Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Молитви до святих - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 10 Сторінок +
  • « Перша
  • 8
  • 9
  • 10
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Молитви до святих Як Вам допомагали молитви до святих Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   fylhtqxer 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 27 December 2016 - 13:04

Головне віра,бо молитва без віри нічого не варта. Недавно стався зі мною випадок, дзвонить до мене дитина і каже, що їй погано, тошнить, морозить і голова болить. Я думала,що вона вже захворіла,напевно температура,бо так завжди вона починає хворіти,а хворіти їй не можна, бо хворий шлунок,ліки взагалі протипоказані від температури. Їду я з робити, і цілий час молюся, щоб дитина була здорова,молилася цілий час Вірую.Потім дзвонить донечка і каже,щоб я швидше їхала,бо їй погано.Я дальше молюся, приїжаю додому, дитині все пройшло,каже,що незнає що таке,но її уже нічого не болиль і не морозить. Отака сила молитва.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   fylhtqxer 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 12 February 2017 - 20:42

Мені неодноразово допомагав святий Юда Тадей. Дуже часто відмовляю дев'ятницю . От недавно у дитини мав бути дуже серйозний конкурс, я знала , що шанси попасти у фінал мізерні. Но все таки, вирішила молитися до юди тадея з надією, що він допоможе нам у цьому конкурсі. І на 5 день,коли я молилася у нас якраз мав бути конкурс, і відбувся успішно, за що я дуже вдячна святому Тадею. Донечка попала у фінал і зайняла 2 місце. Я дуже рада, бознаю, що у важким обставинах я можу до цього святого звертатися. І він обовязково допоможе, головне віра.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 12 February 2017 - 21:32

Я також часто молюся і звертаюся за допомогою до Юди Тадея. І він допомагає.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lilyhpg 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 22 February 2017 - 23:04

Я б хотіла порадити всім молитву у скрутних обставинах до Святого Тадея. Мені Він помагав багато раз. Але ознайомилась я з ним ще 10р тому, коли закінчувала школу. Тоді я вирішила похудати перед випускним (хоча і до того важила 55кг на ріст 173), але внушила собі що я товста. За місяць я дохудалась до 46 кілограм, і почала виглядати і почуватись дуже погано, почались признаки анорексії.Психологічний стан був поганий! Припинились місячні. Батьки забили на тривогу, їздили по лікарях, відкормлювали мене. Але пройшло півроку і місячні не починались.Я переживала тому ще через такі жарти можна стати безплідною назавжди. Мама дала мені книжечку до Тадея і сказала молитись. Я все так і зробила (звісно що параельно приймала медикаменти), і не повірите-на 2 день після завершення 9ці почались місячні,я була дуже щаслива і моя віра у Бога зміцнилась ще більше. Після того часто молюсь до Тадея і надіюсь на його допомогу
Взагалі помагав Він мені багато раз- просто перший раз найбільше закарбувався у пам'яті, і після того книжечка девятниці до Тадея завжди під рукою)
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Білявка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2017 - 12:11

Дівчата, прошу Вашої допомоги! На роботі склалася ситуація, коли людину просто хочуть "вижити" з місця, бо скоріш за все, знайшлася інша кандидатура. Підстав для звільнення нема жодних. Як краще молитися в таких ситуаціях - дев"ятницю, акафист, інші молитви? Підкажіть, будь-ласка! Щиро дякую Вам за небайдужість!
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2017 - 13:10

Білявка, я завжди молюся до Юди Тадея. Можна і девятницю помолитися. Підіть до церкви запаліть свічку перед іконою Юди Тадея якщо не має то перед Ісусом, чи перед Марією або Миколаєм Чудотворцем. Бог їм суддя раз люди такі не чесні. Нехай тій людині щастить і нехай все добре вирішиться.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Білявка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2017 - 13:47

Санджана, щиро дякую Вам!!!
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 March 2017 - 17:32

В котре переконуюся в силі молитви. Дякую за це святому Юді Тадею!До нього завжди звертаюся припотребі і він допомагає мені.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 April 2017 - 08:27

Також молюся до святих Косми та Даміана коли хтось хворіє і потрібна молитва про одужання.
Зображення
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 10 Сторінок +
  • « Перша
  • 8
  • 9
  • 10
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

Вчора, 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 19 )