Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Допоможіть знайти бабку - знахарку. - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 21 Сторінок +
  • « Перша
  • 19
  • 20
  • 21
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Допоможіть знайти бабку - знахарку. Допоможіть знайти. Оцінка: ****- 3 Голосів

Користувач поза мережею   kosmos 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 23 June 2019 - 15:58

Перегляд повідомленнячувіха (12 February 2011 - 23:59) писав:

Мене цікавить, напишіть в приват.

напишіть мені.

прошу надати контакти пані Софії. наперед дякую. моя ел.почта ua2015@my.com
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irynka2004 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 14 July 2019 - 15:49

Перегляд повідомленняallinav (02 January 2019 - 15:32) писав:

По суті я вам нічого не підкажу.
І критикувати ніби й не хочу,але...
Людина віруюча в складних обставинах звертаеться до Бога,до священника іде.
Людина,що вірить в інші,"темні"речі,іде до всякого роду бабок,віщунок,гадалок...
То в що вірите ви?
І для чого ходите в церкву?
Подумайте,може не варто...
Не варто брати гріх,і звертатись до таких людей.

Підтримую. Не можна служити двом панам... Для чого справді відвідувати Служби Божі? Не беріть цього тяжкого гріха на душу. Досить того, що самі покутуватиме, так ще й для майбутніх поколінь наробите проблем. Це все причина-наслідок. Бог чітко дає це все зрозуміти через 10 Заповідей. Він - наш Господь і батько. До нього звертайтесь. І душу спасете. На все Воля Його свята. Сказано "Просіть і дасться Вам". З вірою. Господь з Вами :)

Перегляд повідомленняmiriam888 (09 March 2018 - 01:32) писав:

Доброї ночі усім! Будь ласка дайте контакти цілителів, священників, бабок. Дуже потрібно, так як в житті все настільки погано, що нічого не допомагає. Буду дуже вдячна!
А про тих, хто пише, що це гріх і йдіть до церкві, то це не всім допомагає! Якщо самі священникі звертаються до таких людей і знаю такі приклади. Знаю людей, які ходили до церкви замість того, щоб звернутися кудись і зняти те, що на них було. Одна померла у страшних муках, а у іншої син помирає зараз. Відьми ходять до церкви і свій негатив скидають на людей, я декілька раз спостерігала за цим. Та й у нашої сім'ї була така знайома, яка працювала у церкві і жила по-християнські, але такі речі робила людям, що аж страшно і нам робила дуже погані речі, ми її піймали на цьому. Знаю священника, який став сатанистом. Знаю священника, пошукайте в інтернеті, який продав душу і скріпив кров'ю свій договір, а потім помилився до Божої Матері, 40 днів постився і молився і йому повернули його душу. Та навіть відьма може піти сповідатися до церкви і деякий час пожити там і їй відпускаються усі гріхи і не потрапляє вона до сатани і не страждає. Навіть можна цілий рік робити погані речі, а потім у Великій Піст- 40 днів поститися і молитися і знімаються навіть найтяжчі гріхи. А коли на Пасху відьма рано вранці перша доторкнеться до замка, який на дверях церкви, то їй усі гріхи прощаються і я таке спостерігала. Так що не кажіть те, чого не знаєте і з чим не стискались. Що казати, що навіть у церкві працюють прібічники сатани і там роблять такі речі на іконах, на мощах, подають записки і ставлять свічки за упокій живим людям, на мощах роблять ритуали, теж одну жіночку спіймала на цьому. Так що церква вже не та- і є такі церкви, де немає благодаті і може бути таке, що Ангел відвертається від такої церкви і Причастя не приймається. Це мені розповідав один священник, який прозорливий і багато чого бачить. Біля мене є церква і там є людина, яка вхожа до святині- Алтарю, а ця людина займається Чорною магією, він дружину свою вбив і іншу доводить. То яке Причастя там може бути і яка Свята Благодать, якщо це все спаплюжено. І відьми ходять до цієї церкви і одна співає там і ходить ховати людей без священника, не маючи на це дозвіл, так вони священнику прямо під час служби сказали, що :"ти будеш жабами квакати, ми тобі так зробимо, що помреш." Він їх не трогає і не виганяє, але так почав хворіти і в нього астма з'явилася і дитинка хворіє. Є Святі Місця і є сильні храми і монастирі, але всі вони не в доступі до людей і не всіх туди пускають. Так само, хтось може поїхати по таких місцях і комусь допоможе, а комусь ні. Мені померла знайома розповідала, як до одного Святого Місця, де є Купель привезли діда, він не міг сам ходити і ось йому допомогли, він занурився у воду і потім пішов своїми ногами. А дівчина молода зайшла у озеро і померла, не витримало серце і не врятували. Тому що міг на ній бути такий негатив, що не треба було туди їхати, чи могла з цього діда перетягнути на себе, бо занурилися у воду вони водночас. Зараз такий час, що потрібно завжди думати про безпеку. Не брати ніколи нічого ні у кого, не давати, не підбирати на вулиці. Обережно поводитися на кладовищі, бо там найчастіше роблять і сам можеш принести щось додому, тобто правила відвідування кладовищ повинні знати усі і вчити дітей змалку. Зараз страшні речі роблять люди, не розуміючи цього. У мене у під'їзді є сусіди, які постійно щось кладуть під двері, то гівно, то цукерки і монети, то якийсь мусор і чимось обливають двері. Та й зараз багато хто лізе до магії і щось робить. У мене у під'їзді живе одна відьма молода, яка причарувала чоловіка свого і чужого заради грошей, але до людей не лізе. Поверхом вище мене живе мадам, яка ходила на курси магії, на першому поверсі живе одна, яка теж причарувала чоловіка і на другому поверсі дві мадами живуть, які пакостять іншим. Я живу в маленькому містечку міського типу і у нас тут відьма на відьмі. І шабаши вони якось робили кожного року 7 липня на свято, а потім їх вигнали з міста. Але багато інших зосталося і це страшно. У нас був конфлікт і вони були винні, але ж пакостять. Заздрість подруг, колег по роботі, хтось чоловіка хоче забрати і таких прикладів багато. Я багато із чим стискалася за ці 10 років, хоча й молода ще і на своєму досвіді пережила і на досвіді інших. І це страшні речі і я нікому цього не побажаю. Єдине що, я бажаю щоб ці люди, хто оце все робить, все це на собі відчули і щоб відвернуло комусь робити. Чому в мене ніколи не виникало думок, щось комусь зробити, відібрати, знищити, а інші це собі дозволяють. І що страшніше, що вони нічого не отримують за це і можуть поскидати на інших людей, тварин той удар, який вони отримують за свої магічні дії. Це тільки Сили, які існують у світі, вони можуть покарати і врятувати і якщо вони захочуть, то відьма отримує своє і ні на кого не поскидає це, їй не дадуть. А в іншому справедливості не має!
І не завжди той, хто робить зло, отримує за це. Таке тільки у казках і у кіно. Бо в магії немає логіки. І якщо для вас ця людина- зло, яка робить пакості іншим і повинна отримати за це, то з точкі зору Сил, такі люди навпаки хороші і тому вони не отримують те, що повинні. А буває людина добра і хороша, але в її житті стільки горя, а з точки зору цих сил, ця людина повинна страждати. Вибачаюся за граматичні помилки, якщо є. Просто наболіло.
Є шарлатани, але вони усюди. Просто треба перевіряти, багато читати і дотримуватися правил безпеки в усьому, завжди.
Я зрозуміла таку річ, що багато проблем у людей від того, що майже у кожного Роду були відьми, цілителі, які робили і добре і погане, і війна була і голод і багато хто помирав тяжкою смертю. Аборти, померлі діти, ті хто наклав на себе руки, кого вбили, хтось когось приворожив, прокльони наслав і багато іншого, бо ми не можемо відповідати за вчинки інших людей- це впливає потім на нащадків, аж до 14-го покоління, про це навіть у Біблії написано. Зараз це називають кармою.
Карма наших минулих життів, про це багато говорять і пишуть.
А ще впливає той негатив, який нам роблять близькі люди. Є матері, які проклинають дітей, або не хочуть народжувати. А мати і батько впливають на дітей. Навіть вік і якою смертю померли батьки може передатися дитині і вона у тому самому віці захворіє або помре. Батьки можуть закласти будь-яку програму своїм дітям. А бабусі ще впливають дуже на онучок. І якщо мати хотіла дитинку, а бабуся не хотіла народжувати цю матір, то программа самознищення перейде до дитини. Тому багато самогубців зараз. Знаю одну мадам, яка свого рідно сина до себе причарувала, щоб він робив те, що вона хоче і цей син помер, а його оцю порчу-програму перетягнула дочка з якою вони були близьки і через два роки після смерті тата, сама захворіла на те саме, що й він і померла. Дуже багато таких прикладів. Так що буває так, що багато зла йде від родичів. Навіть від свекрух і тещ, якщо вони проти невістки або зятя. Можна перелічувати багато такого. Буває, що матір відьма і вона знищує своїх близьких, бо на це її штовхають темні сили. Матір може знищити чи повернути з того світу своє дитя. Недарма батьківське благословіння завжди вважалося найсильнішим і раніше цим не нехтували і берегли ці традиції.
А інше, коли тобі роблять вроки інші люди.
Тобто виходить формула:
КАРМА РОДУ+КАРМА МИНУЛИХ ЖИТТІВ+ВПЛИВ БАТЬКІВ, РОДИЧІВ+ВПЛИВ ІНШИХ ЛЮДЕЙ= ПРОБЛЕМИ І НЕЩАСТЯ, ЯКІ ЛЮДИ МАЮТЬ НА ЗЕМЛІ.

Бог - це любов, істина і життя. Зрозумійте це.
My Signature
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Stefa777 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 13 August 2019 - 08:04

Дівчата . Людоньки хто знає у Львові чи в межах Львівської області бабульку ,яка підносить органи. Дуже потрібно

Перегляд повідомленняolyagavrilkiv (18 June 2018 - 23:01) писав:

Я теж зверталась до пані Софії, але їй не 35 а 39 років.
Помогла мені з вагітністю, і сестрі з проблемами у сім'ї.
можна її адрес чи номер телефону
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анжелка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 September 2019 - 19:59

Привіт) і мені прошу контакти пані

Софії. Може що зі здоров'ям допоможе.
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 September 2019 - 21:23

mariana37@ukr.net Буду дуже вдячна!

• 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2019 - 08:15

Перегляд повідомленняolyagavrilkiv (18 June 2018 - 23:01) писав:

Я теж зверталась до пані Софії, але їй не 35 а 39 років.
Помогла мені з вагітністю, і сестрі з проблемами у сім'ї.

• 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 21 Сторінок +
  • « Перша
  • 19
  • 20
  • 21
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

Вчора, 10:29

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка