Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: На роботу з...дитиною! - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

На роботу з...дитиною! Ваше ставлення і досвід) Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Алетейя 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 02 October 2016 - 17:31

Всі бачили фото Лічії Ронзуллі, мами-депутата, яка приходить на засідання Євро парламенту разом зі своєю донечкою Вікторією) Зображення
ЗображенняЗображення

Зображення
Зображення

Або так:
Зображення
В Японії декретна відпустка триває 6 тижнів до народження дитини і 8 тижнів після, тому там часто можна зустріти працюючих матусь разом з дітками...
На цій картинці: Mo-House - перша компанія одягу для годування в Японії. У них два магазини в Токіо та Ібаракі і вони працюють з дітьми. У магазині Аояма (Токіо) співробітниці завжди з дітьми, носять їх і навіть годують грудьми в слінгу під час роботи. Зображення
_
Як ви думаєте, а в нашій країні можливо працювати разом із дитиною? Чи хотіли б ви працювати таким чином?
Зі свого досвіду - зараз я працюю педагогом з раннього розвитку і беру з собою на заняття донечку) Крім того, відвідую, як волонтер, пологовий будинок - проводжу лекції на курсах для вагітних і там доня теж зі мною)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   попелюшка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2016 - 17:39

Я працюю бухгалтером, часом сина беру з собою коли якийсь форс-мажор, бо для мене то не робота коли мене постійно відволікає дитина. Далеко не на кожній роботі діти доречні имхо.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонцесяйна 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2016 - 17:44

Ну тут ще від роботодавця залежить чи дозволить він і ким працює мама - на завод чи фабрику дитину не візьмеш, від дитинки теж залежить - як поводиться, чи не заважатиме робочому процесу.
Я коли вийшла на роботу донька в садочок ще не ходила і взяла я її з собою на роботу, сама вихователь. То наша завідуюча зробила зауваження, що не можна, хоча донька до кінця дня все ж залишилась зі мною.

Думаю наше суспільство ще не готове до мам з дітьми на роботі. Тут ще до слінгів не всі звикли))))
My Signature
Мені завжди здавалося: сталося, значить, сталося. Яка, до біса, різниця, чому небо в черговий раз звалилося мені на голову? Воно звалилося, отже, треба вистояти. 
Макс Фрай.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Небесна зоря 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2016 - 17:51

Це справді ще від виду діяльності і самої роботи залежить.
От припустимо я фінансист і працюю в державній установі,сюди з дитиною зась.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Евка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 02 October 2016 - 17:52

Все залежить від специфіки роботи, від графіку, від загруженості. Якщо робота сприяє тому, щоб брати дитину з собою, то чому б і ні. У нас тренерки з плавання проводять заняття зі своіми карапузами. Прямо на них і показують вправи) особисто я не уявляю якби працювала на своій колишній роботі разом з малою. Тут спілкуєшся з клієнтом, і одним оком дивишся чи мала вже шось не чудить з товаром. У чоловіка на роботі мала намотує кола по магазину, треба пильнувати, щоб нічого не сталось. Він би явно з нею не висидів 8 годин в такому режимі) плюс дитина має поісти, поспати.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МАЛЕ ЗАЙЧЕНЯТКО 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2016 - 17:59

Ще багато що залежить і від самої дитини в мене малий ні секунди не сидить на місці (нічим ти його не зацікавиш)тому для мене дитина і робота разом точно ні!!!!Але якщо дитина споккійна і робота позволяє то звичано лишні гроші не помішають і якщо робота мамі приносить задоволення і дитина притому чемна і не заважає мамі.)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2016 - 18:08

Цікаво, а коли дитинка починала плакати на засіданні Євро парламенту , що тоді?
My Signature
Мені завжди здавалося: сталося, значить, сталося. Яка, до біса, різниця, чому небо в черговий раз звалилося мені на голову? Воно звалилося, отже, треба вистояти. 
Макс Фрай.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Златовласка* 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 02 October 2016 - 18:09

я вам тако напишу...ще задовго до того як у мене самої появилася дитина у мене по роботі була колега, яка брала малого на роботу...спершу це справді були такі випадки ну що просто край, а потім у неї це перейшло в звичку...
дитина бігала по офісу, підходила до столу, брала ручки, олівці, папери це страшенно нервувало, але ж не накричиш на чужу дитину...
зараз намагаюся змоделювати ситуацію якщо я візьму свого малого на роботу з певних причин....дівчата, це буде мерва...
згідна абсолютно з дописами вище про специфіку роботи...
дуже добре було б якби фірма мала наприклад ігрову кімнату та найманого педагога який би займався з дітками поки мами працюють....це у випадку якщо не має де лишити дитину...але теж....це ж не постійно має так бути....не водитимуть же діток як в дит садочок...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2016 - 18:35

Ну от і в мене так! Поки гралися нормально, а спати дітки полягали і капець якийсь - сама не спала і іншим не дала. Дітки вже знають розпорядок, а доня гратись хоче та й вихованці знають, що то вихователь, слухаються, а для доні я мама і "коники" й істерики як для мами)))
Весело тоді було)))
My Signature
Макс Фрай.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ღ°Фрея°ღ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2016 - 19:03

Я б тільки за!)
Але в мене шкідливі умови праці рахуються, тому з дитиною ніяк)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ryzyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2016 - 19:09

Я теж притримують думки ,що все від специфіки роботи залежить . Аналізую минулі роботи , то дітей точно не брала , та й на деякі взагалі навіть якби було кому з малою вдома побути ,то б не вернулась
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОксанкаБ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2016 - 19:20

Якби була депутатом то могла би повимахуватись і таскати з собою доню)
але так як працюю звичайним клерком то ніхто не позволить мені з дитиною ходити, не кажучи вже про те що на дитину і часу не буде(
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   romoksana 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2016 - 20:43

Якщо робота пов'язана з дитячим дозвiллям, або де у станi, коли примовтав до цицьки слiнгом й сидиш, то можна брати, а iнакше - то й не робота й не дозвiлля з дитиною.
Я примiром беру доню в експедицiï на весь час, але ж там можна працювати граючись :-) , кiлька раз тягала на конйеренцiï, але ж налекцiï я ii не потягну. Було таке, що чоловiку доводилося брати на роботу, це дуже заважае колегам, тому вважаю, що це може бути лише в ексфорсмажорних випадках.
А про депутатау - це таке самозапокоення, я така супер мама й мама й кар'еру роблю ....

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2016 - 21:54

В нашій верховній раді на тому полі бою чи рингу небезпечно дитя принести , бо там б'ють без розбору , хіба б Кличко приніс ) думаю б боялися б його дитя рузнути )))
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vi_Ola 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 02 October 2016 - 22:06

З такою маленькою дитиною, як у мене зараз, я б не змогла працювати на своїй роботі..дитина б не витримала 12год висидіти в одному кабінеті..були випадки, коли співробітниця приводила свого сина на кілька годин, але йому було 8-9років..то він сидів малював, писав..міг сам себе зайняти..
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Алетейя 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2016 - 22:16

Розкажу ще таке... Моя мама живе в Америці, працювала на фірмі з китайцями (відділ бухгалтерії чи шось таке), то там одна жіночка з дитиною весь час на роботу ходила - мама працює, а дитина в шезлонзі....витягувала тільки погодувати, змінити підгузник...інші працівники підходили забавляли дитину, балакали до неї, але мама забороняла витягувати, брати на руки, шоб "не розбалувати", шоб могла далі з ним працювати....

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2016 - 23:35

Ну тут в шезлонгу , а коли бігає і заважає іншим ,то вже гірше .
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Норкова Леді  

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 October 2016 - 09:04

Я цього літа тиждень ходила на роботу з донею, коли садочок був на канікулах. Мені було некомфортно, доні було нудно - вона хотіла щоб я з нею бавилася на стадіоні (маємо невеликий, літом після роботи раз на тиждень футбол хлопці ганяють), хотіла йти до песиків , у нас такі вовкодави на охороні.
Зрозуміла я що це не для мене - хіба в екстених випадках.

А от згадала - знаю один магазин одягу непоганий, то там сама власниця і торгує. Коли вона народила хлопчика у магазині зявився пеленатор, згодом манеж та крісло для годування, купа іграшок. Як правило у таких магазинах черги не стоять, як у продуктових - тому вона спокійно працювала з дитиною на роботі.

Тому погоджуюся з більшістю, що все залежить від специфіки роботи.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лорелея 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 December 2016 - 13:25

Не уявляю себе на роботі з дитиною. Якщо робота потребує моральної чи фізичної віддачі, то діти будуть тільки заважати. А як заважають чужі діти в офісі - оооо, цього не передати!)) Врешті та мама не працює, а тільки бігає за своєю дитиною.
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мама Жабка =) 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 09 December 2016 - 14:15

цікава тема.
погоджуюся, що все залежить від специфіки роботи і характеру/темпераменту дитини. а також об’єму терпіння мами і начальства=)))

коли мені було 4-5 рочків, моя мама працювала в школі в групі продовженого дня. брала мене з собою на роботу. спочатку директорка обурилася, але потім просиділа в класі і поспостерігала за мною. в результаті дозволила мамі брати мене хоч щодня=))
я була спокійної вдачі, рано навчилася читати-писати, то ж доки мама займалася з дітками - сиділа на останній парті, писала, малювала, читала чи просто переглядала книжечки. а коли дітлахи гралися надворі - бавилася разом із ними.
коли в школі були канікули, могла просиджувати мамину зміну в учительській: "опановувала" друкарську машинку, щось малювала, чи, знову ж - книжечки, журнали....

записана була і в садочок, але ходити туди не хотіла: мені краще і цікавіше було там, на задній парті, у мами на роботі=))
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Куратор теми

1. Алетейя 

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

mandarinkamk світлина

mandarinkamk  Доброго вечора. підскажіть будь ласка чи обов'язково вказувати в заяві про шлюб, те що була розлучена. Але змінила всі документи після розлучення?

18 Sep 2018 21:10

Показати коментарі (1)

Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 September 18 )

Реклама

Перекладач онлайн