Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: собака і дитина - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Благодійний розіграш книги!

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

собака і дитина Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Надюня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 June 2018 - 20:50

Привіт.
Прошу поділитися досвідом тих, в кого вдома(в квартирі) живе пес і є діти.
Мала сильно хоче песика. Я не проти, але всі по роботах, а його треба хоча б надресирувати для початку, щоб меблі не нищив і ходив в лоток, а на це піде немало часу.
От я собі придумала, що це можна зробити, будучи в декреті.
Ми плануємо ще одну дитину, якщо дасть Бог.
Колись нам в родину принесли кошеня, коли я була вагітна, - він був моїм дитям, і мене вибрав в хазяйки, хоча кота подарували племінниці. Коли народилася доця, я його забрала собі в квартиру. Він мені взагалі не заважав, прекрасно справлялася і з малою і з ним. Купала обох, годувала. Він трішки, правда, віддалився, бо вже не міг зі мною спати, сидіти на руках. Але все одно старався лягти між мною і дитячим ліжечком))) Ми разом гуляли зимою, я гралася з ним поки мала спала... Чесно кажучи, якраз він розважав мене і не давав розвинутися депресії, коли прийшлось сидіти цілими днями вдома з майже весь час сплячою дитиною!
Цей кіт якраз на фото! Але він пропав потім... :cray:
От тепер подумую, може, так само взяти собаку. Навчити його всьому, якраз час буде! І собака розумніша кота!
В когось є досвід заводити щеня, коли в домі маленька дитина? Хочу ши тцу, вони можуть і не гуляти, ходять в лоток! Дуже квартирні!
Але найбільше я боюся, що в мене все получиться, а потім вийду я з декрету і прийдеться собачку лишати самого. Чи не буде він скавуліти цілими днями?! Це ж квартира, сусіди...

Повідомлення відредаговано Надюня: 11 June 2018 - 20:55

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 12 June 2018 - 10:48

У нас в квартирі є пес велика порода німецька вівчарка, такого до лоточка не привчиш. Ми його взяли коли доні було десь 4 роки. Мала його страх як любить а він її але всерівно вона просить ще маленьку породу песика щоб могти з ним спати)) я поки що не готова до двох псів. Скажу вам таке песик не котик кожному песику чи то буде велика порода чи мала всерівно потрібно прогулянки, лоточка і межі квартири на мою думку буде за мало. Адже їм потрібно бігати рухатися, свобода щоб розминати мязи)) песики люблять поскубати травичку. На рахунок скавуління в нас проблем з цим не було він не скавулів. Якщо ви пережавєте за те що буде скавуліти і тим заважати сусідам то подумайте, що собаки маленьких порід дуже "гавкуни" це я так спостерігаю за сусідськими песиками в нас є і чіхуахуа і йоркшерські терєри і такси то дуже гавкають попіддвері коли хтось в підїзді іде то вже як заведуться то годі стримати їх. Звичайно якщо пес привикне, що він цілий час не один в дома потім йому буде сумно може і вити, в сусідів так було жінка вийшла із дикрету і пішла на роботу то перший мабуть місяць той песик цілими днями вив... На рахунок тренерування малі породи собак як правило важче даються дресеруванню ніж більші так мені казав кінолог до котрого ми ходили тренерувати свого. Є малі породи собак що даються тренеровкам це пуделі і ще якісь я вже не памятаю. Тренеровки займають пару місяців ми ходили 3 рази на тиждень по 2 години. І ще немало важно є те що від собак є шерсть. Тож вам потрібно зважити всі "+" та "-" але не думайте що я вас відмовляю чи настроюю проти. Зовсім ні які б складнощі не були із нашим ми його дуже любимо і я рада що він у нас є, він є членом нашої сімї і я не уявляю життя без нього так ми до нього привикли. Коли є тварина в дома і є діти тоді діти вчаться відповідальності, дбати про когось , любити...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 June 2018 - 13:48

Цитата

Скажу вам таке песик не котик кожному песику чи то буде велика порода чи мала всерівно потрібно прогулянки, лоточка і межі квартири на мою думку буде за мало. Адже їм потрібно бігати рухатися, свобода щоб розминати мязи)) песики люблять поскубати травичку.
Тренеровки займають пару місяців ми ходили 3 рази на тиждень по 2 години. І ще немало важно є те що від собак є шерсть.

Ну то я ж не думаю, що песик буде без прогулянок. Просто, якщо буде погана погода, то можна колись і не вигуляти.
На рахунок шерсті, то вибрана порода ши тцу, пишуть, не линяє взагалі, треба стригти і чесати. Вона легка в догляді.
А тренування то я тут для такої малої, певно, і не знайду. Хочу подивитися відео і самій спробувати. Пишуть в інтернеті, що можна навчити.
Для мене зараз головне - мати час.
А скавуліти, певно, таки буде....

Повідомлення відредаговано Надюня: 12 June 2018 - 13:49

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 12 June 2018 - 20:04

Надюня, почитала відгуки про дану породу мінуси то пишуть, що проблема якраз із шерстю, що треба чесати а то проблемно для людей бо треба провозитися більше ніж годину)) і пишуть що линяють, але як варіант підстригати. Читала, що самі дехто стриже без проблем то ж дійсно тоді із шерстю проблем неповинно бути якщо шерсть буде короткою.
На рахунок дересерування то в інтернеті є багато різних відео. Одне скажу, що треба визначитися із смаколиками) от що песик полюбляє то не давати йому то їсти декілька днів а от коли він виконає те, що ви йому покажете тоді даєте для заохочення. Але тут треба мати терпіння бо песики ще ті хитруни ну попробуй заставити таку няшку))
І ще пишуть, що вони потребують господаря, не переносять самотність і коли залишаються самі то виють.
За любою твариною в квартирі повинен бути догляд, якщо любиш тваринку то той догляд не стане проблемою)) то ж бажаю вам щоб песик був хорошим другом і незавдав вам клопотів.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   маленька Ляля 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 13 June 2018 - 06:06

В мене велика собака породи береський зененхунд, доя дітей пррсто казка- від каляски не відходить, від дітей теж. З мінусів - шерсть і дуже вже часом настирливий. На рахунок скавуління погоджуюсь з попередніми дописами - крупна собака дуже спокійна, лишній раз не навкне. А недавно прибилась до нас маленька дворняжка, то дзявкотить так що можна оглохнутм
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 June 2018 - 07:17

Дякую за відповіді. Думаю, догляд проблемою не буде. А от дзявкотіння, коли всі по роботах, то може стати проблемою. Щоб сусіди потім не жалілися... Але кота теж не хочу, бо часто кудись їздимо і за кордон, і на дачу...то кота так не вивезеш, як собачку на повідку! І в гості поїхати легше з собачкою.

Повідомлення відредаговано Надюня: 13 June 2018 - 07:19

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Julianka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 June 2018 - 12:44

Перегляд повідомленняНадюня (13 June 2018 - 07:17) писав:

Дякую за відповіді. Думаю, догляд проблемою не буде. А от дзявкотіння, коли всі по роботах, то може стати проблемою. Щоб сусіди потім не жалілися... Але кота теж не хочу, бо часто кудись їздимо і за кордон, і на дачу...то кота так не вивезеш, як собачку на повідку! І в гості поїхати легше з собачкою.

Собака є собака. З нею потрібно гуляти мінімум 3 рази на день по 30 хв. Навіть з маленькою, їй потрібно рухатися. З собакою більше клопотів ніж з котом: ви не візьмете її так просто за кордон, це дуже дороге задоволення, треба цілу купу довідок; не завжди ви зможете взяти їв в гості, а з двома дітками часу буде не так багато. Я не наважуюся взяти собаку з трьох причин: треба вставати раніше, щоб вигуляти, не лишати саму на довго та під час відпочинку я не завжди зможу взяти їв з собою ( в літак, на лижі ітд. ) маємо 2 котів, коли ідемо в відпустку, приходить кормити сусідка та асистент вереринара
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 June 2018 - 13:26

Будь яка тварина це велика відповідальність.У нас живе пес-про тому що ми мешкаємо у приватному секторі -тобто тварина постійного вулиці але все одно є копити - нагодувати, возити до ветеренара, на стрижку.
Добре що не потрібно вигулювати.
My Signature
Я просто хочу вірити....просто надіятись...просто мріяти...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   SvitlanaLu 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 02 November 2018 - 17:03

коти в цьому плані більш незалежні, їм не так сильно потрібна людська компанія, а от песик точно буде сумувати.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Moiseev_Ruslan 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 11 February 2019 - 09:52

Ну собака очень любит ребенка :) Если допустим взрослые где то сделают что-то, что не нравиться питомцу, то последний может гаркнуть. А вот на ребенка нет... может она боится что мы её накажем... а может и правда любит!
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Щаслива Зірка світлина
Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 March 19 )

Перекладач онлайн