Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Закон про автокрісла - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Закон про автокрісла Оцінка: -----

Опитування: Закон про автокрісла (14 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Ви за перевезення дітей у автокріслі?

1. Так (14 голосів [100.00%])

Відсоток голосів: 100.00%

2. Ні (0 голосів [0.00%])

Відсоток голосів: 0.00%

3. Не визначились (0 голосів [0.00%])

Чи є у вашій родині автокрісло?

1. Так (7 голосів [50.00%])

Відсоток голосів: 50.00%

2. Ні (3 голосів [21.43%])

Відсоток голосів: 21.43%

3. Плануємо придбати (4 голосів [28.57%])

Відсоток голосів: 28.57%

4. Не плануємо придбати (0 голосів [0.00%])

Чи згодні Ви з законом?

1. Так (14 голосів [100.00%])

Відсоток голосів: 100.00%

2. Ні (0 голосів [0.00%])

3. Не визначились (0 голосів [0.00%])

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор
  • Подякували: 8

Відправлено 19 November 2019 - 15:31

ВІД ЗАВТРА ЗАПРАЦЮЄ ЗАКОН ПРО ШТРАФИ ЗА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДІТЕЙ БЕЗ АВТОКРІСЛА
Закон забороняє перевозити дітей, зріст яких менше 145 см або тих, кому менше 12 років без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину ремінцями безпеки. При першому порушенні на водія накладуть штраф у розмірі 13 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510 грн), а при повторному порушенні доведеться заплатити 50 неоподатковуваних мінімумів доходів (850 грн).

Ваші думки з цього приводу?

My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ryzyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 7

Відправлено 19 November 2019 - 17:34

Моя відповідь на 2 запитання -" Плануємо придбати" лиш по причині , що авто ще лиш в планах , відповідно і автоматично крісло . Я вважаю , що це необхідність , це безпека найдорожчого , що в нас є . Машину " ми " страхуємо , а діток ні? Та й взагалі зараз маю такий період , що по декілька разів за тиждень буваю закордоном і помічаю , лиш перетнув водій кордон ( українець) - одразу пристебнув пасок безпеки . Там штрафи чималі , а життя то таке - дурниці, чи що ?

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Oksano4ka23 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 0

Відправлено 19 November 2019 - 21:33

Підтримую, є безліч випадків коли автокрісло рятувало життя. Аби лиш слідкували за дотриманням та карали порушників, щоб не лишилось все лише на папері.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 November 2019 - 08:53

Я підтримую цей закон. Старший син завжди їздить на задньому сидінні пристебнутий. От лише я не впевнена, чи в нього вже точно є 145 см. Вище 140 і то вже давно це сто відсотків. Після виходу цього закону задумалася, що, можливо, потрібно купити для нього бустер, треба перевірити його зріст. До речі, бустер можна вже починаючи з 3 років. І місця він займає зовсім не багато, та й значно дешевший за класичне дитяче крісло. Молодшого возимо поки в кріслі. Так, воно величезне і якби я була трохи габаритніша, то мені було б сидіти поруч з ним геть не комфортно. Але побачивши краш-тести, як маля вилітає через лобове скло при зіткненні навіть на невеликій швидкості, про свій комфорт вже думаєш в останню чергу.
Ми б користувалися кріслом у будь-якому випадку не залежно від закону, але, можливо, цей закон змусить подумати про безпеку дітей і тих батьків, що зекономили на покупці крісла. Якщо це вбереже життя хоча б кількох дітей в нашій країні, то це правильний закон.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Martlet 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор
  • Подякували: 6

Відправлено 20 November 2019 - 08:59

Цитата

До речі, бустер можна вже починаючи з 3 років.

Оце цікаво, не знала. ТОбто ,якщо моїм дівчатам - 4 з половиною і 6 з половиною, я можу купити не крісла, а бустери? І просто пристібати їх пасками безпеки?

Авто не маю, але є в батька. Без крісел для дітей. Зоряна вже давно просить її пристібати паском (надивилася в мультиках - про Пеппу, наприклад), а там на задніх сидіннях вони толком не працюють.... точніше, мабуть, працюють, але десь чимось защемлені чи передавлені, тому не витягуються. Треба виправляти.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 November 2019 - 09:15

Треба дивитися по моделі конкретного бустера на яку вагу і зріст він розрахований, я швидко проглянула, по віку є таки від 3 років. Але ще треба дивитися по самій дитині, якщо вона легенька і низенька, то краще в кріслі якомога довше. Мінімальне обмеження по вазі 15 кг. Деякі діти в 3 роки ще стільки не важать, так що тут індивідуально. В будь-якому випадку крісло безпечніше. Тому якщо воно є, то треба його використовувати максимально довго і пересідати в бустер, коли дитині в кріслі вже стає некомфортно.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 November 2019 - 09:54

Я перечитала, як сформульовано в законі. Схоже, дітей до 12 років треба возити на бустерах, навіть якщо зріст перевищує 145 см. Хм... Отже, треба купити бустер.

"б) дітей, зріст яких менше 145 см АБО тих, що не досягли 12-річного віку, - у транспортних засобах, обладнаних ременями безпеки, без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу; "

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   HappyMamma 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 6

Відправлено 20 November 2019 - 13:02

Я закон, звичайно, ж підтримую. Для мене це взагалі якась дикість: отаке собі мимовільне поводження за кермом, у автомобілі перевозити дітей халатно. У нас діти всі мали з народження автокрісла. І я сама теж ніколи не їду не пристібнута. Мала одного разу випадок: дуже поспішала і їхати було недалечко, то й полінувалася малого пристібнути, мовляв, за 5 хв потрібно і так виходити. Але, не тут то було....довелося екстренно загальмувати, син дуже сильно вдарився головою, ніс затерп, довелося і так зупинитися, заспокоїти дитину, яка реально дуже сильно вдарилася, і дякувати Богу, що тим обійшлося....це наука на все життя.

My Signature
Спойлер

Я вчу тебе, як мову іноземну,
як знаки, зашифровані в гербі.
Я вдячна Богу, що послав на Землю
шляхетну душу, втілену в Тобі.
  • Back To Top

Подяка від: 1 Користувач

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор
  • Подякували: 2

Відправлено 20 November 2019 - 16:55

TetianaK, перевірте за 5-ти точковим тестом. Це тест готовності дитини до використання ременю безпеки.
Якщо дитина не може виконати навіть одну частину цього тесту, бажано, щоб їздила у бустері навіть досягнувши необхідного зросту.
Зображення

І це така картинка допоможе перевірити чи добре дитина сидить у бустері
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Подяка від: 2 Користувачі, які подякували:

Користувач поза мережею   ulaska 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 4

Відправлено 24 November 2019 - 10:52

Ми придбали бустер для молодшої (у старшої вже ріст дозволяє їздити без). Шкодую, що не вмовила колись чоловіка придбати автокрісло, яке можна переробити на бустер.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 06 December 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн