Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Малята 2014-28 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 17 Сторінок +
  • « Перша
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Малята 2014-28 Чим не твереза ​​думка - побажати в Різдво сп'яніти від щастя. Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач у мережі   Olga-mama 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 March 2019 - 18:36

Я я хочу поїхати, але на екскурсію в Європу, ну може чоловіка візьму :))). Але хочу нових вражень, в мене якийсь брак інформації, пасивної, сидіти в автобусі і слухати екскурсовода:). Хто куди їздив, від якої фірми? Про море ще не знаю куди, але точно поїдемо кудись :) дітей ьреба оздоровити, після моря в старшої прояви алергії зменшуються.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   весняна квіточка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 10 March 2019 - 22:12

Ryzyk, доця трошки склади читає, короткі слова розуміє суть, вдома ми не читаємо, лише пару слів на домашку) до школи ще 1,5 роки, тому часу на вправляння багато, плюс ми ходим на англ і гімнастику і завжди приходимо о 21год додому, тому ніякого навчання, може 15-20 хв у неділю) Велосипед хочу теж на літо купити, але ще не вибирала, купиш - напиши яку модельку обрала

Olga-mama, про дорослішу - то у яблучко, моя теж не просить іграшок, але бавитись - дуже) я чесно не хочу і залучаю Солю до тих забав, щоб мене не рухали) от така мама-редиска)

Krav4yk, то просто весняна мінлива погода, вітамінчиків і сонця бракує, тому може не той настрій

У мене у квітні дн і я щось таке хочу... не можу придумати що) подружки замовляли на 30 років норкові шуби) я маю і нову не хочу, буду свою до пенсії носити або поки міль не з'їсть) колись купила за дуже сумних обставин її, єдина річ, що мені за той період нагадує
Хочу щось пам'ятне, корисне і практичне) а що?

На море цього року не виходить поїхати, але сподіваюсь у малявок буде багато розваг і так, будем старатись компенсувати)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ryzyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 10 March 2019 - 22:46

весняна квіточка, може якраз поїздку собі замов .
Хоча , то вже я замовила на ДН Єгипет , і то коклюш , то розійшлись і ні подарка ні поїздки)))
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 March 2019 - 23:56

Olga-mama, ми від Алголю , але зараз набагато легше самому їхати . Ти дивись що ти більше любиш. Я Скандинавію , Австрія , Чехія , Баварська частина Німеччини - то моє .
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   romoksana 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 March 2019 - 10:41

Привіт!
Я "катаюся", такий колобок вже нереальний, під вечір дуже важко. Зараз більше вдома, потроху почала скуплятися, збиратися, бо лише місяць - півтора залишилося. Я ж все роздала-продала від 0 до 2, то тепер все збираю заново. Хочу все підготувати, вдома навести лад. Зараз я більше вдома, але маю багато незавершеної роботи, тому багато ще чого доробляти треба, щоби потім не відволікатися.
Мар"янка , слава Богу, дуже зараз спокійна і самостійна, турбується про мене )), переселилася в свою кімнату спати, до того спала на дивані у нас в спальні, і це мене дуже тішить. Вона боїться темряви, і ввечері навіть не ходить сама в темні кімнати, але включаємо ночник, чекаємо поки засне і вночі вона тепер сама встає в туалет, і знову засинає. Спить ттт міцно, тому сподіваюся все вийде. Можливо для когось це запізно, але для нас це справжній прорив, бо моя дуже тулиться, щоранку маємо обніматися в ліжку по півгодини. інакше немає настрою ))
Щрдо навчання - читання, то знає літери, намагається складати їх до купи, читає прості слова, де знає як що поєднується, але спеціально вчитися не хоче взагалі. Під настрій, як і у мене настрій є))) щось робимо, пишемо. Буває псіхує страшенно, як цифрою 3, пише її навпаки, і це її реально бісить, така перфекціоністка. Я вчу її також набирати літери у ворді) і малювати в пейнті. Просто перебираємо клавіши, кольори, інструменти, думаю це їхнє майбутнє, то хай сприймає компьютер як робочий інструмент, а не ігровий засіб, як більшість. У нас немає ігор ні в компьютері, ні в планшеті. Мультики онлайн лише на великому екрані.
Як і у вас дуже вимагає гратися разом, причому усім разом, вигадує ігри, або просто дивитися щось чи робити щось разом.
Olga-mama, ми теж самі їздили, зараз це дуже просто замовити через букінг житло, накачати багато інформації, що де побачити в якому місті і гуляти в своє задоволення. Років із 10 тому їздила в Чехію автобусним туром на 5 діб, то для мене щось зашвидко, а чогось забагато. Багато залежить і від екскурсовода, в Ізраїлі у нас такий класний мужик був, просто диво, слухати не переслухати. А буває трапляється така посередність, єресь, і одна попса замість реальної інформації.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   Olga-mama 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 11 March 2019 - 14:26

Ryzyk, то ви зараз коклюш підхопили? Як перенесли?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива матуся))  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 March 2019 - 15:10

З весною Вас усіх дівчата)точніше уже з 11 днем весни)таки тішить що весна таки прийшла разом із березнем)а не так як минулого року в травні)хоч ще не дуже і тепло але все ж початок є)

romoksana, як же то класно отой період підготовки)насолоджуйся вагітним станом)
То дійсно дуже скоро все пролетіло і вже наші дітки майже дорослі)
Я вже цього тижня буду іти писати заяву в школу,якось не віриться мені ще що то вже і Данилко скоро там буде,хоч то тільки підготовка але все ж я якось не готова ще до того)якесь таке змішане відчуття до мурашок по шкірі)хоч я ще не визначилася до кінця чи піде він в 6 років до школи але на підготовку точно будемо ходити)
Даня захотів навчитися читати)але ми не вчимо спочатку букви і т.д йдемо по букварі вивчили букву одразу її читаємо,так дитині легше і скоріше то діло піде)але то так суто по його бажанні,бачу що він також має більше здібності математичні як і найстарший)і память гарна)ходимо на танці і англійську почали недавно,до того не хотівв ходити я і не заставляла)
На море точно поїдемо,скоріш за все туди де були минулого року в Затоку на руту фемелі)мені дуже сподобалися умови і т.д
за кордон цього року точно не вийде,маємо більш грандіозніші плани які потребують великих вкладень)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   HappyMamma 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 March 2019 - 17:14

Привітики, красунечки, темка потрішки оживає:)
romoksana, ти велика молодець, певно, важко зараз і на роботу, і пузик вже не маленький, але зате радість потім яка... Тримайся там!
Ми цьогоріч ніде не їдемо влітку, хочемо довести квартиру до ладу остаточно, тому поки економимо.
Я минулого тижня отримала водійські права, закінчила навчання у автошколі нарешті, тому буду тепер мобільніша :) поки з чоловіком катаюся, ще не зовсім впевнена у своїх силах, вивчаємо львівські дороги разом:)
У мене Глібик робить спроби читати по складах, але це не моя заслуга. А Марічки, це вона його навчає)))
А так - все по-старому.

Повідомлення відредаговано HappyMamma: 11 March 2019 - 17:15

My Signature
Спойлер

Я вчу тебе, як мову іноземну,
як знаки, зашифровані в гербі.
Я вдячна Богу, що послав на Землю
шляхетну душу, втілену в Тобі.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 March 2019 - 19:10

romoksana, о , то так , як моя 3 пише)))
Моя до тепер спить зі мною . Так що не пізно . І чесно мене то радує , бо я люблю їй читати і раннішні обнімашки.

Olga-mama, в садку блін , малий один припер на свято хворий , але там мама його на днях мала родити , то на вагітну не кричали , але за ту годину виступу з 40 дітей -32 захворіли , хто коклюш як ми , а хто легше переніс . При чому лікарі в поліклініці точний діагноз не ставили , щоб садок на карантин не закрити

Щаслива матуся)) , ти писала за смайлик і ще якийсь - а де краща англійська ?

HappyMamma, вітаю , тепер будеш Шумахер))я на літо хочу йти на курси водіння , вже весною фізично не встигну все .

На підготовку ще не йдемо , бо то ще 3 роки моїй , та й не знати де будемо і в яку школу , тому ще чекаю і вдома займаємось .

Я з Златою переїхали в Самбір , то трохи важко тут в'їхати і перестроїтись , бо більше 10 років тут лиш приїжджала не на довго.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 March 2019 - 21:46

HappyMamma, а у тебе що на підлозі? маю на увазі ламінат чи паркетна дошка? Я тут думаю, що нам покласти, ламінат є, але за 10 років "тяжко" йому стало, загалом нічого, але у кухні є нюанси) тому думаю над інженерною дошкою або паркетною

romoksana, то вже зустріч намічається) ти як бджілка завжди, молодець!

Щаслива матуся)) , дітки дуже швидко ростуть і дорослішають, але у тому свій кайф

Ryzyk, мажете двіж трошки) хай всі зміни йдуть на краще
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 March 2019 - 07:21

Перегляд повідомленнявесняна квіточка сказав:

О , то у вас ремонти . Якщо так , то легко вам їх пережити і щоб все вицшло швидко , гарно і якісно

Перегляд повідомленнявесняна квіточка сказав:

Дякую.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   HappyMamma 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 March 2019 - 11:16

весняна квіточка, у нас всюди крім санвузлів кварц - вінілова плитка.
Привіт!
My Signature
Спойлер

Я вчу тебе, як мову іноземну,
як знаки, зашифровані в гербі.
Я вдячна Богу, що послав на Землю
шляхетну душу, втілену в Тобі.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 March 2019 - 16:27

HappyMamma, за таке я й не чула, почитала тепер і сподобалось) дякую

Софійка сьогодні вдома, просилась залишитись)
Я хочу у школу не по прописці, то взагалі без поняття як то буде, везіння має бути нереальне)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   пані Ольга 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2019 - 09:27

Привіт, сонечка))))
Ми нарешті відремонтували ноут, і чоловік на 8/03 подарував телефон, тепер я можу і сюди заглянути))) спокійно ну відносно)))) бо найменше шило не дасть присісти.
Зі Златою готуємось до школи ходимо приватно до логопеда маємо звукозаміщення до якого дитина звикла, але вона в мене молодець старається ну і разом ще Гордія вожу, там проблеми з "р" і "л"
Устим то таке чудило мале береться балакати на осінь вже і його відправлю в садочок. Щось переживаю за це, бо тактий прив*язаний до мене. Може за літо подорослішає)))
Літом то хочеться до моря, але хто знає чи вирвемось, бо і ремонт хочеться зробити. Златі треба окрема кімната, хлопцям теж.... І на кухні обновок хочу...І на подвір*ї краси.....

romoksana, зайшла сюди щоб новини від тебе прочитати)))) рада що все у вас ок)))
HappyMamma, вітаю тебе!!! Будь здорова , щаслива, кохана та успішна!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2019 - 15:34

Хеппі мама , вітаю тебе ! Щоб була ти і твоя сім'я здорові , щоб все задумане з увалось , приємних сюрпризів і багато багато щасття .
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   галина3005 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2019 - 19:44

Хеппі Мама,з днем народження! Здоров'я,щастя,любові і здійснення мрій!
Всім привіт.
Щось мене вже той декрет так " накрив"!
Олег зовсім не слухається і нічного його не цікавить,все заперечує і псіхує!((
Катя дивиться на нього і копіює!
З таким успіхом я скоро зійду з розуму.
Ryzyk, і як тобі переїзд з великою міста у менше? Бо мене ще і досі тягне у Львів!

Повідомлення відредаговано галина3005: 13 March 2019 - 19:45

My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2019 - 20:42

галина3005, важко сказати поки , треба звикнути .
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Krav4yk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 14 March 2019 - 23:29

Ух, скільки ви розказали про себе!!!
Молодці!!!!!

Я о то почитала ....і щось геть облінилася.....ми нікуди не ходимо...ні танців ні англійської ні ще чогось!! ....мій Рома і букв всіх ще незнає!!!
весняна квіточка,як ти умудряєшся ще і з меншою....води на стільки занять!???
Капець....треба но мені задуматися.

Ми якісь домосіди!!! Мені так добре як о то зима...ми дома...що собі читаємо, малюємо, бісимося, граємося, дивимося щось!! І так нехочеться кудись іти!!!!
Ліньтяйка я!! ))))

Щаслива матуся)) ,щось я не зрозуміла куди ти віддала? На яку підготовку? І заяву в школу писати???? То ж вам тільки 5 буде???

І я як представлю що Рома вже в школу піде то мене аж тіпає....тільки уявляю як тут писала що води відійшли....а то вже ШКОЛА!! Жесть!!
Час не впинний!!

І о то куди діти свої мозги...як не думати і розслабитися за ту роботу...даю собі установку що не думаю за то , не звертаю ні на що у вагу...хочу ще це літо спокійно з дітьми провести...щоб нікуди не летіти, не бігти, і заставляю себе до осені не думати ...але як це зробити!!?? Мізки то не просто!

Щаслива матуся)) , деречі у нас на станції теж в ту Руту путівки дають!!! Ну але цей рік рівно буде не просто взяти...ну але побачимо
У вас коли відпустка ....? У нас кінець травня - червень!!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Адель007 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 March 2019 - 14:31

привітик,красуні)
З весною нас усіх! У мене накрився телефон,то нечасто забігаю в нет,та й особо щось не хочеться!
Я вже як колобок!Так мені важко дається вагітність( То капець,то токсикозило 3 місяці,то кровотечі були,далися в знаки давні,такби мовити "студентські" болячки:спина з ногами(буває заледве ходжу) і нирки,а зараз почалися болі в ребрах!Назар був золотою дитиною,це ж дитя відчуваю буде живчиком ще тим! А ще погано сплю вночі!То якісь кошмари сняться,то дурниці якісь в голову лізуть,стараюся і прогулятися,якщо погода нормальна,і не спати в обід,роботою себе трохи втомлюю і все одно!Сьогодні наприклад заснула в 5 ранку((( Вже чекаю на малявку,нам зараз 33 тиждень,скоріше б! народжувати 30 квітня,але думаю,що справимося раніше)
Про море нема чого й писати,ніц нам цьогоріч не світить,але то приємні обставини!
Стосовно Назара,то букви любить писати,але не завжди хоче,так само з читанням,одним словом "ліньтюх". купили на дн йому коврика дитячого,правда з запізненням,з парковками,доріжками,будівлями,то дуже ним тішиться,грається!
HappyMamma, прийми і від мене запізнілі вітання!Нехай все буде так,як ти хочеш!
...кохання,здоров*я,позитиву,щастя та весни в серці!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 March 2019 - 15:04

Krav4yk, мені так все ліньки.... то просто капець, але завдяки заняттям у мене цілий тиждень режимний, у тому плані, що двічі в тиждень зранку і малявки заняття, потім треба прибрати/зготувати, тричі гімнастика ввечері (значить це час на продуктові закупи, бо 2 години десь треба перечекати) і тд, тому мені вже як малі хворіли і не ходили нікуди, то чогось бракувало і день якийсь був довгий і все шкереберть

HappyMamma, і від нас лови вітання! Хай буде багато позитиву і радості! Будь щасливою, коханою і хай найбільшою проблемою в житті буде вибір помади)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 17 Сторінок +
  • « Перша
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

3 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 3 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Цинічна бандерівка світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 18 March 19 )

• З днем народження
    Ташка 
    - Вік: 35

Перекладач онлайн