Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Святими місцями - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Святими місцями Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Romashka_2009 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 14 September 2010 - 12:53

Я їздила в паломницьку поїздку Польща-Італія-Австрія святими місцями. В Польщі в м.Ченстохові є чудотворна ікона Матері Божої, куди паломники не лише з Польщі, а з сусідніх країн ходять на прощу.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   львів_янкаІра 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 September 2010 - 13:10

Мені особливо подобається Унівська Лавра. Там так добре,от просто добре. Я там була безліч разів, ходила і прощею зі Львова, і просто так приїжджала, бо туди хочеться знов і знов повертатися
ось сайт присвячений Унівській Лаврі
Прихований текст

Також була в Крехові, Почаєві, Зарваниці, Страдчі, Ченстохові (Польща). Моя мрія - це Люрд.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 September 2010 - 13:25

Перегляд повідомленняльвів_янкаІра (14.9.2010, 14:10) писав:

Також була в Крехові, Почаєві, Зарваниці, Страдчі, Ченстохові (Польща). Моя мрія - це Люрд.

Я теж мрію побувати в Люрді, а ще в Єрусалимі...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іруля 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 September 2010 - 13:38

Багато де зі святих місць ще хочеться відвілати...особливо, звичайно, Святу землю...Але зараз коли на душі важко, чи просто відчувається потреба духовного я їду в Страдч на хресну дорогу, це недалеко від Львова, 17 км, яворівський р-н.Довго розказувати, але саме ці прощі ДУЖЕ багато що поміняли в моєму житті, а насамперед те, що скоро ми збираємся в роддом...!Отака Божа милість...
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   bogun 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2010 - 19:15

Дівчата, моєю мрією теж є Єрусалим та Люрд... хоча задоволення не з дешевих, але для душі приємніших.... Можливо хтось знає чи організовуються десь на осінь поїздки до Люрду? Бажано на день-два і недорого. Бо те, що пропонують туроператори - з екскурсійною програмрю, що вимагає заодне і більшу вартість. Можливо хтось володіє такою інформацією?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadin123 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2010 - 19:40

ми минулого року в Єрусалимі були - 1 день, з Єгипту їздили. Приблизно в кінці вересня з Львова летіли в Шарм , готельчик на тиждень на 2 разовому харчуванні коштував 320 дол. з людини ( до речі нормальна 4*) і за 90 дол. поїхали в Єрусалим. Враження просто неймовірні
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2010 - 19:46

Отже, наступного разу потрібно їхати відпочивати в Єгипет.)))
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 September 2010 - 10:13

Цікаво, на скільки дешевше і простіше буде добратися до Єрусалиму прямим рейсом, а там самим знайти житло на кілька днів? Хтось так їздив?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 September 2010 - 15:50

Перегляд повідомленняbogun (17.9.2010, 20:15) писав:

Дівчата, моєю мрією теж є Єрусалим та Люрд... хоча задоволення не з дешевих, але для душі приємніших.... Можливо хтось знає чи організовуються десь на осінь поїздки до Люрду? Бажано на день-два і недорого. Бо те, що пропонують туроператори - з екскурсійною програмрю, що вимагає заодне і більшу вартість. Можливо хтось володіє такою інформацією?

Не знаю чи вам ще актуально...Я їздила через паломницький центр Рафаїл (там досить помірні ціни). В них є поїздка в Люрд, але в 2-3 дні навряд чи можна вкластися. В них вона на 10 днів. Посилання на їх сайт:
Прихований текст

• 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Натусiк 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 September 2010 - 16:57

Останній рік дуже популярним місцем поломництва стало село Кулєвча Одеської області
Прихований текст

Прихований текст

У село Коржовий Кут
Прихований текст

І ще ,коли я їздила у Почаїв,заїжджали у село Залісці(не впевнена у назві) десь 25 км від Почаєва.Туди ми їздили на могилу о.Петра,в неті не можу знайти інформаціїї.Там було багато людей ,розповідали про зцілення.Це молодий священник 1973 року народження,його вбили у2007році у Запоріжзькій області.
My Signature
"Все, що існує на світі, колись було мрією". К. Сендберг
І не важливо куди закинула доля... просто будь до кінця з Україною в серці!!!!
  • 0
  • Back To Top

Гість_Олеченька_*

• Група: Гості

Відправлено 02 December 2010 - 08:34

Я весною,в травні їздила в паломницьку поїздку до Меджугор*я в Боснію.Це надзвичайне місце, місце, де Небо сходиться з Землею! Повітря всюди пахне трояндами та миром.Кожного дня там являється Матінка Божа в 18.45,і передає візіонерам свої послання і таємниці світу.У цей час,починаючи з 18.00,у церкві,чи біля неї на площі,усі моляться розарій,і в цей час,одного разу і я бачила на небі Богородицю,ці враження неможливо описати словами...І ще там танцює сонце(сонячний диск починає крутитися). Біля церкви стоїть статуя Ісуса Христа,бронзова,з правої ноги,нижче коліна,тече миро.На горі об*явлень,де вперше дітям явилася Матінка Божа,є дуже гарна хресна дорога у вигляді вервиці (розарій).

Я кожного дня дякую Господу,за цю поїздку,і особливо Матінці Божій,що мене туди покликала! Тому,що в Меджугор*є не приїжають випадкові люди,усіх туди кличе Богородиця

З нами були люди,які часто їздять в паломницькі поїздки до Єрусалиму,по святих місцях Європи,але усі вони казали,що Меджугор*є-це особливе місце,там відчувається присутнісь Бога та Матінки Божої на землі!!!
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ЛяО 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 December 2010 - 09:09

Я дуже хочу поїхати святими місцями по Європі , і побувати на Святій землі, але фінанси не позволяють. Я Дякую Богу , що за місяць я побувала в Гошеві Долинський район, Страдч Львівська обл., і в Джублику Закарпатська обл. Може і Джублик і не визнаний церквою но там дійсно Божа благодать, настрій був дуже піднесений хоч було дуже холодно йшов сніг з дощем. Моє ІМХО , що тільки з Божим Благословіням можна за 8 років так розбудуватися . Дуже гарно.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   О-ля-ля 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 02 December 2010 - 09:29

Перегляд повідомленняЛяО (2.12.2010, 9:09) писав:

Я дуже хочу поїхати святими місцями по Європі , і побувати на Святій землі, але фінанси не позволяють. Я Дякую Богу , що за місяць я побувала в Гошеві Долинський район, Страдч Львівська обл., і в Джублику Закарпатська обл. Може і Джублик і не визнаний церквою но там дійсно Божа благодать, настрій був дуже піднесений хоч було дуже холодно йшов сніг з дощем. Моє ІМХО , що тільки з Божим Благословіням можна за 8 років так розбудуватися . Дуже гарно.

ЛяО, Ти напевно їздила цієї суботи в Джублик, бо я була і було дуже холодно. мені так само дуже сподобалося, а під час Літургії є три рази чула запах ладану. серце аж защимила. Це дійсно благодать.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Гість_Олеченька_*

• Група: Гості

Відправлено 02 December 2010 - 09:44

ЛяО я в цю поїздку поїхала випадково,туди повинна була їхати інша людина,але в неї не вийшло і мені запропонували поїхати,грошей у мене також не було,але якось так склалися обставини,що за 2 тижні я зібрала необхідні документи і гроші знайшлися. Головне-це віра,молитва і сильне бажання, і Бог дасть тобі все,щоб поїхати
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ЛяО 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 December 2010 - 22:06

Перегляд повідомленняО-ля-ля (2.12.2010, 9:29) писав:

ЛяО, Ти напевно їздила цієї суботи в Джублик, бо я була і було дуже холодно. мені так само дуже сподобалося, а під час Літургії є три рази чула запах ладану. серце аж защимила. Це дійсно благодать.

Так я в ї суботу їздила в Джублик, по дорозі ми заїхали Боронявський монастир де є Боронявська чудотворна ікона. Дуже гарно.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   О-ля-ля 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 December 2010 - 15:24

Перегляд повідомленняЛяО (2.12.2010, 22:06) писав:

Так я в ї суботу їздила в Джублик, по дорозі ми заїхали Боронявський монастир де є Боронявська чудотворна ікона. Дуже гарно.

ЛяО, а може ми їздили разом? Ми так само були у монастирі.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Asta la vista 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 December 2010 - 15:52

Ми з чоловіком восени потрапили на всеукраїнську військову прощу в Зарваниці - було дуже гарно, незважаючи на холод і дощі. Там є великий новий молитовний центр (греко-католицький), монастир (здається, православний) і окремо стара церква в самому селі з чудодійним образом Матінки Божої (в цій церкві є також святі мощі, якими священник благословляє, якщо попросити). Дуже сподобалось!!!
військовий хід до молитовного центруЗображення
монастир Зображення
дзвіниця+джерело (яке щоденно освячується)Зображення
Прихований текст
нічна хода до джерела зі свічками Зображення

Повідомлення відредаговано Asta la vista: 03 December 2010 - 15:56

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oli4ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 January 2011 - 09:34

Я була у дуже багатьох місцях, обїздила всю зх.Укр., але найбільше мені сподобалося в Зарваниці, та Страдчі. В Зарваницю найкраще їхати в кінці літа, там відбувається всеукраїнська проща (2 дні), там організовано і похід зі свічками до джерела, і концерт, цілу ніч, на співочому полі, враження неперевершенні, всім раджу поїхати. А в Страдчі дуже красива Хресна дорога, а також печери, хоча я чула, що зараз в них не пускають, тому що наші "прочани" набирають з печер пісок, цим самим руйнуючи їх.
My Signature
Зображення
До мене на ТИ)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sone4ko 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 January 2011 - 23:46

Я цього року їздила теж у паломницьку поїздку Польща-Італія -Австрія і з паломницьким центром Рафаїл..В Ченстохові дуже багато людей..Так як там неможна було всередині фотографувати, я сфотографувала відкритку Ченстоховської Матінки Божої
Зображення
В Римі є і "Святі сходи", кажуть що по цих сходах підіймався Ісус Христос в дім до Понтія Пилата...На кожній сходиці потрібно молитися і навколішки підійматися догори..
Зображення
А дуже давно була у пішій прощі до Крехова.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   кактус-колючка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 31 January 2011 - 23:41

Перегляд повідомленняoli4ka (4.1.2011, 9:34) писав:

Я була у дуже багатьох місцях, обїздила всю зх.Укр., але найбільше мені сподобалося в Зарваниці, та Страдчі. В Зарваницю найкраще їхати в кінці літа, там відбувається всеукраїнська проща (2 дні), там організовано і похід зі свічками до джерела, і концерт, цілу ніч, на співочому полі, враження неперевершенні, всім раджу поїхати. А в Страдчі дуже красива Хресна дорога, а також печери, хоча я чула, що зараз в них не пускають, тому що наші "прочани" набирають з печер пісок, цим самим руйнуючи їх.

О,Зарваниця....це мій другий рідний дім ...буваю там часто на рік до 8 раз...всю вагітність рпроїздила...,а перший раз йшла піки на прощу всеукраїнську молодіжну...там і просила дитинку і Матінка Божа дала.В Страджі теж була на 5 міс вагітності пройшла хресну дорогу ...важковато вже з животом було ,а ще потрапила в печеру тоді...але пустили тільки мене а чоловіка і ще були люди з нами ,то не впустили,а я якось проскочила і мабуть не вигнали ,бо я вагітна була.а ще була в Закарпатській обл .вже з дітьми в одному селі там є такий як духовний центр маленький на подвір ї і церква і там теж ікона Марії (вона допомагає людям які загубилися в житті,алкоголізм,наркоманія іт.д.),а ще там залишаєшся з п ятниці до неділі і там кожного дня служба ,проповіді і ще вичітки роблять і обливають водою і читають вичітку...село називається Кибляри ,здається...це правослана там церква ,але мені там сподобалось і там священик ,хоча і моск.патріархату,але не проти католиків
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

Вчора, 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 19 )