Тобто церква Христа робить центром своєї молитви навіть тоді, коли молиться до святих.

4) Я уже сказав, що в Біблії ОБ’ЄКТИВНО не могло бути таких прикладів, оскільки Біблія писалася в той час, коли більшість із тодішніх святих ЩЕ ЖИЛИ НА ЗЕМЛІ. А ось починаючи із другого століття і далі збереглося чимало прикладів молитов до святих – передовсім до Богородиці та апостолів.

5) Люди моляться до святих не тому, що молитву до Христа сприймають як менш необхідну, а передовсім тому, що ВІДЧУВАЮТЬ СПОРІДНЕНІСТЬ (відчуття «одного цілого», що власне й становить церкву як тіло Христа) із тими своїми братами у Христі, які вже відійшли у вічність. Люди ж не моляться до всіх святих відразу, ні. Кожен молиться до «улюбленого святого», тобто до тієї людини, яка або мала такий же, як і в нього, характер, звички, або переживала подібні проблеми, які зараз переживає ця людина, або розумілася саме на конкретних обставинах, в яких цей молільник перебуває.
Крім того, в церкві поширена практика молитов не власними словами, а словами самих святих. Чому це практикується? Не тому, що заборонено молитися своїми словами (така заборона була б блюзнірством), а передовсім тому, що християни НЕ ЗНАЮТЬ, як потрібно молитися: "Про що бо нам молитися як слід, ми не знаємо" (Рим.8:26). Саме тому в наших молитовниках присутні молитви, укладені святими, які вчать нас правильних думок під час молитви, правильних прохань, правильних постав і т.п. Бо ж і говорити ми вчимося перш за все таким чином, що повторюємо слова і речення, сказані спочатку батьками, пізніше - іншими людьми. Лише таким способом ми самі вчимося складати фрази, щоб виразити власні думки. Молитва - це розмова з Богом, до якої ми не є призвичаєні. Щоб навчитися, ми й копіюємо те, що говорили інші - ті, які за свого життя сягнули такої єдності з Богом, що стали справді святими людьми.

6) «Містичне» - це протилежність до «фізичного». Ви хочете сказати, що церква, про яку писав апостол Павло – це «фізичне» тіло Ісуса Христа? Ні, звичайно. Отже, воно містичне (тобто надприродне). А те, що цього слова нема в Біблії, ще не означає, що нема і тієї реальності, яку це слово позначає. Адже ж і Трійця – це богословський термін, який у Біблії відсутній, однак ніхто ж не буде заперечувати існування Триособового Бога.

7) Питаєте «навіщо»? Спробую пояснити.
Ви сприймаєте християнство як ІНДИВІДУАЛЬНУ релігію, тобто як особисте ставлення людини до Бога. Це правильне сприйняття, але воно не є повним. Бо християнство – це також і КОЛЕКТИВНА релігія, КОЛЕКТИВНЕ ставлення. Саме тому Христос навчав нас молитися «Отче НАШ», а не «Отче МІЙ». Саме тому в Старому Завіті наголошувалося на вибраному НАРОДІ, а не тільки на окремих вибраних людях. Саме тому в Новому Завіті апостол Петро пише про «НАРОД святий.., НАРОД Божий» (1Пт.2:9-10). Зрештою, саме тому гріх Адама і Єви став надбанням усього людства, «бо ВСІ згрішили» (Рим.5:12).
Ще раз кажу: все це не означає, що окрема особа не є важливою, що вона ні за що не відповідає, що ніби розчиняється в цілому народі. Ні. Але Бог хоче, щоб ми були одним цілим, однією церквою, і саме для того Він і прийшов – «щоб зібрати В ОДНЕ розкиданих дітей Божих» (Ів.11:52).

Наша із вами проблема в тому, що ми живемо в часі, коли індивідуалізм переважає у всіх сферах життєдіяльності, в тому числі і в релігії. Але такого не було ні в часи Старого Завіту (прочитайте 28 розділ книги Второзаконня, основний зміст якого можна передати такими словами: «НАРОД благоденствує, коли він вірний Богові; НАРОД занепадає, коли він невірний»), ні в часи Ісуса Христа (є дуже багато посилань на апостола Павла, в яких він говорить про церкву як тіло, тобто про КОЛЕКТИВ, про НАРОД).

Тож сподіваюся, ви зрозуміли, навіщо ми молимося до святих. Тому що ми із ними – одне ціле, ОДИН НАРОД БОЖИЙ.

Ну і останнє, про що не можу не згадати в цьому контексті. Як ви думаєте, Христос відкупив УСІХ людей загалом, чи кожного особисто? Якби Він відкупив кожного особисто, то це було б порушенням нашої свободи, адже ми Його про це не просили, правда? Отож і відкуплені ми ЯК НАРОД, а не кожен окремо. Щоби багато про це не розписувати, просто дам вам цитату Томи Аквінського, яка все гарно пояснює:
«Хоча Христос достатньо спокутував за гріхи людського роду Своєю смертю, все таки кожен повинен старатись шукати засобів свого власного спасіння. Смерть Христова є ЗАГАЛЬНОЮ причиною спасіння, подібно як і гріх першої людини був причиною ЗАГАЛЬНОГО осудження. Необхідним є, щоб ЗАГАЛЬНУ причину пристосувати до кожного ІНДИВІДУАЛЬНО, щоб кожен брав участь у дії загальної причини».
А брати участь у дії загальної причини – це мати віру у Христа і жити у відповідності з нею.
My Signature
Solo Dios basta!
  • 2
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 10 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

3 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 3 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

Вчора, 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 19 )