Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Малята 2013 - 11 сезон - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Благодійний розіграш книги!

• 98 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

Малята 2013 - 11 сезон Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Verochka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 04 April 2016 - 10:53

Вітаю у 11 сезоні нашої балачки! Бажаю, щоб ця балачка була лише про приємне: про наші радості, досягнення, перемоги! І багато багато фоток нашої малечі!!! Всім гарного натхнення від такої чудової, теплої весни!!! Табличка наших малят під спойлером:
Спойлер

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Martlet 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 04 April 2016 - 11:31

вітання усім!

уже і нова, весняна темка є=))

:36_15_38:
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еміліяна 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 04 April 2016 - 11:46

Усім вітання в новій темці :36_3_11:
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОксанкаБ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 April 2016 - 14:24

Ну і ми з вітаннями)))
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 April 2016 - 14:25

ОксанкаБ, я тобі ще в попередній темці відписала)) Почитай)) Ми ще тамту не зговорили, але вєе так всі весни хочуть, що бігом сюди!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 April 2016 - 14:31

Verochka, дякую! таки то було в нас також через сваріння! Мій брат просто не церемониться і кричить, бо чо вона на вікні (та бо вона завжди любила туди лазити, не можу я її відівчити), а він поїхав і знову спить сухенька (тьфу-тьфу)))

А як вона мене вчора жалісно просила "Мамо не вбирай памперса, я буду пісяти на горщика" я чуть не розплакалась... В нас памперс то найгірше покарання)
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 April 2016 - 14:35

ОксанкаБ, а я вже так відвикла, що повіддавала всі лишні памперси.. не маю жодного, то шкода чогось купляти... але воно перейшло Слава Богу..
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ulaska 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 April 2016 - 16:39

Verochka, у нас, крім цього велика, в моєї мами є ще 2 триколісних. Один взагалі крутий німецький, він теж з ручкою, але вона не зв"язана з рулем. А самокат є двоколісний новенький, то триколісного вирішила не купувати, бо хто зна, чи вона буде кататися, а що мені семокати складірувати? От купили машинку-толокар, то вона ні разу на ній не каталася. Це літо якось перебудемо без самоката а на наступне вже буде на двоколісному кататися. А якщо цього літа в дворі всі повиносять самокати і вона захоче, то просто буду підтримувати її, щоб не впала. Хай спочатку на велику навчиться педалі крутити)

До речі, не дивлячись на те, що мій чоловік казав, що велик ремонту не підлягає, я його щойно зремонтувала (правда чи на довго :). Тільки висота ручки тепер не регулюється)) До чоловіка кажу:"Ти борщі вариш, я велики ремонтую - ідеальна в нас сім"я!")

Повідомлення відредаговано ulaska: 04 April 2016 - 16:40

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 April 2016 - 17:22

Дівчата, а як ваші діти просинаються після обіднього сну?)
Просто в нас то якось проблематично, просинається, зразу проситься на руки, ниє, треба забавляти з годину, я то все списувала на зуби, а зараз вроді є всі 20-ть! Зразку нормально встаємо і сама бігає грається...Обше не знаю чого моя дитина такий "нудлик" як я її називаю) А моя мама постійно каже до невропатолога звозити, а в нас в місті немає дитячого, то треба аж в область пертися(
А ще в мене в подружки також Мартуся, їй вже 3 роки і також лише мамині руки і ниття, ми вже сміємося, що то всі Марти такі)))
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Любомирівка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 April 2016 - 21:46

ОксанкаБ, а скільки спить вдень? Моя така хандра як задовго дрихне. То я трохи в кімнаті біля неї щось роблю, а тоді двері навстіж і ніякої тишини-тоді нормальна прокидається, бадьора.
І до нас тепло дійшло, така красота надворі!
Винесла прогулку попрати, а мала як причепилася щоб її покатати. А я і відвикла від того, всюди з нею пішки, а то совай ще й каляску слідом. Пару днів покатаю, щоб натішилася і знов заховаю.
My Signature
-Мені всього пару днів, ймення ще не дали мені!
-Як же мені називать тебе?
-Радію я, що живу, Радістю і називай мене...
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 April 2016 - 21:55

ОксанкаБ, у мене теж Зоряна капризує, якщо задовго подрихне вдень. або запізно ляже. або її насильно підіймуть (в садку наприклад, може заснути майже перед самим підйомом, тоді мамі під вечір розгону дає).

нас виручають мультики або книжечки (читати - поруч із мамою). другий варіант, звичайно, кращий ,але часто користуюсь першим - коли треба на кухню відлучитись або з Дариною розібратись=))

а взагалі тема сну це така болюча тема.... :wacko3:

і, хай йому грець, з Дариною теж починаються коники-жеребчики на цьому грунті...

Спойлер

Любомирівка, а у нас коляска тепер перетворилась у двомісний транспорт=)) Зоряна регулярно їздить із Дариною=)))

узяли сьогодні довідку, завтра в садок....

чесно ,не хочу Зоряну туди вести=((((
по-перше, через хвороби....
по-друге, так уже звикла, що ми постійно утрьох, що не знаю, що я буду завтра робити лише з Дариною=((((

але Зоряна проситься до діток, на заняття, щодня запитує ,коли вже в садочок....
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Любомирівка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 April 2016 - 21:59

, добре, що твої красуні в візку миряться і тобі то певно і зручно їх так возити. В нас містечко невелике і мені краще її пішки заганяти, щоб потім вдома менше товклася.
На роботу то вже маршруткою з нею їду в один бік, а назад як повезе (то десь більше 2км топати) Завтра як раз і буде такий марш-бросок.
My Signature
-Мені всього пару днів, ймення ще не дали мені!
-Як же мені називать тебе?
-Радію я, що живу, Радістю і називай мене...
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 April 2016 - 22:04

Любомирівка, у мене Зоряна лінтяйка=)) як удома чи на майданчику то намотує кілометри, а як кудись іти у справах (маминих), то починається ниття... раніше було - "на луцьки", тепер - "із Далиною в колясоцьку" =)))
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   *Zirochka* 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 05 April 2016 - 07:59

Всім привіт:)
З новою темою!! :36_15_30: :36_15_29: :36_15_38: :36_15_39:
Ой заговорилили про нашу болючу тему, підгузник наніч. Ми не одіваємо десь тиждень, пісяє мала по 3-4 рази. Коротче весело ніхто не висипається . Думаю чи варто так іі мучити. Ми без підгузка вдень ще від червня, а от вночі це капець
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 April 2016 - 08:08

всім доброго ранку!

відвела Зоряну в садок, ходжу, як варена... все з рук валиться... не вистачає нам із Дариною Зоряни=) звикли бути постійно разом=)

а Зоряні купа радості: улюблена вихователька одужала=))

*Zirochka*, може спробуй її вночі висаджувати на горщик? підміть час, коли вона приблизно пісяється - і висаджуй.

і чому мучати?
а як раніше підгузників взагалі не було=) і ніхто це муками не вважав - звичайне явище=))

Повідомлення відредаговано Мама Жабка =): 05 April 2016 - 08:08

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   *Zirochka* 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 05 April 2016 - 09:10

, я іі висаджую, але при тому вона будиться і плаче(
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мама Анюти 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 05 April 2016 - 12:54

*Zirochka*, Я б на твому місці одягала на ніч памперс. Для мене особисто знак коли можна його зняти - це коли дитина прокидається суха. Не знаю дівчата, можливо ви зі ммною не погодетесь, але будити дитину серед ночі і висаджувати її це якось... Ну принаймі якби я робила це своїй, то це була б істерика і потім дуже довге засинання з перебитим сном.
Уявляєте пішла сьогодні на пошту забирати посилку, замовляла Ані 2 пари колгот Primark, а вони мені заявляють, що я її забрала, коротше як почали виясняти, виявляється вони віддали мою посилку комусь іншому. Прізвище те саме, але ініціали і адреса інші. І не знаю тепер, обіцяли якось вияснити, але що з того вийде не знаю, блін шкода 170 гр. Але той хто забрав теж дивний, ну ладно не глянув на адресу, але в відкрив посилку і видно, що не те, що замовляв і виходить, що їхня посилка буде лежати далі на пошті, чи як?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 April 2016 - 13:49

мама Анюти, я з тобою погоджуюсь. Я чекала поки в нас буде багато ночей сухий пампік... бо мені наш спокійний сон важливіший, і я не хотіла привчати малу пісяти уночі. Бувало, що вона будилась і просилась. рідко і то зовсім інше, а так - то дочекалась, тоді почала знімати. Було кілька аварій в нас, але все перейшло. І всі спокійно спимо всю ніч.
Бо маю приклад куми нашої. ВОна малого привчила ставати пісяти вночі, о 2, о 4 ... і до 4-х років, вона наставляла будильник, бо як не розбудить його пісяти, то він автоматично пісяв уві сні. Зараз малий вже сам встає, просто вже більший, і сам у туалет йде. але все одно встає щоночі.

мама Анюти, та напевно просто забрали твою і забрали свою посилку.. та й все.
Люди різні бувають. Шкода, коли таке трапляється(( я ніколли чуже не забираю. Мені буквально позавчора смс прийшло, що є посилка, а я не замовляла нічого. Я подзвонила по номеру в смс. уточнила, то в тому магазині сказали, щоб я просто проігнорувала, вони помилились номером і самі все зясують. От і все.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ulaska 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 April 2016 - 13:56

мама Анюти, подзвони на гарячу лінію Укрпошти. Вони тобі підкажуть і допоможуть. А якщо ще складеш там скаргу на відділення, то самі будуть за тобою бігати. У мене так було, коли на пошті, приоформленні посилки випадково поставили галочку на "наложений платіж", хоч посилка була оплачена. Звичайно, що на моєму відділенні посилку без грошей мені видати не хотіли, хоч ніяких документів на платіж (куди відправляти, кому) не було. На відділенні сказли, що це, мабуть, помилка і вони відправлять телеграму в київ на підтвердження (то була п"ятниця), в суботу її ніхто розглядати не буде, бо ж субота..., в понеділок може розглянуть, зв"яжуться з магазином, уточнять і відправлять підтвердження. "Приходьте за посилкою в середу-четвер" (майже через тиждень). Я як подзвонила на гарячу лінію, то через 20 хвилин мені передзвонила поштарка таким голосом, ніби я її рідна дитина, щоб я приходила забирати посилку, віддала без всякого там підтвердження. А ще просила слізно не складати скаргу, бо їй так влетить, що капець. Виявляється, що вона могла все видати зразу, бо чітко бачила в компі, що посилка без наложки, бо не заповнене поле хто має отримати гроші і не було бумажок на перевол, лише випадкова галочка, яку поставили помилково не там, де треба. То потім мені ще оператори передзвонювали кілька раз, питали, чи вирішина проблема і чи немає претензій.

В твоєму випадку вони зобов"язані були перевірити всі дані особи за паспортом. Може та людина тепер виясняє, чому їй прислали не те, що треба і також псує собі нерви.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 April 2016 - 14:01

Любомирівка, моя спить 2-3 години, то 1 годину спить спокійно, а потім ще поколісувати тре, бо замітила гидини сну їй замало, буде ще більше нудити)

*Zirochka*, а чого забрали памперса? Я своїй зняла коли вона пару тижні в сухому просиналась, то тепер вже якщо навіть дуже треба не одіне)

мама Анюти, надійся що повезе, попадеться порядна людина і віддасть)

А ми сьогодні ходили до племінниці Вероніки на свято "Я люблю тебе Україно", так гарно моя Мартуся сиділа в першому ряду слухала аж пів години, дальше шило не позволило))) пішли ми тоді садок досліджувати, познайомила її з майбутньою вихователькою, але вона поки від неї тікала)
А до речі на рахунок садку я більше переживаю, як то її одіти вчасно, бо моя може після сну ще пів дня в піжамі проходити, важко її переодіти, сьогодні йшли на 9.30, то насилу я її впросила одітись...
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 98 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Куратор теми

1. Verochka 

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Sergii світлина

Sergii  Доброго дня, підскажіть будь ласка, як можно зв'язатись, найшвидшим чином с Адміністрацією форуму, хочу подати заявку на видалення посилу користавача до услуг клініки ivfclinic.com.ua. Користувач по незнанню, а бо навмисно направляе клієнтів у клінику по услугам які вони не проводять, та ніколи не давали інформаціі про надання цих послуг

Вчора, 15:38

Щаслива Зірка світлина
Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 March 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн