Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Святими місцями - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Святими місцями Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Елла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 01 June 2010 - 12:01

Серед усіх країн Україна - одна з найбагатших прославленими місцями (храмами, монастирями, лаврами, християнськими пам"ятками архітектури).
Мені доводилося бувати в Зарваниці, Гошівському монастирі, Почаївській лаврі, Манявському Скиті, в чоловічому монастирі с. Закриничне (смт. Перегінське Рожнятівського району Івано-Франківської обл.). Відвідували музей Митрополита Андрея Шептицького у с.Дора (м. Яремче), Унівську Свято-Успенську Лавру монахів студитів. Незабутньою була поїздка в с. Глиняне (Львівської області).
Поділіться своїми знаннями про святі місця не тільки України, але, можливо, закордону :dance2:
My Signature
Я подарую свою вірність чоловіку, любов сину, красу дочці і повагу нашим батькам.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   smaili 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 01 June 2010 - 13:28

Перегляд повідомленняЕлла (1.6.2010, 13:01) писав:

Серед усіх країн Україна - одна з найбагатших прославленими місцями (храмами, монастирями, лаврами, християнськими пам"ятками архітектури).
Мені доводилося бувати в Зарваниці, Гошівському монастирі, Почаївській лаврі, Манявському Скиті, в чоловічому монастирі с. Закриничне (смт. Перегінське Рожнятівського району Івано-Франківської обл.). Відвідували музей Митрополита Андрея Шептицького у с.Дора (м. Яремче), Унівську Свято-Успенську Лавру монахів студитів. Незабутньою була поїздка в с. Глиняне (Львівської області).
Поділіться своїми знаннями про святі місця не тільки України, але, можливо, закордону :15_5_12:

В Жовківському районі є таке село Заглинна. Там ще за війни було об"явлення Матері Божої. Кожної неділі там проходить Служба Божа, а в травні( точно не пам"ятаю в яку неділю травня) там є проща. На прощу йти не доводилося, але цього року на Зелені Свята там побували. Там є джерело, де можна набрати воду. Є спеціально відведене місце, де люди ходять по воді. Я не ходила, але ходив чоловік і малого тримав на руках. Коли ходиш по тому басейну , так казала ще мені бабця старенька, треба відчитувати молитви або молитись на вервичці. Маю фото з того місця, але не виходить чомусь поставити.
My Signature
Спойлер

Коли життя набуває сенсу – серце болить сильніше…
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   bogun 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 June 2010 - 13:40

Село Раковець - Львівська обл. Там є чудове джерело, де можна набрати води і є "басейн" (не знаю як по-іншому назвати), де по середині лежить хрест, там люди ходять по колу (бажано 33 кола), але не всі витримують, бо вода - льодяна навіть влітку. Води десь до півколіна, може більше. Багато кому джерело допомогло вимікуватись. Ми теж плануємо з’їздити.
My Signature
Спойлер
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   smaili 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 June 2010 - 13:44

13 – 14 травня 2006 р. на чудотворному джерелі Пречистої Діви Марії в с. Заглинне, Жовківського р-н, Львівської обл. відбулася І молодіжна проща. Молоді люди прибували з навколишніх сіл, щоби разом молитися, прославляти Господа. Окрім молоді не можна було не помітити і осіб похилого віку, котрі цілу ніч чували разом з молодими. Всі прочани прийшли на це місце, щоби зцілитися на дусі і на тілі. Головною метою цієї прощі було те, щоби зцілилися людські серця, щоб запанував мир і спокій між християнами: православними і католиками. Як знак такого примирення, були присутні мощі бл. Миколая Чарнецького, котрий ціле своє життя присвятив для того, ”Щоб всі були одно!”

Проща розпочалася Молебнем до Пресвятої Богородиці біля чудотворного джерела, після якого Протоігумен Львівської Провінції о. Василь Іванів, ЧНІ виголосив проповідь і привітальне слово. Потім всі прочани мали змогу оглянути представлення молодіжних груп з різних парафій, а відтак розпочалася Велика Вечірня з Литією. Це був особливий момент, коли на Литії було освячено п’ять великих хлібів, якими всі присутні ділилися, що символізувало єдність і християнську любов. А відбувалося все це під гармонійний спів сестер Редемптористок. На цьому молитовна атмосфера не завершилася, бо відразу ж "ріка" свічок серед темного лісу потекла до чудотворного джерела. Це був похід зі свічками, під час якого лунали канони з Тезе. На самому джерелі отці та браття Редемптористи відслужили Акафіст до Богородиці і Мале Водосвяття. Після чого на великій сцені з гучною апаратурою розпочався духовний концерт за участю різних виконавців, котрі своїми піснями прославляли Господа.

Наступного дня, в неділю Розслабленого біля джерела відбувся Молебний чин на оздоровлення і помазання оливою, освяченою мощами бл. Миколая Чарнецького, а відтак розпочалася св. Архієрейська Літургія за участю двох владик: Високопреосвященного Архієпископа Львівського Ігоря (Возьняка) та Преосвященного Степана (Менька) Екзарха Донецько – Харківського.

Наприкінці Св. Літургії всі присутні привітали о. Петра Сала, ЧНІ, який святкував 10-ліття священичих свячень. До цих вітань приєднуються всі співбрати-редемптористи.
ЗображенняЗображення
Зображення
Я мала дуже гарні фото, але десь невідомо куди вони пропали. А то фото з інтернету.

Повідомлення відредаговано smaili: 01 June 2010 - 13:48

My Signature
Спойлер

Коли життя набуває сенсу – серце болить сильніше…
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Беллатриса Лестрейндж 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 01 June 2010 - 13:52

Ще біля Львова (крім Раковця) є дуже гарна Хресна дорога в с.Страдч. Красивішої я не зустрічала.
І не можу не згадати про озеро Св. Анни, це біля Рівного. Лікувальні (цілющі) властивості якого перевірені на багатьох моїх знайомих. Там правда так званий басейн не до колін, а практично в ріст людини, усі занурюються по шию, а найсміливіші з головою.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 June 2010 - 14:00

В с. Погоня (Тисменицький район Івано-Франківської обл.) є відоме цілюще джерело і монастир Успення Матері Божої, який має статус відпустового місця. Там також панує особлива аура.
My Signature
Я подарую свою вірність чоловіку, любов сину, красу дочці і повагу нашим батькам.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ежичка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 17 June 2010 - 15:37

Джублик — урочище біля села Нижнє Болотне в Іршавському районі Закарпатської області, греко-католицьке місце пілігримки та прощі, де відбулося об'явлення Матері Божої маленьким дівчаткам Оленці та Мар'янці.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Svitlana83 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 June 2010 - 17:09

на скільки знаю, то Джублик ще не визнанний церковною владою, чи вже щось помінялося?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 June 2010 - 17:17

Svitlana83 у нас від церкви організовувалася поїздка у Джублик
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірусік-іруня 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 19 June 2010 - 07:23

Зарваниця - чудове місце. Особливо подобається церква, де є чудотворний образ Матері Божої Зарваницької.

Цитата

Джублик ще не визнанний церковною владою
- теж таке знаю, що не визнаний.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Joana 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 June 2010 - 09:08

Перегляд повідомленняІрусік-іруня (19.6.2010, 7:23) писав:

Зарваниця - чудове місце. Особливо подобається церква, де є чудотворний образ Матері Божої Зарваницької.

- теж таке знаю, що не визнаний.

мені теж дуже подобається в зарваниці,планую поіхати у джублик
My Signature
[url=https://www.malecha.org.ua]Зображення[/
Хто б що не говорив чи не робив, немає нічого важливішого за сім'ю.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Г@лк@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 28 June 2010 - 11:23

Я довго не могла завагітніти... побувала в багатьох святих місцях. Дуже подобається Гошівський монастир -там така аура .. так спокійно. Ну звичайно Зарваниця, я там була після Різдва- така красота не передати(там на подвір"ї був хлів і там всі звірі живі,а по середині макети Марії і Йосифа з Ісусиком)
Моя мрія поїхати до Лурду(Франція)- моя бабуся там була пару раз- там цілюща вода,коротко розкажу історію цього місця. Жила собі в досить бідній сім"ї дівчинка Бернадитта,одного разу,як пасла вона вівці на скалі їй з"явилась Марія -сказала прийти наступного дня,та дівчинка захворіла і її мати не пускала-вона втекла і прийшла на то місце... Марія попросила її відгорнути рукою землю- дівчинка так і зробила і звідти почала бити вода,йшов мимо сліпий чоловік і вода попала на нього і він почав бачити.Король заборонив,щоб люди туди ходили(що це не від чистого),а коли його син був при смерті,то та вода врятувала його-тоді визнали Лурд святим місцем. В мене є фотографії звідти,то там стільки милиць,люди туди їдуть на милицях- а звідти без них.
Я дуже вірила,що ця водичка мені допоможе завагітніти - так сталось,що моя подружка почала зустрічатись з хлопцем,що живе у Франції в нього бабуся українка- його мама їздила в Лурд і передала мені водичку... Через 2 місяці я завагітніла... коли він розказав це своїй мамі-вона плакала,каже,що не знає такої людини,якій би не допомогла та вода.
  • 14
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ясочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 June 2010 - 19:31

Ми у кінці травня в Унівську лавру їздили - надзвичайне враження. А вчора за годину зібралися і поїхали дивитися дерев'яні церкви Київщини (не всі, звичайно - їх багато збереглося). Дуже сподобалася стара, 1742 року Михайлівська церква у с. Підгірці. Там така аура...

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Roza 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 July 2010 - 10:01

А ми з чоловіком і сином недавно їздили в Зарваницю.Описати словами не можна потрібно там побувати - надзвичайне місце.Там тільки посидіти і така легкість на душі.Ми приїхали після обіду на Службу Божу невстигли,але зато побували на Хресній Дорозі,сходили в старий монастир де монах сповідає,кажуть що сповідає за ціле життя,але щоб потім він тебе запричастив то потрібно бути на Службі Божій зранку. Побували в басейні з джерельною водою я заходила ціла,чоловік нехотів бо крижана вода... Щоб до Зарваниці їхати потрібно готуватися!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ira+kola 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 August 2010 - 20:25

Ми сьогодні їздили сім"єю до Крехівського монастиря святого Миколая Отців Василіян, там дуже красиво, далеко в лісі (хв.15 пішки) є джерело, є хресна дорога, печера, а також є чудотворна ікона Пречистої Діви Марії.
Кілька фото
Дерев"яна церква
Зображення
Біля джерела
Зображення
Вхід до монастиря
Зображення
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ЛяО 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 August 2010 - 20:31

А де знаходиться цей Крехівського монастиря святого Миколая Отців Василіян , мала молитовник там була молитва до Крехівської Божої Матері , а я собі думала деж ця ікона знаходиться.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 August 2010 - 20:34

Це Жовківський район. Десь 10 км. від Жовкви у бік.

Повідомлення відредаговано Ira+kola: 08 August 2010 - 20:39

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ЛяО 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 August 2010 - 20:35

Це Львівська область , докладніше бо я з франківська

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 August 2010 - 20:47

Так це Львівська обл. жовківський р-н с.Крехів
Ось тут можна прочитати докладніше
Прихований текст

Повідомлення від модератора martka
Нагадую про правила виставляння посиланнь на інші ресурси. Читайте ЧаПи!!!

My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 August 2010 - 12:00

Знайшла карту паломницьких місць України
Прихований текст

My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

Вчора, 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 19 )