Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Ціна ЕКО - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Ціна ЕКО Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Уля27 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки
  • Подякували: 0

Відправлено 19 January 2020 - 21:15

Доброго дня дівчата,я тут новенька тому допоможіть мені у всьому розібратись. Моя найзаповітніша мрія -стати мамою. Просто в мене дуже непроста історія.Я з своїм колишнім чоловіком прожила вісім років і нам не виходило з дітьми тоді ми звернулись в клініку щоб зробити ЕКО,але вже на останньому етапі в останній день перед підсадкою мій вже колишній чомусь передумав,він просто пішов від мене і заборонив мені підсаджувати ембріони.Ми з ним розлучились і з того часу пройшло вже майже шість років,я так нікого більше не зустріла на своєму шляху. Мені потрібна ВАША моральна підтримка і допомога.Це напевно просто вже крик душі,мені вже 37 а в мене немає ні дитини ні чоловіка. Я сюди звернулась бо хочу взнати найкращу ціну на ЕКО,тому що будь-якою ціною хочу стати мамою,але може хтось з вас знає людину зі Львова,когось кому так само як і мені хочеться створити свою сім"ю,стати чоловіком і батьком. Наперід всім вам дякую за розуміння.

Повідомлення відредаговано Уля27: 19 January 2020 - 22:16

• Back To Top

Користувач поза мережею   Ксенія D 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 January 2020 - 12:24

Перегляд повідомленняУля27 (19 January 2020 - 21:15) писав:

Доброго дня дівчата,я тут новенька тому допоможіть мені у всьому розібратись. Моя найзаповітніша мрія -стати мамою. Просто в мене дуже непроста історія.Я з своїм колишнім чоловіком прожила вісім років і нам не виходило з дітьми тоді ми звернулись в клініку щоб зробити ЕКО,але вже на останньому етапі в останній день перед підсадкою мій вже колишній чомусь передумав,він просто пішов від мене і заборонив мені підсаджувати ембріони.Ми з ним розлучились і з того часу пройшло вже майже шість років,я так нікого більше не зустріла на своєму шляху. Мені потрібна ВАША моральна підтримка і допомога.Це напевно просто вже крик душі,мені вже 37 а в мене немає ні дитини ні чоловіка. Я сюди звернулась бо хочу взнати найкращу ціну на ЕКО,тому що будь-якою ціною хочу стати мамою,але може хтось з вас знає людину зі Львова,когось кому так само як і мені хочеться створити свою сім"ю,стати чоловіком і батьком. Наперід всім вам дякую за розуміння.

Добрий день, хочу відправити повідомлення в приват і не виходить

• Back To Top

Користувач поза мережею   Chelsea 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 9

Відправлено 21 January 2020 - 12:52

Перегляд повідомленняУля27 (19 January 2020 - 21:15) писав:

Дуже прикра і сумна історія, дуже жаль що так сталося. Але що з ним тоді сталося, що перемкнуло? Вже були так близько до своєї мрії(
Напевно тоді було краще втиху підсадити діток, або хоч заморозити? Все рівно вже всі документи були підписані(.
Нам ЕКО вийшло десь 90 000 грн за всі процедури та аналізи, а з донарською спермою ще дорожче мабуть.
Може поки будете збирати гроші чи ще щось, зареєструйтеся на сайті знайомств, а вдруг повезе і ви зустрінете хорошого мужчину? Мої дві подруги знайшли своїх чоловіків на сайті знайомств.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Irynka Oleksandrova 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 26 January 2020 - 17:27

Ви можете забрати свої сніжинки зараз? Шанси великі,бо ви були тоді ще молодшою.
Якщо нема своїх кріо, якщо ви гарно реагуєте на стимуляцію, ціна нового циклу запліднення буде близько 50-60 тис грн (у клініці Хміля), біля 29 тис процедура, 20-30 тис ліки. Ще можна підсадити ембріони,від яких відмовилися в силу різних причин, ціна у клініці Хміля 30 тис. за все.

• Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (1)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Показати коментарі (7)

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 19 February 20 )

• З днем народження
    Musya 
    - Вік: 35
  • З днем народження
    Жменька 
    - Вік: 34
  • З днем народження
    Vira