Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Молитви до святих - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 10 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Молитви до святих Як Вам допомагали молитви до святих Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   LANYSKA 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 28 October 2010 - 17:07

Мені ще як я вчилась в школі бабуся подарувала книжечку - Девятниця до Святого Тадея, так і молюсь постійно до нього ці молитви, за якесь прохання чи просто в знак подяки за щось, чи якщо треба якоїсь розради чи заспокоєння. Св.Тадей - мій заступник.
А також молюсь до Пречистої Богородиці Девятниці в будь-яких ситуаціях.
Результати бачу завжди.

Дівчата, хто зі Львова - і хто почитає Святого Тадея як свого опікуна - дуже помічні молитви до нього правляться в польському костелі, даєш на службу за певне прохання і монахині моляться.

Повідомлення відредаговано LANYSKA: 28 October 2010 - 17:10

My Signature
Спойлер

Раз в житті дають людині крила,раз в житті ти можеш відірватись від землі,і вже коли піднявся, то не зупиняй політ!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nifertiti-m 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 07 November 2010 - 14:44

Мені дуже допомагає молитва на вервиці до Божої Матері,також набожество до св.Юди-Тадея,до якого багато зверталася і завжди допомагав у різних потребах,також за здоров"я молюсь до св.Шарбеля,отця Піо,завжди молитви вислухані.А також дуже помічна молитва до Христа Христового.
My Signature
Як спитають ,хто я з роду"УКРАЇНЕЦЬ",-скажу всюди.Син козацького народу.А народ мій завжди буде!!!
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   медузка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 December 2010 - 14:46

Мені завжди допомагає молитва на дев'ять вівторків до святої Марти. Справді надзвичайної сили молитва. А також вервичка до Матері Божої і молитви до св.Юди Тадея.
My Signature
Спойлер

Той єдиний, за ким я почну бігати, буде кричати мені "Наздоганяй, мам!"
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galkita  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 December 2010 - 14:50

Перегляд повідомленнямедузка (2.12.2010, 15:46) писав:

Мені завжди допомагає молитва на дев'ять вівторків до святої Марти

Справді, мені теж допомогла ця молитва - після 3х років невдач ,без лікування я завагітніла.Щиро дякую Богу і святій Марті за таку ласку!!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еос 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 02 December 2010 - 15:42

Скажу чесно, я не часто взиваю до святих, найчастіше молитву звертаю саме до Бога. А до молитов чужими словами ( ті спеціальні книжечки, які вагітні люблять носити і т.п. я взагалі сприймала скептично). Однак, ми всього лиш люди і здатні помилятись. Випадок змінив мою думку. Одного прикрого дня я з синочком втрапили в реанімацію. Лікарі боролись за його життя і коли через кілька годин мене впустили до нього в ізолятор ( не ватро описувати , який у мене тоді був стан) на голій лікарняній стіні я побачила образочок : обшарпаний і непримітний. Оскільки думки у мене пульсували і просто розривали на шматки, свідомість вчепилась за той образочок, як за порятунок. Я взяла маленький шматочок паперу до рук. Там був зображений св. Шарбель. До того мені не доводилось чути імені цього святого. На звороті образка - "Молитва-звернення до Бога про зцілення за допомогою святого Шарбеля". Я почала молитись.
Бог допоміг нам. Звичайно, допомогли медики, але що стоїть над ними?..
Я не визначилась ще до кінця, що то було.
Коли нас переводили з реанімації, я поставила образок на місце - закріпила за трубою на стіні.
Яким же було моє здивування, коли повернувшись додому я серед речей, які були з нами в лікарні, знайшла той самий образочок. Чесно, мені стало моторошно і неприємно, адже вийшло так, що я хоч і ненавмисно, але привласнила чужу річ (швидше за все образочок просто впав у пакет, хоч це малоймовірне, але єдине логічне пояснення). Першою моєю думкою було піти туди і віддати образок, другою - віднести його до храму. А потім в серці народилось відчуття, що не міг образок потрапити до нас випадково - може, так мало бути. Тепер він не просто захищає нас, він нагадує про прикрі хвилини нашого життя і про те, яким крихким воно є.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sone4ko 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 January 2011 - 21:01

Молитва про отримання потрібних ласк за посередництвом св. Терези від Дитятка Ісус
Отче Небесний, який через св. Терезу від Дитятка Ісус зволив нагадати світові наймилосерднішу любов, що переповнює Твоє Боже Серце, та збудити в нас дитячу довіру до Тебе, покірно складаємо подяки за те, що Ти нагородив такою великою славою Ту, яка ціле своє життя була Твоєю вірною дитиною, та що уділив їй чудесної сили навернення великої кількості душ, які хвалитимуть Тебе цілу вічність.
О свята Маленька Терезо, пам'ятай, що Ти обіцяла робити добро на землі; полий щедро Твоїм трояндовим дощем тих, які волають до Тебе, і виєднай нам у Бога ласку (сказати яку), котрої очікуємо за Твоїм заступництвом від Його нескінченної доброти.
Амінь

Молитва святої Терези від Дитятка Ісуса до Ангела-Охоронця
Стороже душі моєї, Ти бо яснієш на Небесах як делікатний чистий вогник біля Престолу Бога вічного; Ти сходиш для мене на землю і розсвітлюєш мене блиском Своїм.
Ангеле святий, Ти став братом моїм і утішителем. Ти знаєш мою неміч велику, тому провадь мене за руку. Бачу Тебе, сповненого чуйності, як забираєш каміння зо шляху мого. Закликай мене повсякчас споглядати тільки на Небо. Знай бо: що більше я малá й покірна, то ясніше сяє лик Твій. Ти, що бистріший од блискавиці, спіши часто до тих, що дорогі мені! Крилами Своїми осуши сльози їхні, співай їм про те, який благий Ісус, співай, що в терпінні мають приятелів. І тихо-тихенько прокажи їм ім’я моє.
Прагну бо в цім житті короткім рятувати моїх братів грішних. О святий і прегарний Посланцю Краю Отчого, дай мені Свій вогонь святий! Нічого немає, що могло б стати даром жертвенним, тільки убогість, — занеси її Богові в Трійці Єдиному! Амінь
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Холєрка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 14 January 2011 - 17:14

Мені дуже подобаються такі святі як Джемма Галгані, Іван Дамаскин, Свята Філомена, святий Пантелеймон, бл. Анна-Марія Таїджі-заступниця родини, о. Піо, О. Шарбель.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   львів_янкаІра 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 January 2011 - 21:36

Завжди в особливих потребах молю Дев"ятницю до Юди Тадея.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іванка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 January 2011 - 22:29

завжди допомагають мені молитви, аби ще тільки я не лінувалась молитись, найбільше звертаюсь до Св.Миколая Чудотворця, свого часу саме молитвами ми зберегли життя нашій донечці :36_1_4: :smile: :cray:

Користувач подумав і додав через 7 хв.:

Перегляд повідомленняФлоріана (2.12.2010, 16:42) писав:

Скажу чесно, я не часто взиваю до святих, найчастіше молитву звертаю саме до Бога. А до молитов чужими словами ( ті спеціальні книжечки, які вагітні люблять носити і т.п. я взагалі сприймала скептично). Однак, ми всього лиш люди і здатні помилятись. Випадок змінив мою думку. Одного прикрого дня я з синочком втрапили в реанімацію. Лікарі боролись за його життя і коли через кілька годин мене впустили до нього в ізолятор ( не ватро описувати , який у мене тоді був стан) на голій лікарняній стіні я побачила образочок : обшарпаний і непримітний. Оскільки думки у мене пульсували і просто розривали на шматки, свідомість вчепилась за той образочок, як за порятунок. Я взяла маленький шматочок паперу до рук. Там був зображений св. Шарбель. До того мені не доводилось чути імені цього святого. На звороті образка - "Молитва-звернення до Бога про зцілення за допомогою святого Шарбеля". Я почала молитись.
Бог допоміг нам. Звичайно, допомогли медики, але що стоїть над ними?..
Я не визначилась ще до кінця, що то було.
Коли нас переводили з реанімації, я поставила образок на місце - закріпила за трубою на стіні.
Яким же було моє здивування, коли повернувшись додому я серед речей, які були з нами в лікарні, знайшла той самий образочок. Чесно, мені стало моторошно і неприємно, адже вийшло так, що я хоч і ненавмисно, але привласнила чужу річ (швидше за все образочок просто впав у пакет, хоч це малоймовірне, але єдине логічне пояснення). Першою моєю думкою було піти туди і віддати образок, другою - віднести його до храму. А потім в серці народилось відчуття, що не міг образок потрапити до нас випадково - може, так мало бути. Тепер він не просто захищає нас, він нагадує про прикрі хвилини нашого життя і про те, яким крихким воно є.

Бог з нами завжди і якщо просити,і молити його Він допоможе, я наприклад вірю навіть в те що саме Він поклав Вам образок щоб Ви зажди памятали про його допомогу. ми теж були в реанімації, дитині було 4 місяці і мені сказали "можеш тільки молитись" і я молилась молилась вся моя сімя і друзі і ми вимолили життя для дитини і я вірю в те що саме Бог посилає нам хворобу щоб ми звернулись до нього, щоб згадали і побачили Його силу і дасть Він нам зцілення якщо ми будемо про це просити і щиро вірити
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Талочка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2011 - 12:30

Христос Хрищається!
В родинному форумі я прочитала про помічну дев"ятницю до святої Марти, та не розпочала молитви, бо ніколи не чула про таку дев"ятницю. Пройшов час і мені знайома принесла дев"ятницю на листочку для моєї сестри. Вона розповіла, що вона дуже помічна у будь-якій потребі. Я вирішила поділитися з знайомими. На моє здивування багато хто чув про цю дев"ятницю та немав молитви. Хочу сказати, що двох з тих, хто дійсно молилися девятницю, свята Марта вислухала. Вирішення своїх проблем вони отримали від людей зовсім випадкових. "Коли розпочала дев"ятницю - говорила одна - все стало гірше, але після закінчення дев"ятниці, з Божою допомогою все змінилось на краще".
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kobzarochka 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 January 2011 - 22:56

Мені ще зі школи допомагає у всьому святий Юда Тадей! Мені девятницю до нього подарувала подруга. І від тоді я точно знаю, що він мене вислуховує і допомагає! Шкода тільки, що ми, люди, тільки в тривозі по-справжньому щиро молимося...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 January 2011 - 21:01

Молитва до Бога про зцілення за допомогою св. Шарбеля
Текст, що розкривається
Боже, нескінченно прославлений у Твоїх Святих. Ти надихнув вірного слугу-монаха Шарбеля на світлий, але многотяжкий шлях суцільних випробувань і він сміливо рушив у нове життя.

"Мене кличе Бог! Так, так, мене кличе Бог!
Він світло моє і душа моя!
Я йду до Тебе Отче! Я обов’язково прийду!
І він прийшов раз і назавжди до Бога.
В пустинній тиші весь Богу посвячений.
Йому служив і Бог завжди був з ним!"

О святий Божий догідник Шарбель, ще за життя на землі Господь прославив Тебе славою святих. Вислуховуючи твої натхненні молитвами, чудесний дар зцілення людей від різних недуг і хвороб дарував тобі Господь. О безцінний лікарю, силою Божою як раніше, так і нині всяку хворобу скоролікуючий, ти надія і втіха тих, кого вже залишили лікарі. О святий Шарбель, прийми від люблячих і вдячних сердець молитви наші на всякі потреби (вказати потребу) пропусти їх через своє серце і занеси Господу Богу за нас грішних і недостойних: болящих зціли, бідуючим допоможи і все нам потрібне для здоров’я тілесного і спасіння духовного у Бога Щиродавця випроси. А ми вдячні за дивне Твоє заступництво славимо Бога. Який дарував нам такого молитовника, цілителя і чудотворця, співаючи пісню: Алилуйя.

Молитва до св. Бенедикта Нурсійського
Текст, що розкривається
О, праведний Бенедикте! Ти — високий взірець усіх чеснот, невинна посудина Божої ласки! Споглянь на мене, покірно прихиляю чого коліна перед Твоїм образом. Я благаю Твоє серце помолитись за мене перед троном Бога. До Тебе я звертаюсь у всіх небезпеках, котрі щодня довкола мене. Оборони мене від моїх ворогів. Дай мені натхнення, аби я наслідував Тебе у всьому. Нехай Твоє благословення буде зі мною завжди, аби я відвертався від злого, що Бог забороняє, і уникав нагоди до гріха. Ласкаво випроси для мене від Господа ті милості й ласки, яких я найбільше потребую у всіх переживаннях, терпіннях і нещастях на землі. Твоє серце завжди було повне любові, співчуття і милосердя до тих, що опинились у будь-яких клопотах чи нещастях. Ти ніколи не відкидав без потіхи і помочі тих, хто звертався до Тебе. Тому я прикликаю Твоє могутнє посередництво в твердій надії, що почуєш мої молитви і одержиш для мене особливу ласку й милість, за яку я так сердечно молю (скажіть, про що просите), коли це буде на Божу славу і добро для моєї душі. Допоможи мені, о великий святий Бенедикте, прожити і вмерти вірною Божою дитиною, завжди бути покірним Господній волі й осягнути вічне щастя у Небі.
Амінь.

МОЛИТВА ДО СВЯТОЇ ВАРВАРИ
Текст, що розкривається
Свята Варваро, я молю до Тебе Небесна Невісто, Ти почуй мене в ділах моїх блудних Ти мене навчи. Навчи мене молитися,врятуй від суєти Щоб любила я Бога, як любила Ти Ти за Христову віру,за його любов Ти терпіла муки і пролила кров. Ти вірила твердо, що Цар Бог Отець За віру і мужність дасть Тобі вінець. А батько поганський Христа незлюбив За віру Христову християн гонив. А Святу Варвару мучив,катував За купця багатого йти заміж приказав Свята Варвара відкрила уста І щиро сказала:"Я люблю Христа" А батько з тої злості сильно задрожав І Святу Варвару на муки віддав На дерево вішав, тіло обривав Кров її невинну даром проливав. Воловими жилами тіло її рвав Шерсткою шерстю тіло її обтирав Терпіла Варвара,молила Христа
Щоб дав її терпіти мужньо до кінця. З охотою Варвара в темницю пішла А у тій темниці потіху знайшла Господь своїм світлом темницю освітив І її кроваві рани в той час ізцілив. Як побачив батько що Бог її зділав Святу її голову мечом відрубав. В тую мить із сонця грім сильний упав Убив він мучителя і сам вмить пропав. А Святу Варвару Господь нагородив На її голову корону вложив За її терпіння в ризи її вбрав Золоту чашу в руки її дав. На її голівку заложив вінець Тепер Вона разом де Цар Бог Творець І Вона буває в зібранню Святих Молиться за хворих,сліпих і кривих. Молиться за сиріт, любить вона вдів І ще більше вона любить тих, хто любить ворогів Свята Варваро, Ти за нас молись А в годині смерти за нас заступись. Свята Варваро- цвіт свого життя А в Божому Царстві не буде кінця.

• 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   martelita 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 January 2011 - 21:10

може хто знає якісь молитви, які допомагають тим що не можуть завагітніти???
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Подоляночка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 January 2011 - 22:05

Молитва супругов ,детей не имущих:
Услышь нас,Милосердный и Всемогущий Боже,да молением нашим ниспослана будет благодать Твоя.Будь милостив,Господи,к молитве нашей,вспомни закон Твой об умножении рода человеческого и будь милостивым Покровителем ,да Твоею помощью сохранится Тобою же установленное.Ты властною силою Твоею из ничего все сотворил и положил начало всего в мире существующего-сотворил и человека по образу Своему и высокою тайною освятил союз супружества в предуказание тайны единения Христа с Церковью.Призри,Милосердный,на рабов Твоих сих(имена) ,союзом супружеским соединенных и умоляющих о Твоей помощи,да будет на них милость Твоя,да будут плодовиты,и да увидят они сыновей сынов своих даже до третьего и четвертого рода и до желаемой старости доживут,и войдут в Царство Небесное через Господа нашего Иисуса Христа,Которому всякая слава,честь и поклонение подобает со Святым Духом во веки.Аминь.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   martelita 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 January 2011 - 14:06

МАМА БОГДАНА? дякую!!!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 February 2011 - 22:48

Молитва до святого Івана Предтечі
Текст, що розкривається
Святий Іване, предтече і хрестителю Господній!
Про тебе говорить святий євангелист, що ти чоловік, посланий від Бога, щоб дати свідоцтво про світло, і щоб усі увірували в те правдиве світло, що прийшло на цей світ просвітити кожну людину. Після тебе мало воно прийти, але воно було перше, ніж ти, бо воно було від віків. Про тебе, всехвальний пророче, свідчить сам Господь, коли каже, що ти більший від усіх інших. Пророки провіщали Христа словами, а ти вказав на нього рукою і говорив: "Це Агнець Божий, що бере на себе гріхи світу". Ти проповідник покаяння, ти хрестив розкаяних у Йордані, ти вдостоївся власною рукою діткнутися верху голови царя Бога. Ти перший мученик, ти посників і пустинників наставник, ти вчитель чистоти, ти близький друг Христа. Тебе прошу, до тебе припадаю: Не відмов мені твого заступництва, щоб душа моя відновилася покаянням, немов другим хрещенням, бо ти був проповідником покаяння і хрестителем. Випроси мені ласку, щоб я міг (могла) одержати прощення гріхів і міг (могла) увійти колись туди, куди ніщо скверне не може ввійти, – у небесне царство. Амінь.

Молитва до св. Миколая Чудотворця
Текст, що розкривається
Всеблагий отче Миколаю, великий і предивний чудотворче!
Ти своїми молитвами лікував усяку недугу і болість,
Ти своїм заступництвом визволяв від певної смерти,
Ти своєю опікою відганяв біду.
Щиро благаю тебе, скорого утішителя тих, хто в горі й потребах нинішнього життя:
Поспіши й до мене зі своєю поміччю, захисти мене і всіх людей від вогню й води,
Від голоду й пошести, від тяжкої хвороби і несподіваної смерти.
Охороняй мене все життя, особливо ж у страшну хвилину переходу з дочасного життя до вічности.
Захисти мене тоді щитом твоєї молитви перед справедливим гнівом Христа Бога
І допоможи мені, щоб я сподобився (-лася) навіки разом з тобою прославляти і величати Боже милосердя.
Амінь.

Молитва святого Василія Великого
Текст, що розкривається
Ти, що повсякчас і кожної години на небі й на землі приймаєш поклін і славу, Боже добрий, довготерпеливий й многомилостивий, що праведних любиш, і грішних милуєш, і всіх кличеш до спасіння, заради обіцянки майбутніх благ!
Прийми, Господи, в цю хвилину й наші молитви і спрямуй життя наше до твоїх заповідей. Душі наші освяти, тіла очисти, думки наші направ, розум очисти й протверези, і визволь нас від усякої скорботи, лиха й слабування. Захисти нас святими ангелами твоїми, щоб ми, їх охороною збережені й напоумлені, осягнули єдність віри та зрозуміння неприступної твоєї слави, бо ти благословенний на віки віків. Амінь.

Користувач подумав і додав через 9 хв.:
Молитва до св. Йосафата (Кунцевича)
Текст, що розкривається
Великий мученику Христовий, Йосафате, чудовий взоре християнської досконалості і непереможний апостоле з'єднання Церков! Ти з любові до Бога не відказався ні від яких праць і трудів, і навіть радо пролляв кров і віддав своє життя.
Благаємо тебе, святий покровителю й отче, заступайся за нас і випроси нам непохитності у святій католицькій вірі й ревності за спасіння наших власних душ, душ наших родин, знайомих і всіх людей.
Святий сященномученику Йосафате, згадай, що ти брат наш із крові й кості, тому заступайся в Бога за народ, з якого ти вийшов. Вчини, наш святий покровителю, своїми могутніми молитвами, щоб у всьому українському народі настала єдність у святій вірі, щоб усі стали дітьми одної Христової Церкви та щоб наш народ, збагачений дочасним й вічним благословенням, прославляв Бога, Який нагородив тебе нев'янучим вінком слави у Своєму Небесному Царстві, Якому належить слава, честь і поклін. Отцю і Сину і Святому Духові, нині і повсяк час, і на віки вічні. Амінь.

Молитва-звернення до Бога про зцілення за допомогою Святого Шарбеля
Текст, що розкривається
Господь, нескінченно Святий, Ти надихнув святого самітника-монаха на те, щоб жити і померти як Ісус, дав йому силу для позбавлення людей хворіб.
Ми благаємо Тебе, Господи, послати нам милість любити і служити Тобі, як Шарбель.
Всемогутній Господь, що дозволив своєму святому творити багаточисленні дива і надавати милості, змилуйся над нами… (ім’я), щоб ми теж відчули вияв його особливої милості.
Допоможи нам через святого Шарбеля віднайти здоров’я.
Нехай буде так.
Отче наш, слава Тобі.

Молитва до Йосафати Гордашевської

Текст, що розкривається
Преподобна Мати Йосафато, що жертовно жила своєю посвятою як Служебниця Непорочної Діви Марії, навчи нас, щоб за твоїм прикладом ми уповали тільки на Бога.
Вислухай нашу молитву і благай Пресвяту Тройцю про ласку, яку ми так гаряче просимо на прославу Божу.
Амінь.
Преподобна Мати Йосафато, молися за нас.

Молитва до Святого Антонія
Текст, що розкривається
О, Святий Антонію, найлагідніший зі святих, Твоя любов до Бога і ласкавість до Його творінь вчинила Тебе гідним ще на землі посідати чудесні дари. Заохочений(а) цією думкою, благаю тебе, випроси для мене в Бога ласку (назвати її).
О, Святий Антонію, Твоє серце завжди було повним любові до людей, передай це моє прохання до вушка солодкого Дитятка Ісуса, Котрий часто перебував у Тебе на руках, і моє серце буде завжди вдячне Тобі.
Амінь.

Молитва про випрошення ласк за посередництвом Блаженної Марти Вєцкої
Текст, що розкривається
Господи Боже, Ти покликав Сестру Марту Вєцку до Згромадження Сестер Милосердя, щоб йдучи за Твоїм Сином, служила хворим і вбогим. Слухаючи Твого заклику, йшла дорогою вінкентійського покликання, повністю присвячуючи себе служінню, аж до віддання життя за людину.
Господи, Боже мій, прославляю Тебе за всі ласки, яких Ти хотів уділити Блаженній Сестрі Марті Вєцкій. Благаю Тебе, вияви через її заступництво могутність Твоєї любові і вділи мені ласки …. про які Тебе покірно і з довірою прошу, якщо на те Твоя воля. Через Христа Господа нашого.
Амінь.
Отче Наш…, Радуйся Маріє…, Слава Отцю…,
О Маріє, без гріха первородного зачата, молись за нас, котрі до тебе прибігаємо.

• 3
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 March 2011 - 19:16

Ранішня молитва Пресвятій Трійці
Текст, що розкривається
Вставши від сну, подяку приношу Тобі, Пресвята Тройце, Боже наш, що Ти з великої ласки Твоєї і довготерпіння не прогнівався на мене лінивого (ліниву) та грішного (грішну) і не дав мені загинути з моїми гріхами, але, з властивим Тобі чоловіколюбством, підняв мене від сну, щоб зранку прославляти владу Твою. І нині просвіти мої очі мисленні, відкрий мої уста, щоб навчатися слова Твого, І розуміти заповіді Твої, і чинити волю Твою, і оспівувати Тебе у хвалі сердечній, і в піснях славити Всесвяте ім'я Твоє - Отця, і Сина, і Святого Духа нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Молитва до Летичівської Богородиці
Текст, що розкривається
Мати і Пані наша Летичівська, вже кілька століть люди приходять до Твого образу. Приходять з болем у серці, а повертаються утішені.
Сьогодні я стаю перед Твоїм святим Обличчям зі своїми турботами та болем. Приходжу сповнений надії, що Ти, Мати і Пані наша, допоможеш у різних моїх труднощах і проблемах.
Прошу Тебе, Маріє Летичівська, про міцну віру, надію та любов. Прийми під свою опіку мою родину, парафію та всю Христову Церкву. Маріє, забери з мого серця сумніви та гнів, а обдаруй миром та любов’ю.
О, Мати і Пані наша Подільська, Ти знаєш, чого я найбільше потребую, тому візьми мене під свою опіку на землі, а після смерті запровадь мою душу до Царства Твого Сина Ісуса Христа.

Молитва до Архангела Михаїла
Текст, що розкривається
Святий Архангеле Михаїле, допомагай нам у боротьбі, а проти підлості і нечистоти злого духа будь нам захисником. Нехай Бог подолає його, покірно про це просимо. А Ти, Владико Небесних громад, диявола та інших злих духів, які для знищення людських душ по цьому світі кружляють, силою Бога скинь до пекла. Амінь

Молитва про мир святого Франциска Асизького
Текст, що розкривається
Господи, вчини мене знаряддям Твого миру:
Щоб я міг сіяти любов там, де панує ненависть,
Прощення - там, де панує кривда,
Віру – там, де панує сумнів,
Надію - там, ді панує відчай,
Радість - там, де панує смуток,
Світло - там, де панує темрява,
Дай мені, Господи:
Втішати – а не чекати утішення
Розуміти – а не чекати розуміння
Любити – а не чекати любові.
Бо даючи - отримуємо,
прощаючи - отримуємо прощення;
а помираючи - воскресаємо до вічного життя.
Амінь

• 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tusij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 March 2011 - 17:53

Напишу я свою историю..
Болезнь меня накрыла внезапно. Первый день закашляла, на второй из рта пошла кровь. В больнице мне сделали пункцию легких и мой лечащий доктор потерял сознание)))). Видно испугался, что попал в сосуд, потому что в шприце была чистая кровь.
Потом понеслось... Более крепкие доктора, реанимация и доставка меня во Львов...

Захватила я с собой небольшую книжечку. Житие и случаи помощи св. Лаврентия Черниговского. Во Львове после операции мне стало значительно легче.. Я стала резво "бегать" по коридору, знакомиться с другими больными. Отделение пульмонологической хирургии мрачное, но запомнилась одна палата, мимо которой все старались проходить на носочках. Там лежала женщина после большой операции на легком. Бедная стонала, не могла двигаться, плакала...

Ну, вернусь дальше к моим "приключениям". Доктор обещался меня выписать, хотя поставил мне неутешительный диагноз.Но состояние стабилизировалось, с меня скачали 1,2 крови, но я себя чувствовала не так уж плохо...
Но вот я вечерком дочитала книжечку и в конце Акафист к св. Лаврентию Черниговскому.. Помолилась к нему о своей выздоровлении, поблагодарила, что все так удачно....

А на следующий день не смогла встать с кровати.... Температура, жар, потеря сознания.... Что увидели на рентгене доктора я не знаю, потому что прямо там в кабинке в очередной раз отключилась...

И вот мне назначают "большую" операцию. Подготовка - 2 дня... Я в полном ужасе, помня про ТУ ЖЕНЩИНУ. Ведь так просила, так молилась...

И что я делаю??? Обижаюсь на всех и вся. Перестаю просить Бога, просто плачу и жду свою участь....

Когда наступил день Х, я даже с неохотой прочитала Отче Наш перед входом в операционную, попрощалась с родителями... Представляю их состояние в тот момент....

Операция прошла успешно. Оказывается у меня была огромная киста, которая порвала легкое и мощно прикрепилась к сердцу.... Ни один рентгенаппарат не заметил этого гиганта диаметром 20 см. Ни камера хирурга, шарящего мое легкое.... Мало того, эта бомба после удаления сразу лопнула в лотке....

Никто не видел, никто не знал, что со мной. НО ТАМ НА НЕБЕ ВСЕ ВИДЕЛИ.... И только эта операция спасла мне жизнь...

Сказать, что мне было стыдно.... Да, ужасно..... Вот так, Господь сам знает, ЧТО ЛУЧШЕ.

Спустя год, стоя в церкви я обратила внимание на церковный календарь и меня прошиб пот. Оказывается книжечку про Лаврентия Черниговского я прочитала аккурат перед его днем памяти, а плохо мне стало как раз в ЕГО день....

ВОТ ТАК БЫВАЕТ.... Спасибо большое за его заступничество и молитвы о моем здоровье))))

Мораль одна. МОЛИТЕСЬ И НЕ ОТЧАИВАЙТЕСЬ! ВАС ВСЕГДА СЛЫШАТ!
My Signature
Спойлер
  • 11
  • Back To Top

Користувач поза мережею   малятко 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 02 April 2011 - 23:12

Перегляд повідомленняLANYSKA (28.10.2010, 18:07) писав:

Мені ще як я вчилась в школі бабуся подарувала книжечку - Девятниця до Святого Тадея, так і молюсь постійно до нього ці молитви, за якесь прохання чи просто в знак подяки за щось, чи якщо треба якоїсь розради чи заспокоєння. Св.Тадей - мій заступник.
А також молюсь до Пречистої Богородиці Девятниці в будь-яких ситуаціях.
Результати бачу завжди.

Дівчата, хто зі Львова - і хто почитає Святого Тадея як свого опікуна - дуже помічні молитви до нього правляться в польському костелі, даєш на службу за певне прохання і монахині моляться.

А де саме знаходиться цей костел?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   turquoise 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 April 2011 - 00:43

Якось, коли мені було геть кепсько та безнадійно, мені потрапила несподіваним чином книжечка Дев,ятниця до Св. Тадея... Відтоді вона зі мною завжди, бо того першого разу їй вдалося витягнути мене з такого розпачу і, здавалося, безвихідної ситуації...)

Повідомлення відредаговано turquoise: 03 April 2011 - 00:43

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 10 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

3 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 3 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка