Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Нечиста сила, правда чи ні, як себе захистити? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Нечиста сила, правда чи ні, як себе захистити? Прокльони, зглази, відьми... Як себе захистити? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   вода 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 05 August 2009 - 07:32

:bye: :bye: Можливо це казки, але скільки живу весь час це навколо мене... Знаходжу голки обмотані якоюсь гидотою у себе під дверима(міська квартира), чую про чорне око яке доводить до хвороби. Знаю про прокляття нашого роду ще сім поколінь назад наш предок вбив людину за що був проклятий. Вся сила прокляття повинна була вдарити на нас, і саме я і мої брати і сестри є сьомим поколінням і дійсно всі хворі, у кожного свое але починаєш думати, а може це правда? Одне заспокоює, що на нас воно закінчується!!! І моїх діток вже не накриє ця чорнота. Ще моя мати весь час знаходила на дідовому городі якісь шматки м,яса, яйця замотані у волосся т.д.... Не кажучи вже про славу нашого хутора, козаки характерники, відьмацьке село... Це не все ще багато цікавого... Що це? Вірити чи ні? Хто Що скаже... :bye: :bye:

Пи. Си. А найголовне, як себе захистити?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Костина мама 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 05 August 2009 - 08:49

вода, сходите до бабок - есть же масса всяких амулетов, заговоров и т.д., сходите в церковь....и меньше на этом зацикливайтесь, и то что находите веником на лопаточку и в костер, главное руками ничего не берите
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наташа М 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2009 - 09:01

У мене в квартирі, навпроти вхідних дверей висить образок, який називається "нерушымая стена". Говорять, що це один з найсильніших оберегів дому. Його можна купити в будь-якій церкві. Спробуйте. І підтримую Костика, менше зациклюйтесь на цьому.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марго 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 05 August 2009 - 09:18

щось подібне розказують і про гуцулів (жителів Карпат), що там є відьми і вміють всякі різні викрутаси робити... у мене сусідка була така бабулька цікава з Карпат то вона знала всіляки замовляння, привороти-відвороти... так от вона мені казала, що сильну духом і вірою людину нічого не бере ні замовляння ні гіпноз, ні прокляття...
вода, бажаю вам сили духу, непохитної віри в себе, свої сили і в те, що окрім негативу є вищі сили які нас оберігають і допомагають...
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маркіза Каприза 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2009 - 09:19

Перегляд повідомленнявода (5.8.2009, 7:32) писав:

:bye: :bye: Можливо це казки, але скільки живу весь час це навколо мене... Знаходжу голки обмотані якоюсь гидотою у себе під дверима(міська квартира), чую про чорне око яке доводить до хвороби. Знаю про прокляття нашого роду ще сім поколінь назад наш предок вбив людину за що був проклятий. Вся сила прокляття повинна була вдарити на нас, і саме я і мої брати і сестри є сьомим поколінням і дійсно всі хворі, у кожного свое але починаєш думати, а може це правда? Одне заспокоює, що на нас воно закінчується!!! І моїх діток вже не накриє ця чорнота. Ще моя мати весь час знаходила на дідовому городі якісь шматки м,яса, яйця замотані у волосся т.д.... Не кажучи вже про славу нашого хутора, козаки характерники, відьмацьке село... Це не все ще багато цікавого... Що це? Вірити чи ні? Хто Що скаже... :bye: :bye:

Пи. Си. А найголовне, як себе захистити?

якщо підкидують всякий непотріб -значить вірити, бо хтось це спеціально робить. Чи то буде хвороба-ні, але серйозний психоз до шизоїдних приступів можна отримати надовго і надійно. Не забуваймо, що до нас теж жили люди і тисячі і десятки тисяч років тому....І динозаври з птеродактилями існували...І магія, і повір'я...То все-надбання людства. Треба дивитись глобально, а не тільки на свою епоху. Тому, там, де є добро, поруч ходить лихо.
Вода, в родині хворіють не " від просто так", вам так роблять своїми нитками-голками-волоссям. ( заговорами, і тим, що ви про це знаєте-бачите).хтось мститься по цей час. треба його знайти, або піти до сильного мага, і попросити його повернути все, те що "наробили" вам, тому, хто таке коїть. Божевільний! сім поколінь пройшло... :15_1_55: церква проти цього, та її не існувало, коли магія "розцвітала", і її канонічні правила разом з благословенніми і сповідями тільки можуть заспокоїти вразливих. але не допоможуть. Ось молитви читайте, вони в ритмі несуть очищення.
Клин клином вибивають, тому треба шукати сильну, "енергетичну" ( не відьом та шаманів) людину з екстрасенсорними якостями, щоб допомогла розплутати цей клубок. А самостійно, бажано, медитувати і перепрограмовувати себе. :bye: І навіщо Вам сказали, що хтось був проклятий? щоб вам голова боліла і ви шукали причинно-наслідкові явища? це непокоїть... :bye: Вода, ні в якому разі не мстіться самостійно. як дізнаєтесь про шкідника. хай за якусь винагороду це інші зроблять ( я про енерго-вплив. а не фізичну розправу). Хоча є такі блоки, що треба ставити захист за участю себе.
в багатьох такі проблеми :good: , і сучасному світі-ще більше заздрісників і чорноротих, тим більше, доступні стали техніки ритуалів, тому нічого злого не буде, якщо ви зі своєї сторони " закриєте рота" тому придурку його ж методами...
уявіть. що на попередньому поколінню прокляття зійшло на ні. не треба благородства типу: от добре дітям буде...Не буде, якщо батьки в страхах -хворобах жити будуть. Вибачте, що так жорстко. та як є видимі непояснені факти, то не потрібно на це закривати очі, типу " чик-чирик, я в хатці" :bye: :bye:
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люська* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2009 - 09:38

вода, єдиний спосіб захиститись - молитви, монастирі, служби.
До весілля чоловік мій працював в жіночому колективі. І знайома казала, що чула як прибиральниці говорили між собою, що чоловіку хтось підкидає в туфлі булавки (він їх на роботі залишав). А булавки це на сварки. Ми ніколи не сварились, а тоді щось через дрібниці почали сваритись. Довго не думала, поїхали ми в монастирь і над нами монах помолився від "Чаклунства". Через півроку ми одружились і живем добре вже 4 роки.
По бабкам це останнє діло, в першу чергу звертайтесь до БОГА.
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jane 

• Молода мама
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2009 - 09:40

захиститися молитвою і вірою. звісно, можна звертатись до всяких магів-екстрасенсів і т.п., і може навіть допомогти, але чи дійсно вам від цього стане краще? тим більше, що турбуєтесь, щоб дітей ваших це не зачепило. за гріхи батьків можуть діти розплачуватись, а звертатись до ворожок-бабок - гріх. якщо ви людина віруюча, самі мали б обрати, яким шляхом з цим боротися.

Цитата

нічого злого не буде, якщо ви зі своєї сторони " закриєте рота" тому придурку його ж методами...

от не згодна з цим. поганий вчинок - це поганий вчинок, і якщо навіть хтось вам погано зробив, то помста від цього гарнішою не стане.

Цитата

сильну духом і вірою людину нічого не бере ні замовляння ні гіпноз, ні прокляття...

а з цим дуже навіть погоджуюся! в що ви вирете, то вас і зачипає. якщо ви всюди чекаєте цих знаків, то звичайно, що будете знаходити.
удачі вам!
My Signature
Виникло питання? Відповідь може бути в ЧаПах!

Дитинство закінчується вагітністю. Чоловіки не дорослішають ніколи.

мій блог

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2009 - 09:43

які ви святі :good: та божі...пухнасті :15_1_55: та рожеві... це завжди так у житті? чи так хочеться здаватись...?
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Soveniatko 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2009 - 09:45

Ви знаєте, хто може бажати вам зла? хто це все підкидає? Якщо так, то моліться щодня за його здоров"я. Звучить дико, але десь вичитала таку пораду.Сама так роблю, бо боюсь одну достатньо близьку родичку,щоб не бачитись з нею зовсім. І так сталось, шо я її вже досить давно не бачила, вона сама уникає контактів зі мною. Можливо просто співпадіння, але мене влаштовує :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jane 

• Молода мама
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2009 - 09:50

Суворе попередження від модератора jane
Маркіза Каприза, не офтопьте!

Людина питає в темі поради, ви свою думку сформулювали, тож дозвольте і іншим висловитись, будьте так ласкаві :15_1_55: маєте ще щось порадити - будь ласка, ні - то не дописуйте :good:
My Signature
Виникло питання? Відповідь може бути в ЧаПах!

Дитинство закінчується вагітністю. Чоловіки не дорослішають ніколи.

мій блог

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2009 - 09:51

29 Євангеліє:
Ударившему тебя по щеке подставь и другую, и отнимающему у
тебя верхнюю одежду не препятствуй взять и рубашку.
трактування для людини, що себе поважає: можна пробачити тому, хто усвідомлює та оцінить.
трактування для мазохістів: давайте знущатись з себе та власного життя, і будьте беззахисними. Тільки свідомо, без нарікань.
Тоді немає чого жалітись, так?
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марго 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2009 - 09:55

Перегляд повідомленняМаркіза Каприза (5.8.2009, 10:43) писав:

які ви святі :good: та божі...пухнасті :15_1_55: та рожеві... це завжди так у житті? чи так хочеться здаватись...?

насправді ми чорні з ріжками і хвостиками, і у житті займаємось тільки тим, що підкладаємо голки під чужі двері і закопуємо яйця обмотані нитками в сусідські городи :)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2009 - 10:06

Перегляд повідомленняМарго (5.8.2009, 9:55) писав:

насправді ми чорні з ріжками і хвостиками, і у житті займаємось тільки тим, що підкладаємо голки під чужі двері і закопуємо яйця обмотані нитками в сусідські городи :)

може, знову "офтоплю"-на те й форум...а не збір конгресменів, але-Марго-браво! що не все так серйозно сприймаєте. :15_1_55:
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксенька 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2009 - 10:08

Вважаю що ні в якому разі не можна у відповідь йти до всяких там бабульок щоб вони ті вроки знімали або на того, хто ці пакості робить, свої вроки накладали. Кожна бабулька-ворожка - незважаючи на те чи знімає вона з вас прокляття і вроки, чи накладає на когось - вона всеодно пов"язана з якоюсь нечистою силою, навіть якщо використовує ікони. Адже у біблії сказано що всякі ворожбити і чаклуни -це не від Бога. І якщо підете один раз до ворожки, то обов"язково прийдете до неї ще не раз. Єдине що може захистити це міцна віра і щира особиста молитва за себе і своїх рідних. І ні вякому разі не мстіться.
My Signature
Зображення

Мріє, не зрадь! Я так довго до тебе тужила,
Стільки безрадісних днів, стільки безсонних ночей.
А тепера я в тебе остатню надію вложила.
О, не згасни ти, світло безсонних очей!
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2009 - 10:15

Перегляд повідомленняОксенька (5.8.2009, 10:08) писав:

Вважаю що ні в якому разі не можна у відповідь йти до всяких там бабульок щоб вони ті вроки знімали або на того, хто ці пакості робить, свої вроки накладали. Кожна бабулька-ворожка - незважаючи на те чи знімає вона з вас прокляття і вроки, чи накладає на когось - вона всеодно пов"язана з якоюсь нечистою силою, навіть якщо використовує ікони. Адже у біблії сказано що всякі ворожбити і чаклуни -це не від Бога. І якщо підете один раз до ворожки, то обов"язково прийдете до неї ще не раз. Єдине що може захистити це міцна віра і щира особиста молитва за себе і своїх рідних. І ні вякому разі не мстіться.

звичайно,до бабок не треба йти ( шукати треба енергетично-сильну людину, яка поділиться своїми силами для захисту, якщо своїх не вистачає :15_1_55: ). в них є принцип ( у відьом), дванадцять раз закляни-а тринадцятому-все віддай. А мститися треба "елегантно", граючись, а не СЕРЙОЗНО.( це психологічний прийом, який звільняє комплекси). І підходить, для тих, в кого "горячий" характер. Меланхолікам від цього гірше буде. І тим, хто любить на "себе наїжджати", бо самі себе з'їдять за муки совісті. :good:
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Soveniatko 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2009 - 10:20

Маркіза Каприза а як ви собі уявляєте пошук цієї "енергетично сильної людини", по оголошенню в газетах? чи у вас багато знайомих, які користуються їхніми послугами? І де гарантія, що ця людина провівши там якийсь обряд, зробить вам краще, а не гірше? як збираєтесь її контролювати? Я б просто не хотіла б зв"язуватись з такими людьми.

Повідомлення відредаговано zyabka: 05 August 2009 - 10:21

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2009 - 10:35

Перегляд повідомленняzyabka (5.8.2009, 10:20) писав:

Маркіза Каприза а як ви собі уявляєте пошук цієї "енергетично сильної людини", по оголошенню в газетах? чи у вас багато знайомих, які користуються їхніми послугами? І де гарантія, що ця людина провівши там якийсь обряд, зробить вам краще, а не гірше? як збираєтесь її контролювати? Я б просто не хотіла б зв"язуватись з такими людьми.

уточнююююююююю:
нічого легкого не буває у важких випадках....
-є ризик "попасти", є шанс- захиститись :db: . а як можна проконтролювати ті всі гадості, що підкидають. і того,хто це робить?
А енергетично сильною людиною може бути і психотерапевт ( і батько-дядько-друг-чоловік), головне, авторитетна позитивна людина, що тверезо мислить, не залякує, а дивиться на все зі сторони. Ви, мабуть, зрозуміли, що я закликаю давати гонорари відьмам ( але прочитайте мій попередній пост, що я проти відьом та шаманів). :15_1_55: Я-за самоочищення та спілкування з сильними людьми, біля яких сам стаєш сильним.

-є ризик-хворіти далі і всього боятись, є шанс- взяти себе в руки і сказати собі, що то все" співпадіння і повний БРЄД".
+ якщо боятись шукати допомоги, тоді, всю-волю- в кулак, і навчитись іронізувати над такими випадками. :good:
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tusij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2009 - 10:50

Никогда зло нельзя победить злом! В этом и есть основной смысл "Ударившему тебя по щеке подставь и другую, и отнимающему у
тебя верхнюю одежду не препятствуй взять и рубашку." С твоей логикой Маркіза Каприза, нужно бегать по колдунам и отвечать. И тебе будуть тем же отплачивать. Всегда найдеться посильнее, половчее в этом деле. Так и будете биться "вениками", "амулетами" всю жизнь.
А сильные энергетически люди, которые якобы смогут восстановить "защиту", могут ее и легко разрушить и сделать тебя зависимым от таких поправок. Сколько людей один раз прибегнув к такой помощи, ходят постоянно "поправляться".
Нужно сразу пользоваться самым "мощным" оружием, чтобы эта гадость к тебе больше не возращалась. А для этого и существуют таинства Исповеди, Причастия. Специальные молитвы, которые защищают от такого рода неприятностей.
В православной молитослове (расширенном) есть такие молитвы Задержания. Они читаются в полном уединении и секрете от окружающих. Читаются, когда беды тебя просто обступают и кажется нет выхода. Вчитаться в их смысл, там описаны чудеса помощи Божьей в кажеться безвыходных ситуаций.
My Signature
Спойлер
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Maljatko 

• Завсідник
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 05 August 2009 - 11:05

вода,, я недавно читала книгу італійського священника про екзорцизм. Це книжка про нечисту силу у всіх її проявах, як з нею боротися і як знею боряться екзорцисти. Загалом, екзорцист - це священник, який має силу від Бога і благословення від вищого за званням священника (я не знаю, яка там ієрархія), за допомогою молитви і покладенням руки виганяти всю нечисть. Якщо у Вас справді є з цим проблеми, то почитайте її. І я знаю, що у Львові екзорцизмом займається дуже старенький священник з церкви Св. Михайла (отець Вороновський).
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2009 - 11:07

name='tusij' date='5.8.2009, 10:50' post='161918']
Текст, що розкривається
С твоей логикой Маркіза Каприза, нужно бегать по колдунам и отвечать. И тебе будуть тем же отплачивать. Всегда найдеться посильнее, половчее в этом деле. Так и будете биться "вениками", "амулетами" всю жизнь
.
попрошу внимательно прочитать мои посты. а то Обратной связи не получиться :D
и еще: молитва-тот же заговор. почитайте литературу на досуге. И не воспринимайте болезненно, мы же общаемся, а не " кто кого". но я люблю дебати, а не "игру в одну дудку".
Ось.
Maljatko навіть написала про правильну людину. Так що в дебатах у нас родилась практична відповідь. :acute: :friends: :acute:

Повідомлення відредаговано Маркіза Каприза: 05 August 2009 - 11:17

My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

mandarinkamk світлина

mandarinkamk  Доброго вечора. підскажіть будь ласка чи обов'язково вказувати в заяві про шлюб, те що була розлучена. Але змінила всі документи після розлучення?

18 Sep 2018 21:10

Показати коментарі (1)

Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 September 18 )

Реклама

Перекладач онлайн