Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: кохання з розлученим чоловіком - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

кохання з розлученим чоловіком чи пішли б ви заміж за розлученого? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   nelllya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 May 2012 - 21:50

Хочу обговорити нову тему, подивилась по розділу ніби немає схожих розмов.

Як ви ставитесь до одруження дівчини із розлученим чоловіком? Тут не йдеться про випадки хтось руйнує чужу сімю.
Просто зустрілись двоє людей із розумною різницею у віці, але у нього вже є своя перевернута сторінка...
Як ви ставитесь до таких стосунків? Може в когось є власний досвід?

Це питання трохи слизьке, бо на перший погляд, відповіддю може бути байка коили прийшов син до батька питатися чи одружуватись йому з цією дівчиною, а той каже: "Ні" - чому запитує син, вона ж тобі так подобалася; - бо якби ти її любив то б не питав жодних порад.
Але не завжди все можна оправдати коханням, деколи потрібно й трохи розуму.
Застереженням є суспільна думка і його попередній негативний досвід у шлюбі. Так що переважить любов до жінки чи набуті комплекси?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kati-lok  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 20 May 2012 - 22:45

Розкажу з погляду своєї подруги, дуже хочу щоб мене це не торкнулось у житті.
Коли довго ждеш а "його" все нема, того судженого на "білому коні", вже і 30 минуло, всіх розібрали, недумаю що тоді актуально чи був чоловік одружений, в кожного щось було, аби людина була хороша і відповідальна, кожен хоче щастя.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   наталінка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 May 2012 - 22:49

От ми з чоловіком така пара, щаслива пара, хоч і не з великою різницею у віці. Він до зустрічі зі мною, вже був розлучений і я доречі теж))) Напевно все залежить від почуттів, якщо є справжнє кохання, довіра і взаєморозуміння, якщо справді зустрілись дві половинкі, і якщо все відкрито і немає недоговорювань, то чого б таке питання мало виникати.

Думаю тут на форумі ви почуєте багато різних думок, але все ж такі, прислухайтесь до свого серця, обдумайте самі свої стосункі, бо вирішувати всерівно вам :36_3_27:

Повідомлення відредаговано наталінка: 20 May 2012 - 22:50

My Signature
Спойлер

Подумай як важко змінити себе, і ти зрозумієш, наскільки мізерні твої можливості змінити інших.
Несподіване трапляється у житті частіше, аніж таке, на що сподіваєшся.

Нагороди:

переглянути всі
  • 7
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 May 2012 - 23:37

наталінкаа діти у вашого чоловіка у першому шлюбі були? бо дуже важлива "деталька")) і питання зовсім у матеріальній стороні
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рінна Shadoi 

• Форумчанин року, Зірочка форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 May 2012 - 23:51

, дивні у вас роздуми, ви не хочете, щоб вас особисто торкнулось, але з погляду подруги розумієте... вибачте, перший мінус на форумі відверто вліпила вам.

Бо я не зрозуміла б ні подруги, ні себе, ні родички,ні б когось іншого. Легко розсуджувати, коли особисто не торкається.Але... Я не розумію такого, рідко, дуже і дуже рідко чоловік наважується на розлучення і будує щастя з іншою жінкою. Таке буває, та я не смію засіджувати чоловіків бо бувають і жінки різні. Жінки... а бувають такі, що руйнують сім'ї, що байдуже їм на жінок, на діток. Їм на все байдуже, бо чоловіків розібрали, а їм треба. І поф...г, що одружений, байдуже що з дітьми, начхати на їхнє примарливе щастя. Аби своє нестійке збудувати. Нехай на чужих сльозах.... на чужому горі, прокльонах... нещасті... По трупах, аби до мети....

Звісно, бувають жіночки, що любого ідеального доведуть до зради. Але я наразі не про таких. Не про таких... Я про тих, що б в ідеалі могли б бути сім'янинами, але трапилось їм на дорозі недорозуміння, яке руйнує, бо їм не зустрівся вільний і незалежний.

Я не проти розлучених чоловіків, не проти таких шлюбів, я проти коли руйнуються сім'ї через нічого незначущі інтрижки...

My Signature
ЗображенняСлова - це лише бліді тіні, наших думок і почуттів (с)

Нагороди:

переглянути всі
  • 10
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 May 2012 - 10:05

nelllya, так, є донька, їй зараз 10 років, і вони нормально спілкуються. В мене від першого шлюбу дітей нема, є наша спільна донечка. Стосункі з дітьми на відміну від жінок - назавжди, це треба перш за все вам враховувати, що він буде їм, дітям, допомагати, сплачувати аліменти, спілкуватись, і на мою думку жінка такого чоловіка повинна цьому сприяти.

Та думаю питання тут не в дітях а в вас обох, можливо треба знати причини розлучення, чи потім це не стане на заваді вашим же стосункам, звичайно ніхто не скаже що однозначно винен/винна, але все ж , навіть з самих скупих розповідей можна якусь картину вималювати і зрозуміти. Ще більше в цьому може допомогти спілкуваання з його батьками, родиною і їхнє відношення до вас. До речі що було плюсом, що мій чоловік ніколи не паплюжив своєї колишньої.
My Signature
Спойлер

Подумай як важко змінити себе, і ти зрозумієш, наскільки мізерні твої можливості змінити інших.

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   schmetterling 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 21 May 2012 - 10:30

ніхто і ні від чого не застрахований в житті, є надто різні ситуації, щоб дати конкретну пораду
буває, один раз людина зробила неправильний вибір, але зустріла таки свою долю і все гаразд, а бувають люди, які просто не створені для сімейного життя і причини на то теж дуже різні. Звичайно, патологічні зрадники не рідкість - їм весь час подавай щось нове... але сама маю знайомого чоловіка, віку мого тата, людина насправді дуже позитивна і щира, але чомусь не скадається із жінками, був двічі одружений, не гуляв ніби, дітей має від обох шлюбів, обох просто обожнює і приділяє купу часу, з першою дружиною навіть у непоганих стосунках ніби... але до чого я веду - ніби й людина хороша, і в біді не кине і розраховувати на нього можна, але якщо б я стояла перед вибором вийти за такого заміж чи ні, мабуть задумалась б - чи не стану третьою колишньою...
але це зараз я така розумна, маючи власну сім'ю, трохи досвіду в житті і спілкуванні з чоловіками, а що б я сказала маючи 20, не впевнена, що б те саме...
My Signature
Спойлер
... Шлюб нагадує ножиці - половинки можуть рухатися в різних напрямках, але провчать усякого, хто спробує встати між ними...
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 May 2012 - 10:44

Тут така історія. Раннє одруження, у 22 народження сина і стрибок у карєрі. Відповідно робота, відрядження забирали весь час нащо дружина дуже ображалась. Він це пропускав попри вуха до тих пір поки у неї не зявився інший чоловік від якого вона завагітніла. Тут він опритомнів)), але робити нічого і новонароджену дівчинку визнав своєю. Але через рік після пологів його дружина пішла до батька своєї другої дитини і живе з ним до сьогодні.
Він живе один в Києві, спілкується тільки з сином, але я так розумію що досить рідко, бо малий з мамою в обласному центрі...
Звичайно, у розлученні завжди винні двоє, навіть якщо хтось один цього вперто не визнає :(
В моєму попередньому пості загубилось не :) матеріальних проблем немає зовсім. Він без питань може допомагати і не думаю що у тому є велика потреба. Хоча, якщо чесно, ми про це не говорили... Не знаю як воно в них там.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   FANTASY 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 May 2012 - 10:50

А що саме мається на увазі під"попередній негативний досвід у шлюбі"?Бо тут так написано,що можна малювати в уяві багато чого.Якщо вони просто за спільні роки життя не змогли перебороти битлвуху,або є якійсь питання ,типу"не розуміюємо один одного,дивимся кардинально противоположно на одні і ті самі речі"(такого плану),то це не страшно.Ну не підійшли один одному,нема взаєморозуміння і т.д.Люди розлучаються і живуть окремо і щасливі і нові відносини будують.Нема тут нічого страшного.А якщо там щось більш глобальне,то вже інша справа.Що саме так будуть люди обговорювати?

Побаила ваш пост піздніше.В нього так само кар*ра у №1?Бо,цілком можливо,що і вам це з часом набридне.І то дуже.Я не маю на увазі ,що зробите як його дружина перша,але на цій почві можливі негаразди.Ви виясніть це питання.

Повідомлення відредаговано FANTASY: 21 May 2012 - 10:59

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dzvinochok 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 May 2012 - 12:29

Масса людей розлучаються і знову одружуються. Я також одружена з розлученм чоловіком, тому нормально відношуся до таких стосунків. Коли ми познайомились, то він вже декілька років був розлученим , з дружиною не жив і поветртатися до неї не збирався. Є син з яким він підтримує відносини, допомагає. На мою думку в таких відносинах нічого поганого не має. Люди розлучаються з різних причин, і те що чоловік вже має невдалий досвід сімейного життя , не означає , що він "якийсь не такий", і ваші з ним відносини також будуть не вдалими. І не всі чоловіки пройшовши через розлучення є "травмованими" чи закомплексованими .На мою думку проблеми в стосунках можуть виникати як в розлучених так і в не розлучених. Тут вже ви будуєте відносини, придивляєтесь, вивчаєте, притираєтесь і приймаєте рішення чи готові прожити з цією людиною все життя. Але потрібно також врахувати , що є дитина . Що чоловік буде спілкуватися з дитиною,допомагати, також, можливо буде якесь спілкування з бувшою дружиною, як матір"ю його дитини. І це потрібно прийняти. Ви можете стикнутися з неприязню до себе його дитини. І тут потрібно буде прикласти багато зусиль, терпіння, щоб налагодити стосунки. Хоча не факт, що проблеми будуть.

Повідомлення відредаговано Dzvinochok: 21 May 2012 - 12:30

My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bosichka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 May 2012 - 12:43

Підтримую повністю Наталінку. У нас дуже схожі ситуації.Головне залишатися людьми,і в любих ситуаціях поводитися пристойно. Якщо є діти від попереднів шлюбів,то треба повністю поважати їх, і допомагати у підтриманні стосунків, адже в більшості чоловіки які розлучаються не беруть у часті у житті дітей, окрім матеріальної сторони.а діти ні в чому не винні! тому підтримуйте свої половинки, поважайте їхнє минуле, і ви побудуєте гарне майбутнє.
My Signature
Спойлер
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Брюнеточка  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 May 2012 - 12:57

Чому в нас так люблять ставити штампи - розлучений, стара діва...
Мій чоловік теж був одружений, до наших стосунків. несклалось, розійшлись, має дочку від першого шлюбу, і в нас є спільна дитина. нормальні у всіх стосунки. колишня жінка чоловіка теж заміж всже вийшла. все залежить від людини, особистих якостей, а статус - розлучений\а - аж ніяк не характеризує людину.
Якщо в когось не склалось, то що не судилось щастя своє будувати?
Є чоловік, є жінка, і якщо в них є почуття, кохання, і вони щасливі, то яка різниця, чи хтось з них розлучений...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 May 2012 - 13:21

Перегляд повідомленняDzvinochok сказав:

На мою думку проблеми в стосунках можуть виникати як в розлучених так і в не розлучених. Тут вже ви будуєте відносини, придивляєтесь, вивчаєте, притираєтесь і приймаєте рішення чи готові прожити з цією людиною все життя.

Дуже правильно сказано! Просто деякі пари все ж такі живуть і вирішують ті життєві негаразди, ситуації і притираються. А є такі які в тих самих ситуаціях не можуть цього зробити, ось і все. До речі одна моя знайома будучи вже у шлюбі з другим чоловіком якось сказала "Ти знаєш, можна було жити й з першим"))))). Це напевно до того, що ніхто не ідеальний. Але от до мого попереднього сімейного життя цю фразу застосувати ніяк не можна. Так що все індивідуально, а то що проблеми виникають у всіх, то це правда.

Повідомлення відредаговано наталінка: 21 May 2012 - 13:22

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lesy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 May 2012 - 13:23

знаєте я коли прочитала назву теми то чогось навіть образилась, я сама розлучена виховую сина, і мені не хотілось щоб якийсь чоловік думав про те чи мати зі мною стосунки із-за попереднього шлюбу, це в якійсь мірі дискримінує. А щодо теми то головне щоб люди любили один одного та розуміли. хоча незавадить дізнатись чому в чоловіка не склалось в попередній раз і зробити з цього для себе правильний висновок. Щасти вам :greeting:
My Signature
LESYA
  • 7
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 May 2012 - 21:46

Дівчатка, дякую за ваші відповіді. але мушу внести деякі розяснення.
Ця ситуація мене зачіпає дуже дотично і розпочала я цю тему після відвертої розмови із одним розлученим чоловіком ситуацію якого я описала вище.
Так от у нього закохалась молода жінка яка ще не була одружена. Я в першому пості писала про стосунки дівчини)) з розлученим. І він дуже побоюється цієї ситуації. Каже що йому було б значно простіше якби вона була розлучена. Тут проблема не негативного досвіду, а просто різного
Маючи такий суперовий ресурс я не могла не поцікавитись вашою думкою.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 May 2012 - 23:21

nelllya,дуже гарно. Може з цього і варто було починати? Тут люди відкривають душу, а для вас ця ситуація є просто "дотичною" і ви маючи такий "суперовий ресурс" "не могли не поцікавитись". Звичайно у відповідях нічого не міняється і всі були щирими, але все ж мені особисто образливо, що ці "деякі роз"яснення" ви внесли аж тепер!

Повідомлення відредаговано наталінка: 21 May 2012 - 23:27

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   schmetterling 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 22 May 2012 - 08:22

Я вже другий день читаю цю тему і не можу зрозуміти - чому не можна просто поспілкуватися на тему стосунків з розлученим чоловіком, де ні слова немає про зруйновану сім'ю, зради і тому подібне, при цьому не шукаючи якихось образ для себе? Дівчата, що такого написала авторка теми незрозумілого чи образливого? Спитала думку людей про конкретну ситуацію. А що має велике значення - чи то стосується її особисто чи когось іншого? Чому просто не можна поділитися своїм досвідом (якщо такий є) чи висловити ставлення, не загострюючи тему?
My Signature
Спойлер
... Шлюб нагадує ножиці - половинки можуть рухатися в різних напрямках, але провчать усякого, хто спробує встати між ними...
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 May 2012 - 08:37

schmetterling, насправді немає ніякого значення, то що обговорювалась конкретна ситуація. І особисто я також своїм досвідом поділилась, але тут всі відповідають ніби особисто дописувачу, а потім такий допис з внесенням деяких роз"яснень, ніби й дякую всім, але то мене не настільки стосується. Чесно було образливо.

А тема й справді має право на існування і думаю багатьом буде корисна і цікава.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 May 2012 - 08:58

Перегляд повідомленнянаталінка (21 May 2012 - 23:21) писав:

nelllya,дуже гарно. Може з цього і варто було починати? Тут люди відкривають душу, а для вас ця ситуація є просто "дотичною" і ви маючи такий "суперовий ресурс" "не могли не поцікавитись". Звичайно у відповідях нічого не міняється і всі були щирими, але все ж мені особисто образливо, що ці "деякі роз"яснення" ви внесли аж тепер!

Я не дуже розумію чим вас образила, але якщо так то дуже перепрошую. А щодо вашої щирості, то що вона була б більшою чи меншою якби це стосувалось особисто мене, а не близької мені людини?
А тема, на мою думку, не така вже й проста. Вона може бути абсолютно незрозумілою для тих хто з такою ситуацією не стикався або навіть для того хто її вже пережив і щасливий у другому шлюбі. Але на час того "переломного моменту" людина почуває себе дуже не впевнено і потребує поради чи під тримки інших. То чому не скористатись "суперовим ресурсом". Мені здається що тут всі дописують на ті теми у яких самі не можуть дати однозначної відповіді.

А щодо мого особистого ставлення, то я стикалась із такою ситуацією. Свого часу в мене були досить романтичні стосунки із розлученим чоловіком, то мої батьки мені такий розгром влаштовували і доки не була поставлена крапка, то не заспокоїлись. А ще у мого чоловіка. донашого одруження, була одна симпатія, ну і я випадково довідалась що вона розлучена (розлучилась у 19 років. бо чоловік виявився наркоманом і наніс її стільки венерології, що вона потім роками відклигувала). Так от що позбутись конкурентки я йому це розказала. Подіяло на 100%, хоч вонабула без дітей, йому дуже подобалась і мені, якщо чесно, до неї треба підтягнутись.
Що не говоріть, а живемо ми стереотипами.
Якщо союз двоє розлучених то тут питань немає. всі люди заслуговують нового шансу і бути щасливими. А мова йде про те, що хтось один має те минуле про яке не хочеться згадувати, а друга половинка купу дорогої родини і сумнів тастрах.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 May 2012 - 09:13

nelllya,

Перегляд повідомленняnelllya сказав:

А щодо вашої щирості, то що вона була б більшою чи меншою якби це стосувалось особисто мене, а не близької мені людини?

Перегляд повідомленнянаталінка сказав:

Звичайно у відповідях нічого не міняється і всі були щирими, але все ж мені особисто образливо, що ці "деякі роз"яснення" ви внесли аж тепер!

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Показати коментарі (1)

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка