Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Читання - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняПризовий фотоконкурс "Братики-сестрички.."

#Теплий Осінній Щоденник
Парад Осінніх аватарів

Увага! Деякі зміни в роботі форуму.
Зміни в особовому складі. Адміністратор : ❤❤❤ у відпустці, виконує обов'язки головного адміна: Цинічна бандерівка.
З 15 жовтня всі теми Спільної покупки безоплатні.
Найближчим часом буде оновлено модераторський склад.

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Читання як привити дитині любов до книги? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   luluka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 July 2009 - 10:19

Зараз діти зовсім нехочуть читати. В наших знайомих хлопчик в 4 класі читає мало непоскладах. Як привчити дитині любов до читання?

Я наприклад сама дуже багато читаю. Ми записані в бібліотеку, постійно беру якісь цікаві книжки деякідосить величенькі, діти їх нормально слухають і сприймають. Інколи як якась цікава книжка то діти просять ще почитати самі. Ще я розказую як багато цікавого можна дізнатись в книжках, які цікаві подорожі можно здійснити з книжкою, які пригоди...Сподіваюсь будемо читати
My Signature
Зображення
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Руня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 July 2009 - 11:24

luluka, Ви знаєте я свою доню з дитинства привчала до книжок. Спочатку купувала з яскравими картинками де небагато тексту і потрохи переходила на більш об"ємні. Результат є. Вона переходить в 5 клас і читає 190 слів за хвилину (я сама в шоці).
Але і зараз я влаштовую години сімейного читання або читаємо з нею позакласне (те що задали на літо) по черзі 1 розділ вона мені, 1 розділ я їй. І цікаво і корисно.
P.S. А зараз вона інколи читає для нашого малюка. Каже нехай привикає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Marinka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 July 2009 - 16:51

Руня! В нас теж подібна ситуація.Малому постійно купувала різні книжечки,відповідно до віку,він любив,щоб йому читали.Потім навчився сам читати.Зараз читає,але якщо сам захоче,без примусу.Хоча трошки заставляю,бо на канікули задали прочитати як мінімум 270 сторінок,то вже прочитав Дж.Родарі"Подорож голубої стріли",а зараз читає"Джельсоміно в країні брехунів".Починає читати нехотя(бо літо,всі гуляють...),але потім його зацікавлює книжка і в нас теж часом є компроміс:розділ він,розділ я,але це буває не дуже часто,частіше малий читає вголос мені і лялюсі.
А на рахунок того,що дитина не хоче читати,то мені здається,якщо дитина бачить як мама з татом хоч часом сидять з книжкою,то й сама рано чи пізно за неї візьметься...
My Signature
Спойлер

МРІЇ МАТЕРІАЛІЗУЮТЬСЯ-МРІЙТЕ ПРАВИЛЬНО)))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Аріка Ікара 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 July 2009 - 12:47

Перегляд повідомленняMarinka (19.7.2009, 17:51) писав:

Руня! В нас теж подібна ситуація.Малому постійно купувала різні книжечки,відповідно до віку,він любив,щоб йому читали.Потім навчився сам читати.Зараз читає,але якщо сам захоче,без примусу.Хоча трошки заставляю,бо на канікули задали прочитати як мінімум 270 сторінок,то вже прочитав Дж.Родарі"Подорож голубої стріли",а зараз читає"Джельсоміно в країні брехунів".Починає читати нехотя(бо літо,всі гуляють...),але потім його зацікавлює книжка і в нас теж часом є компроміс:розділ він,розділ я,але це буває не дуже часто,частіше малий читає вголос мені і лялюсі.
А на рахунок того,що дитина не хоче читати,то мені здається,якщо дитина бачить як мама з татом хоч часом сидять з книжкою,то й сама рано чи пізно за неї візьметься...

Цілком з вами згідна,багато чого залежить від прикладу. Моя мама обожнює читати,я собі захопилася,читаю все і всюди,коли є можливість. Чоловік також читає книжки.Тепер мала почала читати. Почали з читання казочки перед сном доці,потім вона мені спробувала прочитати,ще підштовхнуло її до читання те,що коли просила прочитати щось,а у мене не було часу і я запропонувала прочитати самій,адже букви знає.Помалу,помалу і втягнулася.Тепер дивлюся і думаю,що в школі,в першому класі,їй не дуже буде цікаво :good: ,
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Міракле 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2009 - 21:15

Перегляд повідомленняluluka (11.7.2009, 10:19) писав:

Зараз діти зовсім нехочуть читати. В наших знайомих хлопчик в 4 класі читає мало непоскладах. Як привчити дитині любов до читання?

Я наприклад сама дуже багато читаю. Ми записані в бібліотеку, постійно беру якісь цікаві книжки деякідосить величенькі, діти їх нормально слухають і сприймають. Інколи як якась цікава книжка то діти просять ще почитати самі. Ще я розказую як багато цікавого можна дізнатись в книжках, які цікаві подорожі можно здійснити з книжкою, які пригоди...Сподіваюсь будемо читати
Пардон, а це ви про Дмитрика чи про Катрусю?
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 August 2009 - 22:14

Перегляд повідомленняМіракле (5.8.2009, 22:15) писав:

Пардон, а це ви про Дмитрика чи про Катрусю?

:) про меншу ще рано говорити я думаю, що як Дм буде читати то й вона теж за ним втягнеться
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 August 2009 - 00:18

Перегляд повідомленняluluka (6.8.2009, 22:14) писав:

:) про меншу ще рано говорити я думаю, що як Дм буде читати то й вона теж за ним втягнеться
Ясно. Простомоїй 4,5 рочки і воні всже по складам читає. :diablo:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mila_ri 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 20 September 2009 - 18:27

Читайте разом.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 September 2009 - 10:28

Нас проблема читання не торкнулася. У нас вдома мало не філіал дитячої бібліотеки. Я сама фанат книг - от і діти (принаймні Павлик) пішли в мене.
Головне, що я робила поки Паша був маленький - дуже старанно вибирала книжки, щоб був хороший текст і якісні картинки. Ціна значення не мала.
Зараз з цим простіше - дуже багато хороших дитячих книжок, о років 7-8 назад дуже важко було знаяти хорошу книжку на українській мові, щоб не було русизмів, щоб був хороший текст, якісний папір і хороші малюнки.
Ну й у бібліотеку ходимо пару раз в місяць.
Може, не в тему, але була на днях передача "Хто проти блондинок?" з "зіркою" - Борисом Апрєлєм. Мені було страшно на нього дивитися. Голова абсолютно пуста. Це ж таке виростає з дітей, які не читаю, не цікавляться нічим, крім телевізора, комп"ютера, дискотек. Чи не так? Я навіть звернула на це увагу Паші. Правда, він у мене читає багато - і художньої літератури, і дитячі енциклопедії.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ksano4ka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 September 2009 - 22:20

Найкращий спосіб привчити дитину читати - це власний приклад. Якщо батьки читаючі, то і дитя 100 % таким буде. :help:
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 September 2009 - 18:56

Перегляд повідомленняksano4ka (21.9.2009, 22:20) писав:

Найкращий спосіб привчити дитину читати - це власний приклад. Якщо батьки читаючі, то і дитя 100 % таким буде. :clapping:
Пардон, але не факт.
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 September 2009 - 19:07

Перегляд повідомленняksano4ka (21.9.2009, 23:20) писав:

Найкращий спосіб привчити дитину читати - це власний приклад. Якщо батьки читаючі, то і дитя 100 % таким буде. :clapping:

Це дійсно нефакт от ми з чоловіком багато читаємо і я дітям постійно читаю, вибираю цікаві книжки слухати цікаво, а от самому читати то тяжко
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 23 September 2009 - 19:12

погоджуюся з ksano4ka
насправді діти багато чого беруть від батьків. якщо батьки люблять та поважають книгу, багато читають, то й дитині передасттся ця любов. нічого, що з початку діти лиш слухають. думаю ксаночка мала на увазі перспективу. спершу слухають. згодом читатимуть.

головне, щоб книга була в хаті і поважалася.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ksano4ka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 September 2009 - 01:40

Перегляд повідомленняluluka (23.9.2009, 20:07) писав:

Це дійсно нефакт от ми з чоловіком багато читаємо і я дітям постійно читаю, вибираю цікаві книжки слухати цікаво, а от самому читати то тяжко

Насправді йдеться про дитину шкільного віку. Наберіться терпіння і побачите, що у вас будуть читаючі дітки.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 November 2009 - 11:30

В також проблема з читанням. Я люблю читати, чоловік лише фахові журнали. Доня дуже любить книжки, але лише розглядати картинки, слухати як читає мама, а самої потягу щоб навчитися жодного. Каже "навіщо, ти ж мама вже вмієш, ти мені і почитаєш..."
My Signature
Зображення
Ділитися своїми знаннями. Це спосіб досягнути безсмерття" Далай Лама

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ясна 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 November 2009 - 15:21

а у нас Дзвінка і погано читає і страшенно не любить.
Я не силую. може воно прийде з часом?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mas'ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 November 2009 - 18:25

oka Дата Сьогодні, 11:30
В також проблема з читанням. Я люблю читати, чоловік лише фахові журнали. Доня дуже любить книжки, але лише розглядати картинки, слухати як читає мама, а самої потягу щоб навчитися жодного. Каже "навіщо, ти ж мама вже вмієш, ти мені і почитаєш..."

В нас було до років 5-ти так само: "Навіщо мучиттись, якщо мама/бабуся/тато прочитають швидше і цікавіше". А читали ми йому доволі багато, самого не змушували, проте букви він всі знав, окремі слова-назви якісь читав. І одного дня, коли він хворів дома, а бабуся чомусь йому не могла приділити час, в нього, таке враження, бажання почитати щось пересилило лінь :D І отак "від безвиході" він сам почав читати, а потім побачив, що воно не так складно, мабуть, бо зараз собі сам може почитати (правда, не дуже довгі розповіді, частіше журнали чи енциклопедії). Звісно, йому тільки 6 років, проте і в школі його хвалять за хороше читання.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сплюшок 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 November 2009 - 18:28

Ясна, Читати то вона буде краще, а от чи полюбить... Думаю силувати точно не треба, а от викликати інтерес обов"язково, бо так все і лишиться, принаймні багато шансів на те. Можливо треба пропонувати їй гарні книжечки такої тематики, які в неї інтереси. Наприкад якщо любить тварин - про тваринок, гарно ілюстровані, розповідати, що так вона дізнається багато цікавого про улюбленців. Щось в тому дусі.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ясна 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 November 2009 - 21:22

Mas'ka
У нас теж подібна ситуація. читати навчилися рано, але бажання читати не має. і вона аж пишається цим. Думаю як протест. А проти чого?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mas'ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 November 2009 - 13:31

Мені, здається, що одинаковий результат - це небажання самому читати, може мати різні причини. В когось - це привертання уваги батьків, в когось лінь, в когось невпененість, в когось протест..а, в когось, можливо, темперамент надто активний. Думаю, що в нашого малого теж би був протест, якби ми змушували. Він в багатьох інших випадках проявляється :) Загалом, протест виявляється у випадках, коли від нього чогось вимагають, чого раніше він не робив. Ну, і, звичайно, це щось не дуже йому приємне, наприклад, новий обовязок. Інколи мені здається, що багато його протестів є неусвідомлених.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Stasuk_Nata світлина

Stasuk_Nata  23.10 буде 8років як я на Малечі))

13 Oct 2018 22:59

Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 18 )

Перекладач онлайн