Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Шукаю поради... - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняПризовий фотоконкурс "Братики-сестрички.."

#Теплий Осінній Щоденник
Парад Осінніх аватарів

Увага! Деякі зміни в роботі форуму.
Зміни в особовому складі. Адміністратор : ❤❤❤ у відпустці, виконує обов'язки головного адміна: Цинічна бандерівка.
З 15 жовтня всі теми Спільної покупки безоплатні.
Найближчим часом буде оновлено модераторський склад.

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Шукаю поради... Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Наталіія 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 04 September 2018 - 22:25

Доброго вечора! шукаю поради чи просто думки зі сторони на ситуацію, яка склалася в мене в житті. Мені майже 28 років, маю синочка 2,4 роки, живу з батьками. з чоловіком розійшлася. прожили ми 3 роки, я не витримала знущань і всіляких принижень з його сторони. Причиною всього стало те, що він мене не чув, не прислухався і не цінував все те, що робила - в декреті я намагалася ще гроші заробляти, репетиторством займатися, з дитиною сидіти і ще багато домашніх справ. Завжди чула лише, що йому мої заробітки набридли, хоча увагу я йому теж приділяла, переживала за нього...проблема в тому, що в конфліктних ситуаціях він намагався уникати розмов, щоб все поставити на свої місця, не хотів вирішувати проблему, яка назрівала, а я не мовчала ніколи, ось так і трапилося в момент сварки він нагрубив мені, ображав нецензурними словами, сильно штурхнув мене, після цього я покинула його, забрала дитину і пішла(я неодноразово хотіла піти, бо було маса ситуацій, які не повинні бути в нормальній сім*ї, це і вплив на нього свекрухи, і піднімав руку на мене , сам казав, що він мене не тримає і я можу йти і т.д.). В той день він не заперечував, ще й насміхався з мене, коли речі забирала, казав, що я нічого не отримаю, з того , що нажили, ще й дитину відсудить. Після того випадку він телефонував мені і погрожував, що зруйнує життя, не дасть спокою, переслідував мене і вичікував біля будинку. я почала його боятися...
але проблема в тому, що я його не можу забути як страшний сон, я не можу його викинути з голови, боюся, що я нікому не потрібна буду з дитиною, що я не знайду чоловіка хорошого Стає так страшно...що робити, як налаштувати себе на позитив, на хороші емоції, я ніби стараюся заради дитини вести себе позитивно, але не завжди виходить, Що робити???Що чекати ???
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   allinav 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 04 September 2018 - 23:11

Наталія,якщо я вам напишу,що все владнаеться,все буде добре,а ви зробили все правильно,ви навряд чи мені повірите.
але я маю безліч прикладів,коли жінка з 2,і навіть 3 дітками дуже добре влаштували сімейне життя,і ще спільних діток нажили..
ох,це одвічна наша проблема.....,кому я буду треба,і т.д...
знаю,сама через це пройшла...
полюбіть себе,і будьте впевнені,що ви комусь дуже будете треба ,а якщо покохають вас,щиро,то і вашого синочка теж..
Щиро вам цього бажаю...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   uliarv 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2018 - 07:08

мій двоюрідний брат (козел) покинув жінку з 5-ма дітками, я була шокована, але на щастя вона знайшла хорошого чоловіка, який любить і її і її дтей. Повірте, хороша жінка ніколи не залишиться сама. Буде свято і на Вашій вулиці :) вище носа. Займіть себе чимось, щоб менше думати про дурне і згадувати минуле. йдіть вперед і удачі Вам!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Agnessa 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 05 September 2018 - 07:40

Мені здається, що він не виправиться, а навпаки, якщо ви вернетесь лише самоствердиться в своїй правоті.
За час, що ви не живете разом, він цікавиться дитиною, проводить з ним час, допомагає фінансово? Якщо ні, то за чим ви шкодуєте?!
Вам ЛИШЕ 24 роки! У вас все ще буде добре, є маса прикладів з життя, коли другий шлюб щасливіший.
У вас Є батьки! А це повірте не мало. Вони завжди підтримають і допоможуть.
Виходьте частіше в люди і не зациклюйтесь на минулому.
Звичайно, зі сторони легко радити і все здаєть простішим... мудрості і терпіння вам.
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   Любомирівка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2018 - 08:53

Наталіія, десь прочитала, що коли кажуть, що чоловік "бере жінку з дитиною" то це зовсім не так!!! Ви з дитиною і є сім'я!!! І ВИ візьмете того, хто буде цього достойним!
Лише, ви і лише ваше рішення!!!

Я вважаю, що колишнього чоловіка ви не забудете і не варто цього робити. Це живий урок і живе нагадування вашої сили, мужності і здатності зробити все для себе і синочка. Ви можете все, якщо змогли зібрати речі і піти!
Багато жінок терплять і просто співіснують далі, не відомо для чого.
Ви однозначно мужня, смілива, самодостатня жінка і чудова мама.

А тепер прийміть це (бо так воно і є), прийміть свого колишнього і його маму, пробачте їх (для себе не для них), подякуйте за урок і йдіть далі.
Життя таке чудове, попереду стільки всього надзвичайного... лише дозвольте цьому надзвичайному прийти до вас!
My Signature
-Мені всього пару днів, ймення ще не дали мені!
-Як же мені називать тебе?
-Радію я, що живу, Радістю і називай мене...
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталіія 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 05 September 2018 - 21:33

Перегляд повідомленняAgnessa (05 September 2018 - 07:40) писав:

Мені здається, що він не виправиться, а навпаки, якщо ви вернетесь лише самоствердиться в своїй правоті.
За час, що ви не живете разом, він цікавиться дитиною, проводить з ним час, допомагає фінансово? Якщо ні, то за чим ви шкодуєте?!
Вам ЛИШЕ 24 роки! У вас все ще буде добре, є маса прикладів з життя, коли другий шлюб щасливіший.
У вас Є батьки! А це повірте не мало. Вони завжди підтримають і допоможуть.
Виходьте частіше в люди і не зациклюйтесь на минулому.
Звичайно, зі сторони легко радити і все здаєть простішим... мудрості і терпіння вам.

Дякую Вам за хороші слова...
Він цікавиться дитиною, забирає його на вихідних, фінансово трішки допомагає,хоча , коли синок вередує швиденько приводить назад, він не справляється, але ці зустрічі нагнітають ситуацію, постійно його бачити і все перекручувати в голові, він завжди намагається мене "вколоти словом"

Перегляд повідомленняЛюбомирівка (05 September 2018 - 08:53) писав:

Наталіія, десь прочитала, що коли кажуть, що чоловік "бере жінку з дитиною" то це зовсім не так!!! Ви з дитиною і є сім'я!!! І ВИ візьмете того, хто буде цього достойним!
Лише, ви і лише ваше рішення!!!

Я вважаю, що колишнього чоловіка ви не забудете і не варто цього робити. Це живий урок і живе нагадування вашої сили, мужності і здатності зробити все для себе і синочка. Ви можете все, якщо змогли зібрати речі і піти!
Багато жінок терплять і просто співіснують далі, не відомо для чого.
Ви однозначно мужня, смілива, самодостатня жінка і чудова мама.

А тепер прийміть це (бо так воно і є), прийміть свого колишнього і його маму, пробачте їх (для себе не для них), подякуйте за урок і йдіть далі.
Життя таке чудове, попереду стільки всього надзвичайного... лише дозвольте цьому надзвичайному прийти до вас!

Дякую за підтримку, мені зараз так не вистачає такого позитивного настрою
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nilatanka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 September 2018 - 12:17

Я б вам радила перш за все знайти зараз якесь заняття для душі, це б вас відволікло від отих всіх думок, підвищило самооцінку, та принесло позитивні емоції. Запишіться на танці, на курси мови, якісь тренінги для жінок, зараз того всього вистачає ) Оберіть те що Вам до вподоби )
З Вашої історії видно, що Ви сильна, розумна жінка, яка поважає себе! Ви молодчинка, що зуміли піти від нього! І я впевнена, що у вас все буде добре! Приділіть час в першу чергу собі, проводьту багато часу з синочком.
Із вашої історії багатьом треба брати приклад, самі знаєте напевно, скільки у нас жінок, які терплять знущання, приниження чоловіків. Ви молодець, що знайшли сили вирватися з того пекла! Щиро бажаю Вам, хай усе, про що ви мрієте так і буде )
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   Любомирівка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 September 2018 - 08:17

Наталіія, знаєте, можливо трохи розстрою вас, але позитивний настрой і настрій, якого вам бракує, не прийде ззовні. Це ваша, так би мовити, робота.
Це складно, іноді дуже складно, знайти, побачити, відчути хороше в ситуації де ви зараз. А потім ще й потішитися тим хорошим, щиро потішитися і "заразитися" оптимізмом.
Складно, але можливо. І тут все цілком у ваших руках.
Я певна, що синок зарядить вас позитивом. Для себе зробіть щось позитивне і бажане. Нехай це буде купівля якоїсь не надто потрібної помади чи нової вази, пікнік на коцику в парку чи позапланова поїздка в сусіднє містечко електричкою. Будь що, аби вам була приємність.
(Ми з донею навесні маршруткою після її садочка поїхали в ліс на анемони дивитися. Вони тоді килимом все вкривали. Дві години часу,10 грн на маршрутку, а емоції і досі пам'ятаю. Буквально вчора їхали повз той ліс і згадували наші анемони. Планували наступну вилазку. Для мене щастя в дрібницях:)))
My Signature
-Мені всього пару днів, ймення ще не дали мені!
-Як же мені називать тебе?
-Радію я, що живу, Радістю і називай мене...
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   yarina_85 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 22 September 2018 - 18:47

Наталя, ви вчинили однозначно правильно, бо далі краще б не стало, а так у вас є шанс почати нове життя без принижень і образ, а чоловік, якщо дійсно захоче вас повернути, то нехай доведе, що змінився і готовий почати все спочатку (хоча досвід показує, що люди, насправді, не змінюються), а так насамперед будуйте своє життя та хорошу атмосферу для своєї дитини і життя розставить все на свої місця!!
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Stasuk_Nata світлина

Stasuk_Nata  23.10 буде 8років як я на Малечі))

13 Oct 2018 22:59

Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 18 )

Перекладач онлайн