Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Чому ви не плануєте стати батьками через усиновлення? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Чому ви не плануєте стати батьками через усиновлення? Допоможіть скласти звіт-дослідження Оцінка: -----

Користувач поза мережею   jozh 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 25 December 2012 - 07:31

Перегляд повідомленняНаталка Квітка (24 December 2012 - 23:11) писав:

А ще більш невтішна статистика...Дітей все частіше покидають...До того ж абсолютно здорових дітей,не говорячи вже про діток-інвалідів...

Звідки така статистика?
Офіційні дані, навпаки, показують зменшення відмов від дітей.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юрасик 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 December 2012 - 08:21

Наталка Квітка, От згадую себе у вісімнадцять років. Тому і так написала"Що легко говорити". А погоджуватися категорично чи ні це особисто ваша справа. Ви підняли тему чому, я вам з погляду всиновленої дитини, а тепер мами відписала. Я не говорила що тим хто не має власних дітей легко говорити про усиновлення, а навпаки написала чому вони аж потім ідуть на цей важкий крок.(мої батьки 10 років йшли до цього) От і пишуть люди всі свої страхи, а ви з ними категорично не погоджуєтеся. Ви не були у їх шкурі, дякувати Богу не знаєте як то роками чекати на вагітність ходячи по лікарях. Якщо людина чує що то не її, то для чого брати дитину. Щоб мучилося?

Повідомлення відредаговано Юрасик: 25 December 2012 - 08:22

My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 December 2012 - 09:08

Цитата

тема піднімалася саме про безплідних людей і річ про тих, які мають дитинку тут не йде.

просто кілька разів у темі пролунало чого саме мають усиновлювати тільки пари бездітні,
"Добре було б якщо пари, які планують не одну дитину, а більше, відкривали свої серця вже для народженої, покинутої, самотньої дитинки..."
тому моя відповідь була не вам)))
My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталка Квітка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 December 2012 - 20:01

Перегляд повідомленняjozh (25 December 2012 - 07:31) писав:

Звідки така статистика?
Офіційні дані, навпаки, показують зменшення відмов від дітей.

То офіційні дані.Багато моїх викладачів працюють у цій сфері і наводять страшну статистику,яку нам з вами не оголошують.
Дійсно,порівняно з минулими роками ситуація з якогось боку трошки покращилася,але зараз стає гірше.

Перегляд повідомленняЮрасик (25 December 2012 - 08:21) писав:

Наталка Квітка, От згадую себе у вісімнадцять років. Тому і так написала"Що легко говорити". А погоджуватися категорично чи ні це особисто ваша справа. Ви підняли тему чому, я вам з погляду всиновленої дитини, а тепер мами відписала. Я не говорила що тим хто не має власних дітей легко говорити про усиновлення, а навпаки написала чому вони аж потім ідуть на цей важкий крок.(мої батьки 10 років йшли до цього) От і пишуть люди всі свої страхи, а ви з ними категорично не погоджуєтеся. Ви не були у їх шкурі, дякувати Богу не знаєте як то роками чекати на вагітність ходячи по лікарях. Якщо людина чує що то не її, то для чого брати дитину. Щоб мучилося?

Я не не погоджуюся зі страхами!Ні в якому разі.Я розумію страхи кожного,вони мають обгрунтування.
Я не погодилася конкретно із тим,що ви написали про бездітних і про те,що їм легко говорити,бо не мають власних діток.Ви писали:"Легко говорити про такий відповідальний крок як усиновлення коли ще намає власних дітей." саме ця фраза викликала у мене обурення.
І взагалі - вік не показник.Можете згадувати себе у мої роки,але я не ваш клон.У свої роки я натерпілася достатньо і по лікарням набігалася вдосталь і не лише по гінекології.І хто зна скільки я ще бігатиму по них і чи увінчається те бігання успіхом.Та це таке,для мене це не кінець світу.
І я не намагаюся примусити когось до усиновлення.Мені потрібні факти,страхи і причини.І все,достатньо.

Перегляд повідомленняНічлава (25 December 2012 - 09:08) писав:

просто кілька разів у темі пролунало чого саме мають усиновлювати тільки пари бездітні,
"Добре було б якщо пари, які планують не одну дитину, а більше, відкривали свої серця вже для народженої, покинутої, самотньої дитинки..."
тому моя відповідь була не вам)))

Так,дійсно пролунало,але ви ж знаєте,усі хочуть виговоритися,тому такі повідомлення проскакували.Хоч для них і є десь тут окрема темка)))
Я вас чудово розумію і бажаю вам народити ще дитятко :)
My Signature
До мене,будь ласка,на ТИ!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юрасик 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 December 2012 - 20:16

Перегляд повідомленняНаталка Квітка (25 December 2012 - 19:57) писав:

І я не намагаюся примусити когось до усиновлення.Мені потрібні факти,страхи і причини.І все,достатньо.

Я відверто пишу - не готова. Егоїстично, можливо. Але принаймі не лукавлю перед собою і нівчому не винною дитиною. Чому написала "Легко говорити" бо так само надзвичайно привязувалася до дітей, завжди марила бути вихователем і ніким більше. В принципі я працювала деякий час у садочку нянечкою. Племінник мамою мене називав, коли його батьки вчилися, а він перебував у бабусі. І ця ейфорія тривала до поки не взяла свою дитину на руки. Моя коліжанка котра має своїх двоє діток(молодша на той час лишень народилася) била себе в груди і говорила що ще готова усиновити одну дитину, лиш най покращить житлові умови. І щиро дивувалася мені, чому я цого не роблю. Житлові умови вона вирішила з однокімнатної квартири на трьохкімнатну, заробляє досить пристойно. А віз і нині там... Він там і буде. Тему ви потрібну підняли, можливо багато хто над тим питанням задумається, і сиріт у нас стане менше. Але є велика різниця між я б хотіла, і я зробила. (це не в ваш адрес, а загально).

Повідомлення відредаговано Юрасик: 25 December 2012 - 20:21

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ведмежа 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 December 2012 - 21:09

Перегляд повідомленняНаталка Квітка (25 December 2012 - 20:01) писав:

І взагалі - вік не показник.Можете згадувати себе у мої роки,але я не ваш клон.У свої роки я натерпілася достатньо і по лікарням набігалася вдосталь і не лише по гінекології.І хто зна скільки я ще бігатиму по них і чи увінчається те бігання успіхом.Та це таке,для мене це не кінець світу.

Вік - не показник, якщо людина психологічно готова до усиновлення. Є певна, на жаль, невелика кількість людей, жінок, чоловіків, яким даний дар любові. Такі люди можуть і вміють безроздільно дарувати свою любов навколишнім і прийняти до серця чужу дитину. Я знаю кількох таких. Інколи доля просто посилає таке дитя (коли в пологовому відмовляються від дитини і батьки іншої дитини просто забирають маля, як тут писалося, або коли помирають родичі і залишають дитину, таке теж нерідко трапляється).Тоді мало хто відмовляється від такої дитини і вчиться її любити. Тут немає проблеми відповідальності. Так повернула доля і з тим треба жити.
Іншим людям треба до такого дозріти, дійти свідомо через якісь переживання і роздуми. І тут ВІК відіграє важливу роль. Бо те, що ви у вісімнадцять собі думаєте і вважаєте за можливе, може зовсім по-іншому виглядати у двадцять п"ять, а потім інакше у тридцять, і що тоді буде з дитиною?
Я бажаю вам належати до того числа людей, котрі наділені даром сильної ЛЮБОВІ.
Але судячи з того, що ви зараз проводите це дослідження, та і з ваших дописів можу сказати, що зараз у вас говорить ще юнацький максималізм, а не усвідомлена впевненість. Не ображайтеся, просто впізнаю себе в тому і трошки старшому віці, коли дискутувала з мамою на тему усиновлення. Тому раджу прислухатися до порад ваших рідних. Вони знають вас краще, і можуть оцінити збоку, чи здатні ви усиновити дитину. Це зараз. Бо потім, коли вже трошки щось перейде у вашому житті, ви самі будете себе краще знати і тоді вже й порад не потрібно буде. А зараз краще не спішити з доленосними рішеннями.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   drop of hope 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 25 December 2012 - 21:49

почитала тут різні думки .... цікаво почути ваші погляди.
Щодо магазину - то скажу вам так, повірте, його насправді нема і не буде, бо коли тільки думаєш про усиновлення, то здається наче б то в тому дитбудинку на тебе черга дітей чекає, а як до діла доходить - відповідь у службі "ДІТЕЙ НЕМА!". Ось так...то ж якщо для когось усиновлення й крайність, то потім вона переходить в єдиний вимолений Богом шанс знайти дитину хоч десь в Україні...
Я справді кожної ночі просила Бога, щоб наше дитя таки нас чекало і ми подолали сотні кілометрів, щоб зустріти це маленьке диво.
Щодо того, чи вдасться полюбити дитину....я на 200% впевнена, що ТАК, якщо у вас є материнський інстинкт. У нашій ситуації я вперше відчула, що не хочу покидати доню, коли вона мене обняла, навіть не маючи досвіду материнства, не знаючи якою має бути та справжня любов, я відчуваю, наша донечка- це сенс нашого життя, єдине по що шкодую - чому не зробила цього раніше....? Хочеться сказати усім, хто сумнівається, не бійтесь, любов приходить і може не одразу так максимально, але вона збільшується з кожним днем і дитина стає вашим СВІТОМ!
My Signature
...і якби на те моя воля,написала б я скрізь курсивами: — Так багато на світі горя, люди, будьте взаємно красивими!
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталка Квітка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 December 2012 - 15:17

Дякую величезне усім за дописи,ви мені дуже допомогли,справді!
My Signature
До мене,будь ласка,на ТИ!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ludkin 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 December 2012 - 18:14

drop of hope, повністтю погоджуюсь.
Ніколи не порівнювала дит. будинок з магазином. Я там не була, але думаю, що серце підкаже, що це для тебе, що ця дитина тебе чекає. Батьківська любов буде на 200%, бо вони так цього чекали, вони ж свою любов віддадуть, ту чо стільки в них назбирувалось, і батьківські (мами і тата) інстинкти спрацюють.
Проблема з усиновленням в тому, що ті що трохи бояться, стикаються, що дітей нема, що на них черги і опускають руки. А ще більше, тих у кого батьків лишили материнських прав і за ними може прийти кровна мама. Скільки раз по ТБ розповідали, що дит. будинкам не вигідно, щоб брали дітей, бо їх розформують. І скільки казали, що дуже багато сиріт.
Чому над усиновленням задумуються пари в яких неможе бути дітей? Тому що для них це єдиний вихід стати батьками. Чому пари з дітьми про таке менше думають? Тому що вони можуть пройти це від початку, 9 міс. чекати і стати батьками. Скільки випадків, що старші пари, діти яких підросли, усиновлюють дітей. Чому? Тому що про життя вони думають по-дорослому, не так як більшість з нас.
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   anna-maria 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 07 January 2013 - 22:20

[quote name='drop of hope' timestamp='1355911866' post='1642139']
Може вам чимось допоможу....
Мені 25, чоловіку 29
більше 4 років в шлюбі
проблеми з здоровям у мене
Ще в школі в мене виникали думки про усиновлення, хоча тоді я ще не знала про свої проблеми.
Серйозно про усиновлення почала задумуватись після 2-ох років невдач, але чоловік тоді був до цього не дуже готовим....на 3-ьому році нашого планування ми спільно вирішили усиновити дитинку і почали збирати документи, процес збору трішки довго для нас тривав, але зараз нарешті маєм найкоханішу у світі донечку!
Щодо страхів, не знаю, не було їх ...боялась лише, щоб знайти дитинку, бо це справді зараз надзвичайно важко, боялась, щоб дитинка була здоровенька і боялась, щоб її в мене не відібрали.
А гени мене не лякають, зараз вивчаю донечку і мені це дуже подобається, і багато чого у неї є кращого, ніж би вона могла перейняти від нас з чоловіком! В рішенні усиновити я була більш смілива, аніж мій чоловік, він до зустрічі з донею не вірив, що нам це вдастся. Родичі ставляться дуже добре, сама не очікувала, але не бачу різниці, а навіть напваки. Помічаю, що приділяють доні більше уваги, ніж іншим онукам. А чоловік, ну що можу сказати, тепер в нього є татова донечка. Він її обожнює,а вона більше його любить, ніж мене))).

Доброго дня!Знаєте,би хотілось запитати у вас деяких порад.Мені 28,чоловікові 35.Уже 5 з половиною років не можемо завагітніти-проблема в чоловікові,він лікується,та все дуже повільно.Я би дуже хотіла всинотити дитинку,а чоловік боїться-щоб була здоровенька.Скажіть,як все проходило,як ви шукали дитинку?
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nastusya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 24 September 2014 - 09:09

Прочитивши усі відповіді, і зробивши висновки хочу сказати таке. Ми з чоловіком ще до весілля не уявляли життя без дітей, але Господь розпорядився інакше і минуло вже 5 років від нашого одруження. Я людина сильна, завжди не затягую а стараюся пройти всі труднощі, і під час лікування я задумувалась про усиновлення... але я боялася... боялась тому що у нас у суспільстві склався стеоретип що діти з інтернатів тяжкі, і що ми не знаємо що таке гени і як вони впливають. Але можу сказати що на все свій час, я зрозуміла що я йду не туди після провалів, а під час лікування записалась у волонтери для допомоги сиротам, щоб зрозуміти які вони. До всиновлення треба морально дойти, я вже налаштовуюсь на те що у моїй сімї буде дитина, і я буду її мамою. Вагітність у жінок дає час для того щоб вона зрозуміла що у її житті буде все по іншому тепер, а усиновлення тим більше першої дитини потрібно себе підготувати до материнства, і тому це страшно.Так у нашій країні тяжко знайти дитину, але якщо на це є воля Господа то це станеться швидко. я тільки на початку шляху, сподіваюсь у мене все вийде, і Бог наділить мене терпінням, любовю.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →