Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Безкоштовні аналізи - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Безкоштовні аналізи Оцінка: -----

Користувач поза мережею   mad housewife 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 15 February 2011 - 18:01

Шукала список безкоштовних аналізів, і нажаль не змогла найти. Давайте самі формулювати його.
Список потрібний для того, щоб контролювати лікарів. Дуже часто лікарі заключають договори з приватними клініками, і направляють тільки туди. А що якщо ті аналізи можна здати безкоштовно?
Загальний аналіз крові
Загальний аналіз мочі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ArchIdea 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 February 2011 - 08:51

Ще клінічний аналіз крові(розгорнутий, його здають при постановці на облік і при оформленні декрету).
Пам'ятаю, що ще були аналізи на СНІД, сифіліс - реакція Вассермана, і австралійський антиген (гепетит В) (безкоштовні).
Я ще постійно здавала аналізи на резус-конфлікт (у мене кров резус-негативна, а в чоловіка - позитивна) - теж безкоштовно.
Як правило, безкоштовність все одно умовна, бо коли приходиш здавати аналізи, мусиш мати при собі спирт, вату, шприци, скарифакатор, плюс кожен раз просили здати 1 гривню на миючі засоби.
Окрім того, двічі здають аналізи на TORCH-інфекції, але то вже платні (хоча, за логікою, якщо они є обов'язкові для вагітних, то платними бути не повинні. Посилаються на те, що лабораторя ЖК не має реактивів для них, і вони їх відправляють в іншу лабораторію). Правда, на ці аналізи давали якийсь чек про оплату.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LANYSKA 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 16 February 2011 - 12:30

для дівчат зі Львова: (бо написала повідомлення, аж потім побачила, що автор з Києва) безкоштовно здаються аналізи на TORCH-інфекції, але тут є нюанс - лікарі не хочуть давати направлення на Короленка, їм вигідніше вас послати в платну клініку, звідки їм процентик капне (я так з першим на гроші вічно попадала). це направлення має бути завірене печаткою поліклініки. так що вимагайте від них направлення саме туди - це ваше право!!!!!!

Повідомлення відредаговано LANYSKA: 16 February 2011 - 12:31

My Signature
Спойлер

Раз в житті дають людині крила,раз в житті ти можеш відірватись від землі,і вже коли піднявся, то не зупиняй політ!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 February 2011 - 00:45

Перегляд повідомленняLANYSKA (16.2.2011, 12:30) писав:

для дівчат зі Львова: (бо написала повідомлення, аж потім побачила, що автор з Києва) безкоштовно здаються аналізи на TORCH-інфекції, але тут є нюанс - лікарі не хочуть давати направлення на Короленка, їм вигідніше вас послати в платну клініку, звідки їм процентик капне (я так з першим на гроші вічно попадала). це направлення має бути завірене печаткою поліклініки. так що вимагайте від них направлення саме туди - це ваше право!!!!!!

Цікаво, а в інших містах можна здати на ТОРЧ безкоштовно?...
Тут будуть збиратись інформація з різних міст , а не тільки для Києва :)

Користувач подумав і додав через 1 хв.:

Перегляд повідомленняArchIdea (16.2.2011, 8:51) писав:

Ще клінічний аналіз крові(розгорнутий, його здають при постановці на облік і при оформленні декрету).
Пам'ятаю, що ще були аналізи на СНІД, сифіліс - реакція Вассермана, і австралійський антиген (гепетит В) (безкоштовні).
Я ще постійно здавала аналізи на резус-конфлікт (у мене кров резус-негативна, а в чоловіка - позитивна) - теж безкоштовно.
Як правило, безкоштовність все одно умовна, бо коли приходиш здавати аналізи, мусиш мати при собі спирт, вату, шприци, скарифакатор, плюс кожен раз просили здати 1 гривню на миючі засоби.
Окрім того, двічі здають аналізи на TORCH-інфекції, але то вже платні (хоча, за логікою, якщо они є обов'язкові для вагітних, то платними бути не повинні. Посилаються на те, що лабораторя ЖК не має реактивів для них, і вони їх відправляють в іншу лабораторію). Правда, на ці аналізи давали якийсь чек про оплату.

Гривня-дві , то не 50 :)
Дякую, за інформацію!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Айра 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 March 2011 - 12:56

Скажу вам дівчатка, що брати кров для мене завжди було хворобливим питанням. І це не тому що я трусиха, а спеціалісти не завжди хороші попадаються.
Текст, що розкривається
Перший раз кров з вени здавала в медінституті ще коли в школі вчилася на щитовидні гормони - без проблем.
Другий раз 4 роки назад ті самі аналізи, але в приватника на Личаківській - майже відключилася, невдало взяли. Після того засів страх.
Коли треба було підтвердити вагітність аналізом ХГЧ їздила в Меділайн на Науковій. Боялася жуть, але навіть не відчула того, що кров взяли. Навіть тих 50 грн не пошкодувала. Другий раз знову там кров здавала, знову все гаразд і я зовсім страх загубила.
Коли на облік вставала в поліклініці відправили на безкоштовні аналізи (загальний крові з пальця, сечі, калу та з кров вени, мазок з носу). Так як страху вже не було, я зраділа що можна безкоштовно здати, бо гроші мені не так вже й легко дістаються.Медсестра щось напутала і сказала мені, що аналіз з вени беруть з 10 ранку. Тому я спершу здала з пальця, сечу і кал. Прийшла на 10, а мені говорять прийом закінчений. Приходьте завтра з 8 до 9. Я на другий день в 8 була вже там. Думала буду перша, але мене вже опередила одна дівчина. Доки ми чекали медсестру, вона мені почала розказувати, що була тут вчора. Кров брала молоденька медсестра. Вона нікому з першого разу не могла в вену попасти. Цій дівчині 4 дирки зробила і всі безуспішно. Дівчина не витримала і вирішила прийти іншим разом. Медсестра просила вибачення, що в неї тяжко вихідні пройшли. Руки весь час трусилися, спирт розливала.
Я тоді подумала, як добре що моя медсестра наплутала з часом і я не попала до тої, що вчора брала кров. Мені напевне якби хоч одну дирку зробили невдало, я б вже страх на все життя б дістала. Я розумію, що дівчина може ще вчитися, ну не над вагітними їй ж експеременти ставит. Того дня взяла в мене кров з вени медсестра старшого віку. Попала з першого разу, але було дуже боляче. Я ладна було віддати тих 50 гривень, щоб тільки мене колола та що в приватній.
Так що не знаєш де з економиш. Чи витративши 50 грн на аналіз в платній і ходити в хорошому настрої з хорошим самопочуттям, чи випрошувати напрвлення в безкоштовні і потім плакати від страху.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nana2010 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 March 2011 - 13:03

Lomakovska, я за цей аналіз (TORCH-інфекції) в нас в ЖК заплатила 86 грн.!А моя знайома 150грн. у нас в ЖК.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 March 2011 - 13:06

безкоштовного вже не буває, хоча якщо там 5 гр, то таке,
а мають бути
вагінальні мазки, флора
стафілокок (2 рази)
загальний аналіз крові
на цукор
аналіз сечі
аналіз калу на яйця глист
аналіз група крові, віч, рв
аналіз на гемолізини, якщо у чоловіка інша група крові
аналіз крові з вени на згортуваність крові

Наступне питаннячко, а які аналізи обов"язкові для пологових, особливо в Києві, чи є аналізи на торч-інфекції обов"язковими, чи мають робитись аналізи на гепатити???
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 March 2011 - 13:18

Юлія, у нас в Чернівцях аналіз на гепатит В був обов"язковим і безкоштовним, а от про гепатит С ніхто і не згадував чомусь.
ТОРЧі згідно медичного протоколу не є обов"язковими так як за них треба платити (принаймні в Чернівцях) а по закону ніхто нікого не може змусити платити свої гроші, але їх завжди пропонують робити, і якщо відмовитесь - прийдеться не раз чути нагадування про їх необхідність, особливо якщо з мазками будуть проблеми - тоді в принципі дійсно є потреба робити ТОРЧі і лікарі будуть дуже наполягати на цьому.
А щодо безкоштовності - у нас в пологовому взагалі якась була "загадкова" історія, ніби якщо не заплатити тих 5 чи 10 грн за аналіз крові то тоді вас записують у якусь там чергу і аналіз буде готовий за 2-3 місяці :smile:, а якщо заплатити - то на наступний день, якийсь маразм!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Camil 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 March 2011 - 14:50

В Хмельницькому перинатальному центрі крім вище перечислених здавала безкоштовно
- кров на рівень гемоглобіну
- аналіз на альфафетопротеїн (один з генетичних аналізів який виявляється безкоштовний, правда я його так і не здала бо написала відмову від генетичних аналізів)
Ще у нас є обов'язковим під час вагітності Узі щитовидної залози і нирок. Вони відправляють в приватну клініку, хоча я робила безкоштовно в державній поліклініці, хоча довелось взяти направлення в своєї дільничої лікарки з тої поліклініки і зачекати близько місяця (але враховуючи що мені то більше для галочки то мені не терміново було)

Повідомлення відредаговано RomaIIIka: 02 March 2011 - 14:53

My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   НаталіШ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 02 March 2011 - 22:59

Для Ужгорода. Спочатку з ЖК направили на платні аналізи (торч і АФП) в Синево, а вже перед декретом відправили в центр СНІДу на Безкоштовні, я була дуже здивована. Сказали, що мають певний ліміт на такі направлення в місяць
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 March 2011 - 14:18

Перегляд повідомленняЮлія (2.3.2011, 13:06) писав:

а мають бути
вагінальні мазки, флора
стафілокок (2 рази)
загальний аналіз крові
на цукор
аналіз сечі
Наступне питаннячко, а які аналізи обов"язкові для пологових, особливо в Києві, чи є аналізи на торч-інфекції обов"язковими, чи мають робитись аналізи на гепатити???

Я тільки готуюсь до вагітності. Можу взнати, якщо потрібно. На днях відпишусь.

Користувач подумав і додав через 1 хв.:

Перегляд повідомленняНаталіШ (2.3.2011, 22:59) писав:

Для Ужгорода. Спочатку з ЖК направили на платні аналізи (торч і АФП) в Синево, а вже перед декретом відправили в центр СНІДу на Безкоштовні, я була дуже здивована. Сказали, що мають певний ліміт на такі направлення в місяць

На СНІД аналізи повинні бти безкоштовні апріорі!.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Валюшка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 March 2011 - 14:36

Я коли вагітна була, то не знала, що в Луцьку аналіз на ТОРЧ можна здати в дитячій лікарні. Мене лікар направила в СІНЕВО. Так я там заплатила десь біля 300 грн. А потім ще й аналіз на токсоплазмоз треба було перездавати через 2 тижні, бо були антитіла. Та й потім якщо мені якісь треба було аналізи, то лікар старалася направити в СІНЕВО.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   НаталіШ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 March 2011 - 15:11

Lomakovska,
Я мала на увазі лабораторію в установі "Центр боротьби та профлактики СНІДу". Туди мене направили на аналізи на ТОРЧ-інфекції
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 March 2011 - 14:40

Перегляд повідомленняВалюшка (3.3.2011, 14:36) писав:

Я коли вагітна була, то не знала, що в Луцьку аналіз на ТОРЧ можна здати в дитячій лікарні. Мене лікар направила в СІНЕВО. Так я там заплатила десь біля 300 грн. А потім ще й аналіз на токсоплазмоз треба було перездавати через 2 тижні, бо були антитіла. Та й потім якщо мені якісь треба було аналізи, то лікар старалася направити в СІНЕВО.

Вот-вот!
Тому і була створена ця тема. Лікарі тільки і думають, як нажитись. А на вагітність і роди, і так витрати шалені...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 March 2011 - 20:09

От і мені лікарка пропонує здати аналізи на торч -інфекції в Сінево(каже по-бажанню).Те, що я і так в щоці від тих аналізів,за два дні брали з мене два рази з вени і два рази з пальця(сама процедура чого мені коштує), і ще не кінець.Здавала на Топольній на АФП,казала лікарка закоштує 5о гр.,а здерли 140.Щось мені також здається ,що почалось наживання.LANYSKA де саме на Короленка ,це якась лікарня ,там добре роблять?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сметанка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 04 March 2011 - 20:10

Хто знає, чи можна в Рівному здати аналізи на ТОРЧ в Центрі боротьби зі СНІДом?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LANYSKA 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2011 - 00:50

Перегляд повідомленняoksy (4.3.2011, 20:09) писав:

От і мені лікарка пропонує здати аналізи на торч -інфекції в Сінево(каже по-бажанню).Те, що я і так в щоці від тих аналізів,за два дні брали з мене два рази з вени і два рази з пальця(сама процедура чого мені коштує), і ще не кінець.Здавала на Топольній на АФП,казала лікарка закоштує 5о гр.,а здерли 140.Щось мені також здається ,що почалось наживання.LANYSKA де саме на Короленка ,це якась лікарня ,там добре роблять?

це є Львівський обласний центр репродуктивного здоровя населення на вулиці Короленка, 9. Контактні дані:
Прихований текст
м. Львів, вул. Короленка, 9
79008
Тел.:
(032) 2757180,
(032) 2758061
Факс:
(032) 2757180

ви маєте право в свого лікаря попросити направлення туди, і обовязково завірити печаткою лівувальної установи, де стоїте на обліку. на Короленка в реєстратурі вам напишуть прізвище лікаря, до якого підете на консультацію. він заведе карточку, направить на ТОРЧ в тому ж приміщенні. все це безкоштовно. єдине, що я брала то це шприц і вату ( в ЖК навчилась це завжди тягати з собою) і паспорт.за 2 тижні забираєте результат.

Повідомлення відредаговано nata1205: 05 March 2011 - 20:52

My Signature
Спойлер

Раз в житті дають людині крила,раз в житті ти можеш відірватись від землі,і вже коли піднявся, то не зупиняй політ!

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2011 - 13:41

Перегляд повідомленняЮлія (2.3.2011, 13:06) писав:

а мають бути
вагінальні мазки, флора
стафілокок (2 рази)
загальний аналіз крові
на цукор
аналіз сечі

Ось що найшла.
Це що обов"язково, а решта при підозрі.
1. Измерение размеров таза при постановке на учет;
2. Измерение веса при каждом посещении ЖК;
3. Измерение артериального давления при каждом посещении ЖК;
4. Общий анализ крови при постановке на учет, далее по показаниям, обычно на 25, 32, 38 неделях (не меньше 4 раз за беременность);
5. Определение группы крови и резус-фактора при постановке на учет;
6. Анализ крови на сахар при постановке на учет, затем по показаниям;
7. Коагулограмма (анализ свертывающей системы крови) при постановке на учет, затем по показаниям;
8. RW при постановке на учет, в 30 и 36 недель;
9. Анализ крови на ВИЧ при постановке на учет;
10. Анализ крови на HBs-антиген при постановке на учет, в 30 недель;
11. Анализ мочи общий при каждом посещении женской консультации;
12. Мазок из влагалища на флору при постановке на учет, в 30 и 36 недель;
13. Мазок из влагалища, уретры и ануса при подозрении на наличие ЗППП;
14. Посев из влагалища при подозрении на наличие ЗППП;
15. Посев из носа на золотистый стафилококк при постановке на учет;
16. УЗИ в 10-14 недель, 20-24 недели, 32-36 недель;
17. Анализ кала на яйца гельминтов при постановке на учет.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кавуся 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Неактивовані

Відправлено 09 March 2011 - 13:19

В мене цей тиждень і наступний присвячений здачі аналізів, сказати, що вони безкоштовні можна лише умовно, щоб здати кров треба шприц, ватку, спирт, перчатки....гормони взагалі беруть в сінево за 80грн...А якщо аналіз мочі безкоштовний то всеодно треба дати на облаштування кабінету чи на доброчинність....ну все як завжди :) але то таке....

Якщо в сінево ще роблять аналізи професійно і шприци хороші - спеціальні, то в нас в ж/к це жах....шприц 20, лікарка сьогодні, поки брала в мене кров, всі вуха прожужала, що шприці погані, туго йдуть і ними не зручно користуватися, а потім ще й виявилося що їм мало моєї крові...я була взагалі в шоці, каже сідай ще раз, а я вже і так синя сидю..геть ніяка....я відмовилася, іот тепер маю ще раз йти здавати RW, але мені не сказали що треба мати з собою, дівчата може підскажете????
My Signature
ЗображенняЗображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 March 2011 - 22:59

На Короленка й справді аналіз на торч-інфекції безкоштовний, сьогодні здала кров, через два тижні маю прийти за результатом.Правда,коли сказала про направлення своїй лікарці ,то вона мене запевняла ,що не може бути, що таке було давно ,а тепер все і всюди платно, і про всяк випадок ще й в Сінево дала скерування.LANYSKA ,дякую, що проінформували.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →