Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: МАЛЯТА 2018-1 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 100 Сторінок +
  • « Перша
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

МАЛЯТА 2018-1 Оцінка: ****- 1 Голосів

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 14 March 2019 - 14:41

ОксанкаБ, Tila Tekila, дякую))) Так швидко час проминув.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tila Tekila 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 14 March 2019 - 18:18

Ой дівчата,що я сьогодні натворила.Ми поїхали в село до бабці,і я хотіла посунути каструлю з водою з кухні(ви знаєте які вони в селах),і вода як ляпнула на кухню,купа пари і в тій парі моя рука побула секунди 4..ЦЕ ПРОСТО КАПЕЦ....Як мене почало пекти,боліти,я кричала як навіжена,пищала,ревіла.Зразу засунула руку в відро з водою холодною то стало трохи легше,але всеодно боліло так що я незнала куди себе діти.Рука червона,палає.Подзвонила до лікарки,то сказала тримати руку у воді,потім обробити пантенолом.Добре що в бабці був пантенол,я сама їй купила недавно,так ніби чуйку мала на недобре.Коротше як пшикнув мені чоловік його на руку,то мене так пекло,що я 10 секунд потерпіла і змила.Рука пече ужасно,час від часу змочую водою,то стає на трошки легше.Є один пухирець маленький між пальцями.І трішки рука набрякла.Вже ніби легше,але пече так,що терпіти нереально.Я родила двох дітей і мене так не боліло. Я в шоці з себе,як то я могла таке собі зробити.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОксанкаБ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 14 March 2019 - 18:36

Tila Tekila, може ще маєш Боро + можеш помастити...
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 March 2019 - 19:52

Tila Tekila, ойой! Це ти всю кисть спекла? Уявляю, як боляче. В мене колись мама опеклася, опік погано заживав, стягувало шкіру і боліла, то їй допоміг псилобальзам. Але це вже на фінальних стадіях, а на такій як в тебе, то я й не знаю, чим можна обезболити..
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 March 2019 - 21:39

Перегляд повідомленняTetianaK (14 March 2019 - 19:52) писав:

Tila Tekila, ойой! Це ти всю кисть спекла? Уявляю, як боляче. В мене колись мама опеклася, опік погано заживав, стягувало шкіру і боліла, то їй допоміг псилобальзам. Але це вже на фінальних стадіях, а на такій як в тебе, то я й не знаю, чим можна обезболити..

майже всю,долоню не зачепило.Найбільше між пальцями.Тримаю у воді руку цілий ден ь,лиш витягну і вода висохне зразу так пече,і шкіра стягується,що розігнути пальці не можу.Надіюсь що завтра так пекти не буде,а то малій навіть памперс змінити не можу,цілий день сиджу з водою.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 March 2019 - 01:09

це капец,спати не можу(((
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 March 2019 - 21:18

Щось сьогодні тишина в нас.Ми вже захворіли,старший має насмарк,і сьогодні вже мала має.Соплі течуть з носика,нервується.Я вже й забула,як то тяжко ,коли в такої манюні носик закладений(
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 March 2019 - 21:28

Tila Tekila, як там твоя рука? Хоч трохи вдається відпочити? В мене сьогодні чоловік травонувся рибною консервою на роботі. З обіду блював вже разів 10. Дала йому протимікробний засіб і з'їв трохи ентеросгелю годину назад, більше не зміг. То лежить ніби, не блює, хоча і нудить його. Сподіваюся, що щось із ліків в кишечник попало. Бо перед цим атоксіл одразу виблював. Активоване вугілля не одразу, але теж виблював. Привезли ще мені сьогодні крем Веледа від попрілостей. Намазала Тарасика на ніч, оціню завтра вранці, як там справи. В інтернеті відгуки гарні, побачу, чи нам допоможе. Буду якщо то мазати напереміну з дермалексом. Як то добре, коли вдома всі здорові...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MyBaby 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 March 2019 - 23:23

Можна мастити олією чи сметаною щоб не сохла шкіра
Ми слухалися в педіатра, легені чиста, носик не сопе а кашляє таким мокрим що складається враження що ось ось буде рвати, аж натягується... дорослі так кашляють коли щось в горлі застрягло... кажуть що то слюні і сопельки в горло стікають...
а зубки намацали внизу в ясні, лізуть догори, але дуже близько до переду тому її вже мучить..
Як то вижити(((( коліки, кашель, зуби...

Від отравлення крім гелю ще добре працює смекта порошок

Повідомлення відредаговано MyBaby: 15 March 2019 - 23:30

My Signature
[spoiler]Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 March 2019 - 07:28

Перегляд повідомленняTetianaK (15 March 2019 - 21:28) писав:

Tila Tekila, як там твоя рука? Хоч трохи вдається відпочити? В мене сьогодні чоловік травонувся рибною консервою на роботі. З обіду блював вже разів 10. Дала йому протимікробний засіб і з'їв трохи ентеросгелю годину назад, більше не зміг. То лежить ніби, не блює, хоча і нудить його. Сподіваюся, що щось із ліків в кишечник попало. Бо перед цим атоксіл одразу виблював. Активоване вугілля не одразу, але теж виблював. Привезли ще мені сьогодні крем Веледа від попрілостей. Намазала Тарасика на ніч, оціню завтра вранці, як там справи. В інтернеті відгуки гарні, побачу, чи нам допоможе. Буду якщо то мазати напереміну з дермалексом. Як то добре, коли вдома всі здорові...

дякую,що питаєш)Рука вже не болить,пшикаю пантенолом,то бачу покращення після нього відразу.Тільки от ті 2 міхурі мене лякають,як вони лопнуть,то щось навіть не знаю чим їх обробляти,треба напевно чимось підсушувати рану.Вже чітко видно,де є опік,бо в перший день то боліла вся рука.
Я вже другу ніч не сплю.В малої вночі щей температура піднялась до 38.,то я дала нурофен,бо боюся тої температури,і щей з тим носиком ,купа сопельок.Промити не дає,плаче,ледве витягую їх з носика,а вона вседно плаче,що дихати носиком не може.Аж над ранок трошки поспали.
За крем Валеду я знаю що він дуже помічний. В мене був ,коди малого народила,то він один раз так випрів був,і потім такі ранки були,то я один раз помазала ним і на ранок все пропало.І чоловіка сестра ним користується тепер,бо в неї малий так випріває,що лиш цей крем і допомагає.Може і вам підійде і допоможе синочку)))
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 March 2019 - 09:06

MyBaby, тримайся, вже вам он 2 місяці (до речі, вітаю!!!). Ще трохи і хоч коліки попустять. В мене в Мирослава пройшли в 3 місяці повністю, але вже з двох ставало легше. В 2 з половиною було вже майже все добре, коліки лише епізодично. Аспіратором соплі не витягуєш? Я промиваю фізрозчином, витягую аспіратором, а потім офтамірином закапую, а на ніч називін, щоб поспав. Мій теж щось он засопливив, але не дуже, без кашлю. Він зараз в день не любить на спині лежати, все на живіт лягає, то слиз витікає назовні.

MyBaby, дякую, що нагадала за смекту. Точно, в мене десь є, треба пошукати в аптечці, хай п'є. Йому вночі стало краще. Блювота припинилася нарешті і живіт перестав боліти.

Tila Tekila, візьми крем рятівник від опіків. Він і антисептичний, якщо раптом проколеш пухир, і заживляючий. Бо ж зеленкою опік не намажеш. В інструкції якраз і пише "Поверхневі ушкодження шкіри, при яких існує ризик інфікування: подряпини, порізи, розчіси, тріщини шкіри, опіки, гнійники, дерматити."
За станом на сьогоднішній ранок, веледа допомагає Тарасу десь на рівні з дермалексом. Так само трошки підсушує і заживляє ранки. Почервоніння не зняла повністю. Буду мазати раз тим, раз тим, бо дермалексом можна лише 2-3 рази в день.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 March 2019 - 09:25

TetianaK, коли тошнить то треба пити по ложечці через кожних пару хвилин, щоб у шлунку залишилось..

Tila Tekila, може не лопнуть, знаю вони деколи просто здуваються, як маєш боро + помасти, мій вже місяць тим носиком мучиться, в постійно зволожую фізрозчином, деколи хюмер-монодозу купляю, закапую, то він пчихає, трохи ватними дисками витягую соплі...

MyBaby, о то вам вже 2 міс, вже кольки би мали стихати помалу...

TetianaK, а не була в лікарів? нічого нового за дупку не сказали?
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 March 2019 - 11:46

ОксанкаБ, поки чекаємо лікарку, вона знову на курсах. Аналізи в нормі. Поступово все ж стає краще, тому до іншої не йду. Мені хочеться, щоб вже нарешті повністю зійшло, як тоді після триакутану. Але то були гормони і мазала тиждень. Гормони працюють найшвидше. Негормональні мазі так швидко не подіють. Ще вчора привезли велику подвійну пачку Pampers Premium Care, бо попередня закінчувалася. Добре, що на розетці знижка непогана на них якраз. В мене старший в них виріс, бо на всі інші була алергія. В Тараса ніби і не на підгузки реакція, але все ж в цих дупка зовсім суха, коли міняю, а в Хагісах буває чуть волога інколи, то вже перестраховуюся про всяк випадок. Ще кажуть, японські підгузки дуже хороші, але не пробувала. Там взагалі ціна космос, особливо якщо брати ті, що для внутрішнього ринку Японії. На експорт вони трохи гірші пускають.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 March 2019 - 14:40

TetianaK, я таки беру хагіс еліт софт мені вони найкращі, то пориваюся купити дешевші якісь, а потім шкода дупцю, так потім важко лікувати...
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 March 2019 - 14:58

Перегляд повідомленняОксанкаБ (16 March 2019 - 14:40) писав:

TetianaK, я таки беру хагіс еліт софт мені вони найкращі, то пориваюся купити дешевші якісь, а потім шкода дупцю, так потім важко лікувати...

Мені теж подобаються еліт софти. Він в мене вдень був на класік, а вночі на еліт софт. Потім майже повністю на еліт софт. В еліт софтів дуже класна внутрішня поверхня. В памперсів не така класна, там подвійна сіточка, але вологу вони вбирають трохи краще і швидше, як мені здається. І вони трохи тонші і сидять на його пухлих ніжках і животику краще. В них застібка еластичніша. В хагісах не така еластична, то я слабше застібала, щоб не тиснули і бувало інколи протікали через це. Я вже більше для заспокоєння власних нервів перевела його на повністю іншу марку. Щоб вже точно виключити можливість алергії. До речі, помазала його знову зранку дермалексом і потім ще раз веледою. Таки ще є покращення. Може, якраз пройде повністю за пару днів. Я його вже ромашкою трохи пересушила, хоч і кремами мащу. Сьогодні мию просто водою.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 March 2019 - 17:11

Дівчата маю према дуо, біогаю і вітамін Д (juwit D kids), нам не підходить, пили по 2-3 дні, за три банки 500 грн, може комусь треба

ОксанкаБ, мали б... вчора цілу ніч аж до тепер плаче, пукає, відригує повітрям, сама какає ( до того свічки чи трубки), вранці твердим, зараз поносик, але так чіпають коліки що аж дьоргається... правда виглядає на те що шлунок починає працювати
My Signature
[spoiler]Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 March 2019 - 18:14

TetianaK, дякую!)
В неї носик не забитий, дихає вільно, капаю і тягну бо кашляє мокрим, то тягну трохи слизу, але легені чисті...
І температури ми теж не мали, звідки не візьмися кашель мокрий...
Казали що внизу вже зубчик є, ото поки вилізе буде мучитися...
My Signature
[spoiler]Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 March 2019 - 21:26

Мала плаче від вчора! Вночі поспала 5 годин, а дньом на руках по 15-20 хв... какати почала сама але сильно болить животик... не знаю що з нею, трошки поносик, але ми робили узд внутрішніх органів то все ок
My Signature
[spoiler]Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 March 2019 - 22:43

MyBaby, щось цей стан не зовсім нормальний. Кольки до 3 місяців то норма, але це ненормально, що в неї спочатку все більш-менш налагодилося, а зараз погіршення. Що ти маєш на увазі, що шлунок починає працювати. Шлунок від народження працює, він же перетравлює, мікрофлори в ШКТ бракує, але з віком воно має налагоджуватися, а не гіршати. Якби була на ГВ, то грішила б на те, що щось мама з'їла, але на суміші це виключено. Мені то так виглядає, що їй суміш не підходить. Вона на бебілоні? В неї ж, здається, на нутрілоні такого не було? Може повернутися? Чи, може, їй яка спеціалізована треба: кисломолочна чи безлактозна? Якщо це не кольки, а реакція на суміш, то не факт, що і до 3 місяців пройде. Можна так мучитися аж до введення прикорму.

Повідомлення відредаговано TetianaK: 16 March 2019 - 22:44

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   лєська 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 March 2019 - 23:30

На мою думку таки не підходить суміш. А як дьоргається то швидше спазмує кишечник, а це навіть нам дорослим боляче. Бо «коліки» на мою думку то швидше незрілість травної системи, а з часом дитя росте і все налагоджується. Бо в нас животик ще й зараз мучить, хоча нам вже більше як 3 місяці. Нехватає дитині ферментів чи бактерій. Бо Према і Біогая це БАДи воно не лікує. Пробуй Ентерожерміну чи Ентерол або щось з ферментів. Ми п’ємо через день пів капсулки Панзинорм. Даю коли щось молочне їли, бо на нього саме більше животик мучить. Не факт що з прикормом пройде, може ще гірше бути якщо нехватає ферментів то дитя буде мучитися.
Пробували ми кашу Ліно кукурудзяну, по вигляду вона така ж як і Бебі розчиняється добре, запаху кукурудзи немає, смак трохи нейтральний. За 150 грам 45 гривень. Правда надовго її не стане.
Ми вже не кашляємо, то трошки краще їсть, але якось мало. Бо 200 грам каші не з’їдає . Щей нам сон якось збився. Вчора заснув мені в 7 другий раз, вдень поспав годинку. У 8 розбудила, побавився 20 хв і показує на ліжко що хоче туди, заснув і спав до 7 ранку. І так в нас раз на два дні. Бо іншого дня встає в 8-9 в обід спить 1-1,5. В 12 вже плаче спати, другий раз може спати лягати в 5-6-7 як коли і спить годину. На ніч лягає в 11, швидше не засне, буде тлумитися. Пробувала на один сон перевести, не витримує. А ця коломийка мене вимотує, і так нічого не можу зробити, бо все на руках. Та щей спланувати нічого не можу бо не знаю як буде.

Повідомлення відредаговано лєська: 16 March 2019 - 23:46

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 100 Сторінок +
  • « Перша
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 18 June 19 )

• З днем народження
    Natusik82 
    - Вік: 37