Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Нуш і Розвиваюча школа - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Нуш і Розвиваюча школа Оцінка: -----

Користувач поза мережею   roma_34 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки
  • Подякували: 0

Відправлено 26 November 2019 - 19:54

Доброго вечора всім. Прийшла пора віддати (о Боже невже цей момент настав) своє чудо до школи. І тут постав вибір між стандартною на сьогоднішній день школою і якоюсь розвиваючою школою. На початку програми дуже різняться, але потім десь після 4 класу ніби все вирівнюється. Хотів би почути Ваші думки з приводу. Буду дуже вдячний за будь які поради чи інформацію.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Любомирівка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 54

Відправлено 27 November 2019 - 11:02

roma_34, моя донька цьогоріч пішла в сучасну НУШ. Говорити про відмінності не можу, оскільки в нас вибору не було-в маленькому містечку отих розвиваючих (за кошт батьків) класів не має. Та я можу сказати, що і "звичайної" школи моїй дитині вистачає.
Станом на сьогодні за програмою вони читають і пишуть реченнями, пишуть короткі диктатни з літер і складів. На зубок повинні знати склад числа і вільно, не на пальцях, додавати-віднімати в межах десяти. До кінця року буде вільний рахунок в межах 100 і відповідно читання писання. А крім цього ще іноземна мова, творчість, музика, щоденний урок який називається "Я досліджую світ" на якому вони говорять про все-перелітні птахи, кругообіг води в природі, професії в театрі, дорожні знаки і ще безліч всього.
Бачу, що доньці інформації і навантаження достатньо. Ще б щось розвивати я не бралася б.
Якщо подивится на клас загалом, то є таки значна кількість дітей, яка не встигає за програмою.
Тому вибір і рішення за вами-ви свою дитину знаєте, її темпепамент і характер. Мені здається це основні критерії)))

My Signature
-Мені всього пару днів, ймення ще не дали мені!
-Як же мені називать тебе?
-Радію я, що живу, Радістю і називай мене...
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 42

Відправлено 27 November 2019 - 16:21

Ще було б добре знати, що саме мається на увазі під виразом "розвиваюча школа", бо будь-яка школа в принципі є розвиваючою)). Якщо це щось по типу Монтесорі чи щось подібне, то тут слід усвідомлювати, що не може бути, що у школі у вас один педагогічний підхід, а вдома інший. Якщо дитина відвідує таку школу, то вдома потрібно створити певне середовище (зони розвитку і тому подібне, залежить від педагогічної теорії) і встановити відповідні відносини з дитиною. Якщо є бажання і можливість таким зайнятися, то звичайно, варто, хоча в такому випадку вже потрібно було б практикувати це з народження. В протилежному випадку - лише заплутаєте дитину.

Якщо мається на увазі гімназія з поглибленим вивченням певних предметів, то можна, якщо поруч є така школа і не потрібно тратити багато часу на дорогу, а можна й зачекати до 5 класу. В молодших класах важливе не лише навчання, а й час на відпочинок, ігри, прогулянки, цим жертвувати не слід. Я віддала сина у звичайну школу, яка територіально нам найзручніша. Додатково записала його ще на курси англійської мови і в басейн. Англійська йому у житті точно буде потрібна, незалежно від того, яку професію він обере. Як не для роботи, то для подорожей, спілкування. Загального навантаження в молодших класах їм і в звичайній школі цілком вистачає, вони мають отримати зараз не лише академічні знання, а й навчитися працювати в колективі, бути самостійними, слідкувати за своїми речами і інші речі, які для дорослих є звичними. Зараз син в 3-му класі і дивлюся, що найбільше він любить математику і вона йому легко дається. Плануємо на 5 клас спробувати його перевести у математичний ліцей, якщо придумаємо як організувати логістику, завозити, привозити. Якщо ні, то наймемо репетитора і переведемо тоді, коли він сам зможе добиратися, якщо він матиме бажання переходити.

Подивіться, чим цікавиться дитина, поспілкуйтеся з батьками, що водять дітей у школу, до якої ви придивляєтеся. Може, їй буде корисніше піти у звичайну школу і мати час на гурток танців, спортивну секцію тощо. У поглибленій на це все може не вистачати часу.

My Signature
Зображення
Зображення
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Tasia78 світлина

Tasia78  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, в кого в 42 зі зниженим овуріальним резервом настала вагітність і як Ви до цього дойшли?

Сьогодні, 11:08

Бурулька світлина

Бурулька  Дівчата, хелп, терміново треба лактолога.

26 Aug 2020 21:00

Lilut світлина
Sveta2010 світлина

Sveta2010  Дівчатка, можливо хтось має контакт або знає як/де знайти Петрук Вікторію Анатоліївна ( вела гурток "Мудрагелики" ) ?

17 Aug 2020 10:32

MyBaby світлина

MyBaby  Хто має номер офтальмолога Бойцової Ольги? Полетів тел і номер пропав((( в дитини напухло око, лікуємо халязіони, а прийом аж в скреду(((

20 Jul 2020 08:25

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51