Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Кето дієта - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Кето дієта Оцінка: -----

Користувач поза мережею   юлічка манюня 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 8

Відправлено 29 June 2020 - 10:05

Привіт всім, хто хоче бути здоровим і струнким. Розкажу про свій досвід кето дієти. Я схильна до повноти, тому постійно борюся з собою) Звичайно, не раз приймала участь у малечівських марафонах, тому зазвичай дотримувалась ПХ, їла низькокалорійну їжу. Це нелегко:каша на воді і тушені кабачки на воді мало приносять задоволення. Довго так не проживеш. Про кето, можливо, і читала в неті, але уваги не звертала. А от як почала ходити в спортзал, тренер сказав спробувати кето. Коли він розповідав, що голод зникне, що достатньоїсти 2 рази на день, чесно, я в те Не Вірила. Але вирішила зробити експеримент. Так як я мала якусь нібито перед ним відповідальність-дотримувалась строго. Після каші і кабачків на воді, на такому харчуванні мені було не важко. Хоча, при вході в кетоз була слабкість і якась депресія. Про принцип харчування та дозволені продукти на кето писати не буду, бо то довго, слухайте в Ютубі лікаря Берґа. Отже, це працює і це справді найкраща дієта, бо на ній легко. Це навіть не дієта, а стиль харчування. Бо, як я вже читала і слухала багато відгуків, хто почав так харчуватись, це залишається на завжди. (хоча це не обо'язково). Що в мене змінилося?Вранці я пила каву з цукром і зразу ж мала такі неприємні відчуття в області шлунка, що мусіла поїсти. Їла кашу на воді і через годину була вже голодна. Протягувала якось ще 2 - 3год. і знов їла щось дієтичне. Через невеликий час знов їла і знов голодна, і завжди голодна, і зла. І так завжди.
А як зараз? Вранці п'ю каву без цукру і почуваюся добре.Стараюсь їсти якнайпізніше, аж після обіду, голод іноді відчуваю, але то не той дискомфорт. Їм в середньому 2 рази на день. (Я ніяк не вірила, що я так зможу, лумала, що то не про мене). І ще, що мені подобається. Зараз, коли я йду в гості, я не сиджу за столом як біла ворона і не йду додому голодна. Я з'їм і котлету, і відбивну, і ковбасу, і сир, і будь-яке м' ясо, і шашлик і салат. А на ПХ, що можна на застіллі крім салату?
Грандіозними результатами, поки що, поділитись не можу, бо я на кето тільки майже місяць. За цей час - майже 3,5кг.А і ще великий плюс кето-зникає тяга до солодкого. Це теж правда! Не їм, не п'ю нічого, де є цукор, ні мед, ні фрукти, можна лише деякі ягоди.

• Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 July 2020 - 08:25

Привіт. Був у мене план-відсвяткувати скинуту десятку цукерками, але... недочекалася) Зробила собі чіт-день. Тепер знов чекаю кетоза. Вага, поки що, стоїть. Продовжую бігати зранку і ходити в зал, іноді займаюсь і вдома.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Сизова Влада 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 3

Відправлено 15 July 2020 - 08:40

О, ти завела окрему темку для цього) Супер!
В тебе відчувається стільки натхнення, що аж мотивує)) В мене сьогодні саме своє тренування і біг. А на кето поки що не можу наважитися знову сісти. В спеку це надважко. Але останні дні здається трохи спала температура, можливо таки рішуся)))
За те, що вага завмерла - не хвилюйся, це нормальний етап. Перші 2-3кг скинутої ваги - то просто вода. На кетозі вода з організму різко сходить. А потів вже жири паляться досить повільно. Навіть якщо по 100-150 грамм за тиждень - то вже серйозний результат.

• Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 July 2020 - 10:02

Сизова Влада, дякую, якби ти приєдналась було б чудово, а то я тут сама тусуюсь. Темку створила, щоб той кому цікаво, міг почитати, бо я теж читаю відгуки, щоб знати де правда, де ні.

Сизова Влада, а чому тобі було важко на кето? Значить, як кажуть експерти, ти не ввійшла в кетоз, бо по їхньому-це божество)))
Якщо худнеш, по любому в чомусь себе обмежуєш. В любому випадку треба обмежити солодке і мучне. Для мене, краще на кето - смажене м'ясо, шашлички і яйця, ніж на ПХ-каша, овочі на воді. І, крім цього, плюс багато інших плюсів.

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 July 2020 - 14:13

Перегляд повідомленняюлічка манюня (15 July 2020 - 10:02) писав:

Сизова Влада, дякую, якби ти приєдналась було б чудово, а то я тут сама тусуюсь. Темку створила, щоб той кому цікаво, міг почитати, бо я теж читаю відгуки, щоб знати де правда, де ні.

Сизова Влада, а чому тобі було важко на кето? Значить, як кажуть експерти, ти не ввійшла в кетоз, бо по їхньому-це божество)))
Якщо худнеш, по любому в чомусь себе обмежуєш. В любому випадку треба обмежити солодке і мучне. Для мене, краще на кето - смажене м'ясо, шашлички і яйця, ніж на ПХ-каша, овочі на воді. І, крім цього, плюс багато інших плюсів.

Я б приєдналася залюбки, в компанії завжди драйвовіше. Але я зараз в Києві, тож не вийде на жаль.

Про важкість витримати - тут можливо моя індивідуальна специфіка спрацювала. Я людина виключно розумової активності (була), до спорту. Тож для мене глюкоза то життєво необхідне завжди було. А кето має на увазі повну (інколи часткову) від вуглеводів, щоб організм зміг переключитись на переробку власних жирових відкладень.
Що там вважають інші, божественно чи ні, не підкажу, меня то відчути не вийде, я не в дзені, я постійно мислю, по роботі, в побуті. Математик/аналітик/маркетолог. Тому для мене то був чисто фізіологічний процес, без якогось духовного сенсу.

Щодо естетичних вподобань - мені зазвичає несуттєво що їсти, котлети сосиски чи якісь бутери)) То в цьому проблеми особливої не було. А ось саме відсутність "легкого" палива для мозку була пару тижнів просто нестерпною. Не могла зібратись докупи, налаштуватись на якусь роботу, було дуже дискомфортно і незвично.

Доречі, в тренуваннях також відчула різницю. Кількість повторів зросла, а ось робоча вага навпаки, впала. Також цікаві висновки.

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 July 2020 - 08:25

Як твої справи? Ділися успіхами за останні дні, я скучила:))
В мене трохи заморочок з приводу літніх планів - то збираємось кудись на моря, то відміняємо, малу перевожу в інший садочок, тож на спорт майже не лишається сил і часу. Але за наступного (сподіваюся) тижня повернуся в режим. Планую дуже рано вставати кожного дня щоб бігати. Близько 4-5 годин ранку. Вірю в себе)))) Подивимось.

Зате вгамувала свою внутрішню обжору, слідкую за кількістю і розміром порцій, відчуваю, що шлунок вже змевшився, вага потихеньку пішла на спад.

Повідомлення відредаговано Сизова Влада: 25 July 2020 - 08:25

• Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 July 2020 - 07:51

Привіт, привіт. Я не пропала і не розслабилась. Он, якраз прибігла з пробіжки і відпочиваю) Бігаю щодня, в зал ходжу 3раз на тиждень. Можливо скоротимо до 2,бо б'є по карману. На кето-строго, бо ніяк не дотягну до 10 кг. Ще не цілий 1кг треба скинути, щоб було - 10.З кето все супер, хоч їжа, майже одноманітна, але вона мені зовсім не набридла, все легко і класно.

• Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 July 2020 - 08:12

Нарешті!!!!! Нарешті є - 10(з хвостиком)) Зараз моя вага 65.7.Починала з 76.2.По плану, можна солоденького. Ой, не подумайте, що я бідна так страждала без солодкого. Ні, не тягло ні капельки. Просто, мала такий план. Але, як згадаю, що потім треба хоч 3дні,щоб ввійти в кетоз то і не знаю чи треба мені тих цукерок. Хоча скидувати мені вже, майже нема що, то ж відведу душу. :8_8_36:

• Back To Top

Подяка від: 1 Користувач

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 August 2020 - 12:34

Перегляд повідомленняюлічка манюня (30 July 2020 - 08:12) писав:

Нарешті!!!!! Нарешті є - 10(з хвостиком)) Зараз моя вага 65.7.Починала з 76.2.По плану, можна солоденького. Ой, не подумайте, що я бідна так страждала без солодкого. Ні, не тягло ні капельки. Просто, мала такий план. Але, як згадаю, що потім треба хоч 3дні,щоб ввійти в кетоз то і не знаю чи треба мені тих цукерок. Хоча скидувати мені вже, майже нема що, то ж відведу душу. :8_8_36:

Вау, супер!!!))) Яка ж ти молодчина)) Так, ти вже можеш трошки збавити навантаження, потрібно підтримувати досягнутий результат, націлюватись на те, щоб не загубити його найближчим часом)

Дуже рада за тебе:)

• Back To Top

Подяка від: 1 Користувач

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

MyBaby світлина

MyBaby  Хто має номер офтальмолога Бойцової Ольги? Полетів тел і номер пропав((( в дитини напухло око, лікуємо халязіони, а прийом аж в скреду(((

20 Jul 2020 08:25

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 09 August 20 )

• З днем народження
    AnyaRv 
    - Вік: 34

Реклама

Перекладач онлайн