Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Сухий кашель - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Сухий кашель методи лікування, препарати Оцінка: -----

Користувач поза мережею   mama orsetti 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 17 October 2013 - 14:06

Шукала тему і не найшла. Маємо проблему у молодшого кожен кашель починається жахливим "гавкітливим" сухим кашлем, який дуже важко перевети у мокрий. Як ви з цим боротесь. Що вам допомагає. Раніше нам призначали "ериспал", але мабуть ми до нього звикли, бо зараз він не допомагає. Робимо 2 день інгаляції з амбробене+фізрозчин, покращення немає, п"ємо Аскоріл для розширення бронхів (щоб запобігти обструкції). Наніч даю но-шпу, щоб трохи зняти спазм.
Розкажіть як ви лікуєтесь? Чи даєте протикашльові препарати?

Повідомлення відредаговано mama orsetti: 17 October 2013 - 14:15

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nattallochka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 October 2013 - 15:07

А ви пробували якісь народні методи? В нас буквально тиждень тому був такий же кашель, доня ночами не могла спати, дусило страшенно. Також пили амброксол, но-шпу, але потім махнула на то все рукою, бо не бачила зовсім покращення, намастила доні перед сном спину і груди, але так добряче, гусячим жиром + цілий день чайок з калини, на наступний день відразу відчули результат, день минув практично без кашлю, тільки вночі підкашлювала. Бажаю якнайшвидше виздоровіти!
My Signature
Спойлер

Моє життя - це мої діти. Вклоняюсь, Господи, Тобі до ніг. Слізьми я б мила Твої ноги, щоб все життя Ти їх беріг.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Теплинка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2013 - 17:59

Нам колись при такому кашлі виписували неофілін дитячий на 3 дні,допоміг,зменшив кашель і зробив вологим.Але то треба радитись з педіатром на рахунок дози,бо він в тебе маленький ще,мому тоді було 6 років.

Повідомлення відредаговано eni: 17 October 2013 - 18:02

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2013 - 18:15

В нас теж сухий кашель переважно при ларингіті. Його практично не можливо зволожити. А різні муколітики ще більше його провокують.
Якесь замкнуте коло виходить.
От зараз теж горло трохи червоне. Кашель сухий, але поверхневий, неглибокий. Виписали нам амбробене та 5 днів. Ми його пропили, але кашель так і залишився сухим. Час від часу трошки вологішим відкашляє.
Теж думаю чим лікувати.
Поки що запарила грудний збір №2 і даю Проспан.
My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Gabi 7 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2013 - 19:13

Nattallochka, скажіть, будь ласка, як ви робите той чайок з калини і скільки на день даєте?

в нас місяць тому почались в садочку сопельки прозорі, через 2 дні перейшли в рясні густі зелені сопеляки, які текли рікою. Нічого нам не допомагало. Через днів 5 почала покашлювати, сухим кашлем, але не виючим і не закашлювалась. Спочатку пили Інспірон, потім Пектолван, нічого не помагало. Лікарка слухала що кілька днів, все чистенько було. Горло не червоне, температури ні разу не було, дитина активна. Потім пили Аскоріл і Амбробене, без толку. Здали аналіз крові і лікарка сказала, що то ларинготрахеїт вірусного походження. Були в аналізі збільшене шое, палички і ще щось, вже не памятаю. Прописала антибіотик Зіннат на 7 днів. Тільки тоді кашель пройшов, аж через 4 тижні((( мене вже аж трусить як чую той кашель. Хоч в малої в групі (це ясельки) всі діти поголовно тааак кашляють, що просто слухати не можливо і вони ходять кожен день. Може я даремно свою вдома місяць витримала, хай би ходила і паралельно лікувалась, чи як?
My Signature
Коли королева щаслива, в королівстві спокій!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lideo 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2013 - 19:58

Нам лікар виписав Евкабал, казав що він від сухого і мокрого кашлю - помогло, але мала вдома ще Амбробене- то деколи давала його
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Христічка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2013 - 20:43

І ми вже кашляємо сухим кашлем довший час, і чаї різні пили і сиропи, і народні засоби, і поняття не маю чого той кашель не проходить, аналізи нормальні, в легенях нічого не чути, але коли побігає то закашлюється. Але виявили глисти, кажуть що від них кашель може бути так довго...тепер лікуємось від глистів, дужее надіємось на покращення. А хтось лікує дітей продукцією від ВІВАСАН?? Які відгуки?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еврика  

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2013 - 23:38

про препарати нічого писати не буду, це лікар має прописати. У нас вже тричі був сухий кашель. Кожного разу прописував лікар інші препарати і кожного разу кашель довго не проходив. Я просто припиняла прийом таблеток і через 1-3 дні кашель сам по собі проходив.
My Signature
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це по суті - старт, і наперед не треба ворожити, і за минулим плакати не варт…
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   IraSD 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2013 - 10:56

В мого малого проблема з сухим кашлем не вичерпується. Ще минулого року як захворів в жовтні, то промучилися з ларинго-трахеїтами та алергічними сопельками до березня. Відвідували соляні шахти, пилр все що приписували, радили, і з народної медицини теж. В березні нарешті пройшли наші муки. Сказати що це муки - мало сказати.

Нова хвиля прийшла до нас в вересні, от як настали ті холоди.... Почався сухий кашель,я одразу почала давати молоко з боржомі, помогло досить швидко, ну і змазували горло, бюо червоне було. Потім як перейшов у мокрий кашель - амброксол довершив лікування. Почали ходити в салок - аж на 2 дні вистачило здоров"ячка - 2 тижні вдома...Знову ліки, знову направлення на сольові шахти.... Доречі, дихання абсолютно чисте, сказали то алергічні сопельки знову подразнюють горло .

Прорлікувалися. Знову піщли в садочок, цей раз аж на 4 дні - піднялася температура, почав кашляти, перші рази ніби мокрий кашель був, а от вночі почалося сухе гавкання (я ніч майже не спала). Викликали педіатра - ларингіт з вірусом.....П"ємо сиропи, знову молоко - малий вже як бачить молоко, то істерить(((((((( + противірусні і протиалергічні..... Веселуха ще та. Температура не проходить, правда вже мешна і не збиваємо. Сказала з понеділка додасть антибіотик, якщо не пройде так....

Чоловік ще вчора сказав, що з його роботи мама з дитиною з ларингітом в лікарні аж лежить, ніби зараз багато дітей так похворіли.

mama orsetti, минулого року нам теж призначали Ереспал. Чесно кажучи, я не побачила його дії, порадилася з іншим лікарем, і ми пили щось інше (точно не скажу вже). А оце не так давно прочитала, що результативність Ереспал не доведена - те, що ми давали його діткам - так як просто воду з присмаком чогось(((((((
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lideo 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2013 - 12:29

Казав нам лікар що то зараз інфекція така ходить... Ще забула написати на рахунок зелених сопель-лікар нап прописав від них р-н протарголу капати по 1к.3р/день, його роблять тільки в державних аптеках, ціна-13:70 грн, але дуже помагає, бо я вже не знала як з тими зеленими соплями бопротись...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2013 - 13:28

Перейшли наші кашлі у вологіші, приходила лікарка послухала. Лікування далі залишла, інгаляції, Аскоріл, Гербіон сироп подорожника, у випадку сильного кашлю під час сну - неофілін, но-шпа.

Перегляд повідомленняNattallochka (17 October 2013 - 15:07) писав:

намастила доні перед сном спину і груди, але так добряче, гусячим жиром + цілий день чайок з калини, на наступний день відразу відчули результат,

Нам педіатр заборонила натирання грудей, так як малий схильний до бронхоспазмів.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зеленоока 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2013 - 13:34

Малеча якраз кілька тижнів тому відхворіла, мала такий сухий поганий кашель. Приймали Проспан - не допомагало, дитина так кашляла, що аж рвала. Тоді лікар приписав мукролітик - Флавомед. То вже за день прийому кашель перейшов в мокрий і дитина перестала рвати. Ну і звісно багато-багато пити + часте провітрювання приміщення.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nattallochka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2013 - 15:20

Цитата

скажіть, будь ласка, як ви робите той чайок з калини і скільки на день даєте?

В літровому банячку заварюю 2-3 грони, трошки помну ложкою ягідки, щоб сік вийшов, даю пити якнайчастіше.
My Signature
Спойлер

Моє життя - це мої діти. Вклоняюсь, Господи, Тобі до ніг. Слізьми я б мила Твої ноги, щоб все життя Ти їх беріг.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Pucha Maria 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 18 October 2013 - 18:17

Ми теж маємо сухий кашель, але нам допомагає лише Бронхолітин плюс інгаляції, купили уже давно небулайзер, інгаляції робимо з фізрозчином та боржомі. Ще роблю я компрес малому чуть вище грудей: на 100гр. творогу даю 1 ст. ложку меду, цю суміш я нагріваю і десь на годину кладу погріти.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еврика  

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2013 - 18:36

Pucha Maria, власне бронхолітин нам приписували при ларингіті, коли у малого був приступ - через набряк малий не міг нормально дихати. Бронхолітин один з таких препаратів який потрібно приймати лише за призначенням лікаря.
My Signature
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це по суті - старт, і наперед не треба ворожити, і за минулим плакати не варт…
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2013 - 19:27

Мені здається що при ларингітах чи трахеїтах кашель завжди сухий. І тоді просто слід його пом'якшувати. Муколітики зайві. Нам в таких випадках добре допомагає ісла-мос.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Gabi 7 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2013 - 19:34

Нічлава, а з якого віку ви даєте іслу мос? я в інструкції бачу, що від 4 років, а моїй 2.9. Але це застереження тільки через те, що пастилку треба тримати в роті. Моя вміє довго смоктати, тому цікаво чи можна їй дати. Мені ісла мос при сухому кашлі добре помагає.

Повідомлення відредаговано Gabi 7: 18 October 2013 - 19:38

My Signature
Коли королева щаслива, в королівстві спокій!
  • 0
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2013 - 19:37

Gabi 7, ну з 3 років точно. Може трошки раніше.
Пише, що від 4 років. Але оскільки він вже пробував льодяник, то я під наглядом давала.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Теплинка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2013 - 23:26

Перегляд повідомленняmama orsetti (18 October 2013 - 13:28) писав:

Перейшли наші кашлі у вологіші, приходила лікарка послухала. Лікування далі залишла, інгаляції, Аскоріл, Гербіон сироп подорожника, у випадку сильного кашлю під час сну - неофілін, но-шпа.

А неофілін як казала давати,які дози?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 October 2013 - 22:08

, неофілін 100, пів таблетки.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

Вчора, 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 19 )